• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Frýdek-Místek

(Zamčená)
16. května 2011 
toruš díky
lucikpetik,tak co, máš teplotu větší nebo jak?? Kdyby jsi měla pocit že jo,nebo ti hycovaly prsa, dej si sudený obklad, nebo pod sprchou se osprchuj vlažnou vodou.....Doufám,že z toho nebudeš mít nic jiného, prsa tě nebolí? Že by se tě chytal zánět...
12. dub 2008 ve 20:51  • Odpověz
Přeji vám hezké ráno a hezký celý den :slight_smile:
13. dub 2008 v 10:01  • Odpověz
ahoj holky,
ono to asi vypadá, že bude docela hezky :slight_smile: Je třeba vyvenčit děti a bříška :grinning:
13. dub 2008 v 11:09  • Odpověz
ahoj holky,
no my od desíti byli venku, td jsme se vrátili....jdu udělat kapání do polívky a budeme papkat .-)
13. dub 2008 v 11:58  • Odpověz
derm,jsem si všimla, že jsi z Lískovce...mám tam kamarádku, Lenku Krasulovou( Malyjurkovou),neznáš ji? Včera večer jsem se nudila, tak jsem si pročítala vaše diskuze....abych vás trochu poznala :slight_smile:
13. dub 2008 ve 13:02  • Odpověz
gabuse jo máš pravdu,jsem odtud. Znám,ale jen od vidění :wink: :slight_smile:
13. dub 2008 v 19:06  • Odpověz
Lucik:vekla gratulace :sweat_smile:
13. dub 2008 ve 21:03  • Odpověz
Ahojky, vcerejsi obed u tchyne bed byl celkem fajn, prijeli jsme v e dve, ja nastesti pokjedla doma, jinak bych hlady umirala atam si dala 2.obed. Obed meli az ve tri....
R navrh, abychom odjeli mezi 17-17:30, ja mu rekla, ze je mi to jedno, jen at pocita s tim, ze E bude utahany, nastesti spinkal dopoledne, jelikoz jsme byla na 100% jista, ze uz neusne, kdyz tam bude plno lidi, novych zazitku a hlavne hluk, jelikoz oni nejsou zvykli, ze by ztisili hlas, proste mi to pripada, ze neberou ohledy, tak jsme rekla, ze at pocita s tim, aby byl E v postylce jako vzdy, v sedm. Obed probihal hladce, i kdyz mi bylo moc lito male od R svigry, dali ji na kraj stolu, dost odstrcenou, nevenovali ji vubec pozornost, proste se rodice bavili a ona, kdyz dojedla, co by sedela u stolu nez si rodice vypiji kafe, kdyz je u babicky, ma tam hracky, chtela si jit hrat, ale oni ne, ze ma sedet, az vsichni dojime. E se samozrejme vrtel a to ja jsem na to nemela jej nechat sedet u stolu 2h nez oni doji, jak maji ve zvyku vykladat. Ne, jak my, ze pojime a pak si jdeme sednout od stolu. Takze jsme dala E na zem, chodil si, hral s kulickou, ale ja porad kontrolovala, zda neco nebere. R mamka tam ma kristal u zeme a plno veci napr. nuzky ve vysce stolecku, co by mohl rozbit nebo se porezat. Na konec jsem sla k nemu, aniz bych dojedla a hrala si s nim a nase zabava byla lozeni po schodech, nejdrive po ctyrech a pak po nozickach z cehoz ja jsem byla utahana, jak pes, porad nahoru a dolu. PAk si jej na chvili vzala R mamka, ale jen na chvili. Ale jak rikam, zadne ohledny na malou, co bylo ohledne deti, tak porad tututu na E, ale na malou ne, moc mi ji bbylo lito, tak si aspon s nama hrala. Navrat se protahnul, jelikoz R mamka dostala navstevu, takze vyjeli az kolem seste, coz bylo pozde, jelikoz cesta trva minimalne 30 min. Ericek celou cestu proplakal, byl rudy, pak uz dokkonce zacal kaslat, natahovat, ze jsme jen cekala, ze bude zvracet. TAk jsme jen R rekla, ze priste musime vyjet drive, proste se rozloucit a jet.Zadne ohledy na mati, ale na maleho. Omlouvam se, ale aspon si musim nekde psotezovat...
