• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Frýdek-Místek

(Zamčená)
16. května 2011 
autor
lucikpetik-nevim,nevim,jestli se do toho kufru ještě vejdeš,teď možná ještě jo,ale zpátky nevim,nevim co by ji řekli,že má na kufru kouli :wink:
2. říj 2007 v 11:33  • Odpověz
Pokud budeš, jako byla já, tak na tobě nikdo ani těhotenství nepozná, jen trošičku přibereš....Když jsem ležela v nemocnici 2 týdny před porodem, všichni se mě ptali, zda jsem ve 4. měsíci těhotenství, jen koukali, že jsme byla před porodem....

Jinak v Madridu je hezky, ale je to přece jen město, jako třeba Praha, není to jako zde, příroda, zeleň. Na tatínka se těšíme, ale na tchýni a další rodinku moc ne..... :frowning2:
2. říj 2007 ve 12:08  • Odpověz
kocurku>> takže jsi provdaná v zahraničí a střídáš bydlení na čas v čechách,na čas tam? To musí být obtížné cestování s prckem,ne? :wink:
2. říj 2007 v 16:49  • Odpověz
Ahojky,tak Vojtíšek už má jen malinkou rýmečku,je to dobré.Dneska se začal konečně plazit :slight_smile:už bylo na čase,no holt těžká dupka :slight_smile:
Kocurku,vy jste tady sami bez tatínka? :frowning2:
2. říj 2007 ve 22:03  • Odpověz
autor
nytri-tak to je fajn,ale sem zvědavá,co budeš říkat později,jak začne lítat jak tajfun :wink: Ale přiznám se,že už se na to,až začne Kuba taky moc těším :sweat_smile:
2. říj 2007 ve 23:00  • Odpověz
dermajetics , nytri
Tak tatínek je Španěl, porodila jsem zde, vlastně jsem zde už od prosince lonského roku, tatínek za náma jezdí, vždy na 3 týdny, už zde byl 4x od porodu a teď to musíme ješte vydržet chvíli s cestováním domů do Madridu a zase zpět tady...ale už jen chvíli a pak budeme všichni tady v ČR. :slight_smile:
3. říj 2007 v 09:43  • Odpověz
kocurku dobra, tak ja teda pro tentokrat zustanu tady, abych ti nezabirala misto v kufru :slight_smile:)
4. říj 2007 v 10:29  • Odpověz
autor
Ale příště nás vemeš všechny!!!!! :wink: A nejlépe v létě
4. říj 2007 ve 12:36  • Odpověz
Ahojky, no tak v létě je nejlíp tady, v Madridu bývají hyce až 45st a k moři to je nejblíž 350km, prostě jako do Prahy.... :wink: Ale jinak jste srdečne zvány :dizzy_face:
4. říj 2007 ve 13:34  • Odpověz
kocurek>> tak koukám,že to máte náročné.Ale už si určitě říkáš,už aby jste byli na jednom místě,viď? :grinning:
4. říj 2007 ve 14:09  • Odpověz
Jinak holky co ty vaše zlatíčka,jste zdraví všichni? My už očičika máme v pohodě,dneska jsme byli na kontrole a pro změnu má Ondra angínu,takže bereme antibiotika :frowning2: Poprvé co je takhle nemocný,ještě nebyl.... :frowning2: Ani papat pořádně nechce,je unavený....ach jo.. :cry:
4. říj 2007 ve 14:11  • Odpověz
dermajetics MY už jsme fit. Teď se pořádně vykurýrujte vy.....hezký den, i když venku prší? :zipper_mouth:
5. říj 2007 v 08:02  • Odpověz
kocurek>> děkuji,už je to lepší,prcek řádí,ale znáš to,sirupek musí dobrat,to by nešlo,ven stále nemůžeme :frowning2: Jaký jste měly víkend holky? :grinning:
7. říj 2007 ve 21:09  • Odpověz
no my jsme měli celkem náročný víkend, skoro jsme se nezastavili doma, a malý dneska skoro celý den prospinkal, asi to chtel všechno dospat, protože jsme chodili po návštěvách a nenechali ho ani spinkat.. :grinning: jinak se mu v pátek prořezal další zoubek,a já si říkala proč je celý týden tak protivný... :slight_smile:
7. říj 2007 ve 22:29  • Odpověz
tora>> vidíš,tak to byla ta příčina :wink: Tak doufám,že jste to dospinkali oba.....No nám se pro změnu taky klubou řezáky oba nahoře,tak je malý protivný, slimtá a já ho převlíkám a převlíkám :pensive: Naštětsí ale není zatím uplakaný, musím zaklepat.... :confused:
8. říj 2007 v 09:11  • Odpověz
Ahojky, tak my mame ted pokoj se zoubkama, co se nam vyklubalo 5 zoubku behem 14-ti dnu. Kdyz otevre maly pusinku, ma jich plnou papulku, 7 zoubku to je co rict .....

