• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Frýdek-Místek

(Zamčená)
16. května 2011 
kocurek - dneska mi přišel dopis s modrou páskou,ale já nebyla doma,takže to je určitě rozhodnutí o dětských přídavcích......Určitě to platí
24. led 2008 ve 22:18  • Odpověz
autor
kocurku-mi už minulý týden...ale třeba dopis k tomu,abych se rozhodla na jak dlouho chcu být doma mi nepřišel vůbec,ostatním v listopadu..když jsem tam byla a říkala jsem jim to,tak jenom trhli ramenem že se stane a že je fajn,že jsem přišla sama od sebe...tak kdoví,jaký v tom mají bordel.. :confounded:
25. led 2008 v 11:35  • Odpověz
autor
kozi-já mám od tama komplet celou jídelnu...mají vlastně katalog a tam je dost výběr...a finančně se to dá..
25. led 2008 v 11:36  • Odpověz
Kupi:ju,přesně tak.Akorát mě mrzí,že jsme tam nevybrali i koberec.Naši si tam včera jeli koupit kuchyň.Ty ceny jsou fakt překvapivé.
25. led 2008 ve 13:05  • Odpověz
autor
a podobné věci jsou i ve staré Maryčce-nad albertem :wink:
25. led 2008 ve 13:57  • Odpověz
kupinka:to jo,ale mají tam malý výběr sedaček.Bylas už v tom nábytku na autobusáku?Tak tam je to děs!Už jen ta prodejna!Dojdeš ke kuchyňským linkám a tam jim na ně padá vlhká omítka.Výběr nic moc a ceny nechutné.
25. led 2008 ve 22:33  • Odpověz
autor
Jo,tam jsem bohužel taky zavítala...hrůza!!!!Ale hned vedle jsou koberce,záclony atd...a od tamať mám dost věcí :wink:
26. led 2008 v 16:48  • Odpověz
Kupi:tak tam jsme nedošli,jaké tam jsou ceny?Dá se to?
26. led 2008 ve 22:25  • Odpověz
ahoj holky, hezkou neděli přeji :slight_smile:

Tak ten dopis co mi přišel, byl,že mi vzali přídavky na dítě úplně, protože jsme přesáhli ten koeficient 2,4 životního minima.....(konečně manža začal vydělávat jakžtakž) no a teď máme moc peněz,tak nám to vzali.....Tak už mám jenom 7600kč rodičovskou :frowning2:
27. led 2008 v 10:11  • Odpověz
my jsme sedačku vybrali v místku na náměstí, měli jsme určitý typ vyhlednutý už z internetu, českou značku, rohovou, rozkládací pro každodenné spaní.....no a nábytek máme objednaný přes internet....Tak uvidíme, kdy to příjde, cca ty 4-6týdnů.....Už se moc těším, až to budeme mít hotové. V obýváku chceme dělat i novou podlahu, tak toho bude na práci moc :slight_smile:
27. led 2008 v 10:13  • Odpověz
Holky, tak pridavam zkusenosti,nasi si objednali sedacku ve FM a super, velka, puvodne 22000, ale tim, ze byla na expozici, tak byla slevnena na 9500, ale bez jedineho flicku, uplne nadherna...

A tady, pred nedavnem jsme menili sedacku v Madridu a tak objeli vse mozne, dokonce jsem polevila i na IKEU, ale vse silene drahe, co u nas 2000,-, zde tak 2x tolik. PAk se nam jedna libila-je to sedacka i luzko, videli jsme ji i vyzkouseli, jak v sede, tak v leze, uz bych nic nekoupila, aniz bych to nezkusila, nesnasim, jak nedosahnu na zem, nebo se nemohu oprit....a skvela, tak ji vzali a ouhle, privezli nam ji, vse ok, ale jak jsme ji rozlozili, vubec nesedela, operadlo na zada neni drevene....pod tihou zad se ohyba, proste hruza, reklamovali jsme to, ze to neni to, co jsme si objednali a oni, ze se na to musi prijit podivat, tak ted zurim a cekam, kdy pridou....pry nekdy pristi tyden....jo, jo, ale abych furt byla doma... :frowning2:
27. led 2008 ve 13:12  • Odpověz
Kocurek:vidíš,tak to abychom si to raději pořádně zkontrolovali,než to převezmem.Naši si za 9500,-koupili parádní modrou rohovou rozkládací sedačku i s křeslem.Perfektní-vysoká,vysoké opěradlo... Takhle nějak jsem nastartovala představu o naší sedačce a nehodlala jsem ustoupit.Ale musela jsem a to s cenou.Je totiž nemožné koupit takovou sedačku pod 20tis.Ta naše tomu všemu odpovídá a stála 17330,
27. led 2008 ve 14:03  • Odpověz
ale bez křesla,to ale stejně napotřebujeme. Teď jsou naši rádi,že udělalí takový dobrý kauf a to nechtěli.Přesvědčila jsem je já-vždy chtěli modrou sedačku a ta jejich už byla zralá na vyhození.Nechtěli další splátky,tak jsem se naštvala a půjčila jim a druhý den se jelo pro sedačku.
27. led 2008 ve 14:07  • Odpověz
ahoj holky,tak jak to čtu,začínám mít obavy, aby ta naše, co jsme objednali vypadala tak jako v prodejně atd.....
No my máme vysoké nároky, rohovou sedačku, s úložným prostorem, rozkládací pro každodenní spaní, ten typ a výrobce (český výrobce) se na to každodenné spaní zaměřuje, tak snad to bude OK. Máme to i s jedním křeslem, taky úložným prostorem, vše za 26tis....:frowning2: noo stojí nás to víc, než celý nábytek do obýváku to vám řeknu.
27. led 2008 ve 14:41  • Odpověz
autor
Jejda-tak tady se řeší sedačky??? :sweat_smile: :sweat_smile:
My máme tu naši asi 3roky a úplně ji miluju...ji pak obrečím,až ji po dětech zničenou budem muset vyměnit :cry: :cry: :cry: :cry:

