• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Frýdek-Místek

(Zamčená)
16. května 2011 
kupi a je dobře že jsi v pohodě, už jsme si říkali, co se děje, ty která tady je denně!!! Polsko je síla, to ti věřím, zklamání...taky se chystáme, ale nevím kdy pojedeme.....ale já na oblečení nechci :grinning:
29. bře 2008 v 19:31  • Odpověz
tabletky se jmenují AERIUS ( beru je na noc) a mast mi nechala namíchat doktorka z kožního.
29. bře 2008 v 19:35  • Odpověz
Tora:pusinka předána krásnému spícímu miminku :grinning: Prdíky nás trápí asi kvůli té strávené krvi-sestřičky mě na to upozorňovaly,ale teď je nám dobře(zaklepat!)
Kupi:Dneska je to to nejhodnější miminko pod sluncem :grinning: Včera jsem udělali s kočárkem dlouhou procházku a čerstvý vzduch ji pěkně unavil.V noci spala 8 hodin a přes den si taky pěkně pospala.Nožičky zvedá pěkně.Je nějak popředu-od 1.týdne mi
29. bře 2008 ve 21:33  • Odpověz
zvedá hlavičku a teď už pase nádherně koníky.Navíc už se pěkně přemisťuje v postýlce...Už jsme se smáli,že bude jako maminka chodit v 9.měsících :grinning:
Gabu:já měla takové záchvaty svědivosti v těhu 2.Vzbudila jsem se a byla osypaná.Navíc se mi v těhu vrátil ekzém-udělal se mi mezi prsty na rukách a po porodu se to ještě zhoršilo.
29. bře 2008 ve 21:39  • Odpověz
Jinak už od víkendu bydlíme sami.Manžel zítra dodělá ložnici a pak se vrhne na obývák-příští týden by pak mohli dovézt obývák...Jsme šťastní jak blešky! :grinning:
29. bře 2008 ve 21:47  • Odpověz
kozi:jeee vy mate miminko jak my....taky je maly ve vsem popredu,má to své výhody ale i nevýhody... :slight_smile: taky tak držel hlavičku a pasl koníčky máme napsané v deseti dnech.. :grinning:
30. bře 2008 v 08:07  • Odpověz
Dobré ránko holky!!
jo děti jsou teď ve všem popředu, Ondra mi taky držel hlavičku a pasl koníčky okolo 2-3týdnů, je to všechno teď jinak
30. bře 2008 v 08:31  • Odpověz
Ju,jak mi řekla mamča-maličká je po Tobě,taky pěkně hyperaktivní,tak si ještě užívej toho,že jen leží...Ju,leží,ale jakmile se vzbudí,pohybuje se v postýlce jak malá housenka :grinning:
30. bře 2008 v 08:56  • Odpověz
kozi ty brďo, tak to je ta tvoje žížalka šikovná :slight_smile: no to asi mamka má pravdu, budeš mít co dělat :grinning:
30. bře 2008 v 11:32  • Odpověz
holky, dneska je venku tak krásně :slight_smile: Jsme byli venku, malý jezdil na motorce, co dostal k narozeninám, později hodím fotečky, uviděl sousedku Monču tak se vzdal motorky i rodičů a je teď u ní :grinning: A já mám do 12hodin pauzu od dítěte, super ne??
30. bře 2008 v 11:33  • Odpověz
autor
Čaute babky,valím ven,synátor si ještě chrupčí a já jsem z toho počasí úplně happy :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
kozi-tak to je super,je šikulka :wink: posílám pusinku :slight_smile:
gabuš-to mi nic neříká,a to jsem na masti i léky machr,mám už jich odzkoušeno plno...asi to nebude moc silné,ale aspoň něco :wink: snad se Ti to po porodu ztratí :wink:
30. bře 2008 ve 13:50  • Odpověz
Derma:ju,dnes je nádherně!Terďa byla ráno děsně uplakaná,tak jsem ji šoupla do kočárku a spala doteď,tak jsem ji musela vzbudit na kojení a jdeme na procházku.
30. bře 2008 ve 14:57  • Odpověz
Kupi: :grinning: Pusinku předám hned jak dopapkáme :wink: Je to šikulka,jen kdyby nás ty prdíky občas netrápily :unamused:
30. bře 2008 ve 14:58  • Odpověz
baf :grinning:
no malý se po obědě vyspinkal a byli jsme opět venku, dneska jsme toho využili i s tatínkem. Taťka nám zase zítra odjíždí a vrátí se v pátek, tak to bude malému smutno.Teď se mi chlapi koupou, mám chvilku pro sebe :wink: :slight_smile:
30. bře 2008 v 18:54  • Odpověz
ahoj holky,
no tak vám závidím,že jste byli s bobišama venku :slight_smile: nakonec jsem taky vylezla ven na písek,aspoň kafe jsem si tam vypila a na sluníčku pobyla :slight_smile:
kupi: pevně doufám,že to brzy přejde :slight_smile: hlavně,ať je malý v pořádku,když se dopuji práškama.
30. bře 2008 ve 21:28  • Odpověz
gabuse - neboj, určitě bude, přece by mudrové nedávali něco, co by miminku ublížilo. Ví snad, co dělají.
30. bře 2008 ve 21:44  • Odpověz
Dobré ránko mamule, jak jste se vyspinkali??

