• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Frýdek-Místek

(Zamčená)
16. května 2011 
Keke?Tak to nevím,kdo to byl?Já jsem byla na plese jen jednou.Ve 4.ročníku.Byli tam DAMIENS a bylo tam skvěle!Možná,že až se někdy sejdem,tak se hned poznáme.Vypadala jsem jinak.Měla jsem na hlavě takové šílené vlnité páčo...
13. únor 2008 ve 23:59  • Odpověz
Jestli se dostanu přes víkend ke známé na net na PC,tak hodím do albíčka foto ze střední.
14. únor 2008 v 00:01  • Odpověz
autor
Já už Tě asi vím....ale jenom tak letmo...Keke nevíš??? Bavil se hodně s Čuřou..
A co Čuřa,nevíš??
To je tak fajn si zavzpomínat na staré dobré časy..................
14. únor 2008 v 00:02  • Odpověz
autor
Dobrou noc... :wink:
14. únor 2008 v 00:17  • Odpověz
Čuřa měl přijít na sraz,ale nakonec nedorazil,tak nevím.Keke taky ne-bavily se s ním Soňa,Míša a spol.Já byla spíš takový třídní outcajder :frowning2: Bavit jsme se začly až pak... Jsem byla taková ta ošklivka a šprt-tedy pro spolužáky,pro učitele ne :grinning:
Ju,krásně se vzpomíná...Na průmce bylo dobře
14. únor 2008 v 00:20  • Odpověz
Dobrou a krásného Valentýna! :slight_smile:
14. únor 2008 v 00:22  • Odpověz
Ahoj holky,tak na školičku vzpomínáte.Je to samá průmka,,na Potoční nechodil náhodou někdo? :confused:
14. únor 2008 ve 12:52  • Odpověz
Nytri:jen mé 2 bývalé kamarádky...Na nějakou administrativu-tuším.
14. únor 2008 ve 13:29  • Odpověz
Já jsem nechodila na administrativu ale na oděvnictví
14. únor 2008 ve 13:43  • Odpověz
ahoj babule:slight_smile:
Včera mi koník extra nejel....dneska už konečně joo.....Nudím se, barvila jsem si vlasy, konečně vypadám jako člověk :grinning: :grinning: A teď peču trubičky, mňam mňam....honí mě mlsna, ale taky to bude bašta když je ten valentýn!!!

nytri:slight_smile: já na Potoční chodila, taky jsem dělala oděvnictví, který rok jsi končila?? my 2001 :grinning: :grinning:
14. únor 2008 v 16:58  • Odpověz
dermajetics,já maturovala v roce 1998,třídní jsme měli Mudrikovou,nechodila jsi do třídy s Alenou pavloskovou?
No ale uplatnění z toho oboru teda není žádné :frowning2:
14. únor 2008 v 19:47  • Odpověz
Derma:tak to barvení ti závidím.Mně naposled kadeřnice slíbila poopravení melíru,ale furt jsem to odkládala a teď už bych jim tam nejspíš porodila :grinning:
14. únor 2008 ve 20:23  • Odpověz
Ahoj holky, jaky byl VALENTYNEK????

Bavite s eo barveni a strihani. JA si vzdy nehcavala vlasy upravovat v CR u zname kadernice, ktera vystavovala sve ucesy na veletrich v zahranici jeste za komunistu, je to starsi pani, ale striha super..naposledy jsem nemela cas zajit a zasla zde v Madridu, mela obavy, ale taky super a pak jsme si na to udelala praminky a je to ok...co vlastne chtit u maleho, stejne clovek, pokud ma dlouhe vlasy, stahne jej, at nepadaji malemu do ocicek....
14. únor 2008 ve 21:35  • Odpověz
Ja si udelala valentynka,ze si vysla do mesta po obchodech a co nakoupila, misto neco na me, vecicky pro maleho...
14. únor 2008 ve 21:38  • Odpověz
nytri :slight_smile: no jo Mudriková :slight_smile: To víš, že chodila s Alenkou :slight_smile: jak je ten svět malý......No to mi ani neříkej, škola na ho*no... a to mě mamka na ten obor ještě dala, já nevěděla na jakou školu jít. Je to síla

kozi - sem se barvila sama, ale docela to chytlo, už se cítím zase jako člověk, žádné odrostlé vlasy, všechno jednolitá barva. Ke kadeřníkovi zajdu asi až po porodu. Teda kadeřnice ke mě domů, takové já to mám vymakané :grinning: :grinning:

kocurek - no jo, musíme vypadat šikovně, alespoň pro svůj pocit :grinning: :grinning: Valentánek nic, manža není doma...možná zítra ale jen dobrá večeře a možná něco večer :grinning: :grinning:
14. únor 2008 ve 21:58  • Odpověz
jo holky a dala jsem do albíčka nějakou fotečku ondráška tak mrkněte, upravovala mi to kámoška :grinning:
14. únor 2008 ve 22:05  • Odpověz
To my valentýna neslavíme,protože to není náš svátek,ale americký

