• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Frýdek-Místek

(Zamčená)
16. května 2011 
Tak to Ti nezávidím.Já jsem na toto měla štestí,nevím,jak bych to dala.Na mě v poslední nějaká žravá.Teď jsem zblajzla mísu špaget.
23. říj 2007 ve 20:32  • Odpověz
no je mi takhle špatně druhý den,ale doufám a věřím,že bude líp....:slight_smile:Tak to jsi šikulka,tolik toho zblajznout :slight_smile: To musí mít manža radost,že vypucuješ ledničku :grinning: :grinning:
23. říj 2007 ve 20:36  • Odpověz
kozimura:vítej....z fryčovic pár lidiček znám.. :slight_smile: ty jsi dělala, nebo ještě děláš tam u vás v té firmě kde vyrábějí ty rodící křesla??kamarád tam taky dělal...
23. říj 2007 ve 20:57  • Odpověz
kupinka:no my jsme měli jeden a hned za dva dny vylezl druhý..takže to tak asi bývá..NO jinak my jsme nemocní tak teď musíme být doma :unamused: a co vy jinak??všechno dobrý??
23. říj 2007 ve 20:58  • Odpověz
kozimura>> to ani nevím,že je u vás nějaká fabrika na ty gyn.křesla.....to čumím :grinning:

kupinka>> my to s těma zoubkama taky tak měli,potom během týdne 3zoubky :wink:

tora>> tak přeju,ať je malý brzičko zdravý..My s Ondráškem konečně se doléčili,po měsíci,takže doufám,že hned zase neulehne.Zítra jdeme do kolektivu dětí,tak uvidíme....
23. říj 2007 ve 21:31  • Odpověz
autor
Nonono,tady se to nějak rozjelo....
toro-štěstí s Lukym,ať je to brzo pryč :wink: :wink:
dermajetics-zvracení znám a lituju Tě
kozimura-ja jsem moc ve FM spokojená nebyla,ale je to věc názoru a hlavně nálad sester. Ten nízký tlak-hlavně pomalu vstávej,ať neomdlíš. Já mám nízky normálně 90/60,ale ke konci těhu jsem měla pro změnu hoodně vysoký,tak jsem musela do nemocnice.
Hlavně se vy těhule opatrujte a prďoli s mamkama hodně zdraví v tom krásném počasí... :confounded:
23. říj 2007 ve 23:02  • Odpověz
Ju,přímo v té firmě.Jako účetní.Dělají se tam gyn. a porodní křesla a postele,transportní vozíky a sedadla a lehátkové stěny do vlaků(např.Pendolino).Díky tomu taky vím,že jsou i jiná křesla na různé polohy-proto mě lákají ty Vítkovice.
Tlak mám kontrolu od kontroly nižší-naposled 100/50.
Já ji zas tak často nevybílím,mám sem tam takové dny.Manža je zas z těch,co hlídají,ať mamča pěkně papká :grinning:
23. říj 2007 ve 23:42  • Odpověz
autor
kozimurko-tak máš aspoň představu,jak ta sviňa křeslo vypadá :wink: No,mi tady třeba vůbec nenabídli jak chci rodit,prostě vylez si na křeslo jak chceš,buď na zádech a prodýchávej si to,my nemáme čas...A pak jsem třeba čekala,že mi jako prvorodičce přijde někdo poradit techniku kojení,ukázat co a jak,ale jaksi jsem měla smůlů. Druhé půjdu asi taky do těch Vítkovic,zatím jsem slyšela jenom chválu :slight_smile: Na rozdíl od FM :frowning2:
24. říj 2007 v 00:13  • Odpověz
je kupi, tak to jsi jedna z mala, ktera nebyla ve FM spokojena...ja tam puvodne chtela, kdyz jsem tam loni lezela s tim mimodeloznim, tak byli vsichni moc hodni...
ale nakonec me osud asi zaval jinde...
24. říj 2007 v 08:23  • Odpověz
kupi: no,otázka je,jestli mi i na tom polohovatelném křesle dají vybrat... :sweat_smile: Ale i tak.Ve Frýdku jsem mockrát ležela-sice na dětském,ale mám od té doby z Frýdecké nemocnice kopřivku,ale prý se to tam vše hodně změnilo a prý je Frýdek zlatý oproti Novému Jičínu.Těžko říct.Možná,že jak to na mě příjde,bude mi fuk,kde mě vezou :grinning:
24. říj 2007 v 09:50  • Odpověz
autor
luciku-a tos ležela na porodním nebo na gyndě. Protože na gyndě jsem ležela a tam jsou sestry super. Ale to máš těžko,třeba měly jenom špatnou náladu,ale já už tam rodit nechcu. Ale je zas pravda,že ono někdy není čas jet třeba do té Ostravy..............A vy jste fakt slyšely chválu. Já mám asi 5 kámošek,co rodily letos a úplně každá nadávala na ty sestry na novorozeneckém. Ty sestry,co se starají o maminky jsou zas úplně boží,mlaďounké a strašně hodné a usměvavé. To je fakt těžko,ale baby,však máte ještě dost času,ne? Ikdyž ono to uteče jak voda :unamused:
24. říj 2007 v 19:15  • Odpověz
lucikpetik>> ahoj ženská,tebe tady vidět nebylo ani nepamatuju :wink: Všechno v pohodě,žes tu dlouho nebyla???

