• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Frýdek-Místek

(Zamčená)
16. května 2011 
autor
kozi-tak to je super!!!!!!!!!!Jsem mooc ráda holky... :slight_smile:
11. dub 2008 v 11:00  • Odpověz
autor
No,nám vylezl taky další zoubek,ale bohužel né ten řezák,ale trojka nahoře-takže už máme 9....takže bylo v noci docela rodeo :unamused: ach jo,těch zubů je celkem 20,že??? No,tak skoro polovinu mám za sebou :frowning2:
11. dub 2008 v 11:06  • Odpověz
autor
jo,představte si,malý od Martinové sestřenky-cca 5 týdnů-vůbec nepřibíral,vlastně od porodu nepřibral ani deko,tak byli ve FM v nemocnici,zjistili mu,že má příliš vyvinutý dvanácterník...takže všechno,co spapal,vyblinkal...teď jsou na jipce v OV,malý už má po operaci,už je prý vzhůru a vypadá,že je v pohodě..
Nikdy jsem o tom neslyšela,takový malý drobeček a už má po operaci :frowning2:

jo,jinak já 26let!!
11. dub 2008 v 11:09  • Odpověz
Kupi:bobišek!To je tak hrůza,takové mimi a tak velké trápení.Hlavně ale, že se s tím dalo něco dělat a že už to má za sebou...Ju a taky gratulace k dalšímu zoubku! :slight_smile:
11. dub 2008 ve 12:13  • Odpověz
autor
Děkuju :wink:
Snad už bude pr´dol dobrý....
Tak co,už jste doma holky????
11. dub 2008 ve 12:24  • Odpověz
Kupi,ju.Doma jsme od půl třetí.Maličká je zlatá-buď spinká,papká nebo si jen tak brblá.Vůbec nepláče.Teď chvilku kočárkujem,ať si užije sluníčka a vzduchu a dobře spinká...
11. dub 2008 v 18:23  • Odpověz
kozi:tak to je supeeeer že už jste zase v pohodě a jste společně doma i tatínek musí mít určitě radost, co? :slight_smile: tak hlavne at uz doma vydrzite, ju??moc vám to přeji. :wink:
11. dub 2008 v 19:06  • Odpověz
Tora:děkujeme! :grinning: Snad už nás nic podobného nepotká...Taťka měl radost jen chvíli.Začal vymýšlet blbosti,tak jsem ho hned nahnala na obývák,ať už bydlíme jak lidi,tak pak už moc nadšený z mého návratu nebyl :grinning:
11. dub 2008 ve 20:02  • Odpověz
ahoj holky,
kupinka: díky za informace ohledně kožařky :slight_smile: příští týden na tom začnu pracovat
11. dub 2008 ve 20:33  • Odpověz
holky, tak jsem dala nějaké foto do alba, ale nějak to neumím upravit....nevíte jak?
11. dub 2008 ve 20:55  • Odpověz
už jsem na to přišla.... :grinning: jsem já to ale blbec :grinning:
11. dub 2008 ve 21:08  • Odpověz
Madrid hlasi konec destu......................v poledne s e pocasi umoudrilo a prestaloprset, ale teplota???? TO byste koukaly, jen 8st nad nulou. Odpol jsem si udelala prochazku 3h, 2h spinkal Ericek v kocarku a 3. jsem se prochazela po obchodech. Aspon vylezli ven na delsi dobu a ja se taky protahla, vzdy je to pro me relax, jit na prochazku. Musela jsme nas navlect, vytahla zimni bundu, rukavice, neprehanim..... :slight_smile: . Doufam, ze is uzivate lsunicka.

