• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Frýdek-Místek

(Zamčená)
16. května 2011 
Gabuse:na podloubí vedle řeznictví.Je to prodejna Coccodrilo,ale kočárky jsou tam Tako.Koupili jsme tam kombi za 4.990,-
24. bře 2008 v 00:06  • Odpověz
autor
Čau holky,hlásím se po odmlce,umytá,zbitá :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: i za Kubu-prý :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Kuba mi teď na prd spí,pořád se budí,chechtá se,sedá,vstává,dneska od půlnoci do půl čtvrté,tak jsem nadšená..... :unamused:
gabuse-já jsem kupovala v OV
kozi-pusinku maličké
luci-jak je?
24. bře 2008 v 19:31  • Odpověz
Kupi,provedeno :wink: :grinning:
24. bře 2008 ve 20:05  • Odpověz
25. bře 2008 v 08:01  • Odpověz
ahoj holky..
všem dík z apodporu..

gabuse - jinak já taky mám z Místku z coccordila kočárek 3funkční tako a dál nevím....každopádně teď se v něm bude vozit i druhé dítko :slight_smile: Pro mě je především důležité aby rokojeť se dala přehazovat a dobře manipulovat s kočárkem, musí být prostorný a vícefunkční, což je. Asi jak říká kozi taky mě stál necelou 5tis.Tak hodně štěstí při výběru :grinning:

Jinak holky, jsem na tom jak kupinka - mě si ještě vychutnali,že jsem balení 2v1,že jsme dvě holky prostě :pensive: ale zase byli na druhou stranu šetrní, voda se moc nekonala, to by zkusili...........ale nožičky mám napuchlé až až :frowning2:
25. bře 2008 v 08:04  • Odpověz
ahoj holky, tak jak jste dopadly? byt tehu je vyhoda, vsichni meli strach, tak to byla pohoda.
derm o nohach mi ani nemluv, uz nemam nozky, nevim co je kotnik, pekne napuchly...
kupi stale stejne, ale lip nez v tu sobotu, jde to..
25. bře 2008 v 09:32  • Odpověz
autor
čaute holčiny,
jsem jako z toho počasí pěkně na nervy :angry: člověk se těší na jaro a ono prd!!!!Tak snad to brzo staje..
tak co prcci?? Pohoda? Kubajs opět v noci řádil,by mě fakt zajímalo,čemu se furt řehtá :confounded: ale 3 hodiny v kuse!!!
kozi-jak to zvládáte? Už jste se zžily,co? Co to kakání,o.k.?
25. bře 2008 v 11:10  • Odpověz
jj, Kubik ti dava najevo, ze je :grinning:
o pocasi ani nemluv, ja uz snih nechci ani videt, zimni boty i bundy jsem schovala nechala jen jedny, tak nasnezilo
25. bře 2008 ve 13:20  • Odpověz
autor
Jako abych nezapoměla,že ho mám,jo??? :grinning: :grinning: :grinning: Vidíš,to mě nenapadlo :wink:
Já už jsem taky všechno schovala :angry: :angry: :angry: ale o víkendu prý má být 12 stupňů,tak uvidíme :slight_smile:
25. bře 2008 v 19:59  • Odpověz
ahoj holky,tak kočárek je už vyřešený
jinak se chci zeptat,trápí mne v těhotenství děsné svědění,břicho rozškrábané,nohy,strie až do krve,už se mi z toho dělají i modřiny,neznám to a u žádného těhotenství jsem to neměla,tak jestli některá z vás jste neměla něco podobného,to je fakt na mašli,v noci nejde spát,přes den hrůza,nervičky pracují.S tím budu muset k doktor. ale nejdřív se chci zeptat vás.Nikdy mne nic takového netrápilo.
25. bře 2008 ve 20:13  • Odpověz
kupi, jojo
o vikendu 12 stupnu, tak to je je fajn
gabuse a tak jak to dopadlo s kocarkem?
a to svedeni - cetla jsem, ze to muze byt neco s jaternimi testy, nechci te strasit, ale zkus radeji zajit k doktorovi, co ti na to rekne, me se na to treba i ptal, jestli takove problemy nemam...nic to nebude, ale pro jistotu
25. bře 2008 ve 20:15  • Odpověz
objednala jsem ho nakonec přes internet,snad jsem neudělala blbost a budu se modlit,ať se nezkazí.
