• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Frýdek-Místek

(Zamčená)
16. května 2011 
lucikpetik
Ahojky, vsak nam pak sdelisdojmy...fakultni je fakultni,ale i pristup pacienta osetrovatele je jiny, je to tam, jak na bezicim pase.....jak se zminila jedna ma kamoska, ktera je z OV... :cry:
Holky, doufam, ze jste mely lepsi noc, ty stolicky nam davaji zabrat, E spinkal jen 1h v noci, jsme KO a ke vsemu vcera po migrene...mavame.. :slight_smile:
5. únor 2008 ve 12:27  • Odpověz
:astonished: :astonished: Babky, poradte, chci maleho nechat vyfotit v atelieru, jak bude mit rok, nevite nahodou, kde se da pujcit ve FM namornicky kostymek????Diky moc,papapa. :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
5. únor 2008 ve 12:36  • Odpověz
kocurek - tak koukám, že máte taky šílenou noc za sebou :slight_smile: No my v noci spinkali perfektně, Ondra ve svém, ale teď po obědě lumpačil....od půl jedné v postýlce, nezabere a nezabere, usnul 14.25.....takže paráda :frowning2: doufám,že se to nebude opakovat.No o kostýmech se přiznám, vůbec nevím, ale co se týče fotek, my jsme jezdili a chci pokud to stihnem ještě před porodem, ať jsem s bříškem a malým a manžou na fotečce - perfektně fotí ve Frýdlantu paní fotografka. To jméno nevím, ale měla ateliér, když jedeš po hlavní, tak na levé straně u policajtů, než zajedeš ke koupališti. Teď prý je přestěhovaná v centru v tom nákupním středisku,prý to jde vidět, je to taky po hlavní,když se jede.
5. únor 2008 v 15:03  • Odpověz
kocurku ja tam mam kamosku doktorku, tak to je asi zase taky jine... :unamused:
5. únor 2008 v 15:50  • Odpověz
Derma:ju,tak ta fotí parádně,ale je opravdu přestěhovaná.Ju a dobrá fotografka je i ve Frýdku,tuším na Slezské.Její ségra nás fotila na svatbě,ale jméno a kontakt bych musila zjistit.Chtěli jsme se fotit s bříškem,ale teď už to necháme na foto s prďolkou.
Lucik:já si beru všo hned.Kdoví,jak by to dopadlo,kdybych to dala za úkol manžovi.Pak mi jen dovezou sedačku,deku a zavinovačku.
5. únor 2008 v 18:33  • Odpověz
dermajetics Diky za radu
lucikpetik To je jasne....

Mamce please a o nejakych kostymech nevite? Vim, ze v Polsku jsou levne oblecky na krtiny, oni tam totiz krti az po 1, roce a tam mi nabizeli zrovna namornika, ale nac bych jej mela, staci pujcit....
5. únor 2008 ve 21:23  • Odpověz
kocurek - tak to třeba využješ na karneval,nebo potom prodáš v bazaru nebo tady na koníkovi
5. únor 2008 ve 21:35  • Odpověz
Já tu fotografku ze Slezké znám,jmenuje se špačková a má to o dva baráky dál,jak bydlíme.Fotí moc hezky,fotila nám svatbu.Má i své webové stránky,když tak můžu zjistit
5. únor 2008 ve 22:07  • Odpověz
Ahoj holky, preji hezky den, my opet skoro nespali, teda 2h...ach jo, ty stolicky.... :wink:

Diky vsem za info o foceni, asi se podivam po tom FM na Slezske. Neni to nahodou na MAsarykove namesti??
6. únor 2008 v 09:39  • Odpověz
Ahojky.....tak my spali,ale včera celé odpoledne proplakali....... :wink: a dnes zase pláče venku déšt........ :pensive:
6. únor 2008 ve 12:27  • Odpověz
kocurek:brigitaspackova.sweb.cz.,je to na Novodvorské
6. únor 2008 ve 12:50  • Odpověz
autor
Jojo,taky o té p.Špačkové uvažuju,až půjdem k prvnímu roku fotit...
kocurku,ten kostým fakt nevím....a co ta tatra???
6. únor 2008 v 15:28  • Odpověz
No jo vlastně vy jste FM :grinning: :grinning: tak jedině brigita chcete mejl ,mobil všechno mám :wink:
6. únor 2008 v 16:54  • Odpověz
tj.p.Špačková.......Brigita
6. únor 2008 v 16:55  • Odpověz
Diky za linka doporuceni vsem, asi tam se nechame vyfotit.....

kupinka
Tatra nic, zatim, asi ji nebo nejake jine auticko koupim v CR a pak jej privezu, jinak to nevidim, zde takove veci nejsou a babicka uz koupila auticko do FM, takze zde chci neco podobneho..... :wink:
6. únor 2008 v 17:37  • Odpověz
Nytri:ju,to je ona!Nás fotila její ségra-Angelika!Je taky skvělá,ale nedělá to profi,ale jako koníček(můžeš nakouknout,mám foto na BRMS),takže nemá ateliér.Tak nám ji doporučila na foto s prckem :grinning:
6. únor 2008 ve 20:40  • Odpověz
6. únor 2008 ve 20:43  • Odpověz
autor
Jojo,na ty fotečky už sem se dívala kdysi-krása :slight_smile: :slight_smile:

Holky,když tu tak probíráme ty fotografy,nevíte náhodou,kde dělají pěkné dortíčky???
6. únor 2008 ve 20:45  • Odpověz
ahoj holky,
jéééé já Brigitu Špačkovou taky měla, fotila nám svatbu!! To jsou náhody. Ona má svůj ateliér?? To jsem nevěděla, já myslela že nemá......
6. únor 2008 ve 22:24  • Odpověz
Kupi:tak to bych Ti moc ráda poradila,ale fakt nevím...U nás sice jedna dorty peče,ale nemá je moc dobré
derma:ju,alespoň Angelika to říkala.
6. únor 2008 ve 22:52  • Odpověz
autor
Teď jsem se díval NA VLASTNÍ OČI-bylo tam o těch z té Morávky,jak nechali roztrhat tu kočku!!!!! :angry: :angry: Humus!!!!Je mi z toho úplně zle,jsem se na to neměla dívat :frowning2:
6. únor 2008 ve 23:10  • Odpověz
Kupi:ju,já jsem taky na to koukala,chtělo se mi brečet.Bych jim udělala to samé,grázlům!
6. únor 2008 ve 23:20  • Odpověz
autor
Ty ses na to dívala? Ty jsi pakošek,to bys vůbec neměla,malá to všecko vnímá!!!!!!!!!!!!!!!!!
Hovada jsou to,a nejhorší je,že je to vůbec nesere :angry:
6. únor 2008 ve 23:21  • Odpověz
Kupi:no,víš jak,nic jiného tam nebylo a taky jsem byla zvědavá na ty grázlíky.Znám taky pár takových kreténů a oni ti,co třeba tráví psi,jsou v podstatě stejné svině.Nám takto otrávili první kníračku.Jak někdo může ublížit zvířeti?
6. únor 2008 ve 23:30  • Odpověz
autor
Jo,tak to Ti holka neřeknu,protože to taky nechápu!!!!!A nikdy to nepochopím...vždyť jsou tak bezbranní :frowning2: :frowning2: :frowning2:
Jdu spinkat,dobrou.......
6. únor 2008 ve 23:34  • Odpověz
No nic,jdu do hajan.Zas mě trápí ta pitomá žáha a zítra jdu zase na kontrolu.Dobrou!A ať vám Kubík spinká celou noc,smíšek maličký :grinning:
6. únor 2008 ve 23:36  • Odpověz
Dobré ránko :slight_smile:
Tak hned jsem jukla na ten odkaz, to je super,že má aťas, jsem ráda. Protože se chci s prckem a bříškem nechat v dubnu fotit, doufám,že to stihneme a manža nebude proti a bude se fotit taky. Tak uvidíme.

Včera jsem byla s malým na očkování, před náma 3letý klučina, jen na preventivní kontrole, žádná injekce, holky jak ten tam řval!!!! Můj Ondra je hrdina, vždycky do ordinace v pohodě, tentokrát byl z toho kluka tak vystresovaný,že plakal už při pohledu na doktorku.Po píchnutí dostal dva obrázky a bylo po všem i po pláči :grinning: :grinning:
kozi - taky jdu dneska odpo na kontrolu. No jsem zvědavá, co mi Mudr řekne, to co jsem přibrala jsem během střevní chřipky dala dolů a ještě něco víc,....jsem furt v mínusu, docela mám starosti, jestli to je dobře :frowning2:
7. únor 2008 v 07:33  • Odpověz
kocurek - našla jsem něco pro tebe na mimiaukci,jestli to znáš......obleček námořníčka, vel.80, kolik nosí Eriček??

http://www.mimiaukce.cz/aukce.php?id=1026252
7. únor 2008 v 07:43  • Odpověz
Derma:bobiš Ondrášek,jak viděl takového uřvance,určitě měl strach,co ho tam čeká.Ještěže je takový šikula.
My už foto s bříškem nestihneme.Teď už nemám náladu někam chodit,ale s prckem se pak k ní vyfotit půjdem :slight_smile:
Ju a koukej teď pěkně přibírat,ať ty ani mimísek nestrádáte a dej vědět,jak jsi u MUDr.dopadla.Já mám taky odpolední návštěvy,tak písnu večer :wink:
Zatím přeji krásný den!
7. únor 2008 v 08:15  • Odpověz
Jinak,jak psala kocurek,ten srazík by byl super,jenže u mě v březnu nevím,nevím :frowning2: Ať budu rodit na termín,nebo dřív,tak je to ještě na mě i na prďolku na lítání po městě brzy :frowning2:
7. únor 2008 v 08:18  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.