• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Frýdek-Místek

(Zamčená)
16. května 2011 
Ahojky holky,tak zas nic :frowning2: Dneska má prďolka poslední šanci,zítra bych už měla mít nástup do nemocnice.Večer mívám bolesti,ale do rána je zaspím a břicho mám úplně dole.Prďolka je nacpaná až pod pupkem.Občas mám pocit,že se snaží dostat ven,ale nejde jí to...
5. bře 2008 v 09:24  • Odpověz
Hezky den vsem a pevne nervy a sily... :sweat_smile:
5. bře 2008 v 09:39  • Odpověz
Kocurek:ahojky!Tak jak se vám s Eričkem daří?Budete tady na Velikonoce?
5. bře 2008 v 09:42  • Odpověz
autor
Kozi-tak ať t jde dneska a samo :wink:
5. bře 2008 v 11:01  • Odpověz
kozi.....mooooc drzim palecky na zitrek, uz neverim, ze bys dneska zmizela, ale treba jo.....
a budem na tebe myslet...
5. bře 2008 v 11:07  • Odpověz
Děkuji,holky a nebojte,dám vám včas vědět,jak to se mnou a tou naší ještěrkou vypadá :wink:
5. bře 2008 ve 12:11  • Odpověz
autor
No to doufáme!!!!! :pensive:
5. bře 2008 ve 12:25  • Odpověz
autor
Kozi-jak je???
5. bře 2008 ve 22:24  • Odpověz
Kupi:furt stejně :frowning2: Zítra jdu ráno k doktorovi a jakmile budu vědět více,písnu.
Dobrou!
5. bře 2008 ve 23:32  • Odpověz
ahoj holky...tak jak je?
kozi????? uz jste dve?
6. bře 2008 v 09:32  • Odpověz
Tak nic.Doktor změnil názor.Nechá mě tak i nadále s tím,že se nález nepohnul,ale děloha reaguje a mimi je dle monitoru v pořádku.Když do soboty neporodím,půjdu opět na monitor a když ani do pondělí ne,tak pak hospitalizace.Ju a mám od minulého týdne 2kg dole :unamused:
6. bře 2008 v 09:33  • Odpověz
kozi,tak to je škoda,že dneska nebude Terezka na světě.
a jak dlouho je vůbec možné přenášet?jsem myslela,že nechávají max.týden.
6. bře 2008 v 09:37  • Odpověz
Nytri:fakt nevím.Jestli mi to bere týden od 2TP,ten jsem měla podle UTZ 2.3,tak je to v neděli týden.
Jdu si lehnout,moc jsem toho nenaspala.
6. bře 2008 v 09:42  • Odpověz
Ahoj holky, chtela jsme se zeptat, zda vam vsem doslo potvrzeni ze socialky ohledne pridavku. Me nic nedoslo, zatim...chodi nejake rozhodnuti a nebo pokud se jedna o stejnou castku neprijde nic???,Diky. At vim, zda mam jit na socku se optat.

