• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Frýdek-Místek

(Zamčená)
16. května 2011 
Ju,holky,prosím,písněte mi do IP číslo na Brigitu,ať se můžeme objednat.Nechce se mi zpět hledat.Děkuji :slight_smile:
20. bře 2008 v 11:28  • Odpověz
autor
Kozi,tady má ofis stránky

http://brigitaspackova.sweb.cz/
20. bře 2008 v 11:44  • Odpověz
autor
Kozi-tak to máš zlaté dítě :wink:
20. bře 2008 v 11:45  • Odpověz
Kupi:moc děkuji :slight_smile: No,je moc hodná,ale záleží na tom,jak dlouho jí to vydrží :slight_smile:
20. bře 2008 ve 13:59  • Odpověz
autor
Taky pravda :unamused: ale snad bude takové zlatíčko pořád :wink:
20. bře 2008 v 15:29  • Odpověz
kozimura - to je dobře, že tak malá spinkala.....tak budeme držet palečky, aby ji to vydrželo :slight_smile:

hlásím příchod z poradny, mimi v pořádku, pro změnu mám já vysoký tlak a opět bílkoviny, takže za týden znovuna kontrolu, ach jo :frowning2: ale malá je v pořádku, odpovídá týdny tak jak má, váhu a cm nevím, asinemá takový ultrazvuk,škoda....
20. bře 2008 v 17:01  • Odpověz
Derm:tak to je super,že je malá v pořádku.Držím pěstičky,ať se tlak umoudří a bílkovina zmizne.
Terezka mi teď chrupká na bříšku a nechce beze mě být.Jak ji položím do postýlky,je vzhůru.
Dnes tady byla paní doktorka.Byla velice spokojená,jak malá prospívá a líbil se jí i kojící režim,jaký si malá určila.Byla z malé nadšená,že je jako panenka,že je nádherná.No jo,zase jsme s tatínkem porostli :grinning:
20. bře 2008 v 17:29  • Odpověz
autor
kozi-tak to se na fotečky těším tím víc :wink:
derm-a co tlak,máš dobrý??? Ten ultrazvuk má málokdo,ale třeba v nemocnici ho mají,řekli mi tam všechno...
20. bře 2008 v 19:09  • Odpověz
ahoj holky, derm tak na kontrole jsme byli vcera, maly zlobil, byli jsme na monitoru asi hodinu, lezela jsem, stala jsem a maly porad pred sondickama utikal. jinak dr.rikal, ze ted uz budeme jen cekat, kdy to prijde, a pokud pry to chceme urychlit, tak se mame s manzelem snazit, ale na to moc chute nemam teda.
derm neboj, tlak bude dobry, ja jsem jednou tez mela vysoky a pak dobry..hlavne ze je mimi v poradku
kupi no brigita se ptala, jestli ty fotky muze na net dat, tak uvidime, jinak volala, ze fotky budou az dneska, tak vas budu informovat az dneska
kozi mala je teda zlata, taky se tesim na fotecky.
21. bře 2008 v 08:23  • Odpověz
Kdyby se mě Bůh zeptal, co si přeju na tyto svátky, řekla bych: "s láskou opatruj ty, kdo čtou tyto řadky." Přejeme krásné Velikonoce :sweat_smile: :sweat_smile:
21. bře 2008 v 10:00  • Odpověz
krasne....taky preji mokre Velikonoce :wink:
21. bře 2008 v 10:11  • Odpověz
Holky,taky vám přeji krásné a barevné Velikonoce a mokrý šmigrust! :wink:
21. bře 2008 ve 12:19  • Odpověz
Lucik:už se to přibližuje!Držím pěstičky,ať to přijde pěkně na termín :wink:
21. bře 2008 ve 12:24  • Odpověz
kozi diky, docela by me zajimalo samotnou, kdy to prijde :wink:
21. bře 2008 ve 12:27  • Odpověz
Ahoj holky,
všechny vás zdravím, já mám dneska pocit,že je sobota, a on teprve pátek......
holky díky za podporu, no já si taky myslím,že tentlak mi vystoupl tím,že jsem vyšla schody do patra,pořádně jsem si v čekárně nesedla a sestra mě brala,nebyla jsem vydýchaná, tak uvidíme, každopádně ve čtvrtek si mě pozval znovu pro jistotu,tak uvidíme. S Ondrou si mě právě už v nemocnici nechali kvůli velkému tlaku a bílkovinám - říkají tomu preklapsie, což je už riziko jak pro matku i pro dítě,tak uvidíme......