kupinka>> už mi je lépe,huráá,včera to byla ještě krize,to jsem byla už ale na cornflakes,takže jsem něco spapkala,hurááá....No ale dává mi mimi zabrat,zatím mám 3,5kg dole,což se mi vůbec nelíbí.....

kozimura>> Tak tos měla fajn práci,ne? Nebo chodíš do práce,nebo jsi raději na nemocenské??
24. říj 2007 v 19:48  • Odpověz
autor
dermajetics-já jsem taky ze začátku zhodila 9kg,právě tím blití,ale pak 10 nahoru :frowning2: Ono nevadí,když v těhu zhubneš,na mimi to nemá vliv :wink:
24. říj 2007 v 19:49  • Odpověz
kupinka>> já jsem u Ondry taky dala nějaké ty kila dolů,ale víš jak,nakonec si říkám,že nejsem holka štíhlá,takže mimi si to má z čeho vzít :grinning: z těch mých špečků se ještě nějaká výživa najde......
24. říj 2007 ve 20:23  • Odpověz
dermajetics: No,na nemocenské je mi lépe. Práce je tam nad hlavu a hlavně stres.Když jsem jim řekla,že jsem těhu,ani mi nezařídili jiný odnos balíků na poštu.
U mě se doktorovi zdálo,že málo přibírám,ale pokuď prý nehubnu,tak dobrý.Teď už mám 6 kg nahoře.
24. říj 2007 ve 21:08  • Odpověz
autor
dermajetics-ke komu to teď chodíš? Já chcu od Vojkovského odejít a nevím ke komu................
kozimuro-jenom si tu nemocenskou užívej,spinkej,odpočívej,pak Ti to skončí.....

Co tež ten náš KOCUREK-jak tam válčí....Snad se má fajn s taťuldou :slight_smile:
24. říj 2007 ve 22:55  • Odpověz
ahoj holky, ale ja tu nakukuju kazdy den, jenze vy probirate miminka, tak tam se trosku nechytam, tak vam do toho ani nevskakuju....

jinak kupi mas pravdu, ja lezela na gynde a to je asi rozdil, tam jsou stejni jen doktori, sestry tam ale byly skvele....

dnes mam vysledky krve, tak drzte palce, jdu i k doktorovi, poboliva me bricho, tak at se na me radeji podiva...
25. říj 2007 v 07:41  • Odpověz
Kupi: užívám,užívám...Až mám strach,že si na to spaní natolik zvyknu,že až se to malé narodí,bude kolem něj lítat manža.Dnes mě třeba zbudil náš Beneček,ať ho vyvenčím-ve 2 ráno!Furt jsem doufala,že je to planý poplach,až začal božatko kňučet.Teď když si představím takový budíček co 3 hoďky na kojení - brrr!:grinning:
25. říj 2007 v 08:51  • Odpověz
autor
kozimuro-nechcu Ti jako brát iluze,ale u nás se ze začátku vstávalo v noci co hodinu :frowning2: To je potom mazec..............
luciku-dej pak vědět,jak jsi dopadla u doktora.přeju štěstíčko.... :slight_smile:
25. říj 2007 ve 12:44  • Odpověz
autor
toro-co malý,už je to lepší?

