• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Frýdek-Místek

(Zamčená)
16. května 2011 
no derm tobe se to taky blizi, vsak uz to utece, uvidis..
no jinak citim se dobre, pokud lezim, stojim, nebo sedim, jak mam nekde jit, tak mam takove divne tlaky, nebo bolesti v podbrisku....takze na zadne dlouhe prochazky to neni...
a musim se pochlubit, konecne jsem se sbalila do porodnice, akorat mam pocit, ze mam tasku jak na 14 dni na dovolenou..
29. únor 2008 ve 13:17  • Odpověz
autor
Ahoj holky,no kozi nevim,nevim,kdyz uz mas takove tvrdnuti atd.....kdyby nahodou,TAK HODNĚ SIL,AŤ JE TO RYCHLÉ A AŤ JSTE OBĚ ZDRAVÉ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
29. únor 2008 v 15:05  • Odpověz
Kupi:děkuji! :slight_smile: Zatím se držím.
29. únor 2008 v 15:41  • Odpověz
autor
derma-tak co bříško,pořád se zvětšuje???
luciku-jojo,to se zdá,ale těch věcí je dost...
kozi-jak je teď??
29. únor 2008 v 19:02  • Odpověz
Ahoj holky, tak mi prave nasi rekli, ze zitra hrozi v CR hurikan, tak snad pristaneme v Praze a ne nekde jinde....to uz bychom s enejak dostali, kdyzby letadlo do Mosnova neletelo. Tak papa, hezky vikend, jdu chrrr, ve ctyri vyrazime nach letiste.... :wink:
29. únor 2008 ve 20:08  • Odpověz
kocurku tak stastnou cestu, dobre dorazte....
29. únor 2008 ve 20:19  • Odpověz
Kozi, nakukuju, jestli se Terezka rozhodla na ten přechodný rok a jak vidím, tak ani ne :slight_smile: Tak třeba prvního března, to je pěkné datum... hlavně, at už to je, co? Taky držím palečky, at je to rychlé a at jste obě zdravé

Luci, na tebe koukám od doby, kdy se ti objevil u jména 9tt :slight_smile: tak si říkám, jak to neskutečně letí :sweat_smile:
29. únor 2008 ve 20:38  • Odpověz
Kupi:furt stejně-břušek furt tvrdne,ale jinak nic,zatím ani kříže nebolí.Takže 29.to naštěstí nestihnem :grinning:
Parybka:zatím nic,Terezka je hodná poslušná holčička a ví,že 29.nebrat :grinning: Tento týden byl super,byla hodná a docela jsem se vyspala,ale jak mi včera začlo tvrdnout to břicho,už to chci mít za sebou...
29. únor 2008 ve 20:46  • Odpověz
jojo, parybko, mas pravdu, hrozne to leti....
nejak mi nedochazi, ze uz to bude za chvilku...
a jak ty? jako mamca a co prdosek?

kozi do nedele, v pondeli uz te tu nechci videt :wink:
29. únor 2008 ve 21:26  • Odpověz
Luci:ju,už to tak i vypadá...Břicho ztvrdne,šíleně to dole zabolí a udělá se mi zle od žaludku...
29. únor 2008 ve 22:04  • Odpověz
kozi - holka za tebe bych i ruku do ohně dala,že o víkendu už nebudeš balení 2v1....Určitě se malá rozhodne ven, není možná ....Taky držím pěstičky, ať je to rychlé a jste obě dvě v pořádku a bez šití.
kupi - bříško se naštěstí zastavilo,teď nemáme roustoucí období,ale když je odpoledne a večer,mám pocit,že se nezvednu ze židle, děs......čím dál horší. Holky mám fakt pocit,že to takové u Ondráška nebylo.....že by to bylo tím,že druhé těhotenství je jiné jak se říká? no nevím....
lucikpetik - já měla u malého taky zbalenou tašku měsíc předem,každý den jak blbá jsem do ní čuměla,jestli v ní mám všechno potřebné, jestli jsem na něco nezapoměla.....
29. únor 2008 ve 22:53  • Odpověz
kocurek - tak to ani nevím,že takové počasí se na nás chystá a hurikán....no tak to není nic příjemného,zvlášť pro letadla. Budeme držet palečky,ať máte klidný let a hladké přistání a dobrý dojezd domů do FM. Pak se určitě ozvi,až dorazíte!!
29. únor 2008 ve 22:57  • Odpověz
Luci: ted už to jde, pomalu si na sebe zvykáme, Ondrášek si začíná broukat a my čekáme na každý jeho zvuk (kromě křiku :grinning:) Taky se mi nechce věřit,ž e už bude mít 2 měsíce. Je to fofr...ale je to moc fajné, dneska manžel pronesl, že si už vůbec nedokáže představit, že by tu s námi nebyl a že nechápe, jak jsme mohli být bez něho :dizzy_face: jsou to moje zlatíčka

