• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Frýdek-Místek

(Zamčená)
16. května 2011 
pěkně trapně,ale Martin to vzal sportovně,že je zvyklý :grinning: Jinak jsme ale fandili té kudrnaté.
3. únor 2008 v 11:29  • Odpověz
Ahojky,jsem po skvělém plesíčku bylo mooooc príma....... :dizzy_face: :dizzy_face:
3. únor 2008 ve 13:49  • Odpověz
tak mi chlapi usli po obědě.....teda bralo mě taky :grinning:

kuliskaa - taky chodíváme na plesy ale babička teď nechce hlídat,tak asi na několik let máme utrum :fearful:
3. únor 2008 ve 13:52  • Odpověz
Dermi já měla tablet 6 a nic jrště dnes se mi chce blinkat.......stahy co minutu celé 3dny a neotevřela jsem se.....
Kupi-cs ne po druhé automat.,ale já asi ano mám silné svalstvo,kdybych se otevírala porodila bych možná raz dva
Dermi -já se narodila 11.5 :dizzy_face: :dizzy_face:
3. únor 2008 v 18:11  • Odpověz
kozi - asi máme stejné chutě i na dnešní oběd.....mňam, ale povedl se mi :grinning:

kulis - těch náhod ale máme hodně, děti skoro ve stejný den a teď termín na tvoje narozeniny :grinning: vidíš to?? :wink: No ale nakonec mi mudr podle ultrazvuku napsal druhý termín až 24.5......tak uvidíme,m jestli se malé bude chtít dřív nebo nee.......U druhých dětí se prý moc nepřenáší, ale nevím nevím, jestli to je pravda :sweat_smile:
3. únor 2008 v 18:42  • Odpověz
:grinning: :grinning: to jsem zvědavá na toho tvého býčka malá se mi narodila 11:12 hod. a já také kolem 11h :sweat_smile:
3. únor 2008 ve 20:40  • Odpověz
Holky,já jdu do kolen.Ten X faktor to je síla!
3. únor 2008 ve 21:10  • Odpověz
autor
Čaute babky,miska se mi nejvíc líbila ta šestka co vyhrála,X faktor byl drsný,ale přijde mi na jedno kopyto se Superstar...ale něktěří Ti lidi,fakt mazec :grinning: :grinning: :grinning:
4. únor 2008 v 11:32  • Odpověz
ahoj holky!!!
kulis - no jsem zvědavá, ve kterém znamení to stihneme, aby se malá narodila.....Tatínka máme býka a dědečka taky, to je síla :grinning:
4. únor 2008 ve 12:01  • Odpověz
no koukala jsem jedním okem na x faktor, a musela jsem se chlamat od začátku do konce......síla...... :grinning: Já jsem takový manik, že já se dívat budu,....myslím, že "hvězdná pěchota" jako u super star bude síla :grinning:
4. únor 2008 ve 12:03  • Odpověz
tak jdu hned reagovat, jak to postupne docitam,...kupi jj, domis to bude....
derma ja do FM rodit urcite nejdu, vubec jsem nad tim ani neuvazovala...pujdu do Poruby, mam tam zname...
kozimura no blizi blizi, pomalu zacinam dokupovat veci, ktere je treba, ale porad neco chybi....a tasku sbalenou jeste nemam, nakoupeni jo, ale sbaleno ne...
a myslim ze je jedno co cekame, ja kluka a zaha me pali taky...
4. únor 2008 ve 12:58  • Odpověz
tak a ficim do kurzu se chytracit....tak zatim
4. únor 2008 ve 13:01  • Odpověz
Lucik:takže taky Ostrava,ju?Já jdu do Vítkovic.Já jsem tašku balila postupně.Tím,jak přestavujem,je tady zmatek,tak jsem vždy novou věcičku vyprala a dala do tašky,ať to pak nehledám.Ale i tak to vidím ještě na přebalení.Mám jen věci podle seznamu a jsou to 3 tašky.S tou žáhou si taky myslím,že je to fuk,jestli je to holka nebo kluk,je to o tom,že se tlačí na žaludek.
4. únor 2008 ve 13:06  • Odpověz
No býci jsou nej,jen ty naše dny někdy nooo-jinak moc fajn dynamické znameníčko....... :grinning: :grinning:
4. únor 2008 ve 14:07  • Odpověz
lucikpetik - já měla za to, že jsi chtěla rodit ve fm, na začátku tady v diskuzi jsi to psala...ale to nevadí:slight_smile: Už máš taky pomalu nachystané všechny věcičky???

