• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Frýdek-Místek

(Zamčená)
16. května 2011 
ahojky holky tak vás po dlouhé odmlce zdravím jak pak se daří?co bobíšci??
27. bře 2008 v 10:35  • Odpověz
kocurku tak to se moc tesime na fotecky, doufam, ze tu pak neco vlozis
tora ahoj, kde jsi byla holka?
27. bře 2008 v 11:33  • Odpověz
ahoj holky!!

lucikpetik, to víš, že na tebe budeme myslet,já za chviíli taky jedu k mudrovi, tak doufám,že taky dobře dopadnu s tím tlakem.....mám z toho docela depku,že bychnechala chlapy samotné doma..... :pensive: ale snad to dobře dopadne.
kocurek - no to musíš něco hodit do albíčka!!!!! :grinning:
tora - ahojky mamčo, dlouho jsi tu nebyla, jedna mamča nám tu přibyla :wink: jinak si počti, co a jak :slight_smile: držíme se všichni zuby nehty :pensive: ....
27. bře 2008 ve 13:53  • Odpověz
derm to bude dobry, hned nas tu pak informuj
27. bře 2008 ve 14:45  • Odpověz
Lucik:Já jsem chtěla focení dříve a objednala by mě na konec dubna,ale říkala,že pak se bude s mimčem lépe pracovat a může pak udělat i takové ty fotky v květináči apod.
27. bře 2008 v 15:30  • Odpověz
Lucik:taky na Tebe budem myslet,pak dej vědět,jak jsi dopadla.
Derm:tak co,jak jsi dopadla?