My zub furt nemáme,teď měl zase 37,4.Jsem z toho úplně na nervy,v sobotu večer máme jít juchat na svatbu :grinning: a malý je protivný a teplotuje. Má spát u ségry-poprvé bude bez nás a je takový. Já se tam těším jak děcko,po dloooouhé době budeme s manžou někde společně,vždycky jde buď on a já hlídám nebo opačně a pokud bude furt takový,tak půjdem tak akorát do dupy :frowning2: :frowning2:
25. říj 2007 ve 12:47  • Odpověz
Kozimuro,já jsem byla nevyspaná celé šestinedělí,malý nachtěl spát a třeba dvě hodiny v kuse mě žužlal!Ted' už jsem si zvykla aspon na jedno noční vstávání.Už si bez toho ani neumím ani no představit.

Kupi,my jsme taky s manžou ještě nikde nebyli sami.Ten můj malý žužlík by beze mě ani neusnul.Ono se nedá předvídat ani kdy se v noci vzbudí a chudák ten kdo by ho hlídal.
25. říj 2007 ve 13:27  • Odpověz
autor
nytri-právě proto se tam tak těším. Tak mi to snad vyjde a malý bude lepší.......... A já mám i výhodu,že nekojím,je to pak úplně o něčem jiném a třeba dneska se vzbudil až po 13hodinách,takže paráda.... :slight_smile:
25. říj 2007 ve 13:30  • Odpověz
Holky,vy mě děsíte.Teď nevím,jestli začít víc spát nebo trénovat vstávání:grinning: Manžu jsem už varovala,že bude muset počítat s tím,že se pak bude někdo muset z ložnice stěhovat,ať se vyspí do práce.Já jsem prý byla jak hodinky-přesně co 3 hoďky vzhůru,tak doufám,že to bude po mně.Zatím je to pěkný raubíř-nejvíc mě kope v noci a přes den se jen sem tam převalí,tak uvidíme.
25. říj 2007 ve 13:58  • Odpověz
autor
Malý mi teď spí krásně,ale prostě ten začátek to tak mají skoro všechny mimča-že jsou nenasytné,ale ono se to časem zlepší a ustálí. A neboj,to dáš!!! :wink: :wink: Kdyžtak u toho usneš jako občas já :slight_smile:
25. říj 2007 ve 14:01  • Odpověz
Kupi,tiše závidím,můj desetikilový devítiměsíční plně kojený potomek je nenasytný pořád!!!!!Ale to je fakt vyjímka.
Kozimuro,Manža spal s náma a ani to noční kojení a přebalování nevnímal.Neděs se,to zvládneš,zvládla to každá.Jenom se pak snaž přes den co nejvíc odpočívat a nevšímej si doma toho neuklizeného bordelu :slight_smile:
25. říj 2007 v 15:31  • Odpověz
autor
Můj manža spal taky s náma a vůbec nic neslyšel-a já jsem mu záviděla,jak si spokojeně chrupkal :slight_smile:
25. říj 2007 v 16:10  • Odpověz
tak u doktora dobry, nic nam neni jen nevim, proc me teda tak boli ten bruch, dostala jsem magnezium, tak snad to pomuze....
25. říj 2007 v 17:20  • Odpověz
autor
Ty,mě taky bolíval-a dodnes nevím čím to bylo...A jak se luciku jinak cítíš,vše o.k.? A odkud vůbec jsi?
25. říj 2007 v 17:23  • Odpověz
lucikpetik,mětaky bolelo břicho,prý je to normální a je to tím,že roste a natahujou se ty svaly,hlavně to nesmí bolet jak při menstruaci
25. říj 2007 v 18:38  • Odpověz
autor
Jojo,to by už byly stahy......... :frowning2: :frowning2: :frowning2:
25. říj 2007 v 19:04  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.