• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Frýdek-Místek

(Zamčená)
16. května 2011 
Bobišek malý...Tak to přeji hódně klidnou noc pro Tebe i pro prďolku.
18. únor 2008 ve 22:02  • Odpověz
prave, ze me se moc nechce, probrala jsme se a dost me boli pater...a jak se mas ty?
18. únor 2008 ve 22:06  • Odpověz
To je zákon schválnosti,co?
Zatím se držím a malá se už zklidnila,ale někdy řádí šíleně.Furt se uklidňuji tím,že bylo celé těhu bez problémů,tak ta bolest zad a kyčlí je příprava na to "horší" a pak příjde ta nejkrásnější odměna :grinning:
18. únor 2008 ve 22:17  • Odpověz
No, ja mela taky bezproblemove tehotenstvi, az na jeho kopani, to bylo silene a jak se narodil, zase jen kopal a kopal nozickama...ale je to nadherne,....za par dnu mame rok, leti to, jak voda
18. únor 2008 ve 22:37  • Odpověz
No,ono i to těhotenství strašně rychle uteklo a už je tu konec... Už se na prcka moc těším :slight_smile:
Budu končit,musím usnout,než začne prďolka řádit...
18. únor 2008 ve 22:44  • Odpověz
kozi:jj taky jsem se strašně těšila na prďolu je to takový zvláštní pocit, že??že za chvilinku už bude tady mezi vámi... :slight_smile: a co manžel jde k porodu??No já jsem se ani nenadála a malý už má 10 měsíců lítá sám, a je to děsná sranda..právě vybírám na netu golfky a nějak se nemůžu rozhodnout... :grinning:
A co jinak holky, jakpak se daří??co prďolové nezlobí??ten můj malý jo jako vždycky, byli jsme u doktorky na kontrolu a říkala že mu to čouhá z očiček ta jeho ďáblovina, tak teda jako nevím... :grinning: No naučil se dělat tani tani tak to je teprve sranda, vždycky si vepředu chytne ručičky a začne se kroutit nomusím ho natočit :grinning:
18. únor 2008 ve 22:56  • Odpověz
Tora: ju,manža k porodu chce jít.Jsem zvědavá,jestli to nevzdá a na prcka se taky moc těší. :slight_smile: Byl by nejradši,kdyby tady byla už zítra :grinning:
18. únor 2008 ve 23:04  • Odpověz
jj to ho přejde.. :grinning: ne dělám si srandu, no můj manžel u porodu byl a když to tak sečtu tak tam byl tak 15 minut za 500 kč, to jde ne?? :grinning: no nic jdu spát malý má špatné noci, a manžel jde na ranní tak snad naspím alespoň něco :slight_smile:
18. únor 2008 ve 23:17  • Odpověz
autor
Čau holčiny,Kuba v noci řádí jak ďas,už si furt stoupá v postýlce-a je mu jedno,že je půlnoc,nebo tři ráno :angry:

Jinak,ten bazén na 11.ZŠ je prý strašně studený,kámoška tam byla jednou a malý ji onemocněl...teď jezdí někde do Palkovic a je z toho úplně nadšená-tak nevím,no.

Kozi-jsem zvědavá,co Ti na to pak Jarda řekne,mi Martin řek,že je rád,že byl u toho a hned ho viděl,ale že pro něho bylo strašné vidět tu bolest,a že mi nemohl pomoct...ale já jsem byla strašně ráda,že tam byl,moc mi to psychicky pomohlo..a aspoň chlapi vidí,že oni jednou stříknou a zbytek odnesem my :grinning: :grinning:

A jak se cítíš dneska?
19. únor 2008 v 15:33  • Odpověz
ahojky holky!!
kozi - no to budem rádi,když potom napíšeš co a jak :grinning:

