• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Frýdek-Místek

(Zamčená)
16. května 2011 
kocurek:no mi se to taky zatim nestalo, ale bojím se toho že jednou se manžel naštve a už nebude na mé straně..
tak já zatím držím hubu, jsme spolu krátce, ale pokud mě bude vytáčet stejně tak se nebojím že by to mělo dlouhé trvání a bude pěkná hádka...Já jsem málem u porodu vykrvácela a umřela a ona už ve tři odpoledne začala pít do byla doba kdy semalý narodil ale já jsem ji byla u prdele pro ni bylo důležité že má vnuka a kdybych umřela tak je možná ještě radši protože by ji zůstal syn i vnuk...a dále ani nepokračuji......
:unamused:
7. dub 2008 ve 22:47  • Odpověz
Ty jo holkyyy........to bolí číst!! :frowning2:
7. dub 2008 ve 23:02  • Odpověz
ale kdyby jsme nebydleli na mém statku,tak je to ůplně tak samo!!.....kolikrát malá ze začátku plakala a brala mi jí-jak kdybych se neuměla postarat.........i řeči ŽE BY MOHLA BÝT KLIDNĚ JEŠTĚ JEJÍ MIMINKO.........ZVRACET SE CHCE.......ALE DOUFÁM ŽE JE TO ZA NÁMI-ŽE PROHRÁLA............
7. dub 2008 ve 23:04  • Odpověz
VY JSTE ŽENY SVĚTA SVÝCH MUŽŮ-TCHÝNĚ JE JEN MATKA A BUDE JEN MATKOU..........VY JSTE TA NOVÁ KRÁSNÁ PANÍ SVÉHO MUŽE!!
7. dub 2008 ve 23:06  • Odpověz
:grinning: :grinning: Dneska jak jsem jela k Brigitě na to focení tak jsem potkala tolik maminek a kočárku-jsem si říkala kdo je též z koníka!!?? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
7. dub 2008 ve 23:07  • Odpověz
Dobré ránko holky,

ty brďo jak to tak čtu, tak v každé rodině je fakt něco.......Moje tchýně a tchán jsou skvělí,ale kolikrát mí rodiče jsou síla, dokážou mě kolikrát překvapit až mi je manžela líto......já jsem samozřejmě na jeho straně,ale na druhou stranu taky mi to není příjemné slyšet od manžela něco na mé rodiče...no je to těžké.....V něčem jsou naši hrozní a to mě šíleně štve, bohužel se to změnit nedá. Musím říct,ale že to má těžké i ta druhá strana, ty děti těch ošklivých tchánů a tchýní...... :confounded:
8. dub 2008 v 07:17  • Odpověz
kuliskaa máš pravdu, jáí taky když vidím maminu na městě s kočárkem říkám si, jestli není podobná někomu tady z koníka :slight_smile: Už aby byl ten srazík a poznaly jsme se :grinning:
8. dub 2008 v 07:17  • Odpověz
ahoj holky,
takže vy plánujete srazík? tak to se k vám ráda připadám,a le asi to vypadá ,že budu jediná břuchatá... :grinning:
tak záleží, kdy bude... :slight_smile:
musím taky konečně přidat foto :slight_smile:
8. dub 2008 v 08:33  • Odpověz
Já chci taky na sraz......... :cry:
8. dub 2008 v 10:11  • Odpověz
Mamusky,mám na vás dotaz!Maličká měla ve 4 ráno 37,7 teplotku,v 7 ráno měla 36,7 a pak v 9 ráno 38 teplotku.Pije mlíčko,kaká,ale pořád se snaží tlačit.Má horkou jen hlavičku a ručičky,nožičky má studené.Teplotka je pořád mezi 37,3-38.Spinká klidně.Mám stresovat a volat doktorce,nebo se vám to taky stalo?
8. dub 2008 v 10:28  • Odpověz
Kozi : já už mám děti velké,ale když jsem si nebyla jistá,tak jsem zavolala doktorce ,a ona mne buď uklidnila nebo řekla,ať se dostavím. Horší by bylo, kdyby plakala, děti mívají při větší teplotě křeče.
