• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Frýdek-Místek

(Zamčená)
16. května 2011 
Ahoj holky, po delsi odmlce se pridavam a zdravim vsechny z Madridu, pomalu se zase musim kouknout na letenky do CR....brezen se blizi a my se opet chystame na mesic za babickou a dedou.

:slight_smile: :slight_smile: Co s tim srazem, udelame jej nekdy??? :sweat_smile: :sweat_smile:
Jdu stahnout fotky z fotaku a nejake pridat do alba....papapa
31. led 2008 ve 21:43  • Odpověz
Ahojky....my máme 22měs.-a už dnes jsme se byli zapsat do školkýýý......... :wink: :dizzy_face: :dizzy_face:
31. led 2008 ve 23:15  • Odpověz
autor
Tak to je supér!!!!!!!!! :slight_smile:
31. led 2008 ve 23:20  • Odpověz
to mate bezva obdobi holky, ted budete za prckama porad litat, at nekde zaspadnou, nebouchnou se...
1. únor 2008 v 09:35  • Odpověz
autor
Luci-jak kdo :grinning: :grinning: mi se Kuba zatím jenom točí dokolečka,ale kde chce,se dotane....

Je tady poslední dobou nějak mrtvo se mi tak zdá :frowning2:
1. únor 2008 v 11:30  • Odpověz
no vsak on to kubik brzo dozene, jeste bude vzpominat...ja se tocil :grinning:
1. únor 2008 ve 12:55  • Odpověz
autor
To asi joo... :grinning: :grinning:
Tak jaké teda jméno vyhrálo??Domiš???
1. únor 2008 ve 12:58  • Odpověz
ahoj holky!! Zdravím po odmlce, jsem měla nějakou lenoru, se mi nic nechtělo...... a jak už nezapnu koníka, tak je co říct!! :grinning:
kuliskaa - jo já Ondru taky, do školky i do školy,je tu docela nápor ve vesnici,takže zapsaný už je bobek :grinning:
1. únor 2008 ve 13:45  • Odpověz
nytri - gratuluji k prvním krůčkům!!
kupi - počkej, až začne, budeš říkat,zlaté časy, kdy jenom ležel :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
lucikpetik - a jak ty mamčo,už jsi zbalená do porodnice, všechno doma nachystané??? Budeš teda rodit ve FM nebo sis to rozmyslela?? :sweat_smile:
1. únor 2008 ve 13:46  • Odpověz
Nytri:gratuluji k prvním krůčkům :wink:
kupi:jen aby z ničehonic nešel rovnou na nožky a pak Ti ukáže,mamčo,jaké umí být živé dítko :grinning:
lucik:co prďolka?Nezlobí?Už se Ti to taky blíží,co? :wink:
derma:Tě obdivuju,jednoho prcka u sebe a další na cestě.Já už mám strach,jak to maličké zvládnu...
1. únor 2008 ve 13:53  • Odpověz
Tora:promiň,jsem já to ale popleta!Ta 1.část je pro Tebe :sweat_smile:
1. únor 2008 ve 13:58  • Odpověz
autor
Nytri??????????????To psala Tora,ni??? :grinning: :grinning: :grinning:
1. únor 2008 v 17:54  • Odpověz
autor
No,už se mi začíná pomalu ze sedu zvedat na čtyři,ale moc mu to nende,tak se velice rozčiluje :confounded: :confounded: :confounded: ale od ségry malý nelozil vůbec,až pak chodil...a žije :wink:

kozi-máš už poslíčky???
1. únor 2008 v 17:57  • Odpověz
My jsme měli ty první krůčky v úterý :slight_smile: Lukášek od Tory ten už přece běhá :slight_smile:
1. únor 2008 v 18:13  • Odpověz
autor
Nytri čauky,tak to je Vojta šikulka :slight_smile: A co jinak nového??Manža je doma nebos i zase slaměná vdova???
1. únor 2008 v 18:17  • Odpověz
Ahoj holky,jak se vsem vede? Musime se taky pochlubit, dnes vecer po koupani jsme nasli velky kus spicky prvni stolicky uplne vzadu v pusince...... :wink: :wink: klube se nam 1.stolicka, ale neslintame, necpeme si nic do pusy, jen nespinkame......a delsi dobu jsme si nenechali sahnout do pusinky.. :slight_smile:

Holky, vim, ze se to zde probiralo, ale nemam cas procitat vse, chci koupit E nakladni auticko k narozkam pres internet, aby mi doslo zde do Spanelska, nevite, kde se da sehnat? Takove to, co se do nej sam vejde....jako byvaly kdysi TATRY. Koukala jsem vsude mozne, ale nikde nic.....diky moc. Vim, v CR je to jednoduche, zajdes do Tesca a tam toho je, ale zde nic a vezt to prece dost mista zabira....
1. únor 2008 ve 20:19  • Odpověz
Ahojky............
Nytri-ty se jmenuješ Nytrová :confused: :confused:
Já jsem byla dneska na Tobíška.........má 3 týdny je to chlapák!!!!§-(fotky v albu druhorodiče.... :dizzy_face: )
1. únor 2008 ve 20:39  • Odpověz
Kupi,manža je ted' v olomouci,každý den jezdí domů,má to hodinu cesty,snad do léta bude v ostravě.

Kulisko,jo jsem Nytrová,asi jako půl Frýdku :grinning:
1. únor 2008 ve 20:56  • Odpověz
Nytri,tora:jsem fakt zmatená,pardon.To už je ta demence z dlouhodobého pobytu v domě :sweat_smile:
kulis:už na to jdu juknout :wink:
kocurek: tak to gratulujeme!Hlavně ať to dobře snáší.Tady se dá koupit v Tescu.Zkusím kouknout na nějaké odkazy,ale když v březnu dojedeš,máš lepší to koupit tady.
Kupi:zatím asi ne.Nepoznám to :frowning2: Doktor říkal,že jsem ještě zavřená,ale že klidně příští týden už to může být jinak
1. únor 2008 ve 21:02  • Odpověz
Kulis:to je krásné mimi.Já se na takové fotky nemůžu dívat,už chci mít svoje mimuško taky u sebe! :slight_smile:
1. únor 2008 ve 21:11  • Odpověz
Kozimurko už barzyy-já si ještě počkám :unamused:
Nytri-noo a Aničku Nytrovou znáš?? :confused: :dizzy_face:
1. únor 2008 ve 21:38  • Odpověz
Kulisko:já vím,už se to blíží.Je to šílené,jak rychle to uteklo.
Jdu si dát spršku,je mi nějak špatně. :frowning2:
1. únor 2008 ve 21:43  • Odpověz
autor
Kozi-a co žáha????? Jistí to tabletky???Já jsem je jedla jak na běžícím pásu....

Čau Kuli...
1. únor 2008 ve 21:53  • Odpověz
Ahojky děkuji vám :grinning: vidím že všichni děláme nějaké pokroky :slight_smile: No malý běhá ale nejde mu to je to sranda ale i starost :grinning: všichni říkají že do týdne bude chodit úplně samotinkýa v pohodě, ale já si to nemyslím, ještě nemá takovou jistotu!!Já mimiško nechci :slight_smile: rozhodně ne teď :slight_smile: Je to mazec, teď nám to v okolí umírá to je hrůza...nechápu co se to děje :frowning2:
1. únor 2008 ve 22:13  • Odpověz
autor
Co???Zase Ti někdo umřel????? :frowning2:
1. únor 2008 ve 22:16  • Odpověz
Kupi:ani mi nemluv!Žáha pálí furt a po všem a tabletky nezabírají :frowning2: Už to nějak těch pár týdnů doklepu.
1. únor 2008 ve 23:25  • Odpověz
O umírání už ani nemluvte......... :zipper_mouth: před Vánocemi šílenéé :zipper_mouth: :zipper_mouth:

Ahoj Kupi :wink:

Kozimůr a ještě rychleji to bude ubíhat až bude na světě :wink: :dizzy_face: :dizzy_face:

Jojo žáha to je u holčiček :grinning: :grinning: Pila jsem anacid,jedla Tums......chlastala sodu no maráááááás!!!!!!!! :stuck_out_tongue_closed_eyes:
1. únor 2008 ve 23:40  • Odpověz
Kuliska:To já cpu Rennie,zkouším mlíko,plnotučnou hořtici a vše zabere jen na chvilku.Jak malá zapře prdelku o žaludek,je konec.
1. únor 2008 ve 23:58  • Odpověz
4tt to už dáš!! :wink: :grinning: :grinning:
2. únor 2008 v 00:10  • Odpověz
To jo,budu muset.Navíc mám pořád mám pocit,že to bude dřív.
2. únor 2008 v 00:24  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.