Musim se pochlubit, koupila jsem capacky, tedy prvni boticky, ne, jak se ted rika capackum jen botickam do kocarku. Tak tedy prvni boticky mely cenu 380,-kc a ja je koupila za 60,-kc, jelikoz to byl vyprodej, uplne super boticky, hned jsme koupila dvoje, tedy jine velikosti...kozene, zdravotni, kotnickove....uplne super. :slight_smile: :slight_smile:
8. říj 2007 v 09:24  • Odpověz
Kocurku,kde je vyprodej,taky potřebujem botičky :fearful:
8. říj 2007 v 09:42  • Odpověz
autor
My taky budem potřebovat botky :wink: A my zatím nemáme ani jeden zub,pořád hledám a hledám anic necinká :frowning2: A malý je tak týden protivný a uplakaný,tak jsem myslela,že už polezou a ono nic. Tak je asi protivný po tatínkovi :wink: jináč fakt nevím
8. říj 2007 v 11:57  • Odpověz
přidávám se k holkám,kde si narazila na tak super výprodej?? Dneska jsem objevila novou obuv (možná není tak nová,ale pro mě jo,když jsem ji dneska viděla poprvé) - ale bylo poledne a bylo zavřene. V Místku naproti býv.Julius Mainl,je to vedle toho elektra a kuchyňských potřeb.....tak tam taky zkusím někdy zajít,potřebujeme botasky. Jinak kupinko>> nezoufej,my první zub měli až v 10ti měsících.... a to už jsem vyhlížela zoubky od 6měsíců :grinning:
8. říj 2007 v 17:34  • Odpověz
jo a ještě ta obuv--je s certifikátem Žirafky (zdravotně nezávadná),takže?? :wink: :grinning:
8. říj 2007 v 17:35  • Odpověz
autor
Dermajetics-tak mělas pravdu,nová fakt není :grinning: Loni jsem si tam koupila kožené zimní kozačky a letos si musím koupit opět nove-ty ho... vydržely,ale třeba jsem jenom měla smůlů-to je u mě normální. Ale už jsem si zvykla,že něco koupím a za týden přijde leták,kde je to ve slevě :frowning2: A s těma zubama nestraš,vždyť tam chudákovi denně hrabu,ten první chcu najít já :wink:
8. říj 2007 v 18:52  • Odpověz
Holky, tak koupila jsme jej v Ostrave, ale byla to jen náhoda, jelikož byl výprodej 4-5.října, náhodou jsme tam byla v pátek odpoledne.

Co se týče zoubků, tak malý začal slintat ve3 měsících, doktorka řekla, že to zoubky nemohou být, že je brzo, ale moje mamka tvrdila, že budou a za měsíc byly a hned 2 nejednou. Kdysi jsem psala, je to dědičné a já měla první zoubek už ve 3 měsících. Pak jsme měli pokoj až do 6. měsíce, kdy nám vyrazilo dalších 5 a teď je zatím pokoj.

