• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Frýdek-Místek

(Zamčená)
16. května 2011 
Kocurek:všechno nejlepší ERIČKOVI!Ať ho pěkně maminka s tatínkem poslouchají :wink: a hlavně hodně ZDRAVÍČKA!
Holky,tak Terezička už je dobrá.Budou jí ještě dělat nějaké testy a sono bříška,ale vypadá to opravdu na to,že se při porodu nalokala mojí krve.Je nádherná a je to zlatíčko.Zítra ji už budu konečně kojit.Zatím je stále na JIP a jak mě propustí z šestinedělí,půjdu ležet k ní.
12. bře 2008 v 15:27  • Odpověz
ahoj holky, všechny zdravím!!

kocurek - všechno nejlepší malému, hodně zdravíčka, spokojenost atd atd :grinning: :grinning: To je mi líto s tím očičkem,ale možná se to spraví, šilhá hodně? Ondra taky pošilhával,ale spravilo se to....Ty brďo ve dvou letech 6dioptrii to je síla, chudák malá, to nezávidím, takhle malým dětem....tak budu držet pěstičky, ať vy nemusíte nosit brýlky.

kozimurka - a když bys šla ty k ní na jJIP tak to budete mít samostatný pokoj?? Jak ti jinak je mamčo po porodu, jaký vlastně byl, rychlý nebo ses natrápila bobku??
12. bře 2008 v 15:30  • Odpověz
Derma:asi bych byla s ní.Teda doufám.Teď jsem v úplně jiné budově a můžu tam být krátce.Dneska nás u ní nechali vyjímečně 2hoďky.Ale je bobek hladová a dávají jí malé dávky,kvůli trávení.
Porod byl krátký,ale bolesti byly dlouhé.
12. bře 2008 v 19:20  • Odpověz
První bolesti začly v sobotu v noci,odešla zádka a brzo ráno jsme jeli do Vítkovic.Tam nám řekli,že nepřijímají,že mají plno a já že mám ještě čas,že to porod není a ať jedem domů.Přes den to polevilo,večer to začlo zase a po půlnoci to zesilovalo.Od jedné jsem už byla ve sprše a bolesti co 5-10min.Měla jsem strach,ať nejedem zase zbytečně,tak jsem vydržela do 3hod.a pak jsem volala do Vítkovic,
12. bře 2008 v 19:29  • Odpověz
kde mi řekli,že mají plno,ať jedu jinam,tak jsem zavolala na Fifejdy,vzbudila Jardu a jeli jsme.V 5.hod.příjem,nález minimální,otevřená na 1cm,ale kontrakce zaznamenány,dostali jsme nadstandart s televizí a vlastním záchodem a sprchou.Doktor viděl porod až tak na večer až ráno.Bolesti šíleně přibývaly,ale hlavička nesestupovala a neotvírala jsem se.Pak už jsem čas nevnímala.Byla jsem pořád ve
12. bře 2008 v 19:35  • Odpověz
sprše,na záchodě nebo na monitoru.Pak jsem si řekla o epi a že chci odběr pupečníkové krve.Epi mi začli píchat asi v 15,ale povedlo se to po x pokusech.Nakonec mi asi v 16hod.píchli vodu a pak už byly bolesti neúnosné a pořád mě to nutilo na tlačení.Doktorka mě přišla vyšetřit,řekla,že jsem teprve na 7cm a hlavička je vysoko,že tlačit nesmím.Pak už jsem je prosila,ať mě odpojí z monitoru a pustí
12. bře 2008 v 19:49  • Odpověz
do sprchy,tak mi dali další dávku epi s tím,že jak příjdu ze sprchy,napojí mě opět na monitor.No a když jsem došla ze sprchy,doktorka mě vyšetřila se slovy:"Tak pomalu přejdem na sál."a sestře šeptla"Ty jo,já už vidím normálně vlásky"Na sále jsem 3x potlačila a s pochvalou,že to byl předpisový porod,byla malá na světě...To bylo v 18.30...No a pak přišlo šití-stehů mám fest,ale za Teričku to stálo
12. bře 2008 v 19:58  • Odpověz
Ju a bez manži bych to nedala.Byl u mě od začátku do konce,při kontrakcích mi masíroval kříže(úžasné!) a chytal mě za ruku,prodýchával se mnou,chodil se mnou na záchod a do sprchy a u porodu mi tlačil hlavu dolů a držel monitor.Nakonec i přestřihnul šňůru.Byl pak se mnou a maličkou 2 hoďky na porodním a pak mě doprovodil na šestinedělí a jel slavit.
12. bře 2008 ve 20:15  • Odpověz
autor
Kozi-jsem si početla :wink: jj,ten chlap u toho fakt pomůže,to se musí nechat-a aspoň vidí,co musí ženská vydržet a že to fakt není sranda...ale jsi fakt šikulka :slight_smile: a za chvilku na to zapomeneš :wink: Já jsem po propíchnutí vody myslela že umřu,ale za 30minut byl Kubajs venku...a co nového? Jak malá?

