• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Frýdek-Místek

(Zamčená)
16. května 2011 
autor
Jo ty myslíš přídavky-tak na ty nemáme nárok,takže je ani nemám..
7. bře 2008 ve 12:52  • Odpověz
Ahojky holky,Tak úspěšné hlávím, pokojíček stojí se vším všudy, za to obývák ještě není úplně obývatelný,čekáme jen na nábytek. Doma máme skladiště, pořád překračuji věci a krabice, už aby to bylo za náma....Bohužel nožičky se mi odvděčily pořádnýma křečovýma žílama,a ni ty léky nepomáhají, večer uléhám jako by s horečkou v noze, mám tu levou jak pomalovanou modrým fixem, neuvěřitelné holky,spát se pořádně nedá,mám takový divný pocit z toho. Nevíte, jestli může taková žíla jako by prasknout nebo něco,nějak těhulce ublížit? Vypadá to opravdu horzně a bolí taky hrozně... a na kontrolu jdu až 20.března...Do toho si malá tu moji aktivitu taky vybírá a je nejaktivnější v noci,takže skoro týden pořádně nespím....... Dneska malý v noci začal stonat,takže asi taky dneska nic.
¨
Koukám,že kozimurka se ještě trápí doma, teda dneska možná už nee,ale je vidět,že se malé nechce na svět. Tak doufám,že se už opravdu nebudeš trápit dlouho a budete brzičko už zase doma ale balení 1+1 :grinning:
8. bře 2008 ve 21:10  • Odpověz
kocurek - přídavek na dítě taky už nemám, dokonce mi to poslali dvakrát poštou, že nemáme nárok, jednou klasickým dopisem a podruhé do vlastních rukou......prostě mají málo práce a hodně peněz na posílání papírů....Naštvaná jsem, protože manža konečně začal vydělavat více a buch všechno nám vezmou......ach jo.-...Takže taky bojujeme jenom s rodičákem
8. bře 2008 ve 21:12  • Odpověz
Holky,za chvilku se chystáme do porodky.Mám sice nepravidelné bolesti,ale odtéká ze mě trošku krve,tak pro jistotu.Jinak bych měla v pondělí stejně nástup.Tak ať něco nezadrbem.Ju a teplá sprcha mi ty bolesti nerozhání,ale spouští a děsně mi u toho tvrdne břicho.Uf,už je to tu zas...Tak papa!
8. bře 2008 ve 21:58  • Odpověz
Tak nás poslali domů.Jednak je stop-stav a na porod to prý zatím není.Bolí to už ale fest a často,takže ze spaní nic nebude :unamused:
9. bře 2008 v 01:30  • Odpověz
dobré nedělní ránko :slight_smile:
kozimurko- tak to je mi líto,že si tě tam už nenechali, fakt to čekání už musí být strašné....Při představě že od 17 bude porodka zavřená - doufám,že tě už v pondělí si tam nechají, ať se netrápíš.Držím palečky
9. bře 2008 v 09:10  • Odpověz
Derma:a nevíš,jestli ještě teď berou ve F-M?My jsme totiž byli ve Vítkovicích.Do NJ nejdu,takže už pak zbývají Fifejdy.Ju,to naše dítě si umělo vybrat čas.Doufám,že ty bolesti zas nezačnou častěji.
9. bře 2008 v 09:17  • Odpověz
Kozi, nic si z toho nedělej, že je stopstav.. odpoledne bude zase všechno jinak. A když přijedeš s rozjetým porodem, tak tě dom nepošlou :slight_smile:
A raději Porubu než Fifejdy :wink: (můj názor)
a jestli už jsi trošku rozjetá s tím porodem... tak to v pondělí bude rychlovka :slight_smile:
9. bře 2008 v 11:33  • Odpověz
Parybka:snad ano.Doufám,že mi to nebudou muset vyvolávat.Uvidíme,snad už to pak vyjde a nechají si mě ve Vítkovicích.
9. bře 2008 v 11:42  • Odpověz
kozimurka - já zapoměla,že do fm nejdeš,ale kdyby náhodou, tak od toho 17neberou, už jen mamči otevřené na víc jak 5cm jinak s doprovodem porodní asistentky do Ostravy.Takže koukám bobku že zase nic.....
9. bře 2008 v 16:46  • Odpověz
ahoj maminy, jsem tu nová a momentálně těhotná v 16 týdnu a hledám maminu pokud možno taky těhotnou na pokec.Jsem z Frýdku. :slight_smile:
9. bře 2008 v 17:04  • Odpověz
gabuse - ahojky,vítej mezi náma, klidně se tady mezi nás přidej, je nás jenom pár, momentálně tady nějaké těhulky jsme :slight_smile: Zkus si vyplnit pas koníka:slight_smile: ať o tobě něco víme :grinning:
9. bře 2008 v 18:20  • Odpověz
ahojky, no já jsem tu dnes poprvé a vůbec na takových stránkách prvně a tak ani nevím, co to ten pas koníka
vlastně je :frowning2: tak prosím o radu :slight_smile:
9. bře 2008 ve 21:42  • Odpověz
Ahojky Gabuse,vítaj k nám!