13. dub 2008 ve 21:25  • Odpověz
Pichla jsme par fotek z mobilu do alba
13. dub 2008 ve 22:20  • Odpověz
kocurek, vůbec se neomlouvej, mě taky pomáhá se vypovídat nebo se vypsat ze zážítků a problémů, hodně to pomáhá. No já koukám, jaké tam jsou zvyklosti, co se týče toho stolování a tak....je to síla a těch dětí je člověku asi nejvíce líto!! Dobře že si to "sabotovala" i když jsi to pojala jako normální pro nás věc se věnovat dítěti.
Juknu ještě na fotečky a půjdu spinkat :slight_smile:
13. dub 2008 ve 23:08  • Odpověz
kocurku fotečky moc krásné!! Sluší vám to oběma. Akorát si říkám, ta fotečka číslo 16, Eriček vypadá jako za sklem, to je kde focené nebo jak? Vypadá to zajímavě :wink:
13. dub 2008 ve 23:10  • Odpověz
kocurek: nemáš to vůbec jednoduché :frowning2: , já bych se už asi zbláznila
krásný chlapeček :slight_smile: ten tvůj Eriček
13. dub 2008 ve 23:12  • Odpověz
Diky holky. No, spanelaci nejradeji chodivaji na nejake oslavy do restauraci, coz ja jsme radikalne zamitla. Uz na krtiny, kdy mel E 5 mesicu a probihaly ve FM se R rodina divila, ze to slavime doma, coz ja rekla, at si teda jsou posedet,ale ja do restaurace mimco nevezmu, kdyz muze klidne doma spinkat a byt v klidu. Zde oni mrnata tahaji proste vsude a nejdrive jsou na 1.miste oni a pak deti. Dle toho vypada vychova! Des a hruza, rvou na cele kolo vsude, neumi se chovat. Ve skole byvajo od 9:30 maji vyucovani do 16:00 prvni stupen an do 17:30 zbytek. Dovedete si predstavit, ze vam dite prijde domu a pak uz nema naladu na delani nejakych ukolu, ani ven uz neni cas jit, jelikoz nez dojdou domu, zase neco utece. Je fakt, ze zde deti nechodi spat drive, jak v devet ci deset vecer, coz je pro me nepredstavitelne. Ted bude den matek, zde se to slavi 1.nedeli v kvetnu a nasledujici tyden maji byt vesnicke slavnosti, takze me opet ceka zabava a jen doufam, ze tam R nebude chtit spat, to by me dorazilo.....Kazdopadne budou chtit jit do restaurace, coz ja v zadnem pripade, to at si jdou se pobavit a ja si budu v klidu, klidne i s malou..... :sweat_smile:
14. dub 2008 v 10:20  • Odpověz
kocurek: ono se už asi těšíš " šíleně" do ČR, co? A máš tam vůbec nějakou dobrou dušičku, s kým by sis mohla popovídat, kromě manžela?
14. dub 2008 v 11:08  • Odpověz
ahoj, tak teplota nastesti odesla, asi to bylo z pretazeni, jak jsme byli v patek venku, nebo nevim, prsa si totiz myslim, ze mam tak akorat, ze to maly stiha pit
jinak je hodny, spinka nebo papa, breci jen kdyz ma prdiky a v noci spi zatim ukazkove, dneska jsem vstavala jen jednou
14. dub 2008 ve 12:28  • Odpověz
Lucik,
tak to máš hodné miminko :slight_smile: To by si přály všechny maminky :slight_smile:
to já jsem z toho svědění tak nervózní a protivná, že malý, až se narodí, bude taky takový neklidný...asi, po mamince :slight_smile: Už se těším :grinning:
14. dub 2008 ve 12:40  • Odpověz
tak hlavne, ze to ma po kom mit, ne ? :grinning:
14. dub 2008 ve 12:58  • Odpověz
to máš pravdu :grinning:
14. dub 2008 ve 13:28  • Odpověz
ahoj holky!!
