• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Frýdek-Místek

(Zamčená)
16. května 2011 
autor
No,tak Kuba měl 39,6 po odečtení,teď už mu to po čípku kleslo na 38,7... :frowning2: tak uvidíme :unamused:
derm-co myslíš u vchodu? Ty křačky a mulčovací kůru?? :confused:
5. dub 2008 v 15:17  • Odpověz
autor
kocurku-moc hezké fotečky :wink: Eriček je úplně celá mamka :slight_smile: fakt kopie..asi bude Tvůj,no :grinning: :grinning: :grinning:
5. dub 2008 v 15:21  • Odpověz
kupinka: dekujeme

MUsim se rozepsal, abych to ze sebe dostala, snd me omluvite a pochopite :sweat_smile:
6. dub 2008 v 10:48  • Odpověz
Vcera u nas byla tchyne a to bylo zase neco. Vse probihalo skvele, moc se ji libily fotky, co mame z atelieru, nemohla si je vynachvalit. Pak maly zacal rikat papa a ja vedela, ze ma hlad, kdyz vstal po spinkani a ona hned jasala, ze rika papa-tedy otec, tak ji to sam od sebe R vysvetlil. Pak sel R do obchodu a to ona zase jasa, ze mluvi papa a to ja, ze ted mava tatkovi, ze jde pryc. PAk jsmme ji vysvetlila, jake mame zdrobneliny, proste rec pro mmiminka: papa, ham, papu, haci atd....a ona rekla, ze se ji to nelibi, ze tak na maleho mluvim, ze zde zadna takova slova neexistuji a ze se zde mluvi na miminka, jak na dospeleho, tak me uplne zazdila, samozrejme v te dobe uz R zde nebyl. R ji vysvetlil, ze rika tata a ze to je teda span.papa...ale ona furt mele svoje.
Kdyz si hrala s malou, dala jsem varit hovezi polivku a to zase bylo, pry zda jej budu davat i malemu a ja na to, ze to je polevka pro nej, z kosti a s masem atd...ze je to ten nejlepsi vyvar z kosti a ona, ze pry kost ano, ale maso kolem kosti je to nejhorsi maso, ktere existuje a ze malemu si nepreje at mu jej davam, tak jsem jen kyvla a stejne si delam svoje. Objasnila jsem ji, ze jsem kojila plne do konce 6.mesice a stale kojim a ze mu davam jen to nejlepsi. Ale to nebyl konec navstevy, kdyz odchazela, vzala si E na ruce a vysla s nim ze dveri, pro E to bylo neco noveho, tak kdyz jej predavala R, nechtel jit a ona si myslela, ze nechce, aby ona odchazela a tak asi 10 min stala ve dverich, ukazovala malemu veci. R rikal, ze je to novotou, ze za chvili, kdyby s nim vysla, hned by si vzpomnel, ze nema me, ze by plakal a na to ona, ze v zadnem pripade, ze chce jit s ni, at nabalime veci, ze si jej vezme domu.MA to cca hodku domu-metrem a autobusem a na to R rekl, ze nez dojede, E uz bude davno spinkat, ale ona trvala na svem, pry at si odpocineme. Vubec nezna E rezim, vlastne ji ani nezajima, zajima ji jen byt s nim. To uz bylo na me docela dost, tak jsem razne zakrocila a rekla, ze jeste kojim, tak bych jej v zadnem pripade nedala, ze se v noci dost budi atd.a ona, ze by mu dalal mliko a postarala se. Ja to chapu, ale je zde velke ale....maleho nenechan na starosti ani nasim cely den ci noc a to vedi presne, kdy co a jak.......
JAk odesla, ptala jsem se, zda by si jej opravdu vzdala, ze se mi to zdalo vazne a R, ze pokud bych svolila, tak jo. Ale dovedela jsmme se, ze malou od R svigry nedostala tchyne az do 2 let na noc ....takze mam vystarano.....
Jinak prinesla malemu nadherny kompletek na leto a boticky, samozrejme o 3cisla vetsi, tvrdila,ze v nich uz muze chodit, ale kdyz jsme ji primerila boticky, ktere ma na ted, tak uznaa, ze je to o 2,5 cm vetsi, ze ne.....cely vecer jsme se bavili s R o ni a dovedela jsem se treba, ze nakupuje rajcata od nejakeho soukromnika a specialni a to pouze za 5 EUR a to zde jsou rajcata od 0,60 EUR.....takze pak chapu, co minila s tim masem.... :fearful:
6. dub 2008 v 10:49  • Odpověz
6. dub 2008 v 11:15  • Odpověz
To je teda příběh....to je asi všude....... :pensive:
6. dub 2008 ve 12:20  • Odpověz
Kocurek:na to není co říct.Snad jen-PEVNÉ NERVY!
6. dub 2008 ve 22:22  • Odpověz
dobré ránko holky!!
omlouvám se, nějakjsem měla víkend hektický....
kupi jo to před vchodem, však je to malé, to vyroste ne? :grinning:
kozi jak Terezička??
kuli byla se teď fotit i kupi a my jdeme taky za 14dní k Brigitě :grinning:
kocurku,vůbec ti nezávidím tvou situaci, bohužel se ji budeš muset snažit tolerovat tchýňku a kývat že jo a stejně si to uděláš podle svého. Hlavně že je manža při tobě a ne při své mamince a to je dobře. Pevné nervy!!
7. dub 2008 v 07:35  • Odpověz
My sobotu hlavně večer měli příšerný......odpoledne jsem byla unavená tak jsem zalomila......manža měl hlad tak si udělal brambory s točeným na hódně omastku a bohužel dal i malému............což jsem nevěděla,když jsem spala a v noci jsme si lámali hlavu, co je s prckem....

