• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Frýdek-Místek

(Zamčená)
16. května 2011 
ahoj holky, tak vse dopadlo dobre, na ty pohyby jsem se debil zapomnela zeptat, ale uz vim, co to je :grinning:
18. říj 2007 v 15:13  • Odpověz
autor
Toro-vše nej,nej Lukymu k svátku :slight_smile:
18. říj 2007 v 18:19  • Odpověz
lucikpetik>> tak to je dobře,zase jsi klidnější,co? Už ti dělal odběry na AFP nebo až další kontrolu??
18. říj 2007 ve 20:25  • Odpověz
to vis, ze jsem klidnejsi a bral mi krev, tak snad to bude ok, to se dozvim ve ctvrtek...
19. říj 2007 v 10:52  • Odpověz
Lucikpetik,gratuluju k chlapečkovi.Tady to je prostě chlapečkovská diskuze!!! :slight_smile:
19. říj 2007 v 11:56  • Odpověz
autor
Tak kluk,jo? Moooc gratuluju,hlavně ať je vše o.k. :wink:
19. říj 2007 ve 13:09  • Odpověz
autor
Teď jsem se dívala na tvoje nové fotečky,ten ho teda má :wink: :wink: :wink:
19. říj 2007 ve 13:33  • Odpověz
kupi :grinning: kdyz uz tak uz...
19. říj 2007 ve 14:25  • Odpověz
Gratulujiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii :sweat_smile:
19. říj 2007 v 15:19  • Odpověz
taky se připojuji :grinning: :grinning:
19. říj 2007 v 19:54  • Odpověz
Dneska jsme řekli TATA! :wink: Pomalu se chystám na odjezd, zítra balím a v úterý frrrr nach Madrid. :frowning2: :sweat_smile:
21. říj 2007 v 15:27  • Odpověz
kocurek>> juva, tak další pokrok během týdne, to je super, určitě máš velkou radost :grinning: Ondrášek říká taková slovíčka jako brýle a kafé,což se docela divím, jsou složité a jemu to jde. Já myslím,že budeme s dětmi ještě dost překvapení,co z nich vyleze.Nevím,jestli se zítra dostanu k netu,tak přeji ti příjemnou cestu a šťastný dojezd,ať Erik zvládne to cestování. Papa a ozvi se nám :frowning2: bude nám smutno
21. říj 2007 ve 20:40  • Odpověz
Tak my jsme dneska vypravili tatínka do Rakouska na několik dní na montáž,takže budeme sami "tři" doma smutnit.Ale za ty penízky v eurech to stojí a já si s Ondráškem koupím něco na sebe :grinning:
22. říj 2007 v 08:08  • Odpověz
Ahoj,musíme se pochlubit třetím zoubkem :slight_smile:
Dermajetics my jsme taky sami,tatínka máme až do vánoc v Praze,doma je jen na víkendy :frowning2:
Kocurku,pěknou cestu a užijte si na Madridu tatínka :slight_smile:
22. říj 2007 v 11:46  • Odpověz
autor
Takže po sobotní noci :confounded: :angry: ,kdy jsem naspala asi 3hodiny dohromady jsem konečně našla první zub!!!!!!!!!!!!!!!!!!
kocurku-šťastnou cestu
22. říj 2007 ve 12:40  • Odpověz
kupinka
Gratulujeme k1. zoubku. :grinning:
Prave jsme dobalila. Zitra na me myslete, cesty letadlem Ostrava-Praha se nebojim-35min, ale pak 3hdo Madridu, to bude neco! Snad maly nebude rvat a prezijeme vse ok. Vse vam poreferuji,az se zabydlim. Snad si maly zvakne a nebude to pro nej sok. :slight_smile: :frowning2:
22. říj 2007 ve 13:29  • Odpověz
autor
No,ty 3hodky,to je maso.....Ale doufej,že se mu to bude líbit,pak že si hodí šlofíka a tak.... Ale to přežijete,aspoň už pak budete s taťkou :slight_smile: A bacha,ať vás pak není o jednoho více :wink: Užij si taťku dosytosti a měj se tam moc krásně,papa
22. říj 2007 ve 13:35  • Odpověz
nytri>> blahopřeji k dalšímu zoubku :grinning:

kupinka>> tak hezký víkend,co? Taky blahopřeji k prvnímu zoubku :grinning: :grinning:

kocurek>> Příjemnou cestu,kdyby to malý prospal,bylo by nejlépe,ale......Však nám potom poreferuješ,jak jste cestu přečkali!! Tak šťastný dojezd!!