kocurku tak to budeš mít zase další náročný víkend, nezávidím.....No mě taky čeká náročný, manža dneska odcestoval doPolska, vrátí se v pátek asi až večer.A v sobotu máme pozvanou rodinu 10lidi na oběd, manža má sladkých 25 :slight_smile: Takže oslavy. Už teď mám hrůzu z toho vaření, co budu připravovat v pátek a v sobotu, budu kantáre, ani sipořádně nesednu.....doufám,že po tom víkendu vydržím stále 2v1 :slight_smile:

lucikpetik tak to je dobře, já se zlekla, jestli tě třeba nechytá zánět nebo tak. Tak to Domča je opravdu zlatý, to se ti muselo spinkat co? :grinning:

kozimura a co Terezička, jak jste na tom vy holky??
14. dub 2008 ve 13:29  • Odpověz
derm ty mas mladeho manzilka to se ti jeste chce, chystat takovou maxi oslavu? to ja uz byla zdechla neco delat
no dneska me ty prsa boli, tak doufam, ze se nic nedeje - to jsou starosti
no maly dneska spi cely den, tak se obavam, aby v noci dneska nebantoval
14. dub 2008 v 17:18  • Odpověz
lucik no nechce.........ale co mám dělat, u nich v rodině se každé narozeniny sleze 10lidí, já to razantně zamítla, že je zvát nebudu,ale když má ty půlkulatiny, tak budu muset.......Moje mamka mi v pátek bude hlídat prcka abych něco zmákla už v pátek, no bude to každopádně síla......jsem byla odrovnaná jak měl prcek 2ročky, pozvali jsme babi a dědu z obou stran na oběd, to byla síla......j se z toh dostávala ještě druhý den. Celý den na nohou, bolelo mě všechno a malá mi dala co proto večer, když už jsem si chtěla spočnout. Takže to bude každopádně náročné. Příští týden zase máme na odpo pozvané známé, tak to bude jinačí naštěstí......ale i tak :wink:
14. dub 2008 v 18:39  • Odpověz
Derma:ahojky!Jsem v jednom kole,tak nestiham psat.Terezka je zdrava,ale dnes pekne protivna :frowning2: Cely den bulela,nevim,co ji preletelo pres nos.Uzijte si oslavy-koukam,ze je manza taky mladsi.Jarek je ode me taky mladsi-o 2 roky :wink: Ja jdu zas do toho kolotoce,nez se Terka vzbudi.
14. dub 2008 v 19:00  • Odpověz
ahojky holky :slight_smile:
zdravim lucikpetik, jsem na tebe nedavno myslela, zes tu dlouho nebyla. Ale vidím, že jste v pořádku :slight_smile: moc gratuluju, Domi je krásný :dizzy_face: :dizzy_face:
14. dub 2008 v 19:30  • Odpověz
kozi tak to je fajn,že jste v pořádku, už jsem si zase říkala, že by vám holky něco bylo.....ale je jasné,že se kolem mimča všechno točí a na pc nemáš chuť a čas.....taky za chvilku budu zase v takovém koloběhu :grinning:

lucikpetik u vás na termínu duben psala mamča kočičátka o porodu doma, teda, já ji obdivuju,ale nechtěla bych, radši do špitálu, je odvážná. Četlo se to jedním dechem, krásně to napsala ten svůj porod :grinning:
14. dub 2008 ve 20:35  • Odpověz
dermajetics:ta fotka je za sklem, mas recht, jak se rika, je to fotka za sklem, kterou jsme si vyfotila na mobil. :sweat_smile:
14. dub 2008 ve 20:42  • Odpověz
kocu no jsem uvažovala co to je, a kde to je......mi to nedalo se nezeptat :wink:
14. dub 2008 ve 21:23  • Odpověz
dermajetics : vsak se ptej :grinning:
14. dub 2008 ve 21:58  • Odpověz
autor
čaute holky,nějak tu nestíhám chodit :confounded:
Kubajs už mi dává zabrat,chodí spát kolem osmi a pak jsem ráda,že si můžu v klidu pouklízet a dát si s