8. dub 2008 v 10:40  • Odpověz
Jj máte pravdu je to pořád dokola s těmi tchýněmi a tchánami ale taky nechci nic proti nic říkat kvůli manželovi vím jak se musí cítit když něco jeho mamča udělá...Když slavili to narození lukáška a byli už popití a byla tam celá moje rodina jako sourozenci a rodiče a tchán a tchýně...a já se vzbudila po operaci a volala jsem moji mamce že jsem vpořádku že se nemusí bát a tak...tak tchýně se naštvala jaktožejsem nevolala ji proč volám svoji mamce??? :grinning: a potom řekla že mě tak ale tak nenávidí až mě miluje a to bych mohla vykládat ještě tak 3 hodiny...nevím co si z toho vzít... :slight_smile: a na kdy tedy plánujete ten srázek, už se ví něco bližšího??Nebo zatím jen až bude hezky... :slight_smile:
8. dub 2008 v 10:40  • Odpověz
kozi:ty jo malý tohle nemě takžel vážně netuším ...co by to mohlo být...ale 38 není ještě u dětí taková teplotka je to jen mírně zvýšené mají to trošku jinak než my...teda alespoň mi to tvrdí doktorka... :grinning: ale v tomhle vážně nevím co ti poradit, snad ostatní budou mít zkušenost a poradí no...je mi líto já nevím... :frowning2:
8. dub 2008 v 10:42  • Odpověz
Děkuji holky,už jsem volala.Mám dojet odpoledne a dávat jí hodně pít.Že to může být jen přehřátí.Teď už má ale 38,3.Snad to nic není.
8. dub 2008 v 11:14  • Odpověz
autor
Čaute holčiny,nemám čas vás dočítat,opět nestíhačka...no,v sobotu jsme byli večer na pohotovosti,Kubajs měl po odečtení skoro 41 horečky,byl úplně mimo,ležel,koulel očima,no hnus!!!!Na pohotovosti mu nic nenašla a že neví,co mu je :unamused: takže zábaly,čípky,skoro nic nezabíralo,nakonec mu to v noci úplně kleslo a teď už je v poho...šestou to neměl,měl ji před půl rokem,tak nevím.....ale řeknu vám,byla jsem v prdeli!!!
kozi-pro jistotu mudře zavolej,budeš klidnější.Ale 38 není moc teplota,stejně do 38 se teplotka srážet nesmí,až nad 38..ale to asi víš...
8. dub 2008 v 11:14  • Odpověz
autor
gabus-dithiaden? ty bláho,vždyť to je silné jak sviňa!To beztak pořád spíš,co? A můžeš to???? Je mi Tě líto,vím co ekzém je z vlastní zkušenosti... :frowning2: tak se drž!!!!
8. dub 2008 v 11:27  • Odpověz
Kupi: ještě jsem ho nezačala brát,protože se právě bojím, jednak z toho, že budu úpně mimo a potom taky ,abych neublížila malému...v nemocnici mi řekli, že to můžu,ale já se to snažím vydržet v noci,sic se trápím, ale zase si říkám,že až bude fakt nejhůř,že si ho vezmu.jedni doktoři říkají, že nesmím vůbec nic a mám vydržet do porodu a druzí zas opačně.Zase si říkám, že to " MOŽNÁ" po porodu zmizí,když jsem na to nikdy netrpěla :frowning2: ještě mi derm poradila homeopatika, tak se zkusím zeptat...zase v tom není žádná chemie. :slight_smile: Možná něco na přírodní bázi.Držet se musím,co mi taky zbývá :frowning2:
8. dub 2008 v 11:42  • Odpověz
autor
Tak si ten dithiaden přečti,jestli jo nebo ne.Ale nějak se mi to nezdá....taky dost pomáhá bambucké máslo-se mazat...u koho jsi byla? a na kožním nebo alergologii?
8. dub 2008 v 11:49  • Odpověz
autor
jejda kozi,ona je klásňoučká!!!! :slight_smile:
8. dub 2008 v 11:50  • Odpověz
autor
Kuli-kurňa jak to,že už máš nějaké fotky???tytyty!!!!! :grinning:
derm-tak pak dej fotečky z oslavy :wink:
8. dub 2008 v 11:52  • Odpověz
No pač spolupracujem tak jsem si to dovolila stáhnout............ale víc nemám!!
