• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Frýdek-Místek

(Zamčená)
16. května 2011 
Kupi,jsi mě dostala s tou hádankou :frowning2:
22. únor 2008 ve 12:41  • Odpověz
Hezky den a nastavajici vikend vsem....me dnes Ericek spal dopoledne 3h a ted uz spinka od dvou.....tak jsme zvedava na noc,i kdyz vcera to bylo podobne...asi ty stolicky....pokud to tak pujde dal, tak zitra mame dalsi, uz je videt zase neco....tak jsme zvedava....
22. únor 2008 v 16:06  • Odpověz
ahoj holky!!
kupi taky mi to přišlo mailem a jsem z toho jelen..........

kozimurka, že by se už trápila,? Mě přišla před 10minuty smska kamarádka mi psala ze sálu,že se jim narodil Kubíček 50cm a 3600g, druhé dítko týden přenášené, to jde, ne?? :wink:
22. únor 2008 v 16:13  • Odpověz
Nene holky,furt nic.Dopo jsem musela rychle vařit,protože manžu odvolali dřív do práce,pak jsem musela uklidit celý barák a pak přišla kámoška,tak jsem vás zanedbávala :grinning:
22. únor 2008 v 18:42  • Odpověz
autor
Jo táák-a já už jsem na Tebe myslela,jestli už se netrápíš.....
22. únor 2008 v 19:02  • Odpověz
Kupi:docela bych to už brala.Dneska mě ta páteř nepouští ani přes den.
22. únor 2008 v 19:04  • Odpověz
autor
Vydrž bobku,ráda bych Ti pomohla,ale nejde to :pensive: :pensive: :pensive: :pensive: Těš se na malou a nemysli na bolest,psychika taky dělá hodně...
22. únor 2008 v 19:05  • Odpověz
Právě,když jsem uklízela,tak mě to ani nebolelo.Pohyb je lepší,jakmile sednu je to za trest,tak teď tady pochoduji jak vojáček. :grinning:
22. únor 2008 v 19:21  • Odpověz
kozi - já na tebe taky myslím, kdy se rozsypeš, ale hlavně ať je to rychle a máš to za sebou....No je to síla, já měla u Ondry,že ty poslední 3týdny se šíleně táhnou a taky táhly.......
22. únor 2008 ve 22:03  • Odpověz
ahoj holky, tak zase po tydnu zdravim, jsem sice doma,ale porad nic nestiham.
kozi na tebe moc myslim, uz to musi byt co by nevidet...
jinak ja skoumalova nejsem...
info z foceni, fotit jsme se byli u Brigity vcera, moc prijemna, uteklo to, bylo to fajn...ted jeste co vyleze z tech fotek :wink:
22. únor 2008 ve 22:18  • Odpověz
lucikpetik - nevíš jaký má asi ceník těch fotek?? by mě to zajímalo....taky se chceme jít fotit, ale ještě nevím kdy...
22. únor 2008 ve 23:30  • Odpověz
Holky,jste moc hodné! :slight_smile: Teď bych brala těhu pár týdnů zpět,nebo ať to mám za sebou.Už je to šílené a fakt se to teď děsně táhne,teda na to,jak utekly ty první měsíce.
22. únor 2008 ve 23:36  • Odpověz
Dobréé sobotní ránko :grinning: :wink:
23. únor 2008 v 07:52  • Odpověz
taky přeji hezké sobotní ranko :slight_smile:
23. únor 2008 v 08:00  • Odpověz
Tak jsem vypravila babičku s malým na prochajdu,vylezlo sluníčko a celkem hezky. Měla bych něco dělat,nechce se mi.....Polívku už vařím,měla bych uklízet a balit věci,ale tááák se mi nechce....No nic,dopiju kafčo a asi půjdu na to :angry:
23. únor 2008 v 10:14  • Odpověz
Policajt zastaví Porsche, v něm sedí úžasná sexy blondýna. "Vaše doklady prosím." Blondýna mu je podá a policajt ověřuje vysílačkou, jestli není auto kradené.
Kolega mu povídá: "Hele, nesedí v tom autě taková úžasná sexy blondýna? "Jo, to sedí" povídá policajt.
Kolega: Víš co, jdi k ní, rozepni poklopec a vyndej HO!"
Policajt: "Cože? To přece nemůžu udělat!"
Kolega: "Líbí se ti, ne? Tak udělej, co ti říkám a neboj se!"
Policajt tedy přistoupí k autu, otevře dveře, rozepne poklopec a vyndá ho.
Blondýna si povzdechne: "Ježíši, už zase dechová zkouška..."
23. únor 2008 v 10:24  • Odpověz
tak cenik nevim, rikala ze to bude podle poctu fotek od 600,- do 1000,- ale kolik to nakonec bude stat nevim, to az pri prevzeti...
23. únor 2008 ve 13:21  • Odpověz
lucikpetik - aha, tak až si pro ně půjdeš tak písni,kolik jich máš a za kolik. Protože svatební u ní jsem měla za cenu 2tis myslím tak nevím,jestli to taky tak počítá....uvidíme...