jo tak můj chlop chtěl být u porodu ale bohužel to nestihl,dorazil a malý už byl na světě,zrovna mu přestřihli pup.šňůru a dali na břicho.....ale aspoň si říkám,že ho viděl špinavého a tak. A mě ufuněnou :grinning: :grinning:
Teď chci, aby šel taky,ale jemu už je líto peněz,že stačí že za pobyt budem platit.....tak nevím, musím ho přesvědčit :frowning2:
kupi - tak to ti nezávidím, taková noční.....já musím zaťukat,Ondra 4dny spí celou noc,jenom aby mu to vydrželo!!!
19. únor 2008 v 16:50  • Odpověz
Kupi:to jsem taky zvědavá.Chce být u toho,ale i tak jsem mu řekla,že když se na to pak nebude cítit,jít nemusí.To mi říkají všechny mamušky,že je to fajn tam toho taťuldu mít,že je to strašná pomoc.Jsem zvědavá,jestli to dá.
Dneska je mi lépe a dokonce jsem po měsíci a půl spala celou noc :slight_smile:
Ten Tvůj Kubík,to je teda číslo! :grinning: Živé dítě,co?Strašně se mi líbí,jak se všude tak krásně směje! :slight_smile:
19. únor 2008 v 18:03  • Odpověz
Derma:tak manža neřeší placení vůbec.Ze začátku tvrdil,že tam nepůjde,ale pak najednou obrátil.S rostoucím bříškem byl prďolkovi stále blíž a říkal,že chce být u toho,až vyleze ven :grinning: Dneska se tak krásně mazlil s bříškem a poslouchal srdíčko,že jsem tak tak udržela slzu...
19. únor 2008 v 18:06  • Odpověz
autor
Kozi-to je krásné.............. :slight_smile: :slight_smile: jojo,to bylo taky moc fajn,když bylo ještě bříško :wink:
19. únor 2008 ve 20:29  • Odpověz
Ahojky,tak jeste tyden a neco a budu ve FM, uz se nemuzu dockat.
JInak mame rekord navstevy tchyne, dnes zde byla 5h a dokonce zustala na koupani....Mela prijit ve tri a dorazila ve dve, ale nevadi, vyhrala si s malym a ja si docela i spocla, abych tak rekla.....Docela mi to dnes s ni uteklo.
RAno jsme byla pro letenku Erickovi v CSA.Je zde hnusne pocasi, zima a prsi...
Ten muz porod taky nestihl, ale za to si cely porod odrodila babicka...nesla se jen kouknout...dedu jsme poslala domu a kdyby fakt odesel, tak by se nestihl vratit, jaka to byla rychlovka....uz zase bych chtela mit brisko...
19. únor 2008 ve 20:47  • Odpověz
kocurek - a co ti v tom brání??? :grinning: ale je to ještě brzi, já sama si říkám, jak to s těma mojima dvě,a zvldánu v tom květnu, budou od sebe 2roky a 2měsíce, což už snad je takové přiměřené.....
19. únor 2008 ve 22:08  • Odpověz
dermajetics
To celkem jde, ale u me by maly nemel ani 2 roky, coz si myslim, ze je brzy. KAmoska to mela rok a pul a to je opravdu sila....jeden malem jeste nechodi a uz druhy
Jdu dat fotky na konika
19. únor 2008 ve 22:13  • Odpověz
kocurek - no to je fakt, to bych asi taky nedala....já jsem vysadila prášky, když měl malý 1rok a 4měsíce.... a do měsíce jsem zapadla :grinning: Já myslím,že i ten věk, co budou mít mezi sebou oni ten rozdíl,že je tak akorát :grinning:
tak se jdu juknout do tvého albíčka :grinning:
20. únor 2008 v 09:28  • Odpověz
kocu - to je ten kočárek, o kterém jsi mluvila?? Eričkovi v něm to moc sluší :slight_smile: Holky nechci nic říkat ale my tu máme všechny takové pěkné syny :grinning: :grinning: :grinning:
20. únor 2008 v 09:30  • Odpověz
kocu - já jsem uvažovala, jestli jste byli na karnevale, pak mi to došlo, že malý měl na sobě ten plastový brindáček a mističku na hlavě...vypadal jako žabička :wink:
20. únor 2008 v 09:31  • Odpověz
dermajetics
Ahojky, tak na karnevale jsme nebyli, je to foceno fotakem, tak to neni moc ciste....
Co se tyce kocarku, tak mam Jane Carreru Pro, nejdrive jsme pouzivala Matrix, kdyz se narodil, pak koupila zvlast korbicku a tu mel az do vanoc, melapolohovaci zadicka, tak to bylo super, ze videl i ven a ted je opet v Matrixu, teda, jako v autosedacce, ale ted uz jej po velikonocich dam do sportaku, i kdyz se mi moc nechce, zatim tam ma misto i s fusakem auz na nej neuvidim, ale co se da delat.

