• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Frýdek-Místek

(Zamčená)
16. května 2011 
autor
šKODA,ŽE TU NEMŮŽEŠ DÁT FOTKY,BY JSME MRKLY,JAK HO MÁŠ NÍZKO...SE PODÍVEJ DO ZRCADLA,JESTLI TI KLESÁ,TAK....
15. únor 2008 v 18:30  • Odpověz
Kupi:já to nepoznám,ale švagrová mi zrovna včera ráno ještě říkala,že už ho mám nízko.No,snad to ještě vydrží...Když se zadaří,dám sem fotky zítra.
15. únor 2008 v 18:38  • Odpověz
dermajetics nadherne fotecky
15. únor 2008 ve 21:26  • Odpověz
kozimura JA mela maleho polozeneho nizko 3 mesice a taky mi rikali, ze si mam davat pozor na kazdy muj spatny pohyb a ja pritom chodivala do Mistku, tam a zpet pesky, do Sparu pesky od Kauflandu atd...proste delavala prochazky na cerstvem vzduchu a bylo to moc fajn
15. únor 2008 ve 21:27  • Odpověz
No,sama jsem zvědavá...Sestřenka mi to předpovídala na dnešek,protože ona se měla narodit taky 28.2.a narodila se 15.2. :grinning: No a nevyšlo ji to,teda zatím,ale vzhledem k tomu,že do půlnoci je to už jen 2 a půl hoďky,asi to už nestihnu...
15. únor 2008 ve 21:32  • Odpověz
kozimura
Zalezi, jestli uz mas stahy....ja byla fit jeste v 8 vecer, v devet jsme jeli do nemocnice a uz bylo pozde, maly byl v jedenact venku :sweat_smile:
Nechci strasit.
15. únor 2008 ve 21:36  • Odpověz
Kocurek:snad ne.Nic mi naštěstí není.Dokonce se teď i prcek uklidňuje,tak se snad i vyspím :slight_smile:
Dobrou noc,mamušky!
15. únor 2008 ve 22:59  • Odpověz
dobrý večer holky!!

juva, já tu koukám, kozi ty tu za chvilku s náma nebudeš, podle toho, co nám tady píšeš. Tak kdyby náhodou, tě to chytlo o víkendu, když tě mudr tak straší, tak hodně hodně štěstí!!!!!! A vydrž mamino!!!! :grinning:
15. únor 2008 ve 23:04  • Odpověz
Krásné sobotní odpoledne přeju holky!!
Teda my byli dopo v Kaufu,došly nám krutě plíny, panebože já nebyl v sobotu dopoledne nakupovat sto let!!! Tolik lidí,všichni šílí či co, pak mi to došlo, po výplatách......no byla to útrapa, už se mi zase u pokladny dělalo mdlo a černo před očima..... :unamused: Tak my dneska budeme spočívat, nic moc v plánu nemáme. Manža si na mimiaukci vydražil autodráhu, tak hádejte.....už je složená a to moje velké dítě tady si hraje :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
16. únor 2008 ve 14:04  • Odpověz
dermajetics
Ja bych do KAufu nesla o vikendu dopol ani odpol,ja chodim zasadne vecer, kdy jsou vyprodeje a nikde nikdo. Treb atakove listove salaty ruznych druhu, co pres den stoji kolem 20,-, vecer jen 3,- atd.....
Autodraha taky bude, dedecek ji vytahne, co ma na pude....asi uz ted, jak dorazime. 1.3. letime nach FM, tak se uz nemuzu dockat.
Vcera mela doit tchyne,nedosla, pry v uterz, ale zitra dojde R segra s malou rozmazenou 5-ti letou a manzou, a on nebude doma, tak z toho moc radosti nemam.....
Hezky dobotni vecer

