• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Frýdek-Místek

(Zamčená)
16. května 2011 
Ahojky moje milé maminky :slight_smile: Takže jsem dneska oficiálně byla u pana doktora, takže jsem v balení 2v1, cca 8tt :grinning: Tak mám šílenou radost,že se to potvrdilo! Akorát jedinou chmuru mám,že jsem si uvědomila, že před 4 týdny jsme byli s Ondrou na rtg, kde jsem byla i já, drželi jsme mu hlavičku, tak mám obavy,aby to nemělo dopad na miminko. Tak jsem to řekla svému doktorovi, napsal mi doporučení na genetiku - konzultaci, takže až teprve potom budu úplně klidná. Takže se musím objednat. Jinak se mám šetřit (poslouchá se to dobře), nemám zvedat syna (což bude horší), protože našel nějaký nález sraženiny krve, tak aby byl on i já v klidu, dostala jsem hormony, aby jsem miminko udržela. No, tak moc slavné začátky to nejsou,ale doufám že to dopadne dobře. Jo a ještě k tomu do 12tt sexuální abstinenci - tak to nevím, jak to manžel vydží :grinning: Tak hezký večer, papa :grinning:
11. říj 2007 v 18:22  • Odpověz
autor
jojky,tak to je super. A na to nemysli,bude vše o.k.,uvidíš :wink: :wink: :wink: A manža to vydržet musí,po porodu to taky zvládl,ne? A má ruku :grinning:
11. říj 2007 ve 20:07  • Odpověz
dermajetics tak to mooooc gratuluji, hlavne se snaz na sebe davat pozor....manza zvladne, muj taky musi :slight_smile:
12. říj 2007 v 09:02  • Odpověz
dermajetics :slight_smile: Gratuliji k potvrzeníííííí :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

tora
:wink: Mě doktorka říkala,že čím dříve zoubky vyrostou, tím líp pro miminko, že v pozdějším věku to hůř snáší, kdo ví..... :slight_smile:
12. říj 2007 v 09:06  • Odpověz
autor
dermajetics- a kdy máš vlastně termín? A fakt se opatruj!!!!!
kocurku-kdy vůbec odjíždíš? :frowning2:
12. říj 2007 v 18:56  • Odpověz
Ahoj holky, děkuji za přání :slight_smile: Tak jen ať už je všechno v pořádku.
kupinka>> podle mých výpočtů cca kolem 12.května. Na další kontrolu jdu za 3 týdny, teprv všechno budeme v doktorem probírat.

