• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Frýdek-Místek

(Zamčená)
16. května 2011 
Tak my dorazili z venku,. krásně utahaní a ušmudlaní.......

kozi já slyšela o tom dost,že je to je pěkné,ale myslím,že pro děti nee, a náš srazík asi taky ne, radši něco jiného. Ono to je totiž v dobovém stylu,tudiž žádné světlo, jen při svíčkách, docela šero......ale taky bych se tak chtěla někdy juknout :wink:
9. dub 2008 v 18:24  • Odpověz
Holky Andrea Ch.už tady nechodí?
9. dub 2008 v 18:33  • Odpověz
Derm:tak to jó.Tak si počkáme a zajdem až bude Terezka větší.A ten srazík bude lepší vymyslet někde,kde se dá sedět venku,ať ty naše mimísky můžeme mít v kočárcích :slight_smile:
9. dub 2008 v 18:50  • Odpověz
ahojky holky:
kozi:držím palečky ať je úplně vše ok a ať jdete brzo domů!! :wink:
No jinak jsme dnes byli na roční prohlídce a vše je v pořádku tak jsem moooc ráda..
9. dub 2008 ve 20:39  • Odpověz
Tora,tak to je dobře,že je vše v pořádku :slight_smile:
Domů hned tak nepojedem,protože bakteriální rozbor stolice trvá 3 dny a brali ji dnes brzy ráno.Navíc je stolička pořád zelená,takže tam prý bakterie bude.Teplotky nám už klesly a jsou mezi 37-37,6,takže snad dobré.Teď nás ale trápí prdíky-cpou tady do mě čerstvé pečivo,tak jsem je ukecala na naše kapičky a zítra nám je manžel doveze.
9. dub 2008 ve 21:28  • Odpověz
kozimura
Nektere v kocarcich a jine at maji aspon chvilku klidu na popovidani, aby si deticky mohly spolecne hrat