Jinak mi vcera dosel letni fusak na sportak, super, da se skvele odepnout, je to pro obdobi mezi zimou a jarem, kdy je jeste chladno, ale uz teplo na zimni fusak a zima, aby byl jen tak. Copouzivate holky vy??? Ja jsme si rikala, ze jiste nanoznik, ale zespod fuci, jak mi bylo receno, a nejakou deku, tu odkopne.... :sweat_smile:

http://www.jane.es/index.php?fuseaction=fitxa&tipo=3&id_producte=328&categoria=
(kdyz klinkes na obr.objevi se ti celu letni fusacek)
Taky jsem si uz koupila potah na sportak na leto, jak bude teplo...
http://www.jane.es/index.php?fuseaction=fitxa&tipo=3&id_producte=403&categoria=

Hezky den vsem
20. únor 2008 v 10:05  • Odpověz
kocurek -Ondra mi už do fusaku nevleze,ani loni na jaře nevlez,takže jsem to řešila tak,že pod sebou měl beraní kožešinku a shora přikrytý dekama, jinak to nešlo, anebo mě nic nenapadlo..
odkazy pěkné, takže v těch barvičkách to máš??
20. únor 2008 v 10:21  • Odpověz
Čao berušky........FOCENÍ U ŠPAČKOVÉ!!!!!!!!!!!!!!!! p.SKOUMALOVÁ co je objednána na focení k Špačkové ted na pátek 22.2 se jí má ozvat číslo které jsi dala 774...... není dostupné!!!!!!!!!!
20. únor 2008 v 10:22  • Odpověz
autor
Hoj holčiny-to dneska máme krásně,co??????????????? :slight_smile: :slight_smile:
Člověk má hned lepší náladu :wink:
20. únor 2008 v 10:54  • Odpověz
autor
By mě jako fakt zajímalo,kdo je ta Skoumalová................ :grinning:
20. únor 2008 v 10:57  • Odpověz
No já myslím LucíkPetík-nevím,ale Brigita vás prosí at se ozvete....jedina Lucka píše že má v pátek focení....myslím.... :wink:
20. únor 2008 v 18:56  • Odpověz
ahoj holky.......ale asi jo kulis,máš pravdu lucikpetik o tom mluvila,že se jde k ní fotit.....
Ty se jinak s B.Špačkovou znáš??Že jsi její sekretářka :grinning:
20. únor 2008 v 19:04  • Odpověz
dermajetics: mam potah cerveny a fusacek letni v modre....

S pocasim je to vzdy tak, kdyz je v mAdridu hezky, tam je skarede, tak vas vsechny mohu potesit, zde lije, jako z konve uz 3 dny a je zima, jen 7st. MA tak byt do konce vikendu....

Dnes jsem videla film (po chvilkach) Posledni vlak do OSwietimi, je to cesko-rakousky film a opravdu moc pekne, myslela jsem, ze se na to nebudu moci divat, ze to bude vse z koncentracniho tabora, ale ne. Hlavni role Kukura, mnoho ceskych hercu a ten herec, co hraje v serialu REX, ted nevzpomenu na jmeno, moc pekne udelane, stoji za to na to kuk. :confused:

hezky vecer
20. únor 2008 ve 21:51  • Odpověz
Holky, mame vsechny chlapy, tak jsme se chtela zeptat, jak to je se STAHOANIM PREDKOZKY- kdy zacit? Pry se ma zacit okolo 1. roku. Jake mate s tim zkosenosti? diky :slight_smile:
20. únor 2008 ve 22:54  • Odpověz
ahojky holky!!
No dneska kocurku je tady zase škaredě, lehce nad nulou, prší........to se mi vůbec nelíbí, protože odpoledne jdu na kontrolu,tak zase tahat sebou deštník......ach jo....
S tou předkožkou ti moc neporadím, my jsme museli dřív, protože malý má skoro od narození vodní kýlu - jako v pytlíku nebo jak bych to napsala.Takže od malička chodíme k urologovi na kontroly a tam mu mudr už brzičko přetahoval kůžičku. Od té doby to dělám,ale jen ve vaně, když se koupe, aby ho to tolik nebolelo, myslím,že už to má dobré. Ale jinak myslím,že máš pravdu, do toho ročku nee, pak opatrně zkoušej, nemusíš často, zkus třeba v té vodičce - a neboj se mu to stáhnout celé. :wink:
21. únor 2008 v 09:56  • Odpověz
Kocurku,my se snažíme stahovat už dost dlouho,už ani nevím od kdy,ale snad už od 4,5 měs.Byla jsem totiž jednou v poradně,tam Vojtíškovi mudra kontrolovala lulinka a trošku stáhla kůžičku a on tam měl spoustu bílého hnisu,takže od té doby mu to musím pod tím pravidelně čistit.Stáhnout nám to úplně nejde,jenom trošičku,takže jenom doufám,že to půjde a vyhneme se obřízce,protože ta moc,moc bolí a dělá se ve dvou letech.Tak aspon říkala mudra.
21. únor 2008 v 10:25  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.