• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Frýdek-Místek

(Zamčená)
16. května 2011 
autor
Kozi-jak to zvládáš????Drž se,ju? :wink:
10. bře 2008 v 16:06  • Odpověz
ahojky holky,
tak ohledně toho očkování, taky jsme uvažovali s manžou,ale pořádně nevím teda co by se mohlo v jejich věku už očkovat. Chtěla jsem proti chřipce, je to prý zbytečné, tak nevím....

kozimurka - mamčo drž se, huráá už to dneska bude, držím palečky, ať je to rychlý!No možná v tomto čase už to máš za sebou....
10. bře 2008 v 18:33  • Odpověz
Holkyyyyy mám zprávičky od Kozimurky!!! :dizzy_face:
"Nejkrásnější ze všech dárků, dává život do kočárku.V jednom z nich teď tiše dýchá naše štěstí, naše pýcha.Jmenuje se TEREZKA a narodila se dnes v 18:30 hod.(3380g,49cm)"
10. bře 2008 ve 20:04  • Odpověz
autor
Vááááu,Kozi stráášně moc gratuluji,jsi šikulka-obě jste šikulky...přeji Terince do života hlavně moc zdravíčka,štěstíčka,lásky,úspěchů a skvělé rodiče.... :wink:
10. bře 2008 ve 20:06  • Odpověz
dvojmama - děkujeme ti za zprávu :grinning:

kozimura - moc moc moc gratuluji, tak jsem měla s tím příspěvkm pravdu,že už to budeš mít asi v tuto dobu za sebou!! Přeji tobě i Terezce jen to krásné! Jsi statečná kozi, zvládla jsi to, super!!! :grinning: :grinning: :grinning:
10. bře 2008 ve 20:38  • Odpověz
Kozi tak strááááášně moc gratuluji....až budeš moci napiš co a jak přeji vám oběma strašně mooooc zdravíčka!!!! :wink:
10. bře 2008 ve 21:21  • Odpověz
Děkuji,holky!Popis porodu jsem hodila do Miminko čekám každým dnem a do Březnovek.Šití bolí,ale Terezka za to stojí!Je nádherná!
11. bře 2008 v 01:03  • Odpověz
kozi obrovska gratulace....ted uz bude kazdy den lip a lip... :wink:
11. bře 2008 v 08:44  • Odpověz
autor
kozi-pak to půjdu pročíst :wink: a určo je nádherná,má být po kom :slight_smile: tak si užívej maminko...a jak kojení,dáváš to?
11. bře 2008 v 08:56  • Odpověz
Kozi- Gratulujeme.....

Tak jsme dnes sli na rocni kontrolu a predstavte si, najednou tam prisla cela tlupo cikanu a hned se chteli nechat vysetrit, naockovt,tak nas pani doktorka poslala radeji domu, at prijdem jindy....nedovedla bych si to tam predstavit s nima cekat....
11. bře 2008 v 10:07  • Odpověz
Mám blbou zprávu.Terezička je na JIPce.Zvrací krev a zatím nevědí,čím to je.
11. bře 2008 v 10:37  • Odpověz
autor
Ach bóže,Kozi,tak se drž a dej pak hned vědět,až budeš vědět víc.... :frowning2: :frowning2: a drž se,bude dobře,uvidíš..
11. bře 2008 v 11:07  • Odpověz
KOzi to je nám moooooc líto...drž se a neboj vše bude ok uvidíš
11. bře 2008 v 11:37  • Odpověz
Kozi,moc gratuluju k Terezičce.Bobanek malinky,at'je brzo zdravá ti strašně moc přejem.
11. bře 2008 v 11:49  • Odpověz
kozimura
Drz se, kdyby jsi byla v nemocnici ve FM, mamka by ti to mohla zjistit, co ji je, je tam s holkama na praxi, zrovna na gynde a porodnim, ale uvidis....bude to v poradku. :wink: Hlavne na nic spatneho nemysli, naopak, jen na ty hezke veci....
11. bře 2008 v 11:55  • Odpověz
kozi drzte se i s malou a informuj nas...
11. bře 2008 v 15:14  • Odpověz
kozi až mi jde mráz po zádech,ale určitě to bude dobrý, Terezka to zvládne a ty taky!! Opatruj se a odpočívej
11. bře 2008 v 15:49  • Odpověz
Tak mám nové zprávičky o Terezičce.Byli jsme za ní na JIPce a zatím to s ní vypadá dobře.Už jen ublinkává,ale troška krve tam ještě pořád je.Zatím prý všechny výsledky vyšetření dopadly dobře,takže snad se opravdu jen napila mé krve,bobišek.
11. bře 2008 v 18:19  • Odpověz
autor
Asi jo,bavila jsem se o Tobě se ségrou a říkala mi,že se to někdy stává,že se mimčo napije krve při porodu...tak se držte... :wink:
11. bře 2008 v 19:38  • Odpověz
Děkuji,holky!V albíčku už mám její fotečky :slight_smile:
11. bře 2008 ve 21:18  • Odpověz
Kozi,Terezka je nádherná!!! :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: Super páčo :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
11. bře 2008 ve 21:40  • Odpověz
kozi:je překrásnáááá!!!opravdu...ty vlásky mi připoměly mojeho pindu jak se narodil... :grinning:
11. bře 2008 ve 21:42  • Odpověz
kozi - malá je nádherná a těch vlásků!!! Tak hlavně že už je malé líp, určitě se i tobě ulevilo. Tak se opatrujte obě dvě, posílám pozdravy do nemocnice,papa :grinning:
11. bře 2008 ve 21:47  • Odpověz
autor
Se vám povedla :slight_smile: :slight_smile: :wink: má víc vlásků,než teď Kuba :grinning: :grinning: :grinning: a jak je malá na tom? Kdy půjde k Tobě na pokoj?
11. bře 2008 ve 23:17  • Odpověz
11. bře 2008 ve 23:20  • Odpověz
Holky,moc vám děkuji!Terezičce všechny pochvaly vyřídím :slight_smile:
Kupi:zatím to spíš vypadá,že půjdu já za ní na JIPku.
11. bře 2008 ve 23:45  • Odpověz
autor
No,ale všechny výsledky má zatím dobré,ne? Víš už něco nového?
12. bře 2008 v 08:59  • Odpověz
Ahojky,prave jsem se vratila od zubare z OV, a pristi tyden se dozvim, za mi zub vytrhnou a nebo jej budeme lecit, dle dnesniho rentgenu.

Odpoledne jdeme s ocickem, maly nam trosicku silha. Doufam, ze nebude mit dioptrie a nebo jen maloucko....Mala od kamosky ma 2 roky a nasli ji 6 dipotrii min tyden.

JInak mame 1 rok...tak v sobotu budeme slavit, Tatinek prileti v patek. :slight_smile:

Kozi, co malinka?
12. bře 2008 v 10:28  • Odpověz
Přejem Eričkovi vše nej,nej,nej k ročním narozeninám ! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
12. bře 2008 ve 12:51  • Odpověz
Kupi,dík za odkaz.Ještě s tím počkáme,Vojtíšek dosud nebyl nemocný,tak počkám až přestanu kojit(možná i díky tomu nestonal),a kdyby byl náhodou pak hodně nemocný,tak ho nechám naočkovat.No třeba to bude do té doby povinné.
12. bře 2008 ve 12:56  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.