• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Frýdek-Místek

(Zamčená)
16. května 2011 
Kupi: to z té IP,to je síla.Ju,posílení sociálního systému v ČR je vždy origoš!
Jinak holky,stále stejný stav-2v1... Vypadá to ještě na dlouho.Ve čtvrtek jdu zase na monitor a na kontrolu,tak vám dám vědět.
25. únor 2008 ve 20:34  • Odpověz
kocurek - tak to mi je líto, já taky pořád říkám manžovi, ať už ty fotečky a videa co jsou s Ondrou zálohuje na cd a dvd....člověk nikdy neví,kdy pc kiksne :frowning2:
kupinka - díky za IP,no je to mazec,ale přesně tak.......ku*vy to jsou a mají se dobře.....
kozimurka - božatko, tak fakt si to ta malá asi nechává až na březen.... a tobě se to šíleně táhne,co??
25. únor 2008 ve 20:58  • Odpověz
Neco jsme mela ulozeno, ale ne vse.... :wink:
25. únor 2008 ve 20:58  • Odpověz
25. únor 2008 ve 21:43  • Odpověz
Čínský kalendář početí a výběru pohlaví dítěte

http://www.patentnimedicina.cz/kalendar.php

Zpetne jsme si to vypocetla a vyslo to....i to, ze se mi narodil syn :slight_smile:
25. únor 2008 ve 22:07  • Odpověz
Derma:táhne se to strašně.
25. únor 2008 ve 23:35  • Odpověz
autor
kocurku-mi to taky vyšlo :wink:
26. únor 2008 v 18:57  • Odpověz
Mě to z mobilu nepustí,takže to zkusit nemůžu :frowning2:
26. únor 2008 ve 20:07  • Odpověz
Ahijky, musime sepochlubit, uz mame 4.stolicku venku, celkem 12 zoubku :grinning: , uz jich chybi opravdu jen par do celkoveho poctu :sweat_smile:
26. únor 2008 ve 21:30  • Odpověz
Ahojky holky, jdu vás pozdravit....nějak teď máme spoustu práce s úklidem a tříděním věcí...jenm balim do krabic a vaků.....už v sobotu bude manža stěhovat skříně, děláme pokojíček, pak následně nový obývák i s podlahou,takže síla...Už se moc těším, za chvilku přijede manža dřív z práce a jedeme vybírat koberec juchůůůůů i malému do pokojíčku, i do obýváku, se těším jak malá holka.....

kozi - ještě 2v1???
kocurek- já si to taky zkusím, ale až večer...jinak gratuluji k zoubku, my máme 16 a to bude mít Ondra 2ročky, takže Eriček je rychlík v zoubkách :grinning:
27. únor 2008 v 11:58  • Odpověz
Jo a objednávala jsem se ke Špačkové na focení, jdeme až 22.dubna, má to dost narvané, ale už se móoooc těším!!
27. únor 2008 v 11:59  • Odpověz
Derma:ju,stále 2v1.Dneska jsem se rozhodla vše pro prcka připravit-pořádně vygruntovat ložnici a složit konečně postýlku :slight_smile:
27. únor 2008 v 15:11  • Odpověz
autor
Ahojky holčiny,já jsem dneska byla celý den u ségry,Kuba si hrál se sestřenkou,je z ní úplně hotový :slight_smile:
Martinoé sestřenici se dneska narodil prcek,tak jsem z toho taková naměko :pensive: :pensive:
kozi-třeba se tam s ní potkáš :wink:
27. únor 2008 v 19:43  • Odpověz
Ahojky, ja byla dnes ve meste na nakupech. Je modni modra, zluta a zelenkava, kromecervene a bile.....
Po porodu jsme trosku sirsi, tak jsme si chtela neco pohodlneho a modniho doprat. Normalne nosila 36 a S, v HM vzdy kupuji, teda kupovala 34 a tricka XS, ale ted neni boha koupit kalhoty, 36 male a 38 silene velke....ale to je pry normalni po porodu...Problem zde mam v tom, ze zde od 14-17 jsou obchody uzavrene, kdy chodim na prochazky s malym, ale nasla jsem 2 obchody s oblecenim a v poledne Spanelskem zde nikdo nebyl, tak jsme se pohybovala po obchide, jako kralovna i s kocarkem :sweat_smile:

Boty jsou spicovni, hned bych si je koupila, kdybych delala a nebo tak, nadherne porpadky...ale, jak rikam, s kocarkem na delsi me tury...to neni....jsou v mode nadherne podpatky.. :frowning2:

Hezky vecer
27. únor 2008 ve 21:08  • Odpověz
Kupi:i to je možné,ona rodila ve Vítkovicích nebo F-M?
Pro mimíska je už vše připraveno...
27. únor 2008 ve 21:52  • Odpověz
ahoj holky,
kozi - ty jsi ještě tady babo??? :wink:
kocurek - taky sipotřebuju koupit oblečení, řekla jsem manžovi, že si po porodu až se trošku dostanu do formy obměním šatník a to komplet.....protože tam mám opravdu věci strašné a ještě snad něco, co mi kupovala moje mamka,když sem byla pod jejími křídly :unamused: :frowning2: síla.....Tak díky za tip, co se nosí,já mám šíleně ráda zelenou, ale zjistila jsem, že ji v šatníku moc nemám....
Sedačku máme vybranou v zelené barvě, včera jsme vybrali koberce prckovi i nám do obýváku zelené, mazec, co? :grinning:
28. únor 2008 v 07:53  • Odpověz
Derma:ju,jsem :grinning: A stále 2v1! :wink: Dnes jdu do poradny,tak jsem zvědavá,jestli se něco pohlo.
28. únor 2008 v 08:26  • Odpověz
kozimura Pak pisni, jak to dopadlo....nebudou vyvolavat porod?

Zitra balime a v sobotu frrrrr domu :sweat_smile:
28. únor 2008 v 09:51  • Odpověz
kozi - no to by už mohli tě vzít do špitálu a vyvolávat.....ale na druhou stranu si říkám,zítra toho 29.to bys určitě nechtěla, co??
kocurek - fakt už zítra?? Ježiši to zase uteklo..... Podle tebe by se dalo měřit nějaké uplynulé období :grinning: Šíleně to utíká....Přijedete zase sami nebo i s tatínkem??
28. únor 2008 v 10:45  • Odpověz
autor
Čau holčiny,dneska nám svítí hezky oskárek,ale zítra a víkend má propršet :frowning2:
kozi-tak jak jsi dopadla? Ona vlastně rodila ve FM,jsem na to zapoměla....

Mě to zas baby chytlo,mimi jako...jsem hrozná,že? A taky střelená :sweat_smile:

Tak třeba žlutá a zelená nejsou moje barvy :unamused: tak to asi budu out :grinning:
28. únor 2008 v 11:19  • Odpověz
Tak jsem zpět z poradny.Doktor říkal,že to nevidí déle jak do neděle,ale že to může být klidně už dnes.Kdyby prý náhodou,ale o tom pochybuje,tak ve čtvrtek ráno k němu a odpoledne hospitalizace a vyvolávačka.
28. únor 2008 v 16:41  • Odpověz
dermajetics Letime sami, ale tatinek prileti o tydenpozdeji. Aspon budu mit klid na navstevy a zarizovani.....

Takz eposilam posldeni pozdrav pred velikonocemi a pak se ozvu az z FM. MAvam. Vcera zde byl sileny hyc a dnes jen 11st..uz mi to leze na......to pocasi. :pensive:
28. únor 2008 ve 21:17  • Odpověz
Kocurek:tak přeji PŘÍJEMNÝ LET!!! :slight_smile:
28. únor 2008 ve 21:24  • Odpověz
kocurek - taky příjemný let,ať to s malým opět zvládnete.
kozimura - kdyby náhodou tak ve čtvrtek? Až tak pozdě, se mi zdá,že tě nechává strašně dlouho...No budu držet pěstičky, ať to není dneska ani zítra,ale v sobotu :slight_smile: březňátko :grinning:
28. únor 2008 ve 22:05  • Odpověz
Derma:ju,březňátko beru :grinning: Říkal,že o tom pochybuje,že to vydrží až do čtvrtka.Je fakt,že mi dnes celý den tvrdne břicho a jen chvilkama polevuje.Začínají mi i křížové bolesti a to tvrdnutí taky bolí,takže asi budu ráda,když vydržím alespoň do té soboty.
28. únor 2008 ve 23:18  • Odpověz
ahoj holky, kozi ty jsi porad jeste tady??? ja jsem myslela, ze uz bude mimi na svete...tak drzim palecky at to do nedele prijde samo....
ctvrtek je jeste tyden to je jeste daleko...
jinak my na kontrole dobry, nozky uz ma nahore, tak jsem rada....
29. únor 2008 v 09:11  • Odpověz
Luci:tak to je super!Já jsem si taky oddechla,když mi doktor řekl,že už jsme hlavičkou dolů...Tobě už se to taky pěkně krátí. :wink:
29. únor 2008 v 10:06  • Odpověz
co tu jeste delas?
29. únor 2008 v 10:13  • Odpověz
no jo krati, ale jak koukam na tebe, tka mam jeste casu....
29. únor 2008 v 10:13  • Odpověz
ahoj holky,
holky máte to za pár obě dvě...chudák kozi přenáší, jak se cítíš ty lucikpetik,dobrý? To věřím,že ti padl kámen ze srdce,že už se malý otočil...Holky držím vám oběma palce, už aby to bylo za váma. Já si říkám někdy taky, už aby to bylo za mnou, protože se valím jak sud a ještě musím skákat kolem Ondry, no síla....ale ještě vydržím 11týdnů, musím :grinning:
29. únor 2008 ve 12:33  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.