• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Frýdek-Místek

(Zamčená)
16. května 2011 
Tora:měla teplotky,tak nás paní doktorka pro jistotu poslala do nemocnice a tady si nás pro jistotu nechali.Zítra Terezku čekají odběry,pak budeme vědět více...
8. dub 2008 v 17:58  • Odpověz
kupi fakt?,Já měla pocit,že to máš nově nasazené......no tak to jsem ostuda,že jsem si nevšimla dřív :frowning2:

kozimura ježíši, to je mi líto, takže vás nakonec paní mudra poslala do špitálu? No na druhou stranu radši tak, aby byla pod dohledem. Je pravda že do 3měsíců nemůžeš dát na teplotku nic,je to taková bezmoc maminy.......
Tak budu držet palečky, ať je hned líp a jste tam krátce!!!Terezičce pusinku pro uzdravení :wink:
8. dub 2008 v 18:56  • Odpověz
Derm:moc děkujeme.Terezičku mám furt u prsu,ale jsem ráda.Alespoň se zavodní.Dostala 1/4 Paralen čípku a vypadá to,že zabral.Zítra nás čeká hned zrána odběr moči,krve,stolice.Doufám,že to bude vše v pořádku a pošlou nás domů.
8. dub 2008 v 19:24  • Odpověz
kozi určitě bude,musíš myslet pozitivně, nestresovat ikdyž je to těžké, všechno se tvé pocity přenáší mlíčkem malé...tak abys stresem neztratila mlíko. Budu na vás ráno myslet,ať to dopadne dobře!!Hodně štěstíčka holky a klidnou noc :wink:
8. dub 2008 ve 20:58  • Odpověz
kozimura
Hlavne hlavu vzhuru, vse bude jiste dobre.

Poslusne hlasim, ze v cervnu jsem zpet ve FM, jak na koni a budu tam a z do konce srpna, tak muzete pomalu sledovat pocasi a planovat srazik,ale pokud byste chtely srazik beze me, no problem, v lete si jej muzeme opet zopaknout, co vy na to??????????? :sweat_smile:
8. dub 2008 ve 21:41  • Odpověz
Jinak maly dnes vubec nepil, jen 20ml za cely den, normalne toho vypije docela dost,ani mlicko nechtel, nevecerel, nespinkal pres den a to spaa 2x za den....jsem zvedava, co se z toho vyklube
8. dub 2008 ve 21:44  • Odpověz
Holky,ani nevíte,jak moc mi pomáhá psát si s vámi.Terezičce zase na chvilku zabral čípek a má 37,4.Kéž by to už nestouplo!!!Dali jsme ji Smektu od průjmu.Když zabere,přestane se odvodňovat a bude lépe.
Kocurek:s tím srazem počítám a už se moc těším,až se všechny poznáme osobně! :grinning:
8. dub 2008 ve 22:01  • Odpověz
KOZI:DRŽÍM PĚSTI A PŘEJI ŠTĚSTÍ!!
8. dub 2008 ve 22:03  • Odpověz
Dobré ránko!!
Kozi tak jaká byla noc? Doufám,že klidná a bez problémů, že to Terezka zvládla.