Jak se jinak máte holky při sobotě?? Já dopo vypravila babi s Ondrou,teď malý spinká, něco málo třídím věci, docela se to stěhování z pokoje do pokoje blíží, a mi se nic s břuchem nechce.....ach jo....
23. únor 2008 ve 14:00  • Odpověz
Krásné sobotní odpoledne,mamušky! :grinning: Zrovna vařím oběd a čekám,až mi naši dovezou marmeládu.Upekla jsem totiž buchtu,žd ji udělám s krémem a zjistila jsem,že nemám marmeládu na potření piškotu...No jo.To je tak,jak něco člověk rozdělá a nezjistí si,jestli na to všechno má...
23. únor 2008 ve 14:39  • Odpověz
NO holky já mám malého taky u babičky a uklízím celý byt, ale doufám že bych to mohla mít tak do půl hoďky hotové a pak si konečně sednu a budu odpočívat, už todělám od deseti od rána.... :grinning: Ale krásně se nám tam vyčasilo co holky??
23. únor 2008 ve 14:46  • Odpověz
holky, dneska fakt bylo krásně, chvilku jsem byla venku s malým, jinak dneska dopo i odpo fungovala babička naštětí po dlouhé době. Já měla chuť a potřebovala jsem už něco balit ty věci, kvůli té přestavbě atd,tak jsem byla celkem pilná jako včelka.... :grinning:
kozi - taky se mi to stává, ještě že mám babi o patro níž :grinning:
23. únor 2008 v 19:51  • Odpověz
Krásné nedělní dopoledne holky :slight_smile: Dneska vypadá že bude opět hezky, juchůůů :grinning:
24. únor 2008 v 09:44  • Odpověz
ahoj holky, tak to vypada, ze je tam zase krasne...
derm, jasne, ze dam vedet, jak fotky budou. ale za ty dva tisice jsi musela mit hromadu fotek, ne?
nas dneska ceka kontrola, tak drzte palce, at ma maly uz ty nohy nahore, jak ma mit...
a pak kurz.
vcera jsme meli prohlidku porodnice a uz tam lezela holka z naseho pondelniho kurzu, porodila v utery, tak me docela vydesila, protoze je stejny tyden, tak asi budu muset zacit balit tu tasku, nezda se to,ale fakt se to blizi....
25. únor 2008 v 09:16  • Odpověz
Lucik:to už bys měla.Chodím do Březnovek a tam už bylo první mimi 24.12.,pak v lednu dvojčátka a teď v únoru už rodí normálně...Jen já s únorovým termínem nic :frowning2: Terďa asi čeká na toho 29 :frowning2: Tak doufám,že nás nakonec nepředběhneš :wink: Držím pěstičky a dej vědět,jak jsi dopadla!
25. únor 2008 v 09:58  • Odpověz
kozi no to ja taky doufam, ze vas nepredbehnu, ale ty uz bys fakt mohla holka...jestli ceka na 29, tak to je fakt originalni...
tak my ficime na kontrolu, papa zatim
25. únor 2008 v 11:35  • Odpověz
autor
Čaute ďoučata....
já jsem objednaná na duben,počítám tak do tisícovky....svatební fotky jsou něco jiného,my jsme třeba za svatební platili 4.500,- :unamused: :unamused: :unamused:
Jinak z toho počasí jsem úplně happy,furt jsem s Kubajsem venku,on je úplně nadšený,na Besu furt dělá haf haf,jak jede auto brrrrbrrrrm,no prča....
Kozi-jsem furt na Tebe myslela,jestli jsi ještě pořád 2v1...a jsi :wink:
25. únor 2008 v 11:42  • Odpověz
Krásné poledne holky,
dneska je zase dobře akorát troškufouká vítr...
lucikpetik,díky předem....No už mi napsala mailika,tak už má volno jen po 21.dubnu, mazec...
kozimurka - holka ty jsi ještě doma?? Já myslela, že už ti budeme blahopřát :grinning:
25. únor 2008 ve 12:17  • Odpověz
autor
Už se nám to kaboní :frowning2:
25. únor 2008 ve 14:07  • Odpověz
Ahojky, predstavte si, kliknul mi cely operacni system v notebooku, hruza, vse je v haji , veskere dokumety, neco jsem mela ulozeno na CD a DVD, ale ne vse, tgakze ted uz 2. den si hrajeme s mym pocitacem, vse nainstalovat . je to des a hruza...... :frowning2: :frowning2:
25. únor 2008 v 17:46  • Odpověz
autor
Kocurku-tak to nezávidím :confounded: a co fotky,ty máš vypálené?
25. únor 2008 v 19:00  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.