• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Frýdek-Místek

(Zamčená)
16. května 2011 
autor
Právě jsem Ti chtěla napsat,že se loučím a jdu chrupčit...tak papa :slight_smile:
27. led 2008 ve 23:27  • Odpověz
ahoj holky, no v praci zaucuji novou kocku, tak moc casu neni....ale ted uz tu snad budu casteji
28. led 2008 v 11:43  • Odpověz
autor
cauky Luci,tak jakpak se máš???Co prďol?
28. led 2008 ve 12:08  • Odpověz
Ahoj...Kupííííííííí tak která ta stránka je ta moje poslednííí :sweat_smile: :confused: :confused:
28. led 2008 ve 12:20  • Odpověz
autor
Jejda,tak to netušííím!!!!!!!!!! :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
28. led 2008 ve 12:43  • Odpověz
autor
Kulíííí,ty už tu zase nejsi?????????? :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:
28. led 2008 ve 12:51  • Odpověz
Ahoj maminy!!
LucikPetik,no zdravím tě mamno, ty se tu taky neukážeš....... a kuliskaa taky jenom nakukla :sweat_smile: Jak se máte ženské??

Dneska odpo jedem nakupovat,chcu manžu přesvědčit,že by jsme mohli někde do obchodu na věcičky, tak uvidíme, s jakou náladou přijede z práce.

kozimura - ty brďo, to se tak blíží, už to máš za pár, jak říkala kupi. No najednou jsem si uvědomila,že únor mi uteče, v březnu budeme předělávat a pak už to mám taky za pár, budu jenom prát a chystat......doufám,že se nerozsypu dříve :grinning: Teď si zrovna pišu,co bych měla koupit.......no,zjistila jsem,že hodně!!! :unamused:
28. led 2008 ve 14:14  • Odpověz
autor
Holky co je to s váma? Kde všichni jste?????
28. led 2008 v 19:33  • Odpověz
Derma:to mi povídej.Já už mám seznam odškrtaný od začátku do konce.Ještě pár drobností chybí.Dneska jsem konečně dožehlila poslední várku (7 hodin žehlení) a nastrkala vše do komody a skříňky.Už jen nachystat postýlku a je to :grinning:
28. led 2008 ve 23:02  • Odpověz
autor
Ty teda jedeš...7hodin žehlení...blé :frowning2: :frowning2: :frowning2:
28. led 2008 ve 23:25  • Odpověz
Ani mi nemluv-jsem z toho hotová,ale mám to hotové... Teď už jen menší masáž od manži a zalehnout...
28. led 2008 ve 23:32  • Odpověz
autor
tak dobrou noc.. :wink: :wink:
28. led 2008 ve 23:35  • Odpověz
Dobrou! :slight_smile:
28. led 2008 ve 23:43  • Odpověz
Naposledy jsem byla na str.31......... :grinning: :grinning: No to jsme si tam ale povídaly ty stránky v před............. :grinning: :grinning: Kupi děkuji že ses ozvala....no to jsem byla ve F-M na té kontroléé............néééé!!!!!!!!! :wink: :dizzy_face: :dizzy_face: s nosém!!
29. led 2008 v 00:35  • Odpověz
ahoj vsichni, kupi ale jo, prdola dobry, kope jak divy, tak o nem alespon vim, v noci se uz moc nevyspim, ale i tak to stoji za to....
taky me ted ceka vsechny ty oblecky vyprat a vyzehlit, nejak se mi do toho nechce, teda prani mi nevadi :grinning: , ale to zehleni..... :unamused:
29. led 2008 v 10:39  • Odpověz
autor
Kulišáku-my se tu ve stejnou dobu prostě nesejdem,což??Takže IP to jistí :wink:

Luciku-o žehlení mi ani nemluv,to je domácí práce,kterou úplně nesnáším-ale jaksi s Kubou žehlit musím,ať s emi chce nebo ne!!! :confounded: :confounded: :confounded: Už máte to jméno???
29. led 2008 ve 12:19  • Odpověz
autor
Třeba Jakub je moooc krásné jméno :wink: :wink: :grinning:
29. led 2008 ve 12:20  • Odpověz
tak chteli jsme jakuba, ale bylo nam vymluveno, koupila jsem si i knizku a navic to moc k prijmeni nejde - spatne by se vyslovovalo, tak jsme od kubika upustili....
tak to bude Dominik
29. led 2008 ve 13:15  • Odpověz
jinak jeste nemame kocar a postylku, postylka bude nekdy v pulce brezna, tak musime vydrzet, snad jeste budeme 2v1....
a co vy, co je noveho?
29. led 2008 ve 13:43  • Odpověz
autor
Dominik je krásné,taky jsem ho chtěla,ale už máme v okolí dva :confounded:
My vše při starém,pořád nelozí po čtyřech shnilouš jeden :pensive:
No,snad tu postýlku stihnete :wink: a kočár koupíš na místě a stejně ho hned nepoužíváš,malý nemůže hned ven,takže to neřeš....
29. led 2008 ve 14:10  • Odpověz
Kupi máš krásné album,doma máte pěkné barvičky....Manža je ůplně šílený do Dominika mě se líbí Kubík ale Kuba Kulich :unamused: Jakub Kulich....nevím nooo spíš Denis....na holčičku nevíme který dřív bych brali Natálka,Karolínka....cokoliv i Gabrielka.....noooooooo spusta kráásných jmének :dizzy_face: :dizzy_face:

Luci:-určo chlapeček...???????? :confused: :dizzy_face:
29. led 2008 v 17:43  • Odpověz
Lucík: mooooooc pěkné fotečky taktéž......no a to 3déčko...paráda....za mého prvního těhu to nenabízeli... :frowning2: až budu zase těhu tak si to užiju......... :dizzy_face: :dizzy_face:
29. led 2008 v 17:50  • Odpověz
autor
Já na to 3D taky podruhé půjdu,u Kuby jsem to propásla-pak už byl moc velký :sweat_smile:atálka pak taky chcu :wink: ale já budu mít beztak zase kluka :angry: :angry: :angry: ty copánky,šatičky a tak...si beztak neužiju..
29. led 2008 v 17:55  • Odpověz
autor
Luci-sem se dívala na fotky,já tam toho piňďu nevidím :frowning2: to je to nahoře v pravo????Ani vlastně ty kulky... :unamused: Ale jak to vypadá,to fakt jako vím......... :grinning: :grinning:
29. led 2008 v 18:18  • Odpověz
Ahoj holky,
tak včera jsme udělali první tři samostatné krůčky :slight_smile:
Kupi,si nic nedělej z toho,že Kuba nelozí po čtyřech,mi Vojta nelez po čtyřech hodně dlouho,pořád se jenom kutálel :slight_smile:
30. led 2008 ve 12:27  • Odpověz
kuliska diky za pochvalu, no na 99% chlapecek, uz jsme pindika nekolikrat videli, tak leda, ze by odpadl :grinning:
kupi ja nevim, jak ti to vysvetlit :grinning:
30. led 2008 ve 12:28  • Odpověz
:grinning: :grinning: jak,jak....no prostě se jen tak někomu neukáže ......nooooooo :grinning: :grinning:
30. led 2008 ve 12:30  • Odpověz
ahojky holky tak malý už přejde půl pokoje když se mu chce, ale pak se někde rozeběhne a spadne no srada... :grinning: a co jinak holky jak se máte??
30. led 2008 ve 14:50  • Odpověz
autor
toruš-tak to je supééér...se asi nenudíš,co?? Se už těším,až bude Kuba taky chodit :pensive: :pensive: :pensive:
30. led 2008 v 16:40  • Odpověz
jj nenudím nenudím...proto tady píšu tak málo není vůbec času je to celkem mazec :grinning: však počkej taky to zažiješ :slight_smile:
31. led 2008 v 09:53  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.