nytri>> tak dlouho sami, to nezávidím, to bych smutnila, jak malý,ten si asi nevzpomene,co?
22. říj 2007 ve 21:31  • Odpověz
Dermajetics,bohužel se nedá nic dělat,tatínek změnil zaměstnání a v Praze je na zaškolení,pak bude nějaký čas v Olomouci a nakonec konečně v Ostravě.No není to sranda být s malým sama,ještě když nemám hlídání.smutno nám je,ale strašně rychle to ubíhá,ani jsme se nenadáli a už je tam 3 týdny.
Vojtíšek to ještě moc nechápe,ale jak tatínek přijede,tak je jak u vytržení,mě ani nezná,jenom se na něj směje a nechce ani spinkat. :slight_smile:
22. říj 2007 ve 21:55  • Odpověz
Ahojky maminky,můžu se k vám přidat?Nejsem sice přímo z F-M,ale kousek od něj.
23. říj 2007 v 11:16  • Odpověz
Kozimuro,určitě se přidej.A kde teda přesně bydlíš?
23. říj 2007 v 11:27  • Odpověz
nytri:díky :slight_smile: Jsem z Fryčovic.
23. říj 2007 ve 12:11  • Odpověz
autor
Ahojky,kozimuro vítej :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
My máme zase teplotku,tak asi druhý zub,říká se,že druhý bývá brzo po prvním-měly jste to taky tak?
Jak se asi má kocurek,snad doletěli v pohodé :sweat_smile:
23. říj 2007 ve 14:04  • Odpověz
kozimura>> ahojky nastávající mamino :grinning: Vítej mezi náma, já taky nejsem z FM,ale Lískovce,však skoro jsme,že :grinning:

kupinka>> to máš pravdu,nám potom vylezly 3 zoubky po sobě,takže tě čekají perné dny :confounded:
23. říj 2007 ve 14:46  • Odpověz
Holky,děkuji za přivítání.Se zoubky přeji hodně štěstí,ať už to trápeníčko mají ti vaši malí budulínci za sebou.Nás to všechno teprve čeká,zatím se raduji z prvních pohybů.
23. říj 2007 v 16:07  • Odpověz
kozimura>> Jak prožíváš těhu, s nevolnostma nebo v pohodě? Já čekám druhé dítko,zatím ale porcelánová mísa po ránu to jistí :frowning2:
23. říj 2007 v 18:09  • Odpověz
Krupinko,my jsme měli druhý zub hned následující den po prvním. :slight_smile:
23. říj 2007 v 18:20  • Odpověz
dermajetics: Naštěstí bez.Asi mám těhu po mamči-taky jí nebylo zle.Jediné,co mě trápí je nízký tlak.
23. říj 2007 v 18:42  • Odpověz
Holky,vy jste rodily ve Frýdku?Jaké to tam je?Personál a tak...Uvažuji mezi F-M a Vítkovicema(mají tam teď od nás křesla)...
23. říj 2007 v 18:45  • Odpověz
kozimura>> já jsem rodila ve FM,byla jsem spokojená,ale každý má názor jiný.I když jsem se ze začátku bála tady rodit,kdysi se šuškaly různé věci o Frýdecké nemocnici,že zanedbávají maminy i kojence,ale myslím,že to tak už není.Personál se snaží vyjít vstříc,ale určitě záleží na náladě té sestřičky,taky jsem měla jednu takovou..... :zipper_mouth: Ale jsme lidi.....Tak to máš fajn těhu,já zatím trpím jako pes,mám co dělat se sebou,natož ještě skákat kolem prcka,ale snad to brzy přestane :frowning2:
23. říj 2007 ve 20:14  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.