• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Frýdek-Místek

(Zamčená)
16. května 2011 
Gabu:hlavně se drž!Určitě máš skvělé děti a moc se těší na sourozence! :slight_smile: S tím 3D UTZ je to škoda,ale zase lepší je zrušit to,než se trápit.
10. dub 2008 v 10:40  • Odpověz
díky, budu se držet. děti se na sourozence těší, hlavně dcera, jak bude vozit :slight_smile: Uvidíme, jestli ji to vydrží :grinning:
10. dub 2008 v 11:58  • Odpověz
Baku,vítaj!A velká gratulace k Honzíčkovi! :grinning:
Tak už vím,proč mi Terezka celý den nespala.Jsem blbec!Včera jsem na večeři snědla kiwi a malá má kopřivku.Nenapadlo mě to.Doma jsem kiwi jedla normálně a nic.
10. dub 2008 v 19:13  • Odpověz
Omlouvám se-ten začátek patřil do jiné diskuze.
10. dub 2008 v 19:14  • Odpověz
autor
Čaute holky,máme další zub,ale ta sviňa řezák ne a ne!!!!!Má to bobek napuchlé fakt brutálně :cry:
Kozi-sakryš,jsem myslela,že už jste doma..tak se držte!!!!!!!!!A posílám hubana :wink:
toruš-a kde myslíš u osmičky?? Jsem tam bydlela hned vedle Verandy,ale cukra fakt nevím,kde je.
gabuš-jsem se na tebe ptala,dithiaden říkala,že v žádném případě!!!!Já když jsem si ho dala třeba půlku,tak jsem spala a spala....je to fakt umrtvovadlo...mám Ti do Ip napsat na tu mudru kontakt? Je vážně dobrá a umí...
nytri-bylas to ty dneska v tom krtečku???jsem se k tobě nehlásila,protože jsem si říkala,že to třeba nebudeš ty a to by pak byl trapas :grinning: :pensive:
kuli-jj,vem i brigit a kámošku

Já fakt nevím,kde jít :confounded: v golfu je fakt vždycky narváno!Ale zapojím své šedé buňky mozkové :wink: a třeba něco vykutím...
10. dub 2008 v 19:30  • Odpověz
Kupi:ne,dnes nás ještě nepustili,ale možná je to dobře.Ať je jisté,že je vše v pořádku.Terezka teď konečně už 2 hodinky spinká.Nechci ji budit,tak místo teď v 21,budu kojit až v 23.Ať se vyspí.Za celý den zabrala maximálně na 15minut.
10. dub 2008 ve 21:18  • Odpověz
Ja znam jednu novou cukrarnu- :slight_smile: :slight_smile: Cukrarna U JOSTA :slight_smile: :slight_smile: se jmenuje, znate ji? Je tam velice prijemne posezeni, pokud bychom si to objednaly, urcite bychom tam byly samy, at uz venku nebo vevnitr. Je to ve Frydku a nebo potom znam jednu ve Sviadnove, tam by to byla hospudka.

kozi- at vam to dobre dopadne

gabuse Jak to myslis, ze nejsi nejmladsi, vzdyt nejstarsi jsme jiste ja.

:grinning: :grinning: Kdyz uz zde piseme o stari, co tak si pisnout, kolik kazde z nas je???????????????????? :grinning: :grinning:
10. dub 2008 ve 21:19  • Odpověz
ahojky:slight_smile:
kupi:já nebydlím u osmičky ale ta cukrárna je u osmičky...je to tam udělané z takového malého baráčku..já jinak bydlím kousíček od elektráren v místku.. :slight_smile:
kocurek:kde to je ta cukrárna ve frýdku??vůbec netuším totiž....
kozi:tak utíkej taky spinkat ať si odpočineš přeci:slight_smile:
10. dub 2008 ve 21:36  • Odpověz
kupi: díky za informace, já si Dithiaden nedala, bojím se. a ta doktorka ,to je přímo kožařka?kontakt bych teda brala, zkusím to.
Kocurek : vsadím se, že to budu já :grinning:
10. dub 2008 ve 21:39  • Odpověz
Ahoj,
Kupi,byla jsem to já. :grinning: Taky jsem tě poznala,ale nechtěla jsem vypadat jako úchyl,že se někoho ptám jestli není Kupinka z koníka. :grinning: Třeba se všichni navzájem potkáme do toho července :grinning: Tak Kocurka a Kupinku už poznám :slight_smile:
10. dub 2008 ve 22:01  • Odpověz
gabuse Tak schvalne :grinning: :grinning:

nytri
Ty mas ale stesti
10. dub 2008 ve 22:06  • Odpověz
no mně je 32 ...to je ještě dobrý,ne?
10. dub 2008 ve 22:10  • Odpověz
tak já se přidávám ale nejstarší asi nejsem pokud ne nejmladší :slight_smile: mi je 21 :slight_smile:
10. dub 2008 ve 22:13  • Odpověz
gabuse
Tak me je 33-Kristova leta :sweat_smile:

Tak holky, sup.....kolik vam je, asi budu vase babicka, co????
10. dub 2008 ve 22:15  • Odpověz
tora Cukrarna U JOSTA je ve Frydku na Tesinske, ulicka od Komercni banky
10. dub 2008 ve 22:17  • Odpověz
jéééžíši, já bych chtěla mít taky 20
no kocurek, tak to jsme na tom skoro stejně :grinning:
10. dub 2008 ve 22:17  • Odpověz
gabuse
kdy hodis nejake foto do albicka?
10. dub 2008 ve 22:18  • Odpověz
tak mě je 27,takže nějaký střed :slight_smile:
10. dub 2008 ve 22:18  • Odpověz
kocurek:jo aha já vím jakou asi myslíš naproti hospody jindry??taková ve světlém rodinném baráčku??a nejmenuje se u svatého floriána??
10. dub 2008 ve 22:19  • Odpověz
Taky se přidávám-mně je 25.
A co Lucik?Nerodí nám už?
Stejně to není o věku,ale o tom,jak se cítíme :wink:
10. dub 2008 ve 22:19  • Odpověz
tora, jo, vlastne mas pravdu, nevim, jak jsme prisla na josta...
10. dub 2008 ve 22:21  • Odpověz
kocurek:jj já jen nevěděla jestli tam nejsou náhodou dvě...a dneska jsem tam šla a tak jsem nevěděla jestli jsem slepá.. :grinning: jj tak mluvíme o té samé... :wink: jo tak to vlastní jeden známý...
10. dub 2008 ve 22:24  • Odpověz
tora
prave jsem se kuk na fotky, maly ma tolik vlasku, tak jsme si vzpomnela na tchyni,jak mi rekla, kdy jej ostriham, ze uz ma dlouhe vlsaky a on nema moc
10. dub 2008 ve 22:30  • Odpověz
jo a mame stejne BACKURKY!!!!
10. dub 2008 ve 22:31  • Odpověz
kocurek, už se na tom pracuje...ještě mne někdo musí vyfotit...poprosím dceru :slight_smile: nemám žádné svoje foto..nefotím se, protože vždycky z toho vyleze taková fotka, že ji rychle smažu...holt, nejsem fotogenická :grinning:
10. dub 2008 ve 22:31  • Odpověz
gabuse to neni nikdo
10. dub 2008 ve 22:34  • Odpověz
Loučím se,mamušky.Terezka sebou začla mlet,tak se jdu chystat na kojení a do hajan.Dobrou!
10. dub 2008 ve 22:37  • Odpověz
kocurek:co jsi tam všechno nenašla na těch fotečkách?? :grinning: No my už je máme jednou stříhané a teď se pomalu chystáme zase...roste mu to rychle no...Myslíš ty bačkůrky na doma??:slight_smile:
No nic taky jdu spinkat zítra zase nákupy a v sobotu oslavy s tchýni takže se strašně těším... :grinning:
10. dub 2008 ve 22:55  • Odpověz
ahojky holky přeji hezký den :slight_smile: tak my jsme měli dneska strašnou noc, takže jsem celkem nevyspaná, ale co se dá dělat, že?? :slight_smile: No jinak jsme našli další stoličku takže zoubků už máme 11 :grinning:
11. dub 2008 v 10:39  • Odpověz
Tora:gratulujeme k dalšímu zoubku! :slight_smile:
Ju a jedeme domů!!!Jen musím počkat na propouštěcí zprávu-ta bude po obědě.Příští týden tady ještě pojedeme na kontrolu.
11. dub 2008 v 10:46  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.