Tady fotečky ze včerejška, Ondráškova první jízda na motorce a další :slight_smile:

http://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImageID=1278035&vReferer=%2Falbum%2Fmyalbums.php%3F
31. bře 2008 v 08:06  • Odpověz
ahoj holky, tak to bylo vcera fajn, ze? jsem sedela cely den venku a cetla si, vidim to dneska podobne
derm si nam zmenila foto, jsi me uplne zmatla, koukala jsem na maleho, jak je spokojeny :wink:
a holky neptejte se me, jestli se bojim, jak se me zacnete ptat, tak se bojim :grinning:
31. bře 2008 v 09:44  • Odpověz
autor
Holky,tak jsem omrkla fotečky,klása :wink: :wink: :sweat_smile:
Luci-neboj,když to zvládnou ostatní,ta taky :wink: tady jde spíš o to,že je to poprvé a nevíš co od toho čekat..až budeš rodit po desáté,tak to bude brnkačka :wink: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
jdu sadit,jsem zas včera navštívila zahradnictví :confounded: páčko
31. bře 2008 v 11:29  • Odpověz
lucikpetik no udělala jsem změnu,ale nezvykla jsem si na to foto ani já, :grinning:
kupinka taky budu odpoledne rýt v hlíně :slight_smile:
31. bře 2008 ve 12:13  • Odpověz
kupi po desate urcite rodit nebudu :grinning:
taky jdu ven, tak si uzivejte pocasicko
31. bře 2008 ve 14:27  • Odpověz
Krásný den vám přeji,holky!Tak zrovna jedeme z kyčlí.Máme minimální nález na levé kyčli,takže máme pro jistotu cvičit a dávat navíc 2 látkové pleny...
31. bře 2008 ve 14:57  • Odpověz
kozi a tys nedávala více plínek od začátku? Ale pokud je to minimální nález tak to je dobrý, příště jak půjdete na kontrolu ve 3m tak to bude už dobrý :grinning:
31. bře 2008 ve 22:33  • Odpověz
Derm:nedávala.Z porodnice jeli s tím,že jsou kyčle v pořádku.
31. bře 2008 ve 23:16  • Odpověz
kozi no ono se doporučuje i když jsou v pořádku,právě proty první 3měsíce určitě, ale nevadí, to se spraví, tak dávej více plíneček,ať máte do příští kontroly pokoj a ve bude v pořádku. Budu držet palečky určitě se to spraví
1. dub 2008 v 07:17  • Odpověz
Derm:děkuji.Mně i doktor hned říkal,že je to opravdu minimální.Se stejným doporučením odcházely všechny maminky.Chci se zeptat-doma sice slíďáčky mám,ale jsou Terdi velké-koupím je v Krtečkovi?Myslíš,že my stačily anatomické kalhotky?Nabízeli nám je v prodejně vedle tržiště.Že prý to maminky používají právě na ty kyčle.
1. dub 2008 v 09:43  • Odpověz
autor
Kozi-Kuba měl to samé,ale dávala jsem 2 jednorázovky a vše bylo o.k....ty anatomické kalhotky používá dost maminek,tak by měly stačit!!!A kontrolovali jí i ledvinky? za to se myslím něco málo připlácelo!
1. dub 2008 v 11:32  • Odpověz
holky tak to nevím, já u Ondry dávala na začátku jen ty látkové a to 3 do kalhotek,takže neporadím,ale určitě když říká kupi,tak by mělo.
Nám ledviny kontrolovali v porodnici, tak Terezičce určitě taky
1. dub 2008 ve 12:06  • Odpověz
autor
Jo,to Kubajsovi taky.Ale prý jsou ty ledviny ještě hodně malé a na těch kyčlích už prý jde vidět mnohem víc...nevím,ale nám to nabízeli a dělali a dávalo si to udělat spousta mamin..
Látkové říkají ti starší lékaři,ti mladší už normoš 2 jednorázovky nebo jednorázovku,pak látkovou a kalhotky..
1. dub 2008 ve 12:10  • Odpověz
autor
luci-jak je holka?????? Jo,kde má ta Brigita ten ateliér? Dole nebo doma?
1. dub 2008 ve 12:14  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.