• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Frýdek-Místek

(Zamčená)
16. května 2011 
holky ale letí to, co?? Ti naši kulíšci už jsou takoví velcí :sweat_smile: ach jo........asi bych si měla pustit videokazetu jak se malý narodil,abych si pobečela :grinning:
12. únor 2008 ve 20:20  • Odpověz
kupinka
1. narozeniny se budou slavit s tatinkem a celou mou rodinou v CR :sweat_smile: .

Zrovna dnes jsme to resili, teda spise to resil manza se svou family... jak se budou slavit narozeniny, teda, mala ma 28.2. a R svigra 1.3., ze by vsichni najednou, zda nekam pujdeme do restaurace a nebo doma...to ja jsem jeste nemela rezervace letenek. R rekl, ze pokud chteji jit nekam do restaurace, at si jdou, ze my jim pujdeme poprat domu...vi, ze bych nikam do restaurace s E nesla. Tak se domluvili, ze spolecne asi 1.3. v sobotu, coz jsem pak R rekla, ze Erickovy narozeniny nebudu slavit ctrnact dnu dopredu, ze to prinasi smulu. On rekl, ze je to pravda..tak jsme se domluvili, ze je oslavime az pozdeji...ale kdo vi, zda nebudou brblat stejne, ajko brblali, ze jsem rodila v CR....
12. únor 2008 ve 20:57  • Odpověz
Kocurek:ju,tak to se Ti nedivím.Taky bych asi nechtěla zůstat natrvalo v jiné zemi,ale i tak mě překvapuje,že chce jít manžel tady.Umí česky?A co na to jeho rodina?Psala jsi,že tchýni vadí i to,že na Erička mluvíš česky.Jsem já to ale zvědavec,co?
12. únor 2008 ve 21:10  • Odpověz
kocurek rozhodně si do oslav nenechej mluvit, to se fakt u dětí nemá slavit dřív, zvlášť takových malých......Kterého března přesně je Eriček je??Toho 12, to vychází, pokud se dobře koukám?? Můj Ondra je 17.března.......ty naše rybičky :grinning:
12. únor 2008 ve 21:21  • Odpověz
kozimura : :slight_smile: Vsak se ptej... No, umi cesky trosku, ale dost rozumi a kdyz je treba, domluvi se, v pohode jsem jej posilavala do lekarny nebo nejakeho obchodu, kde musis mluvit, a on sel bez problemu a vzdy vse donesl, snazil se cesky. No, asi tchyni vadi, ze nerozumi, co ji rikam, nikomu to nevadi, kdyz jsme doma sami tri, ja na maleho jen a jen cesky a manzel se pta, kdyz nerozumi nebo si to domysli a na nej spanelsky a neni v tom gulas, zpocatku jsme myslela, ze bude, ale vubec neni, naopak. On taky s malym mnohe vyrazy mluvi jen cesky, jako treba dobrou chut, noc, ne, pred atd... Jdu pichnnout foto do alba.
Pripadas mi nejaka povedoma uz delsi dobu, nemuzeme se odnekud znat?
12. únor 2008 ve 21:24  • Odpověz
Kocurek:tak to nevim.Je to možné.Ty jsi mi taky povědomá.Můžu se zeptat kolik Ti je a kde si chodila na školu?Já jsem chodila na strojní průmku v Místku.
12. únor 2008 ve 23:14  • Odpověz
autor
Kocurku-to bude mít E. velkou výhodu,že bude plynule ovládat 2 jazyky :wink:

Kozi-já taky na průmku-matura 2001-A4.S-třídní Beruška :stuck_out_tongue_closed_eyes:
13. únor 2008 v 11:19  • Odpověz
Kupi:tak to jsme se tam potkávaly!Já A4.S-matura 2002,třídní Beňová :grinning:
13. únor 2008 ve 14:12  • Odpověz
Ten svět je fakt malý!
13. únor 2008 ve 14:19  • Odpověz
A moje segra M4H :grinning: 2001 :slight_smile:
13. únor 2008 v 16:02  • Odpověz
Tora:nechodila do třídy náhodou s Peťou Kowolovskim?
13. únor 2008 v 16:31  • Odpověz
KOZI:ty jo myslim si že ne...ale nejsem si 100% jistá
13. únor 2008 v 17:25  • Odpověz
Tora:nějak si teď nedovedu vybavit,kde měli třídu,tak v tom mám mižmaž.
13. únor 2008 v 17:44  • Odpověz
kozimura:jejda tak to taky netuším kde měli třídu, ale bylo tam jen pět holek a zbytek kluci ještě tam chodil i můj brácha.... :slight_smile: do stejné třídy :slight_smile:
13. únor 2008 v 18:38  • Odpověz
Tora:tak to jo.Tam v takovém složení byly téměř všechny třídy kromě našich administrativ.Tam to bylo naopak :wink: Ale když byli oba jen o rok ode mě,tak je taky určitě znám od vidění.Přece jen nás na škole zas tolik nebylo.
13. únor 2008 v 19:00  • Odpověz
jo bráchu určitě ten je nezapomenutelný :grinning:
13. únor 2008 v 19:36  • Odpověz
Tora:a nemáš někde foto?
13. únor 2008 v 19:56  • Odpověz
ježiši brachu bych musela pohledat a ségru asi taky...a můžu se zeptat na tvé jméno??
13. únor 2008 ve 20:14  • Odpověz
autor
Kozi-tak tos chodila s Míšou G.,Ladou,Soňou....mě holky všechny znají...a ve čtvrťáku i s Barčou-ta má Vandičku,narodila se v prosinc.....to je síla...
Tořin brácha měl černé kudrnaté vlasy k ramenům...už ani nevím,kde měli třídu a ni koho měli za třídního :frowning2:
13. únor 2008 ve 20:30  • Odpověz
první dva roky měli chvajovou a druhé dva mohylovou, třídu někde v prvním patře ale netuším kde přesně... :slight_smile:
13. únor 2008 ve 20:38  • Odpověz
autor
Jojo,Mohylku,tu p... :pensive: To je sílá,jak je ten svět malý...mi ale nepřipadáš povědomá,já Ti jo???
13. únor 2008 ve 20:54  • Odpověz
Tora:tak podle toho,jak Tvého bráchu popisuje Kupinka,tak toho si pamatuji.
Kupi:ju,přesně s nima jsem chodila do třídy :grinning: O Barči vím.Říkala mi to Lada-občas s ní v Tescu pokecám.
Mohylku mi ani nepřipomínej!Jak já bych se té p**i pomstila!Jsme se ve 4.roč.fest chytly,ještěže jsem ji neměla na mat.předmět,ale jen na občanku.
13. únor 2008 ve 21:24  • Odpověz
Jinak z učitelů,co nás učili uznávám jen Berušku a Broňu a taky Lukovskou.Ju a Šiguta,než ho zbalila Lucka a on musel odejít ze školy-loni se vzali.A náš drahý školník Šamša!A pak ten další,náš "úchyláček" a jeho sprosté básničky :grinning:
13. únor 2008 ve 21:29  • Odpověz
kozi:vždyť říkám že toho si pamatuje hodně lidí... :grinning:
13. únor 2008 ve 21:39  • Odpověz
Tora: :grinning:
13. únor 2008 ve 21:46  • Odpověz
autor
Ty pamatuješ Šamšu?????Kdo ví,co s ním je? :wink:
S Lukovskou si tykám,je to super baba....Broňa je taky v poho,Beruš no nevim,nevim,nemělas ji za třídní :sweat_smile:
Toho Šiguta už nevím,to už jsme tam asi nebyli...a nesnášela jsem vaši skvělou třídní-zabít málo..Mohylka mě měla i na němčinu-no comment...A taky jsem se s ní pohádala...Martin nechce letos na ples :frowning2:
Toruš-jojo,Lumírek-miloval moji nej kámošku Petru-taková blondýna... :wink:
13. únor 2008 ve 23:25  • Odpověz
Kupi:nevím,na Berušku vzpomínám ráda,hodně nás naučila a hlavně nás k tomu dokopala.Šigut tam nastoupil s Durčákem v našem 2.roč.,takže jsi tam určitě byla,jen vás asi neučil a byl tam jen rok,pak musel odejít.Teď se tam vrátil.To víš,že si Šamšu pamatuju!Potkala jsem ho pak ještě rok po škole na zastávce naproti Vykopnutému a hned spustil:"Milovnice!"Byl fakt skvělý,kdo ví,co s ním je.
13. únor 2008 ve 23:39  • Odpověz
Ju,Beňka,tu neměl rád téměř nikdo a ještě jsme se šíleně nesnášeli s Tomisem.Pak jsem po střední dělala brigádu v křížovém podchodě v Pumě a on tam za mnou chodil na rady jak co prát,jak žehlit,kde co koupit...
13. únor 2008 ve 23:42  • Odpověz
Jinak na ples Jardu přemlouvám,co jsme spolu a ještě jsem ho nezlomila...
13. únor 2008 ve 23:45  • Odpověz
autor
My jsme tam chodili,jenže já tam potkám strašně moc známých,každý nás zve na pulky,Marťas je pak vždycky jak prase :grinning: a už mi tam odmítá chodit....
Co Keke,nevíš co s ním je? jestlis ho teda znala? Já Tě ale fakt neznám....to je divné :angry:
Jojo,Tomise ta jeho ku... opustila :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Mi Šamša taky tak říkal...jojo,to byly časy :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
13. únor 2008 ve 23:52  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.