Vše najdeš a vyplníš nahoře v NASTAVENÍ
9. bře 2008 ve 21:58  • Odpověz
děkuji za přivítání,
pas koníka vyplněn ( aspoň něco) a časem dodám i foto. mějte se.
9. bře 2008 ve 22:21  • Odpověz
Tak už mě přijali na Fifejdách.Vítkovice měly plno.Rodit bych měla někdy večer nebo brzy ráno.Prý se to pěkně rozjíždí,tak nechtějí nic na vyvolání dávat.
10. bře 2008 v 07:21  • Odpověz
autor
Kozi-bobši,tak už to je tady.....tak na sprchu kašli,buď na balóně,pomáhalo mi i chození a dřep,však uvidíš.. :wink: tak se holka drž,hodně síly a ať to máš rychle za sebou :slight_smile: a dávej o sobě vědět,jestli to půjde...drž se mi :dizzy_face:
10. bře 2008 v 11:11  • Odpověz
Kozi,hodně štěstí!Jsi už dost otevřená?Mi taky nepomohla sprcha,ale super byl ten porodní vak .A potom taková poloha,že jsem se opřela o manžu ve stoje a chytla ho kolem krku.No říkal,že ke konci jsem ho i kousla a rvala mu vlasy,tak že měl bolesti jako já.No určitě keca,to bych si pamatovala,že? :grinning: :grinning: :grinning:
10. bře 2008 ve 12:31  • Odpověz
ahoj holky vsechny moc zdravim po vikendiku...
kozi tobe mooooc drzim palecky at to mas brzo za sebou...tesime se na info...
10. bře 2008 ve 12:35  • Odpověz
Kozi hodne stesti.....Kamoska vcera porodila chlapecka skoro 5kg a 56cm! :confused:

Ve stredu slavime 1 rok. Zitra jdeme na rocni kontrolu a ockovani a v pondeli se jdeme :slight_smile: :slight_smile: FOTIT :slight_smile: :slight_smile: do atelieru. bUD prijde fotografka primo k nam a byt nejak prestavi, prsy je to nejlepsi fotit miminko promo v domacim prostredi a nebo pujdeme do atelieru....Uz se moc tesim..... :sweat_smile: a v patek nam prijede tatinek.
10. bře 2008 ve 13:05  • Odpověz
kocurku tak to se moc tesime na fotecky...
10. bře 2008 ve 13:17  • Odpověz
Holky,necháváte někdo očkovat proti pnemokokům?Vojta je zatím naočkovaný proti meningokovi a uvažuju o tom pneumokovi.Stojí to okolo 3500
10. bře 2008 ve 13:18  • Odpověz
autor
nytri-mi na to říkala mudra,že je to zbytečné zatěžování,že dělají na to reklamy,ale žo to dostane tak 1 dítě ze sta a že mi to nedoporučuje..
meningokok taky chcu a ještě po roce budem na klíšťata....
10. bře 2008 ve 13:20  • Odpověz
Kupi,mi zas mudra říkala,že je dobré nechyt dítě proti pneum. naočkovat.Fakt co doktor to jiný názor,pak se v tom vyznej.Ale prý se jedná o tom ,že to bude povinné očkování.
10. bře 2008 ve 13:23  • Odpověz
Jo a na klíšt'ata prý je to zbytečné,že u nás není ta nakažená oblast,snad jedině,že by jsme chtěli jet do Jeseníků nebo tak
10. bře 2008 ve 13:25  • Odpověz
autor
No,tak ta moje nechce očovat kromě povinného skoro nic :frowning2: ani ty klíšťata nechtěla,ale jedem v létě na Lipno-je tam riziková oblast-tak svolila,ale až po roce..... :confounded:
Tak myslíš,že je to dobré,jo?? Něco Ti určo přispěje i pojišťovna,ne???
10. bře 2008 ve 13:26  • Odpověz
No nevím ,jestli je to dobré,právě proto se na to ptám,ale znám víc lidí,co už nechali očkovat.člověk chce pro dítě to nejlepší,tak je těžké se rozhodnout.Ale je prý dobré nechat naočkovat děti,co jsou často nemocné,Vojtíšek zatím nemocný nebyl,tak to zvažuju,jestli to fakt není zbytečné zatěžování organismu
Já mám HZP a 1500 kč co dávají jsem vyčerpala na plavání
10. bře 2008 ve 13:32  • Odpověz
autor
No právě,ať ho zbytečně člověk nepřetěžuje :frowning2: je to fakt těžko,ale já asi ještě dávat nebudu,nemocný byl jenom jednou..doporučujou to hlavně u častých zánětů uší.Takže já Ti fakt neporadím... :pensive:
10. bře 2008 ve 13:34  • Odpověz
ahoj holky taky jsem nad tím uvažovala, ale taky nevím, doktorky to moc nedoporučují tak já nevím..tak malý byl nemocný teď ale to byly afty tak to s tím snad nemá nic společeného...taky vůbec netuším zda ho očkovat nebo ne...
10. bře 2008 ve 14:17  • Odpověz
autor
Ono se říká,když má dítě zánět uší víc jak třikrát do roka,tak to sama doktorka musí matce navrhnout...
10. bře 2008 v 16:06  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.