Celý den s tatínkem řádil,takže mi výjmečně usnul už před 19hodinou......ale za půlhodinky se vzbudil,celý rozechvělý, horkou hlavu, tělíčko ne.....nejprv jsem tomu nepřikládala žádný důraz, říkala jsem si zuby nebo co, prostě přetažený za celý den......Usnul a v 20hod zase vzhůru,ale to už bylo mnohem horší,už byl horký šíleně jen nožky ledové, říkal že ho bolí bříško (a odpoledne seděl na nočníčku a nemohl se vykakat,jsme si říkali s manželem že asi zácpu,že ho to bříško prostě bolí.....ale horečka u toho??) Naměřili jsme 38.8,což nikdy neměl....., čípek, čaj,střídali jsme se manželem u něho, ten druhý hledal na internetu co by to mohlo být...Opravdu mě vyděsila ta hlavička, pálel šíleně, napadlo mě zánět mozkových blan.......

Nakonec se to vyřešilo......z manžela vylezlo že mu odpo dal ty svoje brambory mastné s tím točeným :angry: :angry: blbec.....večer už nic nejedel samozřejmě,takže ho z toho bolelo bříško.....ta horečka, ta zimnice.........pak už bylo všechno jasné, blinkal a samozřejmě vyblinkal celé to jídlo......takže holky zároveň se mi ulevilo,že to nebylo něco horšího......ale jak nám ho bylo líto......
Takže jsme si s manželem vyjasnili, co mu nesmí dávat......Takže to měl z toho jjídla, buď hodně masné, ale určitě i ten točený, bůhví co do toho dávají a pro děti vůbec není vhodné......

Takže nechápu maminky které cpou děti takovýma nezdravýma věcma, jak ten človíček a žaludeček musí trpět, no síla....No už to nechci zažít a doufám,že nezažiju.....Celou noc jsme probděli,báli jsme se ať ještě neblinká a neudusí se tím v postýlce. Takže hlavně manža byl celou noc u postýlky a hlídal ho......Já nebyla schopná ani sedět,ani ležet,jak mě bříško všude tlačí........,......... uf, ještě že to je za náma
7. dub 2008 v 07:50  • Odpověz
No a v neděli jsme měli posunuté oslavy Ondráškových narozenin, pozvané babičky a dědy, i prababičku,takže od rána kolotoč, všichni na oběd. Prcek byl v pohodě jako by se nic nestalo (ještě že tak) ale s manžou kantáre :confounded:
Já se nezastavila, vařila oběd.....no až odešli večer, jsem si pořádně sedla......taky jsem to odnesla se zádama blbec no :frowning2: malá si vybrala daň a až jsem byl a vklidu,začala hrát fotbálek pro maminku za odměnu......takže jsem nemohla ani spát.....No prostě byl to náročný víkend :grinning:
7. dub 2008 v 07:52  • Odpověz
ahoj holky,
zdravím Vás všechny po víkendu :slight_smile: asi byl ten víkend náročný všude.
Já jsem ho v sobotu večer strávila v nemocnici v Porubě na kožním oddělení.....mé svědění nadále trvá...mám ho rozlezlé po celém těle a nic nepomáhá...takže změna mastičky,pak beru Dithiaden na svědění a spaní...ale z toho mám strach...na pohotovosti ve Frýdku mi řekli,že i mastičky mohou dítěti ublížit ( prý mu můžou např. slézt i vlasy)..tak jsem z toho hotová...jedině vydržet do konce a přežít to...na psychiku je to dost náročné..jsem nevyspaná,už i zlá na děti..no nevím,jak to všechno dopadne. :frowning2: vypadá to ,že se u mne rozjel atopický ekzém,který jsem nikdy neměla.
asi každá máme něco :slight_smile:
7. dub 2008 v 11:12  • Odpověz
ČAUTE BABKY!!
Tak my jdeme dneska na too.....už to řešíme pres skype....co a jak klbouček,šatičky ,zajíček :grinning: :grinning: to bude prdel :grinning: Pak se ozvu až něco bude.......samo dám do albíčka :wink: u Kupi v albu ještě nic nevidím....... :sweat_smile:
7. dub 2008 v 11:31  • Odpověz
ahoj holky, jen vám tu nakukuji protože bych potřebovala poradit... nemáte ve Frýdku náhodou obchod s kočárky, kde by se dal vidět kočík Moon S3 nebo S4? Moc díky
7. dub 2008 v 11:32  • Odpověz
gabuse holka tak to je síla, tak si to měla taky pěkný víkend .......no tak mi řekni, jedni mudři řeknou že mastičky nevaí, druzí že jo, je to síla, a teď babo raď!! No nezávidím ti, a co takhle zkusit nějaké homeopatika?? Zkus se zeptat v lékárně. Kdysi jsem chodila k Cyrhusové, v Místku naproti Albertu, je to lékařka na chronickou bolest a tak, možná by ti pomohla