tora
To je super, kolik vazite a merite a co zoubky?
9. dub 2008 ve 21:31  • Odpověz
kuliskaa ta přezdívka mi nic neříká, ani tu asi nechodila do FM.....
kozi tak to víš, srazík aby si dětičky vyhrály a byl prostor...
Tak to mi je líto,že nakonec tam budete tak dlouho, to se bohužel nedá nic dělat. Ale aspoň že tu teplotu už nemáte, to je dobře. Jo to mě v porodce taky rozčilovalo, čerstvé pečivo, zelí na oběd, hlavně že se to nesmí.... :confounded: A to máš nějaké speciální kapičky??
tora a kolik má malý - kolik váží a měří na roček? To je fajn,že je v pořádku
9. dub 2008 ve 21:34  • Odpověz
Kozi: no je to tak jak píše derm, pro děti to tam není...to spíše pro dospělé..taková romantika při svíčkách...ale je tam pořád plno
a v létě by se dalo sedět venku na tom srazíku...no já loni přes léto chodívala s kamarádkou a její malou si sednout na golf do Místku nebo na vagon...taky to šlo a je to tam hezké..dávám jen tipy do začátku :grinning:
9. dub 2008 ve 21:38  • Odpověz
gabuse
Ja pridavam svuj nazor, aby tam nebylo moc lidi, abychom tam ty sve zlaticka dobre ohlidaly, ony si vyhraly a my se pobavily.... :sweat_smile: . NA Golfaci jsme byla v loni 2x a vzdy tam bylo narvano, ani jsem nemala kam sednout.
9. dub 2008 ve 21:49  • Odpověz
Derm:mám BabyCalm - jsou 100% přírodní a opravdu zabírají.Nám je poradil známý a já je pak doporučila březnovkám a ty,co si je pořídily jsou taky velice spokojené.
Gabu-na tom golfáči jsem ještě nebyla a vagon myslíš ten vedle MUDr.Dudka a jeho školky,že?Byla bych taky radši,kdyby to bylo spíš v Místku.Frýdek moc neznám.
9. dub 2008 ve 21:56  • Odpověz
Vagon, to je kousek od golfového hřiště v Místku - na Riviéře, taky hezké místo....nevím ,jestli to je tam ,kde myslíš ty...tady ve Frýdku nic není a mně se stejně líbí více Místek... :slight_smile: je tam více možností a Místek je hezčí :slight_smile:
9. dub 2008 ve 22:05  • Odpověz
ahojky holky tak já nápad na hospodu nemám, chodíme do cukrárny v místku, čepují tam i pivo:slight_smile:ale není tam tolik prostoru....jinak ve frýdku je taky jedna nekuřácká ale dovnitř můžou z velikostních důvodů jen 3 kočárky.. :frowning2:
JInak malý má cca 78 cm a 10 kilo, ale narodil se 4,5 takze jsme za rok přibrali cca 5,5 kila a doktorka říkala že dobré tak doufám že jo....zubů stále deset, ale jsme nějak nachlazení snad se to nerozjede protože o víkendu nás čeká další oslavy...
9. dub 2008 ve 22:06  • Odpověz
Však nás ještě něco napadne.Cukra na náměstí je dobrá,ale v létě stále přeplněná.Navíc by to chtělo něco víc ve stínu a ať si mají kde hrát děti a nejezdí tam auta,taky něco,kde se dá i schovat v dešti,ať to nemusíme rušit kvůli počasí.
9. dub 2008 ve 22:27  • Odpověz
jojo,však je času dost :slight_smile:
9. dub 2008 ve 22:33  • Odpověz
Andula.......jo z F-M!!......Dermi!
Tak co Kocu:zkůšaš?? :grinning: :grinning:
Gabu 3 děti-já tě obdivuji.............. :wink:
Holky pěkné místo na posez i pro děti je u Billy. Jestli můžeme přijít tak bych vzala i Brigitu a ještě jednu kámošku jsme všechno F-M.........Brigit nás cvakne jéééé to by bylo............ :grinning: :grinning:
9. dub 2008 ve 22:49  • Odpověz
kuliska: do třetice všeho dobrého :grinning: ale těhu je tady toto asi nejhorší..už nejsem nejmladší :grinning:
9. dub 2008 ve 22:54  • Odpověz
já nemyslela cukrárnu na náměstí ale u osmé základní školy... :slight_smile: jo ještě něco vymyslíme máme opravdu fúru času... :grinning:
9. dub 2008 ve 22:57  • Odpověz
Tora:aha,tak to jsem nepochopila.Tak to nevím kde je,ale to byste mě navedly.
Gabu:a co svědění?Je to lepší?Ten Dithiaden se mi taky nezdá.Je dost silný.Já jsem takovéto léky vysadila půl roku před plánovaným těhu.Sice jsem trpěla,ale stálo to za to :slight_smile:
10. dub 2008 v 00:21  • Odpověz
Tak,Terezka se rozhodla,že dnes v noci spát prostě nebude.Nejdřív spala do půlnoci,pak jsem zvážila,nakojila,zvážila,změřila teplotku,přebalila a šla spinkat,ale ve 2 už byla vzhůru a od té doby nezabrala.Teď má zas škytavku...Já jsem už vyřízená.Ju a teplotka je stále pod 37!
10. dub 2008 ve 03:50  • Odpověz
Dobré ránko maminy!!
Holky však to do července nějak vymyslíme to místečko,ne? Určitě musí tady existovat něco i pro děti s písečkem a tak,kde by se dalo posedět.Uvidíme, co vymyslíme.......

kuliskaa no já jen jesti si myslela,že chodí tady na diskuzi k nám, tak zatím nee,žádná andula tady nebyla pokud vím.

gabuse no já tě taky obdivuju, já bych se do třetího dítete nepustila spíše z ekonomického důvodu.....nemám pocit,že v dnešní době bych mohla 3dětem to co dvěma.....bohužel náš příjem můj i manžela je teda síla.......Ale klobouk dolů,zvlášť v jaké jsi teď situaci a zvládnout to prostě musíš jak se říká.

kozimura tak to je dobře,že ta teplotka není, tak v kolik ti nakonec zabrala, vyspinkali jste se trošičku??

