• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Frýdek-Místek

(Zamčená)
16. května 2011 
No to já měla taky a pak ...??...CS ve 43 tt :wink:
2. únor 2008 v 00:55  • Odpověz
ahoj holky,hezkou sobotu přeju :grinning: Tééééda, vy jste toho zase nakecaly :grinning: :grinning: Tu žáhu nezávidím, to jsem nezažila ani u Ondry ani teď.......to musí být nepříjemné určitě.......
2. únor 2008 v 09:15  • Odpověz
Kuliska: :grinning: Ani tomu bych se nedivila. Ale doufám,že to bude na termín,nebo chvíli před,ať pak nerodím obříka :slight_smile: Tys měla vyvolaný porod?
2. únor 2008 v 09:19  • Odpověz
Derma:taky přeji krásný den! :slight_smile: Tak to Ti závidím.Mně to začlo s tou žáhou až teď ke konci.To už nejak doklepu.Horší bylo to,co včera předvedla malá.Začla příšerně kopat do žeber a žaludku,hlavičkou a ručičkama do močáku.Na záchod jsem lítala co 10min a ty vlny,co dělala.Manžel mě už chtěl odvážet do porodky.
2. únor 2008 v 09:37  • Odpověz
Ano vyvol.mi jí 3dny a až 4tý CS...... :frowning2:
2. únor 2008 v 10:16  • Odpověz
Ahoj,
Kulisko,Aničku neznám,odkud je?

Kozimuro,já mám kluka a taky mě pálela žáha,tchyně mi na to poradila mandle,ale taky to moc nepomohlo,akorát jsem se jich přežrala.Já jsem týden přenášela a malý měl 4,2 kg. :slight_smile: A to mě strašlli už před vánocema ,že porodím dřív,byla jsem dloho otevřená na 2 cm ,odcházel mi hlen a nic.Malý se nakonec narodil až 12.ledna.Ale zato jsem měla docela rychlý porod.
2. únor 2008 ve 13:08  • Odpověz
Anička Soběšky okr.FM
2. únor 2008 ve 13:46  • Odpověz
Nytri:ju,rychlý porod,to bych brala...a po včerejší noci nejen rýchlý,ale aky rychle :wink:
2. únor 2008 ve 14:50  • Odpověz
.......já.........takýýý......... :frowning2: :wink:
2. únor 2008 v 15:10  • Odpověz
kuliskaa - já taky měla vyvolávaný a dvě tablety se mnou ani nehly, až ta třetí a to začlo hned ty bolesti.....taky jsem to měla kupodivu rychle po tabletě 4,5hodinky a malý byl venku....Kéééž by to bylo teď taky takhle.....
kozimura - a hlednová zátka ti ještě neodešla?? Mě docela brzo,skoro 3týdny před termínem, což jsem byla vyděšená, protože se všude psalo a četla četla jsem,že to je první příznak blížícího se porodu a do 5dnů je mimi na světě a nic......:frowning2:
2. únor 2008 v 15:56  • Odpověz
autor
Kozi-já mám taky kluka a žáha-to byl maras...Rennie to jistilo,8x za noc na záchod....ale co,to jsou malé věci :wink:

Mi odešla zátka cca 8hodin před porodem...

