• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Frýdek-Místek

(Zamčená)
16. května 2011 
ahoj holky, omlouvam se, ze jsem tak vpadam, ale potrebovala bych radu, jestli nebudete nektera vedet. MM je z Trince, kde jsme si koupili pozemek a chceme casem stavet. Ale uz bychom chteli sehnat nejakeho architekta, ktery by nam poradil treba jen s umistenim domu na pozemek kvuli vsem privodum a odvodum atd. Nemate tip nektera na nekoho, kdo e sikony, ma zkusenost a pritom zvlada jeste kounikovat online? diky vsem!!!
11. únor 2008 ve 12:57  •  2 děti  • Odpověz
Kupi:ju a ještě s takovou ostrou bolestí dole.V tu chvíli nemůžu udělat ani krok a nebo se zvednout z postele.
11. únor 2008 ve 13:03  • Odpověz
Tlapicka:přestavujeme a využili jsme služeb Ing.Jiřího Havla- NOVA projekt.
11. únor 2008 ve 13:09  • Odpověz
kozimuro, moc dekuju!
11. únor 2008 ve 13:41  •  2 děti  • Odpověz
kupinka - jo jo spletla jsem se, máš pravdu, myslela jsem na mimiaukci :grinning:
Holky já u Ondry měla taky poslíčky brzo...... a pak jsem se skoro musela smát u toho porodu, že to je úplně něco jiného....já myslela,že už rodím, že už to je ono, furt jsem počítala, jak často to přichází :sweat_smile: no tele prostě
11. únor 2008 ve 14:23  • Odpověz
tlapicka - ještě že tu je kozimurka, já o nikom takovým nevím :sweat_smile:
11. únor 2008 ve 14:25  • Odpověz
Derma:ju,ach ty stavby a přestavby :grinning:
11. únor 2008 v 15:15  • Odpověz
My předěláváme 70 let starý barák...od základů.....ale fotky jak to bylo před tím ani raději nemám :unamused: už se tady dá konečně dejchat ještě 500 000 a bude to free........snad.... :wink:
11. únor 2008 v 18:15  • Odpověz
jo holky o penězích mi ani nemluvte, my máme barák 40roků starý, všechno už pomalu měníme, topení a vodu máme za sebou, teď v březnu je na řadě konečně náš vysněný obývák a dětský pokoj, já se šíleně těším, i když nevím jak to budu zvládat!!
Před chvilkou mi odjela kámoška, přivezla mi věcičky na mimi, asi do 1roku, holky to je paráda. To fakt vypadá jinak na ty holčičky, teprv si uvědomuju, že to bude holčička, takové všechno růžovoučké, načančané.....to jsem u Ondry nezažila :grinning: Trošku jsem udělala průvan v peněžence, to bude mít manža radost, až se vrátí :grinning: :grinning:
11. únor 2008 v 18:30  • Odpověz
ahojky holky tak malý už chodí sám, takže mám teď co dělat.. :slight_smile: ale je to sním lepší a lepší...teď musíme koupit kvalitní botičky a už budeme ťapkat i venku, jak já se těším na jaro... :grinning: Jinak nám taky rostou další zoubečky,ale malý spí vklidu a teplotky taky nemá tak snad to nepříjde..musím zaklepat :slight_smile:
11. únor 2008 ve 20:00  • Odpověz
kozimura
Raddeji nepis kontaktni udaje primo na net, ale do interni posty, nekdo by toho mohl lehce vyuzit....jak jsme zde kdysi cetla.....

Jinak, ja se taky chystam do oprav baraky, ktery je 30 let stary a je ve Sviadnove, v baracku, kde jsme vyrostla....to je jina, zahrada.....priroda...ve Frydku je to taky pekne, ale panelak a domecek....to je jina a zde v MAdridu...ani nemluve. Jeste, ze zde mam kam chodit do parku, dnes jsem byla v jednom obycejnem parku, kde nasadili palmy a dali fontany, tak to nadherne uklidnovalo.....Jinak maly po tom rannim spani cely den uz neusnul a ted se mi porad budi, bobisek.... :frowning2:
11. únor 2008 ve 20:34  • Odpověz
tora - jééé, takže už máš veselo se vším všudy!! Ale je to fajn, už něco nového umí, je to něco jiného,jen oči na šťopkách :grinning: No my kupovali i papučky s žirafkou, sice si připlatíš, ale radši ze zdravotních důvodů to stojí za to....Je to kvalitní obuv
11. únor 2008 ve 21:08  • Odpověz
kocurek - no tak to jste si dali,co?? Dopo ti zdříml na 2hoďky a teď boroku budete mít noc asi celou rozhozenou. No já jsem taky zvědavá, jak mi malý bude dneska spinkat, rýma se moc nezlepšila, usínal s pláčem, je to síla
11. únor 2008 ve 21:13  • Odpověz
No, maly se mi budi kolem 6 rano a pak kolem 9 si zdrimne na cca 30 min. a pak kolem 13 na hodku......Pro Spanely je to neco nezazivneho, aby dite vstavalo v sest rano...nikdo to zde nechape.. :slight_smile:
11. únor 2008 ve 21:25  • Odpověz
Jinak chodime spinkat cca v sedm vecer, to zase spanele nechapou., ti davaji az kolem devate....
11. únor 2008 ve 21:38  • Odpověz
Dermi-pěkně si to užívej....moc ti to přeju!! a všem ostatním také..........jj holčička tj.změna cooo??????? :grinning: :grinning: :dizzy_face:
11. únor 2008 ve 22:27  • Odpověz
autor
Jojo,o předělávání baráku mi ani nemluvte :angry: :angry: Ale máme všecko komplet nové,tak je to fajn.. :slight_smile:

No,malý už se doteď tak 5x vzbudil a plakal,jsem ani neviděla Hause do konce :confounded: nedívali jste se někdo???
11. únor 2008 ve 23:00  • Odpověz
autor
kuli,a co vůbec Týnka??? A jak ve školce,byla už tam?
11. únor 2008 ve 23:19  • Odpověz
dobré dopoledne holky,
dneska konečně vysvitlo sluníčko, ale brr zima tam je ale pořádná, asi se vypravíme až kolem poledne na chviličku ven, malý má rýmu,ale ven potřebujeme....
12. únor 2008 v 10:16  • Odpověz
kocurek - Ondra má taky režim,,žev 7 dopostýlky......Ani nemluv,já se tak šíleně těším, je to opravdu něco jiného, už v tom oblečení, ty holčičky se oblíkají jako princezny,je na ně víc věcí mám ten pocit...... :sweat_smile:
12. únor 2008 v 10:17  • Odpověz
autor
To máme holky dneska krásně...jsem teď byla venku a na sluníčku je parádně... :wink: oproti včerejšku... :frowning2:

Jojo,na holky je toho tisíckrát víc,jak jdu vždycky do HaM,tak se tam rozplývám....a pak až budeš dělat copečky,hrát si s ní s panenkama...to pak bude parádička :slight_smile:
12. únor 2008 v 11:50  • Odpověz
kupi - ani nemluv, na tohle se strašně těším!!!!Taky jsme byli venku, před chvilkou jsme se vrátili, konečně sluníčko,je dobře......u sousedů bagr, samozřejmě mě tam Ondra zatáhl a čučeli skoro čtvrt hodinky :grinning:
12. únor 2008 ve 12:31  • Odpověz
autor
Však to je zajímavé,takový bagr :grinning: :grinning: Tomu mamko vůbec nerozumíš :stuck_out_tongue_closed_eyes:
12. únor 2008 ve 12:32  • Odpověz
kupi nerozumím, to je fakt :grinning:
12. únor 2008 ve 12:56  • Odpověz
dermajetics Je to fakt, takove nadherne vecicky, pro holcicky a pro kluky jen a jen to same....

A co tak vlacek a nadrazi, to je teprve zajimave, ja jsem tam byla s kamoskou a jejimi detmi skoro hodinu......

Maly mi usnul opet rano na 2h a ted uz zase spinka 1h, ale v noci nic moc, budil se porad, celkem 12x, coz me silene vystavuje a to mi volali z prave, kdy uz zacnu delat, ze me potrebuji v Bruselu pristi tyden a pak do Kenje... :slight_smile: ale ja nezblbnu....budu doma s bobiskem, jo, :wink: :wink: dnes mame 11 mesicuuuuuuuuuuuuu :sweat_smile: :sweat_smile:
12. únor 2008 ve 14:33  • Odpověz
Kocurek:děkuji za upozornění.Už jsem pro jistotu napsala Adminovi,ať to smázne.Jak ty to vlastně máš?Ty chceš zůstat natrvalo v Madridu?
12. únor 2008 v 16:23  • Odpověz
kozimura
Natrvalo zde v Madridu zustat nechci, to bych se blaznila, to ted jen prechodne....nez za nama tatinek prijede na stalo do CR. Nejlepsi to je s prijmenim, v kazde zemi vyzaduji, aby se dite jmenovalo dle jerjich zakonu. Dite ma narok byt zapsane na matrice, jak v CR, tak ve Spain, kdyz je jeden z rodicu cizinec, at uz ziji kdekoliv....
12. únor 2008 v 17:59  • Odpověz
autor
Kocurku,tak to gratulation :wink: Oslava bude v ČR?
12. únor 2008 v 18:58  • Odpověz
autor
Myslím tu za měsíc...
12. únor 2008 v 18:58  • Odpověz
kocurek - no to je fakt, můj malý má skoro 2 a ještě jsme na vláček se podívat nebyli, to jsem ale ostuda :confounded: matka......
12. únor 2008 ve 20:19  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.