kozimura : sportovci rikaji VYDRŽAT´ :sweat_smile:
6. bře 2008 v 10:35  • Odpověz
kozi to snad ne, tak se drz holka, teda obe...
6. bře 2008 v 10:40  • Odpověz
autor
No,myslím že nechávají max 14dnů....jsem si jako myslela,že už třeba rodíš,a ono zase nic :frowning2:
Takže Teruš,šupky ven,ať se mamča konečně dočká :wink: :slight_smile:
6. bře 2008 v 11:13  • Odpověz
kupi taky myslim, ze max 14 dni
6. bře 2008 v 16:43  • Odpověz
autor
kozi-tak jak?
6. bře 2008 ve 21:10  • Odpověz
Kupi:klasický stav po vyšetření mým MUDr.Jakoby se opakoval minulý čtvrtek.Celý den mě pobolívá v podbříšku jako při MS a tvrdne břušek-dost bolestivě a opět začla pálet žáha,ale toť všo...Na žádnou větší akci to dnes opět nevypadá...
Zrovna dneska mi na Spolužácích psala Soňa,kde se to naše dítko toulá :grinning:
6. bře 2008 ve 22:55  • Odpověz
autor
:grinning: :grinning:
V tom podbříšku Tě bolelo vždycky?? Stahy totiž bolí jako MS..
6. bře 2008 ve 22:58  • Odpověz
Občas trochu,ne tak moc,ale toto už přestalo a objevuje se to jen občas.Nevím.Spíš to zase zaspím.
Koukala jsem na nové fotečky a vím,že se opakuji,ale Kubík je fakt nádherné dítko a ten jeho úsměv!Chudáky holky!
6. bře 2008 ve 23:07  • Odpověz
No nic,opět fičím do hajan,dokud působí Rennie.Dobrou!
6. bře 2008 ve 23:13  • Odpověz
autor
Děkuju :slight_smile: On s holkama chodit nebude,bude jenom s maminkou,víš :slight_smile: ho nikomu nedám!!!!Nějaké megeře :grinning: :grinning:
Mi to začlo právě těma bolestma jako při MS,tak nevím,no...rodila jsem jenom jednou :grinning: ,tak jako nejsem chytrolín,ale jenom tak z ničeho Tě to asi nebolí..............kéžby,že??? Aspoň už bys to měla bobku za sebou a konečně s malou v náruči :pensive: :pensive: :pensive:
6. bře 2008 ve 23:14  • Odpověz
ahoj, kozi uz ti musime lezt na nervy s tema dotazama tak co, ze?
myslik kupi, ze Kubik bude porad jen mamincin??? :grinning: :grinning: :grinning: pockej ve skolce...tam to zacne
7. bře 2008 v 08:11  • Odpověz
Kupi:téda,chudák jednou Tvoje snacha! :grinning:
Opět to nakonec přešlo a zaspala jsem to.Teď už bych fakt byla ráda,kdyby se to rozjelo.
Luci:ni,nelezete.Tady s vámi pokecám,podělíme se o rady.Spíš mi vadí to množství SMS furt od stejných lidí,jestli UŽ.Děsně mě to znervózňuje.
7. bře 2008 v 08:54  • Odpověz
autor
Ale si dělám srandu,ale bych mu ji třeba mohla vybrat já :wink: nějakou bohatou :stuck_out_tongue_closed_eyes:

kozi-a zkoušeli jste to tím sexem???Ani to nezabralo? Nebo se Ti nechce....mě to taky už pak dost bolelo,takže měl Marťas smůlu :pensive:
Já už se na ni tak těším,jak uvidím fotečky,mě to beztak tež taky chytne :zipper_mouth:
7. bře 2008 v 09:18  • Odpověz
Kupi:sexování mě taky bolí,ale i tak jsme to zkusili a nic :unamused:
Tak to já řeknu MM,ať pěkně maká,ať má bohatou dcerku,že už mám pro ni vyhlídnutého šikovného ženicha :grinning: :wink:
7. bře 2008 v 09:42  • Odpověz
Ahoj holky,hezky den, jeste jednou vas radan o radu, vcera psala, ale zadna odezva:kocurek • 1d • Včera v 10:35

Která pravidla porušuje: | ZrušAhoj holky, chtela jsme se zeptat, zda vam vsem doslo potvrzeni ze socialky ohledne pridavku. Me nic nedoslo, zatim...chodi nejake rozhodnuti a nebo pokud se jedna o stejnou castku neprijde nic???,Diky. At vim, zda mam jit na socku se optat.
7. bře 2008 v 10:23  • Odpověz
autor
kocurku-mi přišlo potvrzení začátkem roku...
7. bře 2008 v 10:43  • Odpověz
kocurku,my jsme o přídavky ani nežádali,dostávali jsme ty nejnižší a ted má manža větší výplatu,tak stejně nic nedostanem :frowning2:

Kozi,já jsem taky měla noc před porodem bolesti jako pří menzes,ale strašně slabé,že jsem nic nepoznala že to jsou kontrakce.A ještě jsem tu noc chodila strašně čúrat a dokonce jsem měla i průjem :confounded:
Jo a ty sms a telefony mi taky lezly na nervy
7. bře 2008 ve 12:23  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.