kuliskaa takže jdete dneska na focení, jo? No kupi byla ale teprve minulý týden,takže fotečky ještě nemá. No já jsem taky zvědavá, jdeme toho 22,tak to bude sranda :slight_smile:Ona ti říkala, ať na malou vezmeš oblečení, jo? Budeš se fotit i ty??

ahoj evi, máme pokud tedy vím 3obchody, 2ve frýdku pod náměstím...jeden v Místku na podloubí,ale ten typ co píšeš opravdu nevím. My teď budeme mít kočárek co mám po starším synovi,takže nekupuju...Snad pořídíš, hodně štěstí
7. dub 2008 v 11:54  • Odpověz
Derm:ahojky!Bobišci,to byl teda víkend!Asi nějaké erupce na slunci.Mně hnula s žlučí švagrová. :unamused: Terezička teď už hoďku a půl spinká venku v kočárku.Je teď zlatá!Známí nám poradili na prdíky přírodní kapky BabyCalm a opravdu zabraly.Terezička je teď spokojené miminko.Pak se musím domluvit se známými a vložit konečně na net fotečky.Je fakt nádherná!!!Jako každé dítě pro svou maminku :wink:
7. dub 2008 ve 14:27  • Odpověz
Jo jdeme dneska před 16h.......jsme kámošky můžu si říct co chci :wink: jo já chci aby byla ve svých věcech......ale slíbila nám převlek zajíčka........
No já sama určitě trošku něco odvážnějšího i s manželem.........má stránky hodím odkaz!! Zatím papa :dizzy_face:
7. dub 2008 ve 14:30  • Odpověz
http://brigitaspackova.sweb.cz/
jsou tam i naše fotky svadební :dizzy_face:
7. dub 2008 ve 14:31  • Odpověz
tak jo jsme pořáde první 4 fotky ve svadebních......... :sweat_smile:
7. dub 2008 ve 14:35  • Odpověz
Derm: díky za radu..to bych se mohla zeptat,já už jsem z těch lélů unavená...hlavně kolik to všechnno stojí,jenom doplácím,platím u doktora a na pohotovosti...no síla! a výsledek žádný :frowning2:
Evi, já jsem taky prošla u nás obchody a takový kočárek jsem tu teda neviděla..já nakonec koupila přes internet, ale nejprve jsem si ho prohlídla v obchodě.
Kozi: už se těším na fotečky...musím se zase pokochat nějakým miminkem :slight_smile:
7. dub 2008 ve 14:38  • Odpověz
Kulisska:já už se k ní taky strašně těším.Jdeme k ní příští měsíc.Její sestra-Angelika nám fotila svabu.Máme foto na beremese.
7. dub 2008 ve 14:40  • Odpověz
Víte co,zkusím zas poslat kámošce MMS,ať mi fotečky do albíčka vloží,ju?Snad se to povede.
7. dub 2008 ve 14:41  • Odpověz
No holký to se teda všechny těšte........však ty co už byly ví!!-bylo to moc príma....i já jsem si něco navymýšlela....paráda! :sunglasses: Kristýnce jsme oblíkli ůplně všechno co jsme sebou vzali....ale fotečky až....až bude časík!!
7. dub 2008 v 19:07  • Odpověz
A já už mám v albíčku další fotečky Terezičky :grinning:
7. dub 2008 ve 20:02  • Odpověz
kozi: tak jsem mrkla na fotečky a Terezka je moc hezká..tak hlavně,ať vám přináší samou radost :slight_smile:
7. dub 2008 ve 20:31  • Odpověz
Kozi také gratuluji je opravdu sladká!! :dizzy_face: :dizzy_face:
7. dub 2008 ve 20:36  • Odpověz
Děkujeme holky!Je to naše zlatíčko :grinning:
7. dub 2008 ve 20:40  • Odpověz
kozimura- nadherne fotecky.