Jsi ale špion!! :grinning: :grinning:
8. dub 2008 ve 12:01  • Odpověz
chodím na kožní k Větěchové,ale ten dithiiaden mi napsala doktorka v OV na kožním oddělení v nemocnici, byla jsem tam v sobotu, protože jsem to už nemohla vydržet.taky ještě mastičku locoid, ale ta je hormonální..2x jsem se s ní namazala na tříslech a funguje, ale na břicho, které je hodně postižené mám fakt strach. Pak mám 2 mastičky, jednu namíchanou a ta druhá se jmenuje Excipial - po jedné se mi to úplně vysuší..takže to mne nutí se škrábat a druhá je zas mastná, a nezdá se, že by to mizelo - spíše to více zčervená----tak tak já teď žiju :slight_smile:
8. dub 2008 ve 12:13  • Odpověz
autor
gabus-dneska jdu poprvé do frýdlantu ke kožnímu,tak se na tebe poptám,co mi na to řekne...
je ale lepší,když je mast mastná,měla by Tě hned po natření štípat,to znamená,že působí a je to dobře....nechcu Tě zdeptat,ale myslím,že už Ti to nezmizne,moje mamka dostala ekzém ve 40 letech a Mertinova mamka loni,takže to může být kdykoliv :frowning2: ale řekla bych,že malý Ti vzal Tvoje obranné látky,tím pádem je chráněný do života-tak aspoň to ti dodá nějakou útěchu :wink:
kuli-jj,to víš,no..ne,jsem se teď dívala na albíčka všech,jestli je tam něco nového,víš :slight_smile: doufám,že Brigita nevzpomínala na pátečního uřvaného chlapečka,bo z něho byla kantáre :grinning: :grinning:
8. dub 2008 ve 12:35  • Odpověz
kupi,díky za rady :slight_smile: no uvidím po porodu,hlavně, že bude malý v poho :slight_smile:
8. dub 2008 ve 12:39  • Odpověz
Jo mluvili jsme o tom že jste tam byli,ale vůbec nic že se malej zlobinkal.........to asi všechny děti,malá včera prděla.... :sweat_smile: :sweat_smile:
Exipial je dobrý používá ho malá i já!-anebo super mast i na obličej je Cetaphil kupuje se v lékárně cca 130kč anebo Phisiogel.......jsou i na tvář s akné!-po něm už nemám nic.......jsem na alergologii a na kožním jak doma......ráda poradím....... :wink:
8. dub 2008 ve 12:45  • Odpověz
kupi tak nezávidím,takže koukám že víkend stál za to, jako nám.....A už je malému líp? Doufám,že jo.

holky s tím srazíkem jsme přece mysleli,až přijede kocurek z madridu a bude moc hezky, takže asi ten červenec, abych mohla i já s prďolkou....Pak se musíme domluvit a najít pěkné místečko kde si ti naši prcci pohrají a vyřádí.Určitě se musíme slézt všechny, co tady chodíme, i ty gabuse :grinning: Kdy máš termín? Aby se to stihlo potom ještě před tvým termínem porodu. jo už to vidím, srpen.... :grinning:
8. dub 2008 ve 13:20  • Odpověz
autor
derm-no,já jenom,že to u té verandy jsme dělali v září :wink: ale nevadí :grinning: :grinning: :grinning:
8. dub 2008 ve 13:52  • Odpověz
autor
Teď dočítám-k tchýním...no coment,bohužel ji si člověk nevybere,ale vzaly jste si jejího syna a žijete s ním,né s ní...takže snad jedním uchem tam a druhým ven anebo se konečně ozvat,ale zbytečně pak bude dusno :confounded:
8. dub 2008 ve 13:57  • Odpověz
Tak jsme po měsíci opět v nemocnici :cry: Zítra čekají Terezku odběry a výtěry :unamused: Krásný 1.měsíc života...Ležíme ve Frýdku.
8. dub 2008 v 16:08  • Odpověz
kozi:jakpak to co je malinké??to je mi líto... :frowning2:
8. dub 2008 v 17:47  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.