Jinak k doktorovi se chystám už zítra,snad mne vezme - hlavně přežít ještě jednu noc.o té minulé jsem ještě o půl třetí ráno nespala,furt škrábání a v sedm jsem vstávala k dětem.Už se bojím co mne čeká dneska.
25. bře 2008 ve 20:30  • Odpověz
autor
gabuse-to neznám,tak Ti neporadím :unamused: a o kočárek se neboj,máš to v záruce a je na nich,aby to přišlo neponičené :wink: já objednávám z netu skoro všechno :wink:
25. bře 2008 ve 21:07  • Odpověz
Kupi:ju,už to zvládáme.Občas nás potrápí prdíky,ale masáž bříška to napraví a když ne,nechám ji vyplakat a pokopkat nožičkama.Je to ale potvůrka vyčůraná.Naučila se nosit,tak ji teď nechávám poplakat v postýlce,aby věděla,že hned nepřiběhnem.Normálně pláče,pak přestane a čeká...
25. bře 2008 ve 22:25  • Odpověz
Ahojky holky,všechny vás zdravím
kozimura - jo na to si děti rychle zvyknou, u Ondry jsem byla ze začátku taky taková, on kňuknul a já běžela a hned na ruky, pak jsem si to uvědomila a vždycky počkala nějakou chvili a pak k němu šla......jo děti jsou vyčůrané od malička :slight_smile:
gabuse - já taky objednávám hodně z netu, záruky platí tak jako v kamenném obchodě, nemusíš mít strach, jakou značku nakonec jsi vybrala?? To svědění jsem taky nezažila ani u jednoho těhu,ale myslím,jak říká lucikpetik,určitě běž k mudrovi, za to nic nedáš a tvoje dušička bude klidnější. Tak budu držet palečky, ať to nic není a je ti brzo líp!!
26. bře 2008 v 08:25  • Odpověz
autor
Ahoj holky,pěkný den přeju :slight_smile: ven se raději nedívám :angry:
Kubajs dneska KONEČNĚ spinkal celou noc,tak jsem vyspaná :sweat_smile: ale něco ne mě leze,mám teplotu,tak uvidím,co se z toho vyklube...
kozi-to je fajn,že už jste zaběhlé...prdíky jsou svinstvo,budou ji trápi ještě nějaký ten měsíc,ale pak to přejde :wink: a jak v noci,vyspíš se?? Je pořád taková zlaťučká? Posílám hubana :wink:
26. bře 2008 v 08:52  • Odpověz
Kupi:huban předán řvoucímu človíčkovi :wink:
Ju,noci jsou klidné pořád.Tak se dají přežít ty uplakané dny. Ze včerejška na dnešek jsem kojila v 20:15 h,pak ve 23:15,pak v 5:00 a nakonec v 9-takže paráda :grinning:
26. bře 2008 v 10:31  • Odpověz
autor
No,tak to je fakt parádička,snad jí to vydrží :wink:
Právě jsem našla další dva zuby,tak asi proto tak nespal......doufám teda :frowning2:
26. bře 2008 v 11:06  • Odpověz
ahoj holky,
kočárek jsem vybrala Mikado Oxford - je lehký a já bydlím v kopci, tak jak budu tahat nákup do kopce,tak to bude snad dobrý :slight_smile:
jinak s tím svěděním,vzali mi krev na jaterní testy,předepsal mi tabletky,abych se neškrábala - sice mám strach něco brát v těhotenství,ale musím ,musela jsem na kožní,tam se doktorka až zlekla,vypadá to fakt hrozně,předepsala mast,musím chodit k ní na kalciovky do žíly a mám brát ještě magnesium. Tabletky pro těhotné( vitamíny),co jsem brala mám vysadit.jinak v noci jsem zase nespala,jela jsem na pohotovost do nemocnice,tam když jsem řekla,že už nemůžu ani spát,tak mi na to sestra odpověděla,že oni taky ne - zřejmě jsem je naštvala svoji návštěvou....
Takže jestli vyjdou OK ty testy,budu klidná a nějak to přežiju do konce těhu. :frowning2:
26. bře 2008 v 11:30  • Odpověz
Ahojky, nekolikrat jsem zde psala, ale vubec se to nevyznacilo, to je divne....
Bavite se zde o kocarcich, ja jsme pred 14-ti dny konecne vytahla sportak....ale zpocatku se malemu v nem vubec nelibilo....
