• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Frýdek-Místek

(Zamčená)
16. května 2011 
Nytri:asi ju.Furt mi příjde,že musím ještě spoustu věcí dodělat a všechny úkoluji a oni už jsou ze mě na nervy,ať už jdu rodit a dám jim už pokoj...
2. bře 2008 ve 20:23  • Odpověz
autor
kozi,kozi....co tu furt jako děláš? Řekni Terči,že ji zdravím a že už ji chci vidět na fotečkách :wink:
2. bře 2008 ve 23:33  • Odpověz
Kupi:Vyřídím! :grinning: Třeba Tě poslechne :wink:
JÁ UŽ TO CHCI MÍT ZA SEBOU!!!
Jdu schrupnout.Dobrou!
2. bře 2008 ve 23:45  • Odpověz
autor
Bobku vydrž,teď už je to fakt otázka chvilky a pak už ji budeš držet v náručí :slight_smile:
Dobrou a hezky se holky vyspěte...
2. bře 2008 ve 23:49  • Odpověz
dobre ranko holky....tak dneska je pondeli, takze kozi, dneska uz te tu nechceme videt :slight_smile:)
se musim smat s tim hnizdenim? taky me to popada, ale decentne, to manzu asi vic, vymysli takove kraviny, jako posunout sedacku o 10 cm vpravo, postel v loznici o 10 vlevo....a uplne nepochopitelne....to zas budu davat zpatky, nevidi, ze najednou ma obraz ne uprostred, televizi taky...atd atd..
3. bře 2008 v 08:33  • Odpověz
Ahojky, zdravim z FM, uz jsme doleteli, i kdyz cesta nebyla nijak prijemna,

:frowning2: trvala 16h :frowning2:

