• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Frýdek-Místek

(Zamčená)
16. května 2011 
autor
Martin Kubovi stahuje od narození,vždycky ve vodičce a jenom pokud to jde,nikdy ne násilím...a v pohodě... :wink:
21. únor 2008 v 11:10  • Odpověz
autor
Kozi-jakpak je dneska???
21. únor 2008 v 11:36  • Odpověz
Kupi:ju,dá se to.Každý večer mám pocit,že už to je tady a ráno nic :frowning2: Už to začíná být náročné.Šíleně trpím na pravou stranu-žebra,páteř a pravá kyčel bolí tak,že kulhám jak stařena.Taky jsem se teď musela naučit jíst po troškách a celý den,jinak je mi špatně a pálí žáha.Prďolka tam má už hóóódně málo místa.
21. únor 2008 v 11:56  • Odpověz
Kozimurko-já jsem taky trpěla na záda a bolest mi střílela do noh,trochu mi pomohly těhu kalhotky,je tam vzadu takové zpevnění,byly ala drahé,myslím že tak 3O0,už ani nevím.Jo a taky mi dělalo dobře lehké cvičení na baloně.
No ale problémy se zádama mám i ted',zas z toho jak smykam malého,nedávno jsem taky kulhala.mamka říkala ,že na to jsou i léky ,ale to se nás kojících a těhu netýká.Jo a možná by ti pomohla těhu masáž,dělají ji v pomadu.nevím,jestli jsi využila nějaké cvičení pro těhotné,ale pojištovny na to přispívají 500kč,i n apřednášky a masáže,takže si myslím,že je to škoda nechat propadnout,ale zase záleží,jak se cítíš,jestli si troufáš někde docestovat.
21. únor 2008 ve 13:03  • Odpověz
autor
Kozi-vydrž to bobku,už to máš za pár :wink:
21. únor 2008 ve 13:06  • Odpověz
No jo jak si vzpomenu na ty časy,chodila jsem do schodů,at' už porodím ,na procházky,pak jsem stejně týden přenášela, rodit jsem jela autobusem,jela jsem na kontrolu,a oni si mě tam nechali,no ani jsem nepozanala kontrakce
21. únor 2008 ve 13:15  • Odpověz
já už ze zoufalství se nutila do sexíku, protože si říká,že už v době termínu porodu vyvolává děložní stahy, ale taky nic a přenášela jsem......takže fakt kozi až to příjde, tak to příjde...ale věřím, že už se vidíš ve špitále..... :sweat_smile:

Tak a já za chvilku letím k Mudrovi na kontrolu, doufám,že už tu bílkovinu nebudu mít..... :frowning2:
21. únor 2008 ve 13:28  • Odpověz
Jste strašně hodné,holky.Strašně moc to pomáhá takhle s váma pokecat :slight_smile:
To cvičení jsem vzdala.Autobusy tady jezdí strašně blbě a jsou přecpané a autem si už teď moc netroufám.Snad to dám do termínu.Uvidím.Na balónu jsem jako doma :wink:
21. únor 2008 ve 13:40  • Odpověz
autor
Já jsem cvičení taky vzdala právě kvůli tomu dojíždění,byla jsem ráda,že jsem ráda....
21. únor 2008 v 17:21  • Odpověz
Tak nic :frowning2: Jsem zpět z poradny-na porod to nevypadá,takže v termínu asi nic :cry: V den termínu mám další kontrolu.
21. únor 2008 v 17:34  • Odpověz
Taky se hlásím z kontroly.....tak bílkovinu v moči už nemám, jak mi spadl kámen ze srdce...vše vypadá ok, mimi v pořádku,akorát ty léku musím brát dál.....doplatek v lékárně 410kč.....já sebou jen 500.-, chtěla jsem nakoupit, takže mi zbylo akorát na pečivo :frowning2: síla
21. únor 2008 v 17:47  • Odpověz
autor
derma-to je fajn :wink:
kozi-nikde není řečeno,že Tě to v noci nechytne.....já jsem byla na kontrole den předtím,řekl mi že taky nic a druhý den byl Kuba na světě....a v předtermínu!
21. únor 2008 v 19:15  • Odpověz
Holky, zjistete si leky, ktere nam hradi pojistovny, ja jsem o tom nevedela, az ted se dovedela, ze jsem mohla mit veskere vitaminy atd. zdarma a kdyz se maly narodil, taky jsem mela taky narok na nejake leky.....stoji treba vam doktorka neco napise a ono to nehradi pojistovna, ale naopak nejaky jiny vitamin napr. jo, tak staci u lekare upozornit...
Jinak pokud budete platit min, jak za recept, reknete, zeto je na vlastni uhradu, ja to tak posledne udelala, doktorka mi neco napsala za 5,-kc a abych neplatila tech 30,- tak mi to zdravotni sestra poradila!!!!!!!!!!!!!!!!
21. únor 2008 ve 20:00  • Odpověz
kocu - tak to jsem vůbec nevěděla že totakhle funguje, dík za radu :wink:
21. únor 2008 ve 20:36  • Odpověz
autor
Já to tak dělám taky-a jsme u RBP a tam máme 1200,- každý na rok-a to na vitamíny,léky,cyklistické a lyžařské helmy atd....
21. únor 2008 ve 20:58  • Odpověz
no my jsme u ministerstva vnitra, chodí mi domů takový katalog nabídky na každý rok, my to taky máme ty vitamíny a jiné balíčky tomu říkají, ale o tom receptu od mudra jsem nevěděla, že to takhle funguje
21. únor 2008 ve 21:00  • Odpověz
kupi pro tebe jsem hodila do alba svůj pupajz...........no je to síla holka..... a mám v druhém albíčku nějakou novou fotečku malého, tak mrkni....i vy holky :wink:
21. únor 2008 ve 21:13  • Odpověz
autor
Ty bláho,to čekáš dvojčata???????? :confused: :confused:
21. únor 2008 ve 21:44  • Odpověz
dermajetics
To je brisko.....to ja nemela ani u porodu, no, me rikavali, ze jsme ve 3.mesici, kdyz sla rodit. Nikdo na me nic nepoznal, ani sousede a kdyz jsme si privezla maleho domu, pry ci to je...kdyz rekla, ze moje, cely panelak se divil....asi si mysleli, ze jsme si pro to byla v obchode nebo kde... :grinning:

Diky za rady ohledne stahovani predkozky. Jeste jeden dotaz, stahujete ji pri kazdem koupani? Jak casto se ma stahovat? Diky babky. :sweat_smile:
21. únor 2008 ve 22:08  • Odpověz
autor
Při každém nee,prostě jenom občas.Až bude malý větší,bude si s ním ve vaně hrát a stáhne si to sám...
21. únor 2008 ve 22:19  • Odpověz
no holky, ani mi nemluvte, mám z toho depky šílené.....břuch jak slonice....a ještě 80dní, jestli já se vejdu do futer :grinning: :grinning: a přitom váhově jsem přibrala jenom 1,5kg,ale v pase tolik!!!!Podle UTZ ale mimi není velké zatím, toho se nejvíc bojím, že budu mít obříka
21. únor 2008 ve 22:25  • Odpověz
ahojky holky i já přidala nějaké foto malého do alba...
derma:to bříško je oprvdu veliké, ale hlavní je že je tam miminku dobře a že je zdravé, viď?? :slight_smile:
s tím stahováním, my to děláme od narození, vždycky když si vzpomeneme...
21. únor 2008 ve 22:27  • Odpověz
autor
Derma-kdyžtak budeš bydlet v garáži :grinning: :grinning: :grinning: do vrat se vejdeš určitě :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :sweat_smile:
Toruš-jdu hodit mrka...
21. únor 2008 ve 22:30  • Odpověz
no díky holky za útěchy!! no nic, jdu hajat, všechno mě bolí, papa
21. únor 2008 ve 22:33  • Odpověz
autor
papa :wink: a sladké sny.......
21. únor 2008 ve 22:34  • Odpověz
tora Moc pekne fotecky, maly roste, jako z vody...

kupinka
Prave, ze maly si s nim vzdy u koupani hraje a tento tyden zacal uz i u prebalovani, takze mam asi o praci min....co?
21. únor 2008 ve 22:41  • Odpověz
autor
kocurku-asi joo :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
21. únor 2008 ve 22:44  • Odpověz
autor
Hezký pátek,holky....sice máme škaredě :angry: ,ale je páteček,tak je to fajn......
Kozi-jak je???
22. únor 2008 v 11:06  • Odpověz
autor
Dám vám hádanku.... :grinning:

Tři muži přišli do motelu :
Recepční uvedl, že pokoj stojí 30 Kč, a tak každý z mužů zaplatil 10Kč.
Všichni odešli na pokoj.
Po chvíli recepční zjistil, že cena je nižší a činí 25 Kč.
Vzal tedy 5 Kč a poslal poslíčka, aby je vrátil. Ten však nevěděl, jak
rozdělit 5 Kč na tři stejné díly, proto každému z mužů vrátil jen 1Kč
a 2Kč si ponechal...
To znamená, ze každý z mužů nakonec zaplatil 9 Kč...Je to tak??
To je dohromady 27 Kč... Je to tak??
Poslíček má v kapse 2 Kč...Je to tak??
To je dohromady 29 Kč... Je to tak?? Tak kde je ta koruna?!?!
22. únor 2008 ve 12:21  • Odpověz
ahoj holky,tak jsem byli včera na tom plavču.Vojtíšek tam byl nejstarší a jediný celou dobu řval jak tur.lektorka říkala,že je to tím ,že už více vnímá a nové prostředí ho stresuje,doma se koupe strašně rád.Jestli byla voda studená či ne ,to jsem ani nepostřehla,Vojt'as mě dokonale zaměstnal.Takže kdo chcete chodit plavat,začněte co nejdřív,at'vám to děti neprořvou jako mi.A asi ho vyvředilo i to,že byli všichni jak bubáci v koupacích čepicach.
22. únor 2008 ve 12:36  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.