Derma,no jo alča je moje dobrá kámoška,pracovaly jsme chvíli spolu,ted' je v Praze.ještě znám Pavlu poledníkovou,to ale není moje kámoška :grinning: ,znám ji z autobusu
Jo a hezké fotečky :slight_smile:
14. únor 2008 ve 22:07  • Odpověz
nytri - Pavla Poledníková no coment....akorát moje spolužačka....Jo Ali bojuje v Praze, teď jak říkala s novým spolunájemníkem v bytě:slight_smile: víc nevím, kecáme na spolužácích.cz,ale moc často tam nechodí, nemá času.
Jdu hajat, dobrou :slight_smile:
14. únor 2008 ve 22:25  • Odpověz
Derma:já už to teď nechám po porodu.Stejně teď už nikam nechodím.
Dneska jsme jen zašli posedět do restaurace a i když jsem byla ráda,že jsme spolu,bylo to pro mě spíš utrpení...
14. únor 2008 ve 22:47  • Odpověz
autor
Ahojte babulky,hlásím se-vyspaná :wink: Dneska konečně spal zase celou noc,včera už jsem byla kantáre....
A to sluníčko,to je parádička :slight_smile: hned je jiná nálada...a ještě při pátku :wink:
My jsme zašli i na večeři,i jsem dostala kvitko :confused: :confused: :confused: ,tak nevim nevim co se stalo,přitom to nějak neslavíme :zipper_mouth: Marťasovi jsem zajela koupit Marlenku,úplně to miluje.....
15. únor 2008 v 11:21  • Odpověz
autor
Jo,Kozi-už jsem si Tě úplně vybavila :wink:
15. únor 2008 ve 12:38  • Odpověz
Kupi: :grinning: já jsem nezapomenutelná :grinning:
Tady sluníčko svítit přestalo a sněží... :frowning2:
15. únor 2008 ve 13:47  • Odpověz
autor
U nás teď taky :angry: :angry: :angry: :angry:
Jak se Kozi dneska cítíš?
15. únor 2008 ve 14:23  • Odpověz
Ahojky holky!!
no dneska to počasí je nějaké střídavé.....chvíli sluníčko, pak sněží....

My očekáváme taťkův příjezd z cest, teprv volal,že vyjíždějí, tak do 2hodinek by mohl být doma, malý spinká, já si na chvilku taky zdrřímla, dopo jsme byli na nákup sami busem, tak mě to zmohlo. Teď už vařím a mňam peču krkovičku a budu dělat domácí hranolky, mám na ně šílenou chuť, tak si s taťkou uděláme takový pozdní valentýnský obědo-večeři:slight_smile: na uvítanou :grinning: :grinning: A sami nebudem, budem s Ondrou :grinning:
15. únor 2008 ve 14:34  • Odpověz
ahoj holky, tak uz od pondelka jsem doma, nechodim do prace, pracuju z domu, k tomu domaci prace, vareni, zehleni.....a tak je porad co delat....ze jsem na konika sedla dneska az po tydnu....
jak se vsechny mate?
jj, jinak pokud budeme porad na sikmo, mate pravdu, cisar je jasny, ale jeste je cas na to aby se umodril...
15. únor 2008 ve 14:45  • Odpověz
autor
To víš že jo,může se správně natočit i pár hodin před porodem-jako kámošce :wink:
15. únor 2008 v 16:08  • Odpověz
Kupi:no nic moc.Včera se na mě sestřička v poradně podívala tak nějak divně a když jsem se zvážila a já jí nahlásila stejnou váhu jako minule,tak mi řekla:"Tak co,jdeme rodit?No nemyslete si,já už jsem nějakých holek odrodila a poznám,když už je to tady"Dost mi tím vyrazila dech a nato hned doktor,když mi řekl,že jsem sice ještě zavřená,ale hlavička naléhá a voda mi klidně může odtéct kdykoliv...
15. únor 2008 v 16:52  • Odpověz
A pak mě ještě dorazil,když řekl:"Tak jestli nám ještě neporodíte,přijďte jednadvacátého" No a od včerejška trpím pěkně s křížema,tak jen doufám,že to je sugesce :frowning2:
15. únor 2008 v 16:55  • Odpověz
doktoři to poznají :grinning: vidí jak nízko máš bříško :slight_smile:
15. únor 2008 v 16:57  • Odpověz
Tora:já jen doufám,že vydrží alespoň do příštího týdne.Teď o víkendu totiž "rozkopeme" obývák... :frowning2:
15. únor 2008 v 17:35  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.