Predstavte si, dnes, jak jsem chtela ustrihnout stitek z oblecku, ktery donesla E tchyne, tak jsem jen koukala, minule, jak tu byla, spise jsme se venovala E, kdyz mi vytahovala komplet, teda letni sortky bile, ktere bych zvladla usit i ja, jelikoz jsou tam 2 knofliky a par stehu, jednoduche, ale hezke, i kdyz bile, ale neva a k tomu je haleneckado modra, komplet je moc hezky, ale predstav si, halenka je 65% polyester a 35% bavlna a je to na ty nejvetsi hyce, co zde byvaji. Takze to hned zitra R reknu a poradim se, co s tim, zda to tchyni rict, aby to vratila a koupila neco bavlneneho 100% a nebo nic nereknu a oblecu jej do toho jen sem tam, spise pod to neco. Mimco musi mit prece dobre prodysne veci, hlavne v lete....JO a kolik to stalo? Byla tam i cenovka 36 EUR, me by slehlo, ale kdyz ona na to ma....ja kupuji velice pekne veci, at uz v CR, tak zde a za pakatel, hodne ve slevach. Ukazala jsme ji par veci a ona pry, ze je to do parku nebo na zahradu-nadherne kalhoty-laclacky-bezove barvy. Pro me je to svatecni, prece na zahradu dostane teplacky nebo sortky a nebude se valet v obleceni. V sobotu jdeme k ni na navstevu, bude to rodinny obed, vubec se netesim, ale musim to prezit. Na cestu dostane normalni obleceni a pak jej prevlecu do jineho, v cem se bude moci valet, sedat na zem atd...vzhledem k tomu, ze nemaji koberce a chodi se vsude v botach....to mi vzdy rve srdce, kdyz od R svigry mala se vali v kostelovem obleceni na zemi. Vubec nemaji vztah k vecem-pry se to vypere.
:confused: Dobrou babce
7. dub 2008 ve 21:38  • Odpověz
ahojky holky...no vidím že s tchýněmi je to pěkně těžké všude...já s tou svou bojuju taky od začátku ale je to na dlouho to vyprávět, ale dneska mě taky pěkně vytočila....potvora jedna, už toho mám plné zuby člověk se pořád snaží a pořád to odnáší a je ten nejhorší ještě že manžel stojí při mě protože jinak bych ji už něco řekla a nebylo by to příjemné...
kocurek:vím jak se cítíš taky mi je vyčítáno že všechno je špatné...ale co s tím naděláme co??už jsi někdy něco tchýni řekla nebo to raději dusíš v sobě??
7. dub 2008 ve 22:07  • Odpověz
tora: vetsinou drzim hubu a krok,jak se rika, ale jednou jsme s eneudrzela,kdy na moje narozeniny,kdyz E usnul a manza byl v praci, tak mi rekla, proc jsme rodila v CR, ze nemla o me strach (bla, bla) tak jsem se neudrzela a odpovedela ji,ze je to nase vec a pokud chtela neco presne vedet, tak od toho ma syna, ktereho se mohla zeptat, ja nejsem povinna ji informovat na 3000km daleko. :sweat_smile: Pak jsme to rekla R a on si to s ni vyrikal,me to nerekl, az po dalsich nekolika mesicich, ze to tak nenechal, to kdyz ja jsem zase zacala, aby informoval matinku....tak on rekl, ze uz si s ni vse vyrikal.

Chlapi jsou pri nas, ale myslim si, ze kdyby slo o jejich krev, hned by obratili. Porad na nasi strane, ale jen neco na jejich matinky rict.....Zatim se mi to nestalo, ale 2 kamoskam uz jo.
7. dub 2008 ve 22:16  • Odpověz
Kocurek ty jsi,ale vždy ukecaná....... :astonished: :grinning: :grinning:
7. dub 2008 ve 22:32  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.