kocurku-vše nej...Eričkovi,hlavně moc zdravíčka,štěstíčka a lásky :slight_smile:
12. bře 2008 ve 23:24  • Odpověz
Kupi:už je lépe,ale má hladeček.Dávají jí malé dávky,aby neblinkala a trápí ji prdíky.
Zítra ještě písnu.Jdu do hajan.Dobrou!
12. bře 2008 ve 23:27  • Odpověz
autor
Dobrou noc maminko,dobře se vyspinkej...musíte to holky ještě chvilinku bez sebe vydržet,pak už bude u prsu pořád a může si papat dle libosti :wink: :wink: :wink:
12. bře 2008 ve 23:29  • Odpověz
Dobré ránko holky!
Speciální pozdrav posíláme do nemocnice Tobě kozi a Terezičce :grinning: :grinning: .....Určitě ji tak krmí,až se dostane k prsu,aby to zvládla a začala sát od tebe lépe, víš? Takže jsi měla manžu sebou, to je super, můj to u Ondry nestihl,ale byl rád i za to, že dorazil,jak mi ho akorát dávali do náručí, že ho viděl špinavého, měl taky ještě zážitek. Bylo mi to ale líto,že se mnou v těch bolestech nebyl,určitě toje podpora k nezaplacení!!
13. bře 2008 v 07:19  • Odpověz
ahoj holky, tak kozi to je super, ze to dopadlo tak jak to dopadlo a jen se nalopala...uz zadne nerviky a uzivej si male...
jinak my jsme po kontrole, snad vse ok, jen uz mame neco malo pres tri kila, tak jsem zvedava, kam az se dostaneme...
13. bře 2008 v 09:37  • Odpověz
autor
luciku-tak to je fajn,že je vše o.k....to jsem teda taky zvědavá,kolik bude malý nakonec mít :grinning: :grinning: :grinning:
13. bře 2008 v 11:01  • Odpověz
Ahojky, dekujeme za vsechny pranicka.... :sweat_smile:

Vcera jsme byli s ocickem a mame naplast na hrani, tedy, kdyz si bobek bude hrat, zalepim mu dobre ocicko a tak se mu bude trenovat. Mame vse dobre, jen skoro 1 dioptrii, ale to s epry zlepsi a silha pry jen malinko, ale kdybychom s tim nic nedelali, mohlo by se to dost zhorsovat a pak by mohl i na ocicko oslepnout. Pry staci, ze silha jen malo a uz z toho muze byt.....Za 5 mesicu mame kontrolu a pokud se to nezlepsi, tak mu daji brylecky, aby je nosil cely den po urcitou dobu,ale pry by se to melo samo zlepsit.Rozkapavali nam ocicka 5x po 10minutach, takze toje casove dost narocne.. Tak uvidime, jak uspejeme s naplasti.... :slight_smile:
13. bře 2008 ve 12:21  • Odpověz
autor
kocurku-snad to bude dobré,držím palečky :wink:
13. bře 2008 ve 12:30  • Odpověz
lucikpetik - ty jo, tak to bude malý asi tak kus chlapa :grinning: I když mě říkali,že bude mít přes 4kila a narodil se 3,5kg :slight_smile:
kocurek - tak to budete mít náročné i tak s tou náplastí, ale určitě se mu to spraví,budeme držet palečky a tobě taky, ať to spolu zvládnete!

