• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Frýdek-Místek

(Zamčená)
16. května 2011 
ahoj holky!!
drřív jsem se nedostala k pc,tak v prvé řádě:

parybka, díky moc za info o lucikpetik, to je super!!
Takže mamino moc moc moc gratuluji, přeji ať jsi s malým brzičko doma a všichni pohromadě s tatínkem :slight_smile:

HOlky na kontrole dobrý, jako zázrakem, všechno se urovnalo, tlaknezlobí, dál se musím měřit doma, bílkoviny žádné, čípek se nezkracuje, takže zatím budu držet pohromadě :grinning: Jinak jdu na kontrolu až za 3týdny.....
Dneska jsem udělala první krok, nakoupila jsem v drogerce věci na malé i do porodky, teprv si začínám balit věci a připravovat :grinning:
3. dub 2008 ve 22:01  • Odpověz
autor
toruš-jj,Kuba v poho.Ale víš jak,zuby jsou sviňa :frowning2: a znám plno dětí,co v roku nemají ještě žádný zub,takže podle knížek se fakt řídit nedá :pensive: tak pak napiš,jak Lukymu je,pa
derm-super,to je moc fajn :wink:
kocurku-to je dobře,že už jste na místě a v pořádku :slight_smile:
3. dub 2008 ve 23:18  • Odpověz
Dobré ránko :slight_smile:
toru kupi má pravdu, my třeba měli první zoubek až v 10měsících, to potom vylezly najednou 3, v ročku jenom 4 zoubky.....každé dítko to má opravdu jinak...
4. dub 2008 v 06:30  • Odpověz
jj já vím že každé dítko to má jinak, dělala jsem si legraci právě že to psali když je to individuální, ale to je jedno... :grinning: no malý dostal čípek včera večer a celou noc dobrý a dneska zatím taky žádná teplotka, tak snad to bude dobré, fakt nevím..k doktorce jsme nešli tak snad se přes víkend nic nestane... :frowning2:
derm.:tak to je dobře že vše dopadlo dobře, vždycky když mi kontrola dopadla dobře, jsem se cítila tak nějak lépe, všechno ze mě spadlo. No jo za chvíli máš vlastně termín, to už teď uteče co??
kocurek:už 14??tak to jste dobří....já jsem ráda že zoubky jsme měli zatím v pohodě, ale vybrali jsme si to najiných věcech... :slight_smile: a jaké maté počasí??tady je pořád pěkně hnusně...
4. dub 2008 v 10:17  • Odpověz
Holky,porodné se vyřizuje tam kde přídavky?Je to v Místku u Autobusáku?
4. dub 2008 v 10:25  • Odpověz
autor
kozi-nene,už u spořky-u nového autobusáku...je to celé přestěhované!!!!!!!
derm-co tak brzo? To já jsem měla ještě hlubokou půlnoc :grinning: :grinning:
toruš-tak snad se to umoudří a bude dobře!!!!
4. dub 2008 v 11:26  • Odpověz
Ahojky,
Lucik-moc,moc gratuluju k chlapečkovi!!! :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

Kozimura-s porodným ti neporadím,vyřizovala jsem to ještě na starém místě :unamused:

Kocurek-Nešla jsi náhodou s kočárkem a manželem v neděli po cyklostezce okolo 11.45?Se mi zdálo podle fotek,žes to byla ty.Jela jsem kolem na kole :confused:

Vojtíšek má rýmu ,teplotu,je protivný,v noci brečí a nespí,takže je to ted nic moc.Ani jsme nebyli na plavání,které ho konečně baví.
Počasí je hnus,moc nám to pěkné nevydrželo a kdoví kdy zas příde.V uterý byl Vojtík poprvé venku na odražedle,byla to paráda :slight_smile:
4. dub 2008 v 11:27  • Odpověz
autor
nytri-čauky holka,no že se taky ozveš :angry: tak ať se bobiš brzo uzdraví!!!!!A máš fotky? Kdyžtak dej do alba,ať se pokocháme taky :wink:
4. dub 2008 v 11:45  • Odpověz
Čau holkýý!! :wink: :wink: :wink:
4. dub 2008 v 16:59  • Odpověz
Lucík už má mimiska?? :dizzy_face: :dizzy_face:
4. dub 2008 v 17:01  • Odpověz
Dermi-změna fotky.....jsem tě nepoznala- :grinning: :grinning:
4. dub 2008 v 17:03  • Odpověz
ahoj holky!!
kupi no malá teď vstává v půl 6 nejpozději v 6,takže jakmile se proberu a malý ještě kouká na svoje raní pohádky na dvd tak sednu k pc, dokud to jde :slight_smile:
kuli jsem si na tebe včera vzpoměla,vzpomínala jsem,kde jsoutady ty holky ale nemohla jsem si vzpomenou na tvou přezdívku :slight_smile: Taky sis změnila fotečku :slight_smile: Jak jste oslavili narozeniny malé??? :grinning: Dlouho jsi tady nebyla...

kozi ty si teprv dáváš žádost o porodné? Mě to manža vezl ještě ten týden, co nás přivezl z porodnice :slight_smile:

Včera jsem dostala na kontrole papír na mateřskou,takže od 12.dubna budu na mateřské, tak jsem dneska byla na poště to hodit do práce. I s formulářem ze sociálky o doplatek na mateřskou, kozi víš vlastně o tom,že to existuje?? Nevím,kolik ti bude dělat mateřská,ale pokud máš nižší než těch 7600.-(jak rodičák),tak sociálka má formuláře a do té částky tidoplatí.....takže máš nárok na těch 7600.- mateřské toho půlroku, akorát to dostaneš ze dvou zdrojů - zaměstnavatele a sociálky...
4. dub 2008 v 18:16  • Odpověz
nytri mamčo, dlouho jsi tu nebyla...Všechno v pohodě??
4. dub 2008 v 18:17  • Odpověz
No nebyla-jsem v sestřičkách-víš jak.....nejde všechno!-a co vy ?? Ondrášek je stejně starej!! My v poho byly jsme nemocné!
4. dub 2008 v 18:45  • Odpověz
autor
Čaute holky,Kulišáku no že se taky ozveš!!! :angry: jj,Lucik už má Domiše :slight_smile: a už jste zdravé?
4. dub 2008 v 19:56  • Odpověz
autor
Jo,byli jsme dneska na to focení...Kuba 3/4 hodiny v kuse řval jak tur,nešel vůbec utišit,tak jsme začli oblíkat,že jdem domů a nic z toho nebude a najednou se sklidnil :slight_smile: tak jsme nakonec fotili,ale ze 140 fotek se usmál tak jenom 5x :frowning2: jsem ho vůbec nepoznávala...doma se furt řehní a tam to nebyl vůbec on!!!!! tak uvidíme,jak dopadnou :pensive:
4. dub 2008 ve 20:03  • Odpověz
Jo už jo!!
Kde jste byli ,my jdem v pondělí k Brig.Špačk.! :wink:
4. dub 2008 ve 21:15  • Odpověz
nytri
Teda, jak jsi me poznala, byla jsem to opravdu ja, sla jsme ze Sviadnova z chalupy domu a maly spinkal, tak jsme si to dali jeste pres Mistek. Jinak to muj manzel nebyl, ale muj otec, vypada dobre, vid? Mnohdy nam rikaji, ze jsme, jak manzelsky par a to ja nevim, zda ja vypadam tak stare a nebo muj tatka vypada tak mlade. :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
4. dub 2008 ve 21:36  • Odpověz
Jdu dat nejake foto do albicka
4. dub 2008 ve 21:38  • Odpověz
Kocu-krásný chlapeček! Rodila jsi ve FM-jde to vidět....fajn že?? :wink:
4. dub 2008 ve 22:07  • Odpověz
Derm:díky za radu,ale mateřskou mám hódně vysokou,takže se ani nepokouším žádat o přídavky.
Takže je to teď někde u nového pracáku,nebo přímo v té budově?
4. dub 2008 ve 23:31  • Odpověz
kozi :wink: tak to se máš,já budu mít tď nízkou u toho druhého no......Jo pracák a sock jsou v jedné budově, u autobusáku nového, vedle hoteluCentrum a pojiš%tovny