Kozimura: že by začátek porodu v přímém přenosu? :wink:
1. bře 2008 v 10:41  • Odpověz
Parybka:zase nic :frowning2: Nechce se jí ven a nechce,teda zatím.Furt tvrdne břušek a mám poslíčky,ale toť všo.
To je krásné s Ondráškem a Tvým manželem! :slight_smile: Já už se taky těším,až budu mít Terezku u sebe.Zrovna před chvílí na mě vystrkovala nožičky,tak jsem jí říkala,že už se brzy uvidíme :slight_smile:
1. bře 2008 v 11:20  • Odpověz
tak holky maly dostal horečky a nemá ani rýmečku ani kašel, jen strašně slintá, tak snad to budou zuby,protože jinak nevím :frowning2: U ostatních zoubků neměl vůbec teplotky...jsem bezradná.
1. bře 2008 v 11:32  • Odpověz
autor
toruš-to budou stoličky,ty bývají nejhorší :unamused:
kozi-taky tipuju dneska nebo zítra :wink: tu vždycky lezu kvůli Tobě a ty tu pořád jsi :grinning:
1. bře 2008 v 11:59  • Odpověz
Kupi:já jsem takový cvok,že vám tady budu psát ještě z porodního sálu :grinning:
1. bře 2008 ve 12:21  • Odpověz
Kozi,já jsem den před porodem ,pátý den přenášení s manžou objela obchody typu baumax,bauhaus,hornbach po celé Ostravě ,no člověk se nachodí,než to všechno projde.Ani už nevím,co jsme sháněli,a možná i díky tomu jsem druhý den porodila. :grinning:
1. bře 2008 ve 12:57  • Odpověz
Nytri:tak to jó!Já už bych porodila z těch cen! :grinning: Večer máme jet pro kolíbku,ale já to už asi nedám,takže bych nedala ani ty obchody.Možná ale,že Terďu ta kolébka přesvědčí,ať už jde,že má tady vše přichystané :wink:
1. bře 2008 ve 14:56  • Odpověz
autor
kozi-to by bylo zajímavé,kdybys nám psala ze sálu :grinning: třeba už je venku hlavička a tak..... :sweat_smile:
1. bře 2008 v 15:47  • Odpověz
Kupi:to jo :grinning: Ale doktoři by se asi divili :grinning:
1. bře 2008 v 17:00  • Odpověz
Ahoj babuchy,jak se máte při sobotě?? koukám,že kozi nám ještě drží, Terče se opradu nechce.....
tora - taky si myslím,že to budou zoubky stoličky, malý mi při nich taky tak teplotoval...pak jsou prý ješt špičáky,ale my je prožili v poho celkem,rosty všechny 4najednou,dalo se to přežít. Tak klidnou noc malému i tobě,ať to zvládnete!!

Jdu hajat,jsem kantáre,dneska byl náročný den, už budeme mít dětský pokojíček skoro hotový,zítra to dofinišujem konečně.papapa
1. bře 2008 ve 20:42  • Odpověz
autor
Ahoj holky,pěknou neděli přeju :slight_smile:
kozi-jak jsi na tom?
2. bře 2008 v 15:54  • Odpověz
autor
kocurku-jak jsi dorazila v té vichřici?????????????????????
2. bře 2008 v 16:20  • Odpověz
ahoj holky,tak můžu s radostí říct,že jsme za pátek a sobotu zlikvidovali ložnici a má z toho Ondrášek pokojíček, hurááá....no byla to ale fuška.... :grinning: Dneska jsme jenom dolaďovali, tak už nás čeká jen obývák,ale to bude na delší dobu...

kozimura- no taky bych chtěla vedět babo,jestli spočíváš, nebo už se Terče podařilo juknout na svět.....

Slyšela jsem v rádiu,že od 17.března je porodnice ve FM zavřená na měsíc, tak doufám,že se dříve nerozsypu, chudáci ostatní maminy......

kocurek no dej vědět,jestli jste doma a v pořádku.

kupinka - to byl včera hnusný vítr,co? A teď navečer mazec takové mraky a z druhé strany sluníčko...... :grinning:
2. bře 2008 v 18:24  • Odpověz
ahoj holky, tak koukam, ze kozi uz tu dneska neni, ze by????
derm tak to bude super, ze bude FM zavrena, o to bude vetsi naval v Ostrave....
2. bře 2008 v 19:43  • Odpověz
Holky,zklamu vás.Jsem stále 2v1.Jen jsem dnes stěhovala kuchyň a uklízela ložnici.Včera večer to vypadalo nadějně a nakonec...nic...
2. bře 2008 ve 20:02  • Odpověz
Ahojky,
Kozimurko,ještě jsi celá?
No to já si teda nedovedu představit,že bych psala někomu sms při porodu. :grinning: Jak mi napíchli žílu před porodem,tak jsem chtěla napsat kámošce sms a nebyla jsem schopna,viděla jsem všechno z té kapačky rozmazaně :frowning2:
2. bře 2008 ve 20:04  • Odpověz
Kozi,tomu se říká ten hnízdní instinkt,ne?že máš pocit,že musíš uklidit celý byt. :slight_smile:
2. bře 2008 ve 20:06  • Odpověz
Psala mi kamoška,co má rodit na začátku dubna,že byla na přednášce o porodu,a tam jim řekli,že kdo přijede do Frýdku po tom 17.březnu hodně otevřený,tak ho musí odrodit,kdo na 5 cm,tak že ho převezou za doprovodu porodní asistentky do ostravy a kdo bude otevřený na mín,že pojede sám.
2. bře 2008 ve 20:18  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.