Taky přeji všem i vašim rodinkám krásné a slunné velikonoce, bohatou pomlázku manželům í klukům a nás ať to holky tolik nebolí :wink: :grinning:
21. bře 2008 v 15:31  • Odpověz
Derm:jasně,raději,ať jsi hlídaná,pro jistotu.Ale určitě to bude dobré.
Lucik:držím pěsti,ať nepřenášíš.Je to pak o nervy a doteď si myslím,že to u mě můj doktor zadrbal a proto to s Terkou dopadlo,tak jak to dopadlo :unamused: A kde chceš jít rodit?
21. bře 2008 v 15:43  • Odpověz
nene, derm to bude dobry..uvidis
a jsi hlidana, tak tim lip
kozi diky, taky bych nerada prenasela, rodit jdu do poruby...teda doufam, ze nebude zadny stop stav apod.
21. bře 2008 v 17:18  • Odpověz
Lucik:tak to nevím.Vím,že se mnou ležely holky,co měly být v Porubě,ve Vítkovicích už neberou téměř 2 týdny.Kvůli toho Frýdku jsou Ov porodky přeplněné.Kvůli tomu jsem zkončila na Fifejdách.Je tam parádní personál,ale jídlo stálo za pendrek a pokoje jsou pro 3 mamči a sprcha se záchodem vždy pro 2 pokoje.
21. bře 2008 v 17:50  • Odpověz
Lucik:ty fotečky máš parádní,až lituji,že jsem taky nešla...
21. bře 2008 v 18:29  • Odpověz
holky dík, já si myslím,že to dobré bude,ale manža už se tahá za pačesy, co kdyby mě poslal do špitálu,co bude doma s prckem dělat......no chlap no :angry:
lucikpetik - taky jsem jukla už do albíčka, ty fotky bomba!!! :wink: :grinning: :grinning: Moc ti to sluší mamino. No už se těším,až půjdeme my. Mě se strašně líbí ty zbarvené do černa nebo hněda, ty mají svůj šmrnc :grinning:

kozimura - tak jak Terezička dneska, nezlobila tě? Cítíš se dobře? Nechci psát vyspočatě,ale jestli to celkem jde?
21. bře 2008 v 19:55  • Odpověz
diky za pochvalu, doporucuju, upravene fyzicky jsou fakt pekne
kozi ja doufam, ze me v porube vemou, to se jeste 9. zaviraji vitkovice, tak doufam, ze to uz budeme na svete
21. bře 2008 ve 21:50  • Odpověz
Lucik:jaktože i Vitkovice?
Derma:ju,klidně i odpočatě.Jsem odpoledne vytuhla s Terezičkou :grinning: Ale pak nespala od 16až do 21hod,pak ji uspal manžel.Teď už ji mám opět u prsu,přísavku :grinning:
22. bře 2008 v 00:14  • Odpověz
autor
Ahoj holky,taky přeji krásné Velikonoce,ikdyž já je moc nemusím...
luciku-hned jdu mrknout na fotky :wink:
Kozi-pusu Terince :wink:
Derm-jsem s preeklampsii taky ležela týden v nemocnici,tak snad se Ti to zlepší :wink:
22. bře 2008 v 09:47  • Odpověz
autor
Kozi-teda jsou fakt boží :wink: :wink: :wink:
Pokojíček je úžasný,jsem zatížená na oranžovou,tak jsem nadšená....to lehátko mám taky,je to super věc,strašně jsem ho využila,teď už tam ale nechce být,páč je tam připoutaný a to jako neexistuje :grinning:
22. bře 2008 v 09:50  • Odpověz
kozi nevim, neco tam prestavuji, maji to pry na strankach
kupi diky, no ja jsem taky na oranzovou zatizena, to jsem rada, ze jste lehatko vyuzili, jsem nevedela porad jestli ho poridit nebo ne...
22. bře 2008 v 10:00  • Odpověz
autor
Je to fakt super věc,dáš ho tam,připoutáš a děláš si svoje,Domiš si do toho bude bouchat,já na to fakt nedám dopustit :wink: a jak jinak,jak se cítíš? Už jak slon? :grinning: :grinning:
22. bře 2008 v 10:22  • Odpověz
ahoj holky,
je těžké se k vám připojit, se všechny tak znáte a hemží se to tady miminky. Já už mám děti velké,ale i tak si ty vaše příspěvky ráda čtu. Ale na nějaké téma jsem narazila, na které bych se zeptala. Sice mám ještě trošku času na výběr kočárku,tak i tak se už poohlížím. Ve Frýdku máme dvě prodejny,kde je docelaa slušný výběr a jinak koukám na net. Máte nějaká z vás zkušenost s koupi kočárku přes internet?Líbí se mi Espiro Atlantic - ale zdá se i hodně těžký - dle příspěvku na netu. Jinak vás zdravím. :slight_smile:
22. bře 2008 v 19:46  • Odpověz
Gabu:já jsem kočárek kupovala v Místku a přes net jsem uvažovala nad www.kocarek.cz mají totiž prodejnu v Kopřivnici a dá se tam na něj kouknout.
22. bře 2008 ve 21:26  • Odpověz
kupi trefne, lezim jak placek, poslicci zacli zlobit docela fest a ta moje stydka kost tez dobre, nemuzu chodit, tak si rikam, ze uz by mohl Domis ven
gabuse v Kopřivnici jsme se byli podivat, ale skladem meli docela prd.. :wink: ale zase vis, ze kdyz to pres ne objednas a neco s nim bude, ze maji kamennou prodejnu, kde to muzes jet reklamovat
ja jsem kocarek kupovala u kamaradky v obchode v Havirove, libilo se mi, ze kdyz se ti s kocarkem neco stane a jde na reklamaci, daji ti nahradni kocarek
23. bře 2008 v 09:30  • Odpověz
holky,díky za tipy.....popřemýšlím,je to těžké dneska něco vybrat. Nabídka je obrovská.
Kozi a kde je v Místku nějaká prodejna? To jsem ani nevěděla,že tam něco je.
23. bře 2008 ve 13:43  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.