kozimura - tebe se už neptám, ty určitě už všechno máš :grinning:
4. únor 2008 ve 14:40  • Odpověz
Derma: :grinning: Ju,jistota je jistota :wink: Takže mám.
4. únor 2008 v 15:26  • Odpověz
autor
Tak mi pak holky napíšete,jak jste byly v OV spokojené....podruhé se mi do FM nechce :confounded:
4. únor 2008 v 16:51  • Odpověz
kupi - to jsi měla s fm takový špatný zkušenosti???
4. únor 2008 v 17:58  • Odpověz
autor
Kolem jedné zvonek,přišli opsat vodu..za minutu zvonek znova,že po cestě běhá nějaký bílý pes a chce se dostat k nám..Tak já nervy,že nám Besa zrovna hárá,tak volám a Besa se objeví na cestě..Ten hajzlík utekla do lesa,polítala celý Lískovec a pak šla domů...Jenže ona hárá a jstli ji nějaký smeták ojel,tak mě odvezou...Tak bylo vzrůšo :grinning: :grinning: :grinning:
4. únor 2008 v 17:58  • Odpověz
autor
Jo,vůbec se mi tam nelíbilo a sestry na novorozeneckém byly hnusné,tak samo hlavní sestra u porodu. :angry: :angry: A to nemluvím o tom,že se mě nikdo neptal v jaké poloze chci rodit nebo že mi absolutně nikdo jako prvorodičce neukázal a nic neřekl ke kojení,jak,v jaké poloze,atd....radši nebudu vzpomínat,nebo se nervnu :angry: :angry:
4. únor 2008 v 18:42  • Odpověz
Kupi:tak právě na to všechno se ve Vítkovicích specializují-na správnou přípravu rodičky k porodu a na správné kojení-holky,co tam rodily si to dost chválí,tak jsem zvědavá.
4. únor 2008 v 19:15  • Odpověz
JÁ SI MUSÍM FRÝDEK PORODNICI VYNACHVÁLIT.............BYLO TAM MOC PRÍMA.......HLAVNĚ PÁN DOKTOR VÍT PŘIBYL.......A VŮBEC VŠICHNI..........PARÁDA..............
4. únor 2008 v 19:55  • Odpověz
autor
Tak toho doktora neznám :frowning2: byl aspoň šikovný???? :wink:

Doktoři byli v klidu,ale ty sestry!!!!!!!!!! :angry: :angry:
4. únor 2008 v 19:58  • Odpověz
Kupi,mluvíš mi z duše,ty sestry byly maras,kojení mi šlo až doma,tam jsem z nich byla akorát ve vředu.
4. únor 2008 ve 21:00  • Odpověz
Holky, jak pise kuliskaa, ja jsem byla :slight_smile: VELICE SPOKOJENA S FRYDKEM :sweat_smile: , pripravili maminku na kojeni, pomohli naucit dite sat, E nemel saci reflex....
Myslim si, ze zalezi na sestrach, byly tam prijemne a neprijemne, ale to je vsude...Kamoska rodila 2x ve FM a po 1. byla zhnusena a po 2. nadsena...
4. únor 2008 ve 22:12  • Odpověz
a co dělají vaši kulíšci??všichni hodní??zdraví??
4. únor 2008 ve 23:02  • Odpověz
autor
Tak Kubajs teď v noci nespí a jenom se řehtá-bohužel nahlas,tak teď toho moc nenaspíme..ale to neřeším,lepší než kdyby plakal :wink:
4. únor 2008 ve 23:35  • Odpověz
ahoj holky, no mozna ze zacatku jsem o FM uvazovala, protoze jsem tam lezela po gyn operaci a byla spokojena. jenze porodni je jine, primar co tam byl uz tam neni a dost se zaclo na FM nadavat...co jsem zacla chodit k primari do Poruby - od zari, mam jasno, ze pujdu do Fakultky
dneska jdeme na kontrolu, tak drzte palce, at je vse ok...
kozimurko ja asi taky budu muset zacit pomalu balit, nakoupeno mam, ale tak ruzne po suplicich, musim to dat na jedno misto...vcera nam rikali na kurzu ve fakultece, ze ten prvni den si mame privest jen veci pro sebe a pro mimi a po porodu az ten druhy den, at to priveze manzel..
5. únor 2008 v 09:49  • Odpověz
FM je nejlepší porodnice na severní moravě :wink: :wink: :wink: :wink:
5. únor 2008 v 11:55  • Odpověz
ahoj holky,pěkné úterý přeji:slight_smile:

No já jsem ve Fm byla taky spokojená, sice mi nikdo jako prvorodiče neporadil jak na kojení a další věci, přišlo mito nějak intuitivně samo všechno, tajže jsem se ani neptala..... a sestřičky v pohodě...

Musím se pochlubit, Ondra okupoval naší postel víc jak 3měsíce s náma spal.Včera jsme mu yměnili postýlku, kde se konečně dal ten bok sundat, tajkže tam má přístup a může si kdykoliv zajít do svojeho a odejit. Jak jsme se báli, jestli v ní usne. Usnul, spinkal v ní a nad ránem přišel k nám do postele. Já jsem šťastná vůbec za ten první krok a pokrok,že konečně spinkal sám. Holt si musí zvyknout, v půlce března bude pokojíček a bude tam sám, od května se sourozencem :grinning:
5. únor 2008 ve 12:02  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.