Jinak holky Ondrášek mi pořád stůně, angína se nezlepšila, antibiotika nezabraly. Takže paní doktroka mu brala výtěr z krčku (chudáček křičel a křičel), v pondělí budou výsledky, tak podle toho nasadí další léčbu. Už se mi to zdá dlouhá doba, 14 dní nemocný, na tak malý organismus to musí být zátěž. Takže s náma to nevypadá, že dlouho nevytáhneme paty z domu. Domlouvaly jste se nakonec na toho zcuka, nebo jste od toho upustily?? :pensive:
12. říj 2007 ve 20:32  • Odpověz
autor
Nějak to vymizelo ten srazík se mi tak zdá..... :unamused: S Ondrou je mi to líto,snad už bude bobek dobrý :slight_smile: Držte a opatrujte se
12. říj 2007 ve 21:32  • Odpověz
Tak holky, pokud srazik bude, tak jsme zde jeste tyden a pak az v prosinci,papapap a hezky vikend. :slight_smile:
13. říj 2007 v 10:26  • Odpověz
autor
No,tak to nevím,jestli to stihnem,už je docela klemra venku. Se máš kocurku,ale spíš jde o to,že zas budete všichni tři pohromadě,co? Doufám,že tam máš net :wink:
14. říj 2007 v 19:37  • Odpověz
kupinka
Jsem na netu denně, stejně jako tady... :sweat_smile:
15. říj 2007 v 10:46  • Odpověz
autor
Tak to je dobře,budeš nás aspoň informovat o počasí a tak... :grinning: A co už všechno malý-teda už velkýchlap umí. Jo,Kuba už se přetáčí,sice to lenochovi trvalo,ale přece. A zub opět na mě kašle :frowning2:
15. říj 2007 v 11:37  • Odpověz
O počasí je to jednoduché, když je zde nádherně, tam prší nebo je zima a naopak, třeba dnes tam lije a je 14st :slight_smile:
15. říj 2007 ve 13:45  • Odpověz
Ahojky holky, koukám že tady diskutujete jen vy dvě:frowning2:Kde jsou holky, asi pozapoměly.... S Ondráškem se to táhne, ještě není v pohodě. Výsledky z krčku dopadly dobře, moč taky ok, tak nás dneska poslala k Bubeníkovi na krevní obraz. Musím říct, že malý byl statečný, trošku zaplakal při tom píchnutí, ale potom držel a držel :wink: Je to šikulka. Tak teprv uvidíme, co s náma dál, už mě to opravdu unavuje, dlouho je nemocný, teď mám starosti ještě já se sebou......no prostě paráda........Jaký jste měli víkend?? :grinning:
15. říj 2007 ve 21:50  • Odpověz
Máme noviknku, už sedíme :sweat_smile:
16. říj 2007 v 09:11  • Odpověz
dermajetics, ja nakukuju, ale namam se s cim zapojit do konverzace. :grinning:
16. říj 2007 v 09:42  • Odpověz
autor
lucikpetik-taky jsem si říkala,kde jsi? Tak nám třeba můžeš napsat,co už máš pro prcka nakoupené,jak se cítíš,atak... :wink: Klidně i co dneska vaříš :slight_smile:
kocurku-moc gratuluju,my se pouze přetáčíme,ale za to pořádně a pořád a už jsme poblili snad všechno co jde :frowning2:
dermajetics-tobě jsem psala,takže k tobě nic :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
16. říj 2007 ve 13:17  • Odpověz
kocurek:sami si sedáte nebo jen sedíte??my sami sedíme ale nesedáme si... :slight_smile: a začíná se celkem stavět na čtyři tak uvidíme jak dlouho to bude trvat než začneme lozit... :slight_smile:
jinak víkend byl v pohodě, ale malý je od včerejška zase protivný jako prasátko takže očekáváme další zoubek...sand se vyklube rychle protože jinak se asi zblázníme...manžel bude mít ve čtvrtek narozeninky, nemáte nějaký nápad co bych mu mohla koupit?? :grinning:
16. říj 2007 v 15:03  • Odpověz
no jo kupi, ale ono se tu blbe pise, dnes jsem varila brokolici, jak vy se tu hezky bavite jak vam deticky rostou.... :grinning:
ale na mimise jeste nic nekupuju mam strach. ale mam novinku, asi tri dny citim asi pohyby... :grinning:
16. říj 2007 v 16:04  • Odpověz
autor
No super!!!To jsou sic takové ještě jemné,ale přece :slight_smile: Bude hůř :wink: Brokolice je ee :confounded: :confounded: :confounded: Ja jsem pro zmenu delala špenát abys věděla :stuck_out_tongue_closed_eyes:
toro-mám nápad-další miminko :wink: Určitě bude nadšený :slight_smile:
16. říj 2007 v 17:21  • Odpověz
tora
Sami sedíme, neumíme si ještě sednout.
16. říj 2007 v 19:42  • Odpověz
Ahoj holky!! :grinning:
kocurek>> gratuluji k dalšímu pokroku, to je príma!!
kupinka>> to je od tebe moc hezké!! :sweat_smile:
lucikpetik>> já cítěla taky první pohyby docela brzo, už v 18tt, prý prvorodičky dřív než ve 20 týdnu to nepocítí......ale my víme, co se nám v tom bříšku děje, že :wink: :grinning: Takže taky gratuluju k novým zážitkům:slight_smile:
tora>> babo raď, jak se říká, těžko pomoct takhle na poslední chvíli, co nakoupit......Kosmetika? Nové trenýrky?? Pamatuji se, že jsem jednou manželovi koupila pánské tanga.....samozřejmě to má jenom na doma na vyjímečné noční události :grinning: Pokud je trošku pro srandu a.......tak zaboduješ určitě!!! :wink: :sunglasses:

Jinak Ondra konečně už začíná být dobrý, můžeme pomalu zkoušet chodit ven, ještě bez větší zátěže....Z krve mu vyšlo všechno dobrý, jen trošičku chybí železa,takže bude dopovaný :slight_smile:))Tak hurááá skoro po třech týdnech začínáme být v pořádku!
Jinak mě je každé ránko špatně, jako bych si to nezažila u prvního......ale snad to brzy přejde, uvidíme!! :grinning:
16. říj 2007 ve 20:31  • Odpověz
16. říj 2007 ve 23:20  • Odpověz
vcera jsme byli u doktorky a mame 8500g v 7.mesicich, kdyz zde nebudeme na kontrolu v osmi.tak ted uz mi zacnou dalsi starosti se zoubkama. Mame uz 7 a musime je uz zacit cistit, tedy jen prstackem. Uz je mame velikanske, celou papulku a doktorka rikala, ze se zacinaji cistit v jednom roce, ale kdyz je mame tak velike, uz je treba.... :grinning:
17. říj 2007 v 09:11  • Odpověz
diky za gratulaci, zitra jdu k doktorovi, tak se na to zeptam, jestli to je mozne, ze uz to citim a taky jsem zvedava, jestli se nam uz ukaze, co to bude...
17. říj 2007 ve 13:54  • Odpověz
kocurek>> schválně jsem se koukála do deníčku, jak byl na tom Ondra, tem měl v 8.měsích 9100g takže to jsou ti naši kluci šikovní :grinning:
lucikpetik>> tak nám dej potom vědět jak si dopadla!! :grinning:
17. říj 2007 v 16:30  • Odpověz
lucikpetik
Tak co říkal pan doktor????? Já měla první pohyby v 21tt. :sweat_smile:
18. říj 2007 v 09:32  • Odpověz
kupinka:jo děkuji moc jsi hodná :slight_smile:
no s tím dárkem to byl děs a tak jsem to udělala po svém... :grinning: ale opravdu všem děkuji za rady!!! :wink:
kocurek:no tak my už taky sedíme sami asi tři týdny je to super, že?? :slight_smile:
No jinak jsme se už druhou noc vůbec nevyspinkali...nevím ale asi další zoubek, protože jinak nevím co by mu mohlo být...nemá rýmu ani kašel, jen včera večer měl horečku a v noci kňourá asi ho něco bolí a fakt jsem smutná protože nevím jak mu mám pomoci.. :unamused:
18. říj 2007 v 10:43  • Odpověz
ahoj holky,slyšely jste ten kámen,co mi spadl ze srdce? Ráno jsem byla na te genetice na konzultace,všechno dopadlo dobře, rtg nijak nepoškodil plod,takže můžu zdárně pokračovat v těhu :grinning: jsem šíleně šťastná!!! Uff, ale nervíky to teda byly!!
18. říj 2007 v 11:50  • Odpověz
Dermajetics,tak to je super,že je mimišek v pořádku,uplně chápu,jak ti muselo být.Tak moc gratuluju!!!!! :frowning2:
18. říj 2007 v 11:56  • Odpověz
autor
Ahojte holčiny...........
dermajetics-právě jsem ti chtěla psát,jak jsi dopadla-moc gratuluju,to je moc fajn :slight_smile: :slight_smile:

No,my máme od včera teplotku kolem těch 37,5,protivný je úplně drsně,tak to snad budou zuby. Po dlouhé době jsem se nevyspala,co hodinu se budil,tak jsem držela dudlík a u toho v sedě usínala :frowning2:

lucikpetik-tak jak u doktora?
18. říj 2007 ve 12:07  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.