tori ty jsi taky z Místku??
10. dub 2008 v 07:12  • Odpověz
Derm:Zabrala po páté hodině a od 6 byla zase vzhůru.Má pořád hlad a to pije 90!Tak jsem jí dávala malé dávky bez vážení.Možná to ani nebyl hlad.Je tady hrozné horko a s tím průjmem dohromady...možná měla jen žízeň.Navíc ji trápily ty prdíky,taťka už nám dovezl kapičky,tak už to bude za chviličku dobré.Teď ji nechávám pokopkat a poplakat,ať to jde ven.
10. dub 2008 v 07:31  • Odpověz
kozi no to asi jo, ve špitálu je děsně vedro, tak určitě má žížu. Tak to jste toho holky moc nenaspaly, snad to doženete přes den :wink:
10. dub 2008 v 07:36  • Odpověz
Snad jo.Nějak mi to ani nevadí.Teď se raduju z toho,že se Terezička krásně uzdravuje. :grinning: Teď mě opět saje a to pila před hoďkou.
10. dub 2008 v 07:52  • Odpověz
kozi:jejda tak to tě lituji...tak málo spinkat tak snad to brzy doženete no...:slight_smile:malý měl dneska dobrou noc ani jednou se nevzbudil to už jsem dlouho nezažila... :slight_smile: a jinak je hodná krasavice jeda?? :slight_smile:
derm:no celý život jsem bydlela ve frýdku ale teď jsme si s manželem koupili byt v místku, takže znám obě části :grinning: pročpak??
10. dub 2008 v 07:59  • Odpověz
Tora:ju,je a jak dojedem domů a nastartujem starý režim,zas bude dobře.
Ju a dnes máme 1 měsíc! :grinning:
10. dub 2008 v 08:05  • Odpověz
kozi vlastně jo :slight_smile: Tak všechno nejlepší :grinning: :grinning:

tora jen tak, podle toho, jak jsme se tu bavili o těch místech na srazík, jen mě to tak napadlo :wink:
10. dub 2008 v 08:10  • Odpověz
Derm:děkujeme!
Tak mám skvělé zprávy-Terinka se pěkně vykakala před paní doktorkou a hovínko už bylo žluté!Navíc od včerejšího večera nemáme teplotky,takže když to vydrží takto do zítřka,jdeme domů!!! :grinning: Jsem šťastná jak bleška! :grinning:
10. dub 2008 v 09:17  • Odpověz
ahoj holky,
Kozi: to svědění je děsné, ale taky se snažím vydržet, někdy si pobrečím,když je to neunosné a někdy to jde...nejhorší jsou večery.Dneska jsem musela u doktora zrušit 3D ultrazvuk,protože ležet 30 minut v klidu bych nevydržela,je mi to líto ,ale nedá se nic dělat. :frowning2:
Derm: zvládnout se to určitě dá...mám tu ještě mamku a několik lidí,kteří v nejhorším by mi určitě pomohli,zvládla jsem 2 děti a tak zvládnu i 3.Bývalý manžel mne taky opustil, když bylo synovi pár měsíců,zůstala jsem se 2 dětmi sama a ještě se psem a zvládla to, šla jsem brzo do práce a snažila se žít normálně. je fakt, že po několika letech jsem skončila skoro na 2 roky na antidepresivech, asi se to všechno ve mne hromadilo a jednou to muselo všechno ven.Děti mi dávají sílu. kdybych byla sama, bylo by to horší. :slight_smile:
10. dub 2008 v 10:15  • Odpověz
kozi tak to je moc dobře!!!! :grinning:
gabuse máš pravdu, přece jenom děti nás drží nad vodou a uděláme pro ně cokoliv a za jakoukoliv cenu, jsme přece mámy s velkým M které to zvládnou :grinning:
10. dub 2008 v 10:20  • Odpověz
derm: jojo...co by jsme bez těch dětí dělaly... :grinning:
kozi: tak brzký návrat domů :slight_smile:
dnes je tam krásně, to musíte trpět v nemocnici :frowning2:
10. dub 2008 v 10:25  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.