• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Frýdek-Místek

(Zamčená)
16. května 2011 
jak v nemocnici??.........kde......co myslíš?????? Moje fotky jsou jen ty svadební!
7. únor 2008 ve 22:06  • Odpověz
autor
Myslím s tím tlakem...vysokým... :confused:
7. únor 2008 ve 22:16  • Odpověz
No byla jsem před porodem přijata 3x........začalo to v 8 mt a až jsem vždy dorazila do té příjemné nemocnice mezi ty příjemné lidičky tak bylo vše v pořádku a nejdéle jsem tam strávila 2dny a pak 5 dnů po porodu :wink: :dizzy_face: :dizzy_face:
7. únor 2008 ve 23:00  • Odpověz
ahoj, jste tu nekdo?
8. únor 2008 v 10:42  • Odpověz
Kuk,já jsem tu!
8. únor 2008 v 10:59  • Odpověz
já taky..... :dizzy_face: :dizzy_face: sem ,tam
8. únor 2008 v 11:05  • Odpověz
a fcil?
8. únor 2008 v 11:55  • Odpověz
no ted :fearful: :fearful:
8. únor 2008 ve 12:30  • Odpověz
pozdě......... :sweat_smile: coo
8. únor 2008 ve 12:30  • Odpověz
............já jsem se nechala včera zlanařit zase na test a ted sú zase zklamaná.............do pr....... :frowning2: :frowning2:
8. únor 2008 ve 12:31  • Odpověz
kuli jeste je treba brzo....
8. únor 2008 ve 12:55  • Odpověz
ale já vůbec na to netlačím víš..........ale všichni kolem hlavně ženy z koníka :grinning: :grinning: máš po ovulce děleeeéééj!!!!!!!.........nooooooooo a tak to je :unamused: :unamused:
8. únor 2008 ve 13:02  • Odpověz
jj, tak to chapu... zvedavky..
8. únor 2008 ve 13:25  • Odpověz
Ahoj holky, preji hezky a klidny patecni den, vlsatne odpoledne....predstavte si, nam se tlaci dalsi stolicka, te 1. mame skoro polovinu venku a dnes jsem zjistila, ze dalsi se uz tlaci, ale jeste neprorazila ani spicka a asi i v brzke dobe bude 3.....No, aspon si tu nespavost uzijeme malokdy. Maly spinka v noci jen 3h nanejvys a pres den taky moc ne, jist nechce, jen pit nebo jej kojim. jeste, ze kojim...ted jsem se opet rozkojila, kdyz nic jineho neprijima......
8. únor 2008 ve 13:51  • Odpověz
Jo, psala jsme vcera pani Brigite a odpoved mam.....nejblizsi termin 7.4....takze zadny brezen, budu muset hledat jineho fotaka...jeste nekdo nekoho jineho znate???
8. únor 2008 ve 13:52  • Odpověz
AHOJ holky!!
kuliskaa - tak se nenech manipulovat :slight_smile: i když vím, je to těžké, já taky každý týden do lékarný, jestli užž, když jsem čekala Ondráška :slight_smile:určitě se to povede.....Jak dlouho nebereš už prášky???

lucikpetik - zdar holky, mamčo jak se cítíš, vše ok??

kocurek - tybrďo,tak to si užiješ s malým. Nám začaly stoličky strašně pozdě, a vy je budete mít ještě nemáte roček,my měli vůbec první zoubek v 10měsících.....
No tak to abych se už objednala, když chcu na duben, tak toho má asi opravdu hodně. Zkus ten frýdlant, ale bohužel kontakt nemám, takž eti moc nepomůžu :unamused:
8. únor 2008 ve 14:03  • Odpověz
no ja jsem vas nechtela strasit, ale taky jsem objednavala na foceni nekdy zacatkem ledna, a mela cas az koncem unora....
derm ale jo, my celkem dobry, akorat lezime v brisku na sikmo..
a co ty, jak je?
8. únor 2008 ve 14:05  • Odpověz
NoLucík-vypadá to na císař....ale není řečeno!-to je můj názor........

Dermi-znáš herbalife?? prášky neberu od prosince............
8. únor 2008 ve 14:31  • Odpověz
Tý jo,holky,nestrašte.To abych ji už teď volala,ať se u ní můžeme vyfotit s prďolkou!
8. únor 2008 v 15:28  • Odpověz
NO TO JOOO KOZI
9. únor 2008 v 00:12  • Odpověz
Dobré sobotní ranko mamušky a těhulky přeji :grinning:
Kuliska:ju,ale jak tak nad tím přemýšlím,objednává přesně za 2 měsíce,tak to stačí,až se prďolka narodí.
9. únor 2008 v 07:15  • Odpověz
Tak si udělej i těhu fotky,před porodní,pak už se sní lépé domlouvá!! :wink:
9. únor 2008 v 11:13  • Odpověz
autor
Já se už pomalu budu taky objednávat-jsem myslela,že do dubna času hafo... :confounded:
A chodí ona i třeba domů???Asi ne,co?
9. únor 2008 ve 12:44  • Odpověz
autor
Teď se dívám na volbu prezidenta-sem se tak dlouho nepobavila :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
9. únor 2008 ve 12:51  • Odpověz
domů né!-jen po svadbách jezdí........no ale má krásný ateliér doma to určitě tak pěkné není!! :dizzy_face:
9. únor 2008 ve 13:49  • Odpověz
Kuliska:to už nestihnu,když už objednává na duben a já mám termín za 3týdny.
9. únor 2008 ve 14:29  • Odpověz
no joooooooo :astonished: :astonished: :astonished: možná by udělala vyjímku ,ale to musíš chtít ty........ :wink: :dizzy_face:
9. únor 2008 ve 14:55  • Odpověz
autor
Jsem jako myslela kvůli kozimurky,že by malou vyfotila doma :wink:
9. únor 2008 v 15:25  • Odpověz
Ahoj holky,zdravím při sobotě :slight_smile: Jsme dneska celý den byli u manžových rodičů......paráda, si vždycky spočnu, o malého se stará babička :slight_smile:
9. únor 2008 v 19:55  • Odpověz
lucikpetik - no to se ještě malé může otočit, nám mudr řekl,že už je hlavičkou dolů....tak snad se neotočí naopak ještě jinak...

kuliskaa - znám, já jsem do toho jednu dobu dělala do Herbalife znám, i kosmetiku jejich Dermajetics:slight_smile: Podle toho mám tady nick :slight_smile:

Já se holky asi příští týden taky oébjednám už na to focení :sweat_smile:
9. únor 2008 v 19:59  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.