Máme novinu, po delší době jsme se vyspinkali v noci 5h v kuse! :sweat_smile: Jako, po porodu první dva měsíce, malý se mi budil jen 2x za celou noc.
Hezký den..... :slight_smile:
9. říj 2007 v 09:27  • Odpověz
kocurek>> jo táák,to je škoda, to my by jsme do toho obchodu jely hned,kdyby to bylo ale ve FM :frowning2: Jinak gratuluji k novým pokrokům,to je super!! Já bych se už taky chtěla dočkat toho,aby spinkal Ondra pěkně v noci,ale.......asi to ještě bude chviličku trvat :confounded: Taky hezký den,paa :grinning:
9. říj 2007 v 11:50  • Odpověz
autor
Holky,né že bych vám jako chtěla kazit náladu nebo tak něco,ale malý usíná 18.30-19.00 a pak se vzbudí až kolem 5h ráno a pak spí tak do devíti :stuck_out_tongue_closed_eyes: Ale je to určitě i tím,že už nekojím. A ty dědičné zuby-manža měl už ve 3měsících a v devíti chodil-Kuba bude mít půl roku-je bez zubu a ještě se sám ani neotočí na břicho :frowning2: Kurňa,tak to bude asi po mě :unamused: :unamused: :unamused: :unamused:
9. říj 2007 v 19:46  • Odpověz
NO holky mi malý taky chodí spinkat kolem osmé a vstává kolem 4 a pak kolem osmé... :slight_smile: už začal sám sedět a vypadá to že možná začně i lozit protože už to zkouší ale většínou jen hodí šipku dopředu jak se odrazí těma nožičkama... :grinning: v kolikati začali vaši hošánci lozit??
9. říj 2007 ve 20:04  • Odpověz
ahoj holky:slight_smile: No my s tím spaním..chodíme okolo 19hodinky,pak se vzbudí jak kdy,někdy za hoďku, jindy za tři,ale pak cca 3-4 za noc :cry: Tak nevím, co dělám špatně. Možná u mě je opačný problém,že ještě kojím a možná to už je u Ondry ze zvyku,že se přitiskne k prsu......jinak vstává ráno mezi 7-8hodinkou

jinak v 6 měsících se chtěl tahat za ručičky a chtěl už chodit, v 7 měsících se houpavým pohybem pomaličku posouval po kolínkách, 8.5 - 9měsíc začal se zvedat o nábytek a dovedl kolem něho jít.... v 11 měsích začal chodit, ale takovou tu jistotu měl až za měsíc.....od té doby lítá a lítá :grinning: :grinning: jo a převalil se celkově v 5,5měsících....
9. říj 2007 ve 21:41  • Odpověz
Vojtíšek mi usíná někdy po koupání po 19 hod,někdy až vE 21 hod.Podle toho,jak spí přes den a jak je večer unavený.Usíná ale jedině u prsa.V noci se budí Většinou jednou,někdy dvakrát ,apak ráno tak kolem páté ,šesté hod,požužlá mě a usne tak do osmi hod.

No a s tím jeho pohybováním to není nijak valné.Ze zad na bříško se otočil poprvé přesně v půl roce.Z bříška na záda to bylo tak kolem pátého měsíce.V pátek bude mít 9 měsíců a zatím se jenom plazí ,na čtyři se mu podaří se občas dostat,ale hned spadne.když ho posadím,tak pevně sedí bez pádů,ale sám si ještě nesedne.Jinak živý je teda dost!!!Kutálením a plazením se přemistuje po bytě,že ho nestačím pomalu hlídat.
9. říj 2007 ve 23:05  • Odpověz
Ahoj holky, tak vcera mi nadherne maly spinkal, ale dnes od tri :slight_smile: skripal zubama :slight_smile: az skoro do peti, dovedete si to predtsvit? JAk stary chlap. Ze v noci se budi casteji, pry to je tim kojenim..... :wink:
Asi nam zase dalsi zoubek poroste, maly vcera zase zacal silene slintat, porad si neco rve do pusiny, tak jsme zvedava, kdy budeme mit 8.zoubek.
Papa.
10. říj 2007 v 09:08  • Odpověz
autor
Holky to je určitě tím kojením,chcou vás prostě cítit a s kozou v puse se usíná určitě dobře.
kocurku-muselo to být velice příjemné,doufám,že mě to taky nečeká,stačí mi to slyšet v lužku z jedné strany,nemusím ze dvou :wink: Tak malý už má 7 zubů? Tak to se máte :frowning2:
10. říj 2007 ve 12:14  • Odpověz
tak můj malý je aktivna jako prasátko... :slight_smile: ale jsem celkem ráda...i když je to o to více práce ale jsem ráda že je v pořádku a zdravý.. :wink: no uvidíme jak ty zoubky půjdou u nás dále ale vypadá to že porostou další do teď neměl vůbec oteklé dásně tak teď je má tak dvojnásobné tak uvidíme.. :slight_smile: zase se říká že čím později zoubky vyrostou tím budou zdravější, kdo ví co je na tom pravdy...
10. říj 2007 v 15:46  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.