Tora:kde jsi byla?Jak se vám daří?My pořád bojujem.
kocurek:doufám,že se nám pak s fotečkama pochlubíš :wink:
27. bře 2008 v 15:35  • Odpověz
ahoj holky,
tak jaterní testy dopadly OK, příčina je někde jinde - asi nějaká alergie nebo ekzém. Asi mi mimčo hodně bere z těla :slight_smile: Ale nervy to byly.
Jinak vás všechny zdravím :slight_smile:
27. bře 2008 v 17:37  • Odpověz
kozi aha, no uvidime, jsem zvedava pak na ty vase fotecky, taky k ni pak pujdem, jsem s tema fotkama moc spokojena
a jak je? co mala?
gabuse tak to je fajn
27. bře 2008 v 18:25  • Odpověz
pěkný večer holky,
tak se hlásím z poradny :grinning: jsem vysmátá jak lečo jak se říká....tak nevím, co ten minulý týden znamenal, ale dnska žádné bílkoviny v moči, tlak úplně ukázkový 120 / 65 :grinning: Tak jsem malou asi postrašila natolik,že si dala říct nebo co. Mám radost, že žádný špitál nehrozí. Příští týden jdu zase na kontrolu,ale jen z důvodu, že mi vypíše papír na mateřskou a udělá prohlíídku. Dneska to se mnou jenom zkonzultoval, když viděl, že je všechno ok. Jsem ráda a šťastná!!! Tak aby nám to vydrželo s malou :wink: :grinning:
27. bře 2008 ve 21:24  • Odpověz
gabuse - to je moc fajn, že ti testy dopadly dobře! Hlavně že se našla příčina. I když je to teda síla, alergie, to bych neřekla. A jak se cítíš, už dobře? už to tolik nesvědí, pomáhá ta mastička??
27. bře 2008 ve 21:27  • Odpověz
Gabu,derm:tak to jsou super zprávičky,že jste v pořádku,mamušky! :slight_smile:
Lucik:ále,bojujem.Terezka dnes měla nějakou bojovou náladu.Nespala od 6hod.do 13,pak to zalomila,v 16.30 jsem ji nakojila a hned usla,tak jsem jela s taťkou na nákupy a manža hlídal.Jakmile jsem odjela,vzbudila se a celou dobu proplakala.
27. bře 2008 ve 21:52  • Odpověz
derm tak to je super, to jsou dobre zpravicky
kozi asi spatny den, snad bude uz dneska lepsi...
tak ja se jdu nachystat a pojedu k dr.
28. bře 2008 v 07:22  • Odpověz
ahoj maminy,
drbu se pořád,není to tak drastické,jak na začátkuale drbu,hlavně večer...pořád si říkám,že to chce asi nějaký čas a hlavně neškrábat! :frowning2:
Derm: tak to je super,že je vše OK...termín se ti pomaloučku blíží...hlavně ať k němu ve zdraví dojdeme :grinning:
Lucik: ať už je malej na světě :slight_smile:
Kozi: to se někdy stává,to tak miminka někdy mají,dávají nám maminám zabrat.Dcera to bylo zlatíčko od narození a syn ,s tím jsem si užila :grinning: Ale stojí to za to.Stejně to všechno tak rychle utíká.... :slight_smile:
28. bře 2008 v 07:53  • Odpověz
dobré ránko maminy :grinning:
koukám,že nejsem první.....
lucikpetik - moc moc držím palečky, ať je všechno dobré!!!!
gabuse - no hlavně ve zdraví jak říkáš, i pro nás i pro mimča....Koukám do tvojeho pasu, už máš taky půlku za sebou, utíká to :slight_smile:
28. bře 2008 v 08:10  • Odpověz
tak jsem zpet, tak malemu se v brisku zatim libi a dari dobre, tak uvidime, kdy se mu bude chtit jit ven, zatim se tam pry neco pripravuje, ale nic extra
a ma uz neco malo pres 3,5 kg, takze zadny maly drobecek to nebude :frowning2:
28. bře 2008 ve 12:34  • Odpověz
juuu lucik tak to bude kluk jako buk......ale nestrachuj se předem, mi taky hrozili u Ondry,že bude mít okolo 4kil, to bylo už v porodnici při nástupu a nakonec přišel na svět s 3,5kg, což šlo :grinning: Takže říkáš, ještě týden minimálně nic nehrozí, malému se ještě nechce....Za jak dlouho jdeš zase na kontrolu??
28. bře 2008 v 18:29  • Odpověz
nevim jestli jeste tyden nic nehrozi, ale termin mame az za tyden a na kontrolu jdu zase ve stredu
28. bře 2008 ve 21:21  • Odpověz
lucikpetik jo ták.......jsem to nepochopila :wink: Už máš teda všechno nachystané, i pro sebe do porodky? Ať ještě nepřenášíš jak kozi chudáčku
28. bře 2008 ve 21:27  • Odpověz
Dobréé ránko,
přeji všem nádherný víkend, dneska má být pěkně, tak jsem zvědavá :grinning: Odpoledne nám dovezou konečně konferák a chybějící desku od jedné skříně, takže konečně budeme mít komplet obývák, už se moc těšíme s manžou, už to bude hotovo :slight_smile:
29. bře 2008 v 05:51  • Odpověz
Preji hezky vikend. Fotecky jsou nadherne, mam jich 50, ale bohuzel se nedaji vlozit do alba. Kazdopadne je budeme chtit naskenovat a pak bych je vlozila. 3 fotky si fotografka vyzadala a zvetsila a da do atelieru viset a taky pry budou na netu, tak pak napisu link...
Jinak ve ctvrtek opet odlitame do MAdridu na 2 mesice, vubec se mi nechce, ale co mam delat, nez zde budeme zit na trvalo. Doufam, ze az v cervnu priletim, udelame konecne ten nas srazik, ze uz bude hezky a posedime si nekde na terasce....... :sweat_smile:
29. bře 2008 v 09:48  • Odpověz
ahoj, tak vas jdu pozdravit, venku nic moc, nevim co budeme dneska delat, kdyz navic nic neujdu
kocurku tak jsem se tesila na foto a nic, musite to naskenovat a vlozit
cerven srazik jisti, to uz bude hezky, vyrazime nekde na zahradku
derm tak uzivejte dneska noveho obyvacku, jinak jak se ptas, tak nachystana uz jsem, fakt to muze byt kdykoliv a ja pak nejsem schopna neco delat, jak me neco boli
29. bře 2008 v 10:11  • Odpověz
baf :grinning:
tak počasí se skazilo oproti brzkému ránu, bylo moc krásně, teď teda nic moc....to nevím taky co budeme dělat......ale asi Ondru zabavím a bude se mnou třídit věci ještě. Až odpo dorazí ten zbytek do obýváku tak nám bude pomáhat s manžou ho sestavovat :slight_smile:
lucik tak to je dobře, že už jsi nachystaná, pak by tě to zaskočilo, kdybys něco neměla....
kocurek to jsi tu dlouho nepobyla, ani měsíc nee a už zase letíte? A na tak dlouho? No máš pravdu letní srazík udělat musíme, my co jsme 2v1 už budeme mít dětičky větší, takže vyrazit se bude dát. Už se těším, až se všechny poznáme.
Dneska vařím polívku s játrovýma knedlíčkama a manža si vyžádal bramborové placky :grinning: 14dní měl dovču byl s náma a v pondělí odjíždí zase na montáž na několik dní do Polska, tak hlavně malému bude smutno....
29. bře 2008 v 11:19  • Odpověz
ahojky holky tak se zase hlásím... :slight_smile: dneska mám malého celý den u babičky tak uklízím, neboť od příštího týdne budeme slavit narozeninky, nebot malý má a ještě k tomu dědeček má 55 tak máme co oslavovat a nevím kdy bych to všechno stihla... :slight_smile: Nějak nestíhám tady chodit, nebo spíše psát, vždycky si přečtu vaše novinky a zase mizím je toho teď dost....Včera jsme byli s malým chodit venku no to byla sranda, chodil všude jen po chodníku ne a nalomil se nám včera kočárek tak musíme na rychlo koupit nějaký jiný tak uvidíme jak to všechno dopadne... :frowning2:
derma:tak to se máte, že už budete mít hotový obývák, to se určitě těšíte, co??:slight_smile:a jak se jinak cítíš jde to??
lucik:tak co holka už máš strach?? :grinning: ne dělám si legraci nemáš vůbec proč.... :wink: ale těšíš se už určitě co na broučka??
kupinka:co je s tebou dlouho jsi tady nenapsala? :slight_smile: co malý už taky za chvíli budete slavit, co??
kozi:a co ty maminko??užíváš si to??pořád zlobí prdíky??nás to zlobilo náš do tří měsíců ale u holčiček to prý není tak dlouho, tak snad budeš mít štěstí a přejde vás to brzy... :wink: jinak posílám pusinku :slight_smile:
kocurek:zase letíš??ajej...a kdy se tady stěhujete na trvalo už víš??
gabuse:to svědění asi musí být děs, já se škrábu a to nejsem těhotná a i tak je to pěkný hnus teda... :frowning2: snad to brzy přejde, držím palečky :wink:
29. bře 2008 v 11:48  • Odpověz
no holky, tak zklamaná jsem.....protože přivezli jenom konferák a tu desku k vitríně ne! Takže zase čekat, než bude, už mě to neba, máme s manžou zkaženou náladu, už jsme mysleli,že bude hotovo. Už se to šíleně dlouho táhne, už chci žít bez hromádek a kupek a krabic, už chci být v pohodě a to rozhodně nejsem! S přibývajícími týdny do konce těhu se mi chce cokoliv méně, pracovně lenivím, takže mě to štve, už mohlo být hotovo. Ach jo :frowning2: :cry:

tora - jinak se cítím dobře dá se říct, trošku mi hapruje tlak, ale asi dobré, až na ty příšerné křečové žíly!! ale léky mě prý zachrání, tak uvidíme!!

kupinka tu fakt dlouho nebyla, snad je v pořádku
29. bře 2008 ve 14:51  • Odpověz
autor
Čaute bobiny-žiju,nebojte se :grinning: :grinning: :grinning: :wink:

Nějak nestíhám,no...
Jsem byla dneska se ségrou v Polsku na velké burze-po xxx letech-lidí jak opic,žádné letní věci,na děcka hnus,HaM to jistí,jsem zhnusena :angry: zato tam měli krásné živé křáčky,škubalo mi rukama jak sviňa,ale by mi to marťas hodil beztak na hlavu :grinning: furt něco na zahradu kupuju a on sadí :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

Jinak Kuba už začal fest chodit,pak se nám kočka naučila lozit k balkonovým dveřím,tak tam na ni pořád bouchá a něco ji furt vykládá :grinning: :sweat_smile: pak jsem dělala velký úklid-ale to včera a dneska jsem myslela,že v tom Polsku chcípnu jako,mě chytly záda,hotová stařena :pensive: :sweat_smile:

Jinak teď řešíme,kdy mít druhé,už mě to fakt táhne do práce,né jako teď hned,ale tak za rok,dva...a s druhým bych byla doma další cca 4roky,tak nevím,no...

teď vás půjdu dočíst,ju?
29. bře 2008 v 18:57  • Odpověz
autor
Takže:::::::

luci-fajn,že je vše o.k.,snad se nám nerozsypeš :wink: a bojíš se?

derm-jsem jako na Tebe v ten čtvrtek myslela :wink: :wink: abys jako věděla :slight_smile: a je super,že už to je v pohodě,Heluš drží při Tobě :wink:

gabuš-je mi Tě líto,i já jsem ekzematik a vím,co to je,když Tě to chytne,to bych škrábala i do krve :frowning2: ale já si vemu prášek a je to....supr,že ty jat. testy dopadly dobře :wink:

toruš-jj,už se ta oslava blíží,v pátek jdem na focení,chcu to mít na toho 27 hotové,ať babkám můžu už dát fotky...co jinak Lukynek? nezlobí???

Kozi-co lalinka? Už je lépe? Víš jak,i dospělí někdy nemají svůj den,to přejde-a prdíky,to musíš vydržet,pak se naučí zvednout nožičky a pak si bude prdět jak frajerka sama :wink:

kocurku-takže zas do Spain?? Tak kdyby náhodou,tak šťastný let a mějte se tam krásně :slight_smile:

Snad jsem na nikoho nezapoměla :confused: :confused: :confused:
29. bře 2008 v 19:04  • Odpověz
29. bře 2008 v 19:21  • Odpověz
ahoj holky,
zdravím vás o víkendu. Počasí zatím ujde,zítra by mohlo být o něco líp...snad :slight_smile:
já jsem na svědění dostala od doktora taky prášky,ale nezabírají...asi jsou slabé,když jsem těhotná....Věřím,že se to zlepší. :slight_smile: tělo mám obsypané pupínky a některé jsou do krve rozdrápané.
Včera jsem jela v taxíku a chytlo mne takové svědění,hlavně na tříslech,že jsem to chvíli vydržela,ale jak už jsme dlouho stáli na červenou, tak jsem se začla škrábat...to už se nedalo. nevím, co si o mne ten taxikář myslel,ale musela jsem... :slight_smile:
tak hezký zbytek večera :slight_smile:
29. bře 2008 v 19:27  • Odpověz
autor
gabuse-a co máš za léky a mast????????
29. bře 2008 v 19:28  • Odpověz
tak to video dost dobrý kupi :slight_smile:
29. bře 2008 v 19:30  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.