Mě malý vstal dneska v 5, celý pročůraný a pokakaný, má průjem..........ach jo.....takže už pije černý čaj s glukopurem,snad to za ten jeden den zaženem.......
9. dub 2008 v 06:15  • Odpověz
Holky já myslím že ten červenec by byl ideální :slight_smile: To budu mít po šestinedělí......musíme se srazit všechny!! Já se moc těším už teď!!
9. dub 2008 v 06:16  • Odpověz
Derm:noc byla klidná.Sice byly teplotky,ale paralenové čípky to srazily.Už máme výsledky krve-v tělíčku není žádná infekce.Díky tomu,že stále pije není dehydrovaná a stolička se už taky upravuje.Už nám jen chybí moč.Zatím to vypadá na nějakou střevní chřipku.Snad nás nakonec pustí domů.
9. dub 2008 v 08:45  • Odpověz
autor
Kozi-tak mooc štěstíčka!!Už víš,jak dopadla ta moč???
9. dub 2008 v 10:58  • Odpověz
autor
červenec by šel,ale prvních 14 dnů nemůžu...
9. dub 2008 v 11:04  • Odpověz
Kupi:ne,pořád se ho malé nepodařilo odebrat.První sáček blbě nalepili,ve druhém toho bylo málo a do třetího se pokakala.Teď už má 2 hoďky nový,ale zatím prázdný.Od rána má teplotku "jen"37,6 a zatím si ji drží,ale průjem má zatím pořád :unamused:
9. dub 2008 v 11:23  • Odpověz
kozi tak to je fajn,že jste měli klidnou noc. Takže první výsledky dobré,tak uvidíte během dneška, co a jak. Nám se taky malému nepodařilo přes sáček načůrat a to kluci mají jednodušší,že ten pindík se do toho strčí.....Tak snad budeš dneska vědět co a jak nového.
9. dub 2008 ve 12:08  • Odpověz
autor
Kozi-tak snad se to podaří zachytit co nejdřív...a bude to určo dobré :wink:
9. dub 2008 ve 12:16  • Odpověz
Tak se nám to konečně povedlo!Máme moč.Teplotka "klesla"na 37,5,tak snad už půjde dolů.Musím malou vážit před a po kojení a zatím pije sedmdesátky.
9. dub 2008 ve 12:33  • Odpověz
tak to je moc dobře!! to se ti ulevilo, co??
9. dub 2008 ve 12:46  • Odpověz
autor
Tak to vypije dost,ne?? A kdy budeš vědět výsledky???
9. dub 2008 ve 12:46  • Odpověz
teď mi to došlo, kozi ty krmíš z láhve? Nekojíš? Že to víš, kolik ti vypila
9. dub 2008 ve 13:26  • Odpověz
Tak to nevím.Ještě mi ani neřekli,jak dopadla stolice.Teď vypila devadesátku.Dáváme ji Smektu a ve dvě dostane Hylak.Už teď mi sestra řekla,že mám Terezku zvážit,až ji budu večer koupat,takže dnes asi domů nepůjdem :unamused:
Derma:ni,kojím,ale musím ji vážit před a po kojení,a tak to zjistím.
9. dub 2008 ve 13:30  • Odpověz
jo táák, tak jsem nevěděla že to i takhle funguje. hmm,tak to asi dneska nepůjdete. I když než přijdou výsledky z laborky, všechno může být jinak,výsledky budou dobré a odpo vás třeba pustí,uvidíš. Hlavně doufat!!
9. dub 2008 ve 13:33  • Odpověz
Derma:ju,doufám...Snad už nepůjde teplotka nahoru...
Ju.funguje.Musela jsem to dělat už na JIPce na Fifejdách,tak si to zopáknem.
9. dub 2008 ve 13:48  • Odpověz
JA to taky tak delala, abych vedela, kolik maly vypil- pred a po kojeni a kdyz se pocural, tak zvazit i s plineckou a i bez, tim ze jsme byli malilinkati.....to uz ani neni pravda.

JInak mavam, je zde uz 3.den hnusne, prsi, fuj, teplota dnes jen 9st a silny vitr...... :angry:
9. dub 2008 ve 13:53  • Odpověz
Kocurek:zato tady je krásně a já koukám na sluníčko skrz nemocniční mříže. :cry:
Holky,mám dotaz-mám okno namířené na opačnou stranu od parku a vidím tady nějakou,jakoby hradní,věžičku-to je ten váš Hrad?
9. dub 2008 ve 14:03  • Odpověz
kocurek je tady krásně, jak jsi psala, u vás jinak u nás taky....vždycky naopak to počasí :slight_smile:
kozimura jojo Hrad Dona Quijjota na Nové Osadě :grinning:
9. dub 2008 ve 14:25  • Odpověz
Vzdy je zde naopak,tak si uzivejte slunicka, snad tam mate i teploucko
9. dub 2008 ve 14:33  • Odpověz
Derm:není tam náhodou hospoda?Něco jsem o tom zaslechla a je to tam prý hodně dobré.Vypadá to odsaď teda pěkně :slight_smile:
9. dub 2008 v 15:30  • Odpověz
ahoj holky,
Kozi : držím pěstičky,ať to vše dobře dopadne :slight_smile:
jinak ten hrad je hospoda...je to tam hóóóódně pěkné...atmosféra úžasná...jako v jiné době :slight_smile: teda mě se to tam líbilo.
9. dub 2008 v 16:21  • Odpověz
Gabu:a je to nekuřácké?Že bychom si tam pak někdy zajeli s manželem a Terezkou.
9. dub 2008 v 16:51  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.