kozimura - tak jak mamčo a Terezičko,jak je dneska??
13. bře 2008 ve 12:45  • Odpověz
Holky, nevím,zda se na pár dní neodmlčím.Včera mě propustili,jela jsem se dát do kupy na noc domů a dnes v 9hod.mám nástup na JIP k maličké.Už má odpojenou infuzi a poprvé jsem ji kojila.Stáhla hned 30ml a neblinkala! :grinning:
14. bře 2008 v 05:01  • Odpověz
Dobré ránko všem :grinning:
kozi - jasně, však se nic neděje,důležitější je malá,máš jiné starosti. Moc gratuluji k prvním úspěchům, to malá potřebovala a ty taky,aby ti bylo na dušičce lépe,viď? Tak malou od nás pozdravuj,budeme držet palečky,ať jste konečně spolu doma a v pořádku :wink:
14. bře 2008 v 07:25  • Odpověz
ahoj holky, no ja vas pak budu informovat, jestli to fakt byl takovy cvalda....
kocurku taky drzim palecky
kozi tak to je fajn, ze uz neblinka, brzo budete doma obe
derm a co ty, jak je?
14. bře 2008 v 08:37  • Odpověz
lucikpetik - dík za optání, nožičky už mě tolik nebolí, to je ta dobrá zpráva,ale křečová žíla se mi nenadále přesunula trošku někde jinde - na rodidla...hledala jsem na internetu, co s tím,ale moc se s tím dělat nedá....prášky beru, jen se to utlumí, po dobu těhu se s tím počítá.....akorát to vidím bledě při porodu,když budu tlačit - ten tlak, to budu dole vypadat nádherně :angry: Už si říkám, už aby to bylo za mnou......
V pondělí nám konečně přivezou nábytek do obýváku,tak až to manža složí, já budu uklízet a přenášet věci:slight_smile: takže to vidím,že se mi nožičky ozvou znovu :confounded: ale pak už budu fakt odpočívat......
14. bře 2008 v 08:55  • Odpověz
Poklízí žena v kuchyni a volá:
"Táto! Musíš jít opravit záchod!"
# Táta odpoví: "Dyť je v pořádku."
"Není, běž a podívej se na to!"
# Tak táta teda jde a zase volá:
"Mámo, tady nic rozbitýho neni."
A máma zase, "Musíš strčit hlavu do mísy!"
Táta strčí hlavu do mísy, rozhlíží se a volá:# # # > # "Tady taky nic rozbitýho neni."
A máma, "No tak tu hlavu vytáhni."
Táta vytahuje hlavu a naráz zaječí:
"Mámo, pomóóc, zasekly se mi fousy v prasklým prkýnku!"
A máma spokojeně zavolá: "Bolí, co?
14. bře 2008 v 09:04  • Odpověz
Ahoj holky, preji hezky a klidny patecni den a usmevavou sobotu. My s epomalu chystame na letiste pro tatinka....snad uz bude cesta opravena, kdyz jsme jeli do N.Jicina, normalne clovek jede 30min a my jeli 1h30min, opravovali cesty, porad se stalo....papapa :slight_smile:

Jo, jinak E vcera v kuse 3h chodil, pokousel se uz sam, ujde sam cca 2-3m...
14. bře 2008 v 09:48  • Odpověz
aojte holky,
Derm já taky měla a mám po dvou dětech křečovou žílu, tedy jednu nohu úplně škaredou a teď čekám, že to přijde znovu..každým těhotenstvím se to stupňuje.Při druhém porodu se až doktorka zlekla,jak ji mám vystouplou,ale porodila jsem tak rychle,že mi ji nestačili obvázat..ono to po porodu klesne.
Kozi,gratuluji k maličké.
14. bře 2008 v 09:50  • Odpověz
derm tak to nezavidim, ale kazdy ma neco, zilu neres...no to me ted nohy boli ani nemluvim...
uz aby to bylo...
kocurku tak maly je sikula...za chvili bude litat jako das..
14. bře 2008 v 10:05  • Odpověz
no holky je to sice fakt,ale mám pocit,že moje tělo je více zhuntované už v tomhle těhu :frowning2: Ale hlavně aby mimi se narodilo v pořádku a zdravé :grinning:
gabuse - tě obdivuji,že už máš tak velké děti a ještě ses pustila do třetího :grinning: budeš si ho užívat jinak a možná víc, co? Když už jsou děti tak velké :wink:
14. bře 2008 v 11:05  • Odpověz
derm,já jsem si třetí dítě přála a užívat si ho budu pořádně. :slight_smile:Zase je to po těch letech všechno jiné a hlavně je výběr všeho. dcera se už taky těší na to ,až mi bude pomáhat.Jen si musí ještě počkat, kde je do srpna?Hlavně to těhu ve zdraví přežít :grinning:
14. bře 2008 v 11:23  • Odpověz
gabuse - no to je fakt, máš teprv půlku za sebou......vychází ti to přes to léto, to já vždycky bála, ať nejsem těhu přes ty vedra a vyšlo mi to oboje těhotenství :grinning:

Holky loučím se s váma,jdu dobalit věci,za 2hoďky odjíždíme na chatu se známýma, jedeme 4rodiny, bude veselo. Víkend bude prima,až na ty naše chlapy, ti budou ožralí....jsme dvě těhule,tak my si to s nima užijem :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale moc se těším.
Tak se přes víkend opatrujte, těhulky pohlaďte bříška, kozi tobě hodně síly a ostatním krásný víkend s dětma!! papa v neděli večer nebo v pondělí! :wink: :grinning:
14. bře 2008 ve 13:01  • Odpověz
taky preji vsem krasny vikend, my ho mame slavici, dneska i zitra, tak se alespon doufam dobre napapkame :slight_smile:) a jdem se podivat na slez. hrad na jarmark...
15. bře 2008 ve 12:17  • Odpověz
autor
Ahoj holky,taky se připojuju ke krásnému víkendu,svítí nám oskárek,je tam sice docela kosa,ale neva :wink:
My jsme byli včera po dloouhé době s Marťasem na pivko,hlídali naši a dneska jdu s kámoškou :grinning: a v neděli rodinná oslava,tak se nenudím :sweat_smile:
Kozi-malé dej pusinku a držte se obě :wink:
15. bře 2008 ve 12:51  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.