kuli-ale když máš první CS,druhé automaticky taky??
2. únor 2008 v 17:29  • Odpověz
autor
Jo,a prý pálení žáhy znamená,že bude mít hodně vlásků-a Kubajs je plešoun do teď :grinning: :grinning: tak nevím,co na těch pověrách bude...jaksi to nevychází.............
2. únor 2008 v 17:30  • Odpověz
Derma:já nevím.Mám celé těhu výtoky a nevím jak to má vypadat.Ale spíš ne.
Kupi:Včera to už bylo neúnosné.Furt se otáčela jak na kolotoči,boule mi lítaly po celém břiše a kopancema nešetřila.Manža nevěřil.Když dostal pecku přes břicho jenom kroutil hlavou a ptal se jestli jedem.Teď jsem to dospávala,protože když už jsem včera usla,měla jsem noční můry.
2. únor 2008 v 17:41  • Odpověz
Kupi:tak to my vlasáče budeme mít určitě.Manža i já jsme se narodili s páčem na hlavě :grinning:
2. únor 2008 v 17:43  • Odpověz
autor
Tak to je fajn,ty vlasaté mimča jsou strašně roztomilé :wink: Ty jo,ona bude asi dost ďáblice Ti řeknu...
2. únor 2008 v 17:45  • Odpověz
autor
Jo,máme šestý zub....A máme už zase jako minulý měsíc fotku v časopisu Miminko :wink: :slight_smile:
2. únor 2008 v 17:47  • Odpověz
Kupi:jú,to máš slavné miminko! :slight_smile: Gratuluji k zoubku! To asi bude,má být po kom :wink:
2. únor 2008 v 17:48  • Odpověz
autor
To jako po Tobě nebo po taťkovi??? :grinning:
O Terkách se to říká,že jsou čertice-můžu potvrdit-neteř....
2. únor 2008 v 17:50  • Odpověz
kupi - tak to abych si po dlouhé době koupila časopisek :slight_smile:Abych na vás mrkla :sweat_smile:
2. únor 2008 v 17:56  • Odpověz
kozi - víš co jsem dělala když mi ta hlenová zátka odešla, pořád jsem měla poslíčky, teď už se tomu směju. Já myslela,že už to na mě jde, kdybych věděla, že to opravdu není zdaleko ono....tak bych se smála už tenkrát....furt jsem si psala ty bolesti, čekala, jestli to bude pravidelné, jestli už to je ono, jestli rodím :grinning: :grinning:
Já nevím, měla jsem to takové jako když máš výtok, opravdu takový hlen s trochou krve....ale možná to každá máme jinak......
Tybrďo nemůžu uvěřit,že to tak uteklo a ty zachvilku budeš mamina!!!! :grinning: :grinning: :grinning:
2. únor 2008 v 17:58  • Odpověz
Kupi:po obou.Já jsem byla hrozné čertidlo.Brzy jsem chodila,brzy jsem mluvila a manža byl prý taky éro :grinning:
Derma:asi ju.Mamči to odešlo a rodila den na to.Takže to budu mít asi jako ona.Uteklo to strašně rychle...To už pak dáme srazíka i s Terďou.
2. únor 2008 v 18:15  • Odpověz
Holky a mám parádní úlovek ze sekáče z Hypry.Nádherný zateplený červený kabátek za 45kč.Mamča neodolala a koupila ho vnučce.Ju a byla tam super manžestrová hnědá zateplená bundička Wald Disney s MickyMausem tak na roční dítě za 100,- ale byla pověšená za sklem tak kdo ví,jestli už není prodaná.
2. únor 2008 v 18:19  • Odpověz
Kozimuro,mi taky doktorka říkala že porod je většinou dědičny,a jak rodila tvoje mamka,budeš rodit i ty.Ale u nás to neplatilo,já měla rychlý porod a mamka rodila pomalu.Ale kdysi zas nebyly ty urychlováky,nepíchala se voda,tak i proto možná.Jo a v těch největších bolestech ležela přivázaná za nohy.No to si ani neumím představit.dneska si aspon můžeš vybrat polohu a chodit u toho.
2. únor 2008 v 18:28  • Odpověz
Nytri:mamča rodila na Čeladné a tam ji vodu napíchli,ale měla rodit v noci a personálu se nechtělo,tak ji píchli nějakého oblbováka a ať spí a nechali ji spát na sále,ať nebudí ostatní rodičky.Ráno přišel doktor a řekl před ní,že kdo to zadrbal,ať si to odrodí.Mamča měla 18 a byla z toho vyhukaná.Pak ji při porodu liskali,ať jim nespí.
2. únor 2008 v 18:49  • Odpověz
ahojky holky, no s tím porodem to neplatí ani u nás mamka měla oba porody rychlé a v pohodě a já měla dost těžký porod, kdo ví čím to je...
taky mi ho vyvolávali, zavedli mi tabletu a než jsem došla na pokoj zpátky jsem měla kontrakce co 4minuty, ale já už měla menší kontrakce než mi to zavedli tak mi to asi jen urychlilo... :slight_smile: Jo mě taky pálila žáha, nepomohlo nato nic a mám taky chlapečka ale má dost vlásku to musím uznat :grinning:
2. únor 2008 v 19:33  • Odpověz
Tora:já si myslím,že v tomhle genetika hraje tu nejmenší roli,každá jsme jiná.Taky se říká,že když má žena širokou pánev,má dobrý porod a mamča trpěla.
2. únor 2008 ve 20:02  • Odpověz
Díváte se na Miss?
2. únor 2008 ve 21:27  • Odpověz
ahoj holky,hezkou neděli :slight_smile:přeji.......
Tak my dneska máme mlsnou, ráno nebo spíše dopo jsme si dali s taťkou kafíčko a zmrzlinu :slight_smile: Vařím vývar s kapaním, peču krůtí masíčko bude s bramborovou kaši......mňam mňam, mám hlad už teď.....

kozi - moje mamka měla taky těžký porod, oba dva, trápila se s náma oběma víc jak 12hodin, u mě ji taky nechali přes noc samou na sále, skoro ji ani nekontrolovali......no síla.....U mě to byla "pohodička" a celkem rychle :grinning:
3. únor 2008 v 10:26  • Odpověz
koukala jsem na miss, mě se líbila 1, 6, 12.....nejvíc manžovi 1 (že má velké prsa :sweat_smile: ) - no jo chlapi :grinning:
3. únor 2008 v 10:27  • Odpověz
Derma:že jsi opisovala?My máme kuřecí polévku s kapáním odvčera a pečem krůtí masíčko s bramborem :grinning: Ju a k té Miss-právě to č.1 je dcera od manželového spolupracovníka.S těma prsama měl manža taky pěkný trapas.Stál s jejím taťkou v dílně,když tam dojela a Jarda nevěděl,že je to jeho dcera a říká mu:"Ta má ty ko*y,co?",no a hned na to na ně zamávala a zavolala"Ahoj tati!"Jarek říkal,že mu bylo
3. únor 2008 v 11:28  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.