Uz se nemuzu dockat fotek z atelieru, uz by mely byt kazdym dnem.....Vcera jsme pridala par fotecek do alba.papapa
26. bře 2008 ve 12:32  • Odpověz
ahoj holky, gabuse no ja to tusila, ze to ma neco spolecneho s temi jaternimi testy, tak hlavne, ze jsi to vcas pochytila a bude vse dobre, uvidis
jinak ja mam tak natekle nohy, ze mam strach, co mi reknou v patek u dr. doufam, ze si me tam nenechaji
26. bře 2008 ve 14:43  • Odpověz
autor
luci-já jsem měla taky strašně,ale hlavně ať máš dobrý tlak a bílkovinu,jinak by neměli..jak jsem se dneska dívala na fotky z těhu,jsem šla málem do kolen,jak jsem byla spuchlá :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2:

gabuse-je to těžké,já vím..teď nemůžeš třeba dithiaden nebo něco takového,co by Tě zklidnilo,tak se holka drž a snad už bude líp :wink:
A o pohotovosti ani nemluv,je tam obtěžuješ,když něco potřebuješ :angry: :angry: škoda slov!!!
26. bře 2008 v 19:27  • Odpověz
Dobrý večer! :grinning:
Tak jsme teď s kraválem dokoupali a papáme.Dnes jsme si zajely s kočárkem do obchodu a Terezku to nádherně unavilo :slight_smile: Dnes jsem volala paní fotografce a jsme objednaní na 30.5. :grinning:
26. bře 2008 ve 20:37  • Odpověz
gabuse - tak hlavně že ti mudr poradili, tak přeju,ať se dneska konečně vyspíš a je to lepší!!
kupinka - tak gratuluji k dalším zoubkům, to je super, ale na druhou strnu tys měla perné noci, tak snad bude líp. Kolik už jich máte? Mám pocit,že Kubajs už má plnou pusinku ne?? :grinning: :grinning:
lucikpetik - budu ti držet palečky, ať si tě tam nenechají, taky mám strach, zítra odpo jdu na kontrolu s tím tlakem a bílkovinou, tak uvidíme.......Nohy napuchlé nemám, ale ty křečové žíly síla holky. Teď se mi to nějak přemistilo z nohy na rodidla,takže vypadám úchvatně.....Mudrovi jsem to minule ukázala a říkal,že se to stává,ale zrovna mě neujistil,že se to dá všechno do původního stavu po porodu :cry: :confounded: tak doufám,že to bude všechno ok a žádné žíly tam mít potom nebudu...... :frowning2:
kozimura - tak noční kojení jsi měla opravdu fajn, Terezička je šikulka!! :wink: Mě Ondra taky dokázal venku nádherně spinkat, i 4-5hodin a nevzbudil se že má hlad, jsem nevěděla, jestli ho mám budit nebo ne.....Taky půjdete k té Špačkové?
26. bře 2008 ve 22:36  • Odpověz
kocurek - fotečky krásné!! Eričkovi to slušelo i s tím krémem na nose :slight_smile: To jsou kolikrát momentky s těma dětma :slight_smile: Takže měl z dortíku k narozeninám radost?? A karabáč koukám větší jak on :grinning:
26. bře 2008 ve 22:39  • Odpověz
autor
Derm-tak na Tebe budu zítra myslet,ať je vše o.k.!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Ty žíly neboj,to pak určo zmizí :wink:
No,teď jich má 8-těch zubů jako :sweat_smile: :sweat_smile: Tak brou,brou :slight_smile:
26. bře 2008 ve 23:00  • Odpověz
kupi nop to jste frajeři, Ondra měl první zub v 10měsících, to šly potom tři najednou....ale tolik opravdu ne :grinning: Aspoň to máš brzo za sebou
26. bře 2008 ve 23:49  • Odpověz
Derm:ju,ke Špačkové.Jak už jsem tady jednou psala-svatbu nám fotila její sestra,takže mi ji už tenkrát doporučila.
27. bře 2008 ve 02:14  • Odpověz
ahoj holky, kozi fotit se jdete tak pozde, protoze chcete, nebo protoze nema misto? my jsme se chteli jit fotit s mimi, jak bude jeste malinke, takove ty fotky na taninkove ruce atd. tak aby se mu tam pak jeste vlezl atd.
to abych se uz objednala
jinak zitra na me myslete, at me pusti jeste domu
27. bře 2008 v 09:43  • Odpověz
Ahoj hlky, jdu si za chvili do Frydlantu pro fotecky, uz se moc tesim.. :sweat_smile:
27. bře 2008 v 09:56  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.