kuliskaa no oslavili neoslavili, dort a dárečky proběhly z části, druhá babička měla nemocenskou,takže nás druhé kolo čeká teprve teď v neděli. Mrkni do albíčka, co dostal Ondra k narozeninám - tatínek si kompenzuje co neměl on :grinning:
5. dub 2008 v 06:37  • Odpověz
Ahoj,
Derma-všechno v poho ,jenom mě můj raubíř dost zaměstnává,tak moc nestíhám psát a večer mi to tu blokuje manža.

Kocurek-já jsem jen zahlídla,že jde s tebou nějaký chlap,tak mě napadlo manžel.Jsem rychle projela,tak jsem ho tak nepostřehla jak vypadal,ale ty jsi byla blíž ke mě ,no a nějak jsem si tě prostě zapamatovala z albíčka. :slight_smile:
5. dub 2008 v 10:34  • Odpověz
Derm:díky moc!Já bych šla do Místku.Tady v okolních vesnicích nám nedají nic vědět.Hlavně,že je tady rozhlas a Zpravodaj,ale píšou tam jen samé blbosti-kdy mají důchodci zájezd do Polska,kdo má kulatiny apod.My jsme ani nevěděli,kde je pracák,šli jsme na staré místo,a pak jsme tam našli oznámení,že jsou jinde.
Ondrášek dostal nádherné hračky!Jaký je z něj motorkář! :grinning:
5. dub 2008 ve 12:11  • Odpověz
autor
Čaute babule,přeju pěkný víkend :wink:
Kuli-jj,u Brigity..tak ji ode mě pozdrav :wink:
5. dub 2008 ve 12:27  • Odpověz
nytri tak to mi je jasné, manža překážel :grinning: Už jsem si říkala, co je s váma :grinning:
kozi není zač :slight_smile: No malý měl narozeniny už 17.března,ale vyjel na motorce teprve minulý víkend.....to víš, líbí se mu to,ale zároveň se rozčiluje,že to jede pomalu, na odražedle frčí víc :grinning: :grinning:
kupi hezký víkend ale počasí nic moc :slight_smile: to je síla.......Co sis to vymyslela u vchodu, Marťa chudák sázel ten minulý víkend,co?? Jsem jukla, je to moc pěkné.....taky budu někdy, až naši budou,jinak není dovoleno,takový styl oni nechcou :angry: vrrr

kuli by se půjdeme k brigitě taky fotit, myslím,že jsme asi všechny tady u ní nakonec byly nebo se chystáme :slight_smile:
5. dub 2008 ve 12:36  • Odpověz
kocurek koukala jsem do albíčka, ještě tam nemáš naskenované ty fotečky od fotografky, co? Už jsem se na ně těšila :wink:
5. dub 2008 ve 12:37  • Odpověz
kde má kocu od fotog.fotky?? :confused:
5. dub 2008 ve 13:20  • Odpověz
Kdo ještě?-Lucíkpetík byla těhu u Brigit :wink:
5. dub 2008 ve 13:21  • Odpověz
dermajetics
Zitra budeme skenovat fotky. Za cgvili prijde tchyne, to zase bude :unamused: vubec se netesim, ale co, musim to prezit. Fotky se mi vcera nepodarilo vlozit, vlozim ted, pokud to pujde, jine.....hezky vikend
5. dub 2008 ve 14:06  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.