ale doleteli jsme v pohode a dokonce jsme si i spocli v hotelu. Jak vite, v sobotu byla silna vichrice a my krouzili skoro 30 min. nad Prahou, pak nas presmerovali na Drazdany, kde jsme mohli pristat a vyckat, az nas Praha prijme, coz trvalo skoro 2h. V dobe, kdy jsme meli pristava zrovna byl silny vitr v Praze, ale pak uz ne, takze mi letadlo do Ostravy odletelo a vzhledem k tomu, ze v sobotu leti jen 2 letadla na nasi stranu za den, museli jsme cekat do 19:00, az poleti dalsi letadlo. Nastesti mi na letisti v Praze dali hotel, ktery je hned u letiste, takze jsme meli stravu a ubytovani zdarma na tech par hodin. Dokonce mi i nabidli plinky pro maleho a jidlo, pokud by bylo treba, coz jsme koukala. Letadlo samozrejme pak v sedm neletelo, ale az o pul hodiny pozdeji, ale to bylo jedno, i kdyz Ericek byl utahany, ale zvladli jsme to a on neplakal, akorat vecer chvilku v letadle....Jeste, ze litam s CSA, jinak nejake levne spolecnosti by se nepostaraly, at se starame my.....
Hezky den
3. bře 2008 v 09:24  • Odpověz
tak vitame doma kocurku, no hlavne ze jste doleteli v poradku...
a postarali se o vas hezky, to se musi nechat...na jak dlouho jste ted tady?
3. bře 2008 v 09:28  • Odpověz
Luci,zklamu Tě.Jsem stále tady.Už mi to začíná lézt na mozek.Chci to mít už za sebou :cry:
Kocurek:To cestování nezávidím,ale Eriček je šikulka,že to tak zvládá.
3. bře 2008 v 09:30  • Odpověz
no toto, kdy jdes na kontrolu, zitra?
3. bře 2008 v 09:31  • Odpověz
Ne,až ve čtvrtek a to mám přijít hned ráno a odpoledne nástup do nemocnice.Doufám,že se to do té doby příjde samo...
3. bře 2008 v 09:40  • Odpověz
no to nam musis dat nejak vedet, mas na nekoho cislo? tu budeme napnute jak ksandy..
3. bře 2008 v 09:50  • Odpověz
Já mám net na mobilu,takže vám to tu určitě písnu-napíšu jak pojedu a pak jak bude prďolka na světě.
Jdu teď na chvilku zalehnout,moc jsem toho nenaspala.Dobrou.
3. bře 2008 v 09:58  • Odpověz
tak to jo, tak si odpocin...papa
3. bře 2008 v 10:14  • Odpověz
stále nic? kozi není, nepíše.. to už budou nejspíš dvě :confused:
4. bře 2008 v 09:53  • Odpověz
Ni,furt 2v1...Prckovi se ven nechce.Má ultimátum do čtvrtku a pak nástup do nemocnice...
4. bře 2008 v 09:58  • Odpověz
týjo.. holka ty máš výdrž :grinning: i když já zažívala to samé před dvěma měsíci, ale malý se rozhodl sám, den před termínem vyvolání. Tak snad se Terce už taky bude chtít :slight_smile:
4. bře 2008 v 10:25  • Odpověz
Snad jo,na to vyvolání se mi moc nechce...Ty děti nás ale zkoušejí,co?
A co malý?Je hodný?A jak to vše zvládáš?
4. bře 2008 v 10:28  • Odpověz
autor
Kozi-já už tu jako jdu Ti poblahopřát a Terďa si pořád užívá v bříšku!!!!Co sex,zkoušeli jste??? Spermie to můžou vyvolat :wink:
4. bře 2008 v 11:59  • Odpověz
Kupi:já vím.Manža mě k tomu taky přesvěčuje,ale mě to bolí.Ale jestli to do zítřka nedám,určitě to zkusíme.
4. bře 2008 ve 12:41  • Odpověz
autor
Já vím no,mě to taky ke konci bolelo...ale fakt to pomáhá. Tak se drž pusino :slight_smile:
4. bře 2008 ve 12:44  • Odpověz
Děkuji,budu.Snad to nakonec opravdu příjde samo.
4. bře 2008 ve 13:08  • Odpověz
kozi tak drzime palecky, ctvrtek se blizi..
4. bře 2008 ve 14:46  • Odpověz
Kozi, my malému taky pomohli sexíkem... večer na to první poslíky (do té doby vůbec nic) a druhý den - v noci začal porod. Tak to zkuste :slight_smile: za zkoušku nic nedáš. Aspon rychlovku... moc pohodlné to fakt není :wink:
Ondrášek je zlatíčko.. však si povíme za dva měsíce, jaká bude Terka princezna :dizzy_face: Zrovna pase koníky s taťkou a kouká na krtečka na přebalovacím pultu :grinning:
4. bře 2008 v 17:55  • Odpověz
autor
Kozi-jak je???????????
4. bře 2008 ve 22:24  • Odpověz
ahojky holky, tak to nebyly stoličky...malý má plnou papulku afty,a stále horečky, takže máme antibiotika... :frowning2: A ještě k tomu všemu jsem já dostala hnisavou angínu a afty mám taky a horečky a k tomu a manža má zítra dvanáctku, takže celý den sama, nedokážu si tonějak představit.. :frowning2: A co jinak vy??kozi: přeju hodně štěstíčka a ať to máš rychle za sebou. :wink:
4. bře 2008 ve 22:42  • Odpověz
autor
toruš-a z čeho to bobek má??????
Zítra to nějak zvládni,některé děti vycítí,že je mamce zle a jsou neskutečně hodné,tak to snad bude i Lukášek respektovat :slight_smile: drž se,ju? :wink:
4. bře 2008 ve 22:44  • Odpověz
no to nevidím nadějne :grinning: on to vycítí a bude to dělat schválně.. :grinning: doktorka říkala že se to stává dost často, stačí nějaká hračka do pusinky, nebo když ho zlobí zoubky a dává si tam prsty tam může mít nečistotu a zanese si zánět a už se to vleče.. :frowning2: no a vnoci se budí asi tak 70-krát, takže celkem náročné období, ale musíme to zvládnout, nic se nedá dělat... :slight_smile: a co vy už ťapkáte??
4. bře 2008 ve 22:55  • Odpověz
autor
ještě ne,jenom se všude staví a lítá po čtyřech nebo se plazí :grinning:
Takže vlastně má tu žábu-kterou mě mamka vždycky strašila :unamused: bobiš,to musí být dost nepříjemné...s tou nocí je to na prd,když se člověk nevyspí,tak je zle...to znám..tak se holky drž,ju?
4. bře 2008 ve 23:02  • Odpověz
Kupi:zatím furt stejně-stále nic,jen prcek nějak řádí.
Tora:bobišek,takové trápeníčko a do toho i ty.Přeji brzké uzdravení jak Lukáškovi,tak tobě a pevné nervičky.
Parybka:jak já ti závidím.Už se taky moc na bobka těším.Už aby byla mezi náma.
Dobrou holky!
4. bře 2008 ve 23:04  • Odpověz
autor
Kozi-dobrou :slight_smile: snad ji takovou mít budeš :wink:
4. bře 2008 ve 23:05  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.