tora: jo, ty papucky na doma

kozi: to je skvele, uz jste doma v domecku

gabuse: fotecky skvele
11. dub 2008 ve 21:21  • Odpověz
kocurek: u nás dnes bylo nááááádherné počasí :slight_smile: poseděla jsem s dětmi na zahradě,opekla buřty...no bylo fajně.Sedím pořád zavřená v paneláku, tak to chtělo změnu.Závidím holkám, co maj barák.. :slight_smile:
fotky se dají, ale fotogenická, jak jsem psala nejsem...hlavně teď jako těhu..na vizáž teď nějak kašiu :grinning:
11. dub 2008 ve 21:49  • Odpověz
Vsem, ktere mate zitra nejakou oslavu preji, at vam dobre dopadne, kdo slavite 1.rok, preji vse NEJ NEJ. MY mame zitr. rod. obed u tchyne, bude nas tam 10, uz se cela trepu. Uz se tesim, az pojedeme zpatky. 1. zazitek bude, proc maleho prevlikam, aby si mohl hrat na dvorku....prece jej nenecham,at se mi vali po zemi, at uz doma nebo venku v peknem obleceni, ne? Teda, kdyz ja budu v botech u ni a maly se mi tam bude valet, strkat prsticky do pusiny a ja v botech, to je hygiena. Doufam, ze bude vice chodit, jak po zemi, aspon ja jej nenecham, uz tak jsme v jejich rodine divna....
11. dub 2008 ve 21:54  • Odpověz
Chtela jsme se zeptat, zda nektera nemate nahodou zkusenosti s vyrazkami okolo pusinky. Maly mel vzdy plet nadhernou, hlavne v dobe kojeni, coz je normalni. A posledni 2 tydny si casto saha do pusinky, rostou mu zoubky a vzdy pres den se objevi vyrazky, takove malinke cervene pupinky a pres noc zmizi. MUDr. rikala, ze to muze byt stravou a nebo tim, ze porad dava prsticky do papulky. Stravou to neni, vyzkousel ajsme vse. Poradte, please..... :sweat_smile:
11. dub 2008 ve 22:00  • Odpověz
kocurek, ani trošičku ti nezávidím... :frowning2:
já měla úžasnou tchýni...jsem si s ní hodně rozuměla
11. dub 2008 ve 22:01  • Odpověz
Dobré ránko holky,nějak bylo krásně ty dva dny a já se nedostala k pc :slight_smile: Využila jsem venkovní možnost :grinning:
Tak teda abych nebyla pozadu za váma, tak mě letos 27 :sunglasses: .........
gabuse krásné fotečky, dětičky jsou krásné, moc vám to všem 3 sluší!! No na baráčku třeba já jsem,ale život s rodičema taky nestojí z anic....ale co se týče výhody zahrady pro děti, to je opravdu úžasné......
kocurek tak to tě čeká zase perný víkend, tak budu držet palečky, ať to s Eričkem zvládnete a přežijete jak se říká...
Já jsem chtěla jet dneska do ZOO,ale manžu jsem nepřesvědčila.....tak jsem ho alespoň donutila, že potřebuje Ondra botičky, tak pojedem asi do Prioru.Pak jsem ho nenápadně přesvědčila, že se chci podívat na svatbu, vdává se mi spolužačka ze střední, tak snad se půjdu juknout, uvidíme.
Jdu zmenšit fotečku a hodit do alba. Ve čtvrtek mi známá kreslila na zeď do pokojíčku.
12. dub 2008 v 06:16  • Odpověz
12. dub 2008 v 06:22  • Odpověz
Ahoj holky,tak mame 15 st a ja stihla prevlect periny, vyprat 2 pracky,povesit,uklidit, navarit na zitra a az se maly vzbudi, dam mu napapat, ja taky neco zdobnu a pujdeme k tchyni na obed. Ja bych do 14:30-15:00 umrela hlady.Tak hezky den.
12. dub 2008 v 11:11  • Odpověz
autor
Čaute babulky :wink:
kocurku-to bude mít ze slin tu vyrážku,Kubajs to teď má taky,jak pořád slintá a strká si tam ručičky,to pak přejde :wink:
gabu-nemáš zač,hlavně aby ti pomohla!!!
derm-moc krásné,já budu dávat během týdne velké nálepky Krtka,teda mám to naplánované,ale beztak nebude čas...
12. dub 2008 v 11:16  • Odpověz
autor
gabu-máš strašně moc krásné děti :slight_smile:
Ty jsi z Rivky???? podle té fotky před sedmičkou...Tě odněkud znám :wink:
12. dub 2008 v 11:18  • Odpověz
ahoj holky,
díky za kompliment, ale všechny máme krásné dětičky :slight_smile: ale jinak to jsou zlobivci, holka v pubertě a syn takový malý nerváček :slight_smile:
kupinka: nejsem z rivky, bydlím ve frýdku, ale chodím tam za kamarádkou...je tam hezčí prostředí než tady u nás :slight_smile:
derm: hezký obrázek :slight_smile:syn má zas stěnu nad postelí oblepenou Bořkem stavitelem...ale už nějak vyrostl, tak jsem zvědavá, s jakým nápadem přijde teď :slight_smile:
12. dub 2008 v 11:46  • Odpověz
ahoj, vsechny vas po dlouhe dobe zase zdravim
s Dominickem si ted doma zvykame, nejak nic nestiham, natoz konika, ale snad se to brzy utrepe a zase se pripojim
12. dub 2008 ve 12:48  • Odpověz
Ahoj Luci!Včera jsem Tě zrovna vzpomínala.Dominiček je nádherné vlasaté miminko!!!OBROVSKÁ GRATULACE!!!
12. dub 2008 ve 12:58  • Odpověz
Lucik: také gratuluji k mimiskovi :slight_smile:
12. dub 2008 ve 13:01  • Odpověz
holky díky :slight_smile: Taky doufám gabus že mu to dlouho vydrží, ale snad ho autíčka neomrzí tak rychle.
kubi však se k tomu dohrabeš :slight_smile:
Jsem se byla dopoledne juknout kamarádce ze školy na svatbu, fotila ji Brigita a poznala mě kupodivu i po těch 3letech, co mi fotila svatbu :slight_smile:

lucikpetik :slight_smile: Tak se hlavně opatruj a odpočívej :slight_smile: Domča je krásný :wink: :grinning:
12. dub 2008 ve 14:57  • Odpověz
diky holky. prave jsem zjistila, ze mam 37,1 tak nevim, co se deje, snad to nebude stoupat
12. dub 2008 v 16:50  • Odpověz
lucikpetik,to můžeš mít od kojení....uvidíš co a jak, to se stává
12. dub 2008 v 18:04  • Odpověz
ahojky holky...Tak jsem si právě nalila vínečko s kolou a jen tak relaxuji...za chvíli si pustím asi nějaký film a dvd a budu jen tak odpočívat, byl to dneska bláznivý den :grinning:
derma:krásný obrázek, taky přemýšlím jak malému udělat pokojít, ale zatím to nemám domyšlené.. :slight_smile:
luci:snad ta teplotka brzky klesne a hlavně doufám že nestoupla, a jak jina si užíváš s Dominičkem?? :slight_smile:
12. dub 2008 v 19:51  • Odpověz
Lucik,od prsu-jedině....
12. dub 2008 ve 20:45  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.