kozimura Sportovci rikaji: VYDRŽAŤ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :grinning:
16. únor 2008 ve 21:03  • Odpověz
Ahoj holky,přes den jsem odpočívala.Ráno v půl čtvrté mě probudila šílená alergická reakce-škrábala jsem se jak pominutá,byla jsem oteklá a osypaná a začlo se hlásit astma.Nejhorší je,že teď můžu jen jeden prášek a nevěděla jsem,jak zabere.Už jsem si myslela,že zkončím na pohotovosti.Naštěstí zabral.
16. únor 2008 ve 21:51  • Odpověz
Kupi:ju a vložila jsem do albíčka foto břuška,ale vůbec mi nepříjde,že by mi kleslo...
16. únor 2008 ve 21:53  • Odpověz
autor
Ale nezdá se mi,že ho máš moc nízko :wink:
17. únor 2008 v 19:19  • Odpověz
autor
Jak se holky jinak máte??
17. únor 2008 v 19:19  • Odpověz
autor
No holky,tady je nějak mrtvo!!!!!
Kozi-rodíme,nerodíme?????????????????
18. únor 2008 v 18:24  • Odpověz
Kupi:ahojky!Neboj,stále nic,i když je mi v posledních třech dnech všelijak :frowning2: Ale celé těhu bylo v poho,tak těch pár dní už to přežiju :wink: Bolí mě záda a večer občas i podbříšek a taky Terďa je už dost aktivní.Už tam má málo místa,bobišek :slight_smile:
18. únor 2008 v 18:32  • Odpověz
Ahoj holky,nechodíte někdo plavat s mimišama do kenny klubu?My začínáme ve čtvrtek,tož jsem zvědavá,jaké to bude :slight_smile:
18. únor 2008 ve 20:07  • Odpověz
Nytri:kde to je?To je ve F-M?My máme plavání ve Fryčovicích,ale prý jsou tady pomíchané skupinky těch nejmenších a těch větších.
18. únor 2008 ve 20:14  • Odpověz
ahoj babule!!
No já jsem tu během dneška nakukovala, ale furt tu nikdo nebyl :grinning: Pak mi manža obsadil pc,tak nebyla možnost :sweat_smile:
kozimurko - na tebe jsem holka myslela, jak se máš, jestli už a nebo ne.....Víš co mě napadlo?? Až budeš v porodnici a mimi bude na světě, že by nám tady tvůj manža mohl dát zprávičku, takové malé echo, jak jste na tom, kolik malá měří,váží a tak :grinning: My jsme baby zvědavé......nebo spíše já :grinning:
18. únor 2008 ve 21:05  • Odpověz
kozimuro,je to na 11 zš a pak taky na olešné..my budem chodit na 11,máme to 2min od baráku
Joa na to mimi bych byla taky zvědavá :slight_smile:
18. únor 2008 ve 21:17  • Odpověz
nytri - slyšela jsem že Kenny je dobré...akorát by nemáme auto, nebo máme, ale taťka jezdí s ním,,takže nevím, jak bych se s Ondrou trmácela po plavání busem v takové kose......Tak jsem to vzdala. Ale strašně se mi líbí,jak se chodí úplně s těma malinkýma miminkama na plavání :wink:
18. únor 2008 ve 21:21  • Odpověz
Holky,nebojte.Já nemám net na PC,ale na mobilu,takže vám dám echo já.Nemusíte se bát,že bych na vás zapomněla :wink:
Nytri:já jsem uvažovala o Kopřivnici,ale F-M bych měla lepší.Každopádně chci na plavání s prckem chodit :slight_smile:
18. únor 2008 ve 21:26  • Odpověz
Kozimuro,pak napíšu jaké to bylo,Jenom se mi zdá studená voda 28 st,no prý to hůř snáší maminy než prcci.
18. únor 2008 ve 21:28  • Odpověz
Ju a holky,v Hypře mají ve slevě dětské věcičky.
Derma:koupila jsem tam dnes spací pytel-růžový (70cm)za 98,-kč.Jsou tam i bodýčka a trička,čepičky...
18. únor 2008 ve 21:30  • Odpověz
Nytri:každopádně napiš.Tady je to prý zas přetopené a voda přehřátá,tak nevím,co je lepší...
18. únor 2008 ve 21:32  • Odpověz
A mají tam i něco pro větší děti?
No prý zas čím teplejší voda,tím se víc množí bakterie.
18. únor 2008 ve 21:36  • Odpověz
Ahoj holky, mame 10 zoubku (8+2 stolicky!) :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
Tak jak to u nas byva zvykem, nikdy se nam nevyklibe jeden zoubek, ale nekolik. Jak jsem minule psala, vyklubala se nam spicka stolicky a dnes uz zde mame skoro celou a zaroven uz se vyklubala dalsi stolicka a jak to tak v pusince pozoruji, asi jich jeste poleze vice.
Ted mam terapii skreku, maly usnul kolem sedme, alev osm uz byl vzhuru, pohoupala jsem jej skoro hodinu a on ne a ne usnout, tak jsme jej nechala v postylce, chvili byl zticha a pak se pustil do rvani a to strida s vykladanim...rve mi to usi i srdce, ale kazdy rika, ze s e musi naucit usinat uplne sam, i kdyz ja si myslim, ze pohoupani cca 3 min ma misto pohadky, ze to bobecek potrebuje, pak vzdy usne...tak jsem zvedava, zda usne nebo jej opet uchopim a usne v naruci...lehla jsem si k nemu, ze treba usne, ale ne....
Jinak chvili neposedime, uz se pokousi vylezt na ruzne veci....
Hezky vecer, dobrou.
18. únor 2008 ve 21:38  • Odpověz
Nytri:ju,myslím,že tam byly tričenka,ale na velikosti jsem se nedívala.Musela jsem spěchat,takže jsem jen čapla pytel a fičela...
No právě.Vím,že i ve výřivce,kde je teplejší voda je víc chlórovaná...Já jsem v těhu na bazén raději nechodila.Jsem na bakterie strašně nachýlná.
18. únor 2008 ve 21:42  • Odpověz
Kocurek:bobišek.Trápí ho ty zoubky,co?Ale zase čím víc vyleze najednou,bude to mít o to dřív za sebou.Přeji Ti pevné nervičky a prckovi co nejmíň trápeníčka a ať už má ty zoubky všechny ven :wink:
18. únor 2008 ve 21:47  • Odpověz
Uz usnul, a sam...vyrval se a padnul do perin...bobek, uvidime, jaka bude noc
18. únor 2008 ve 21:54  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.