k
27. led 2008 v 19:42  • Odpověz
autor
V tom světě koberců bývají dost slevy a jsou tam samo i drahé..ale boží věci-záclony,závěsy,plno koberců,plovouček-ty záclony i ušijou na míru...
27. led 2008 v 19:43  • Odpověz
27. led 2008 v 19:46  • Odpověz
kupi - a kde je ten svět koberců ve fm?? podle toho letáčku to nepřečtu, je to moc drobným.....potřebuju koberec do obýváku a do dětského pokoje, i záclonu do dětského:slight_smile: Díky moc :grinning:
27. led 2008 ve 20:59  • Odpověz
autor
vedle nábytku 3A-u starého autobusáku...
27. led 2008 ve 21:46  • Odpověz
autor
kozimurko-sem se dívala na fotečky-ty bláho,než to všecko nachystáš.....si vzpomínám jak já jsem přehrabovala,prala a žehlila pytle od ségřiných děcek. :confounded: :confounded:
27. led 2008 ve 22:03  • Odpověz
Kupi:dnes už mi manžel konečně smontoval komodu.Vyprané a vyžehlené to mám.Jen to naskládat do komody.Pak ještě vyžehlit jeden koš s košilkama a plínama a mám všo.Příští měsíc smontujem postýlku a můžu rodit.
27. led 2008 ve 22:46  • Odpověz
autor
tak to jsi teda šikula :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
a co malá???
27. led 2008 ve 22:50  • Odpověz
Teď 4 dny vkuse dost řádila,tak jsem toho moc nenaspala.Dneska byla klidnější,ale zrovna teď to začíná dohánět :grinning: Ve čtvrtek jdu zase na kontrolu,tak uvidíme,co nám doktor řekne. :slight_smile:
27. led 2008 ve 22:53  • Odpověz
autor
Dej tam někdy fotečku bříška....ty bláho,už to máš fakt za pár :confused:
27. led 2008 ve 22:58  • Odpověz
Ju mám ji v tom albíčku "Další výbavička pro Terezku",teď už se asi do porodu na PC nedostanu.S vámi kecám přes mobil a tak nejdou vkládat obrázky.Ju,už se to blíží...
27. led 2008 ve 23:01  • Odpověz
autor
Jo vlastně jo,už jsi mi to říkala,že to máš přes T-mobile.......a těšíš se,nebo bojíš????Doufám,že těšíš!!! :wink:
27. led 2008 ve 23:05  • Odpověz
autor
Tady máte holky nějaké rady.....
http://www.mojedite.cz/guide.php?stage=1
27. led 2008 ve 23:16  • Odpověz
Teď už spíš těším.Tak nějak si uvědomuji,že strach jsem měla řešit předtím,než jsme se rozhodli,že si prcka pořídíme.Ale i tak jsou chvilky kdy mám strach z porodu(ale nějak ven musí)a jindy zas,jestli budu dobrá máma a jestli vše zvládnu(ale zvládly to jiné holky a navíc tady budu mít mamču),tak pak zas ty obavy nějak odplují.
27. led 2008 ve 23:17  • Odpověz
autor
Takové pocity jsou úplně normální,to zažívá myslím si každý.....neboj,budeš určitě skvělá maminka :wink:
27. led 2008 ve 23:23  • Odpověz
Děkuji,to moc povzbudí. :slight_smile: Asi už půjdu do hajan.Dala jsem si zmrzku a nějak mi nesedla,tak to snad zaspím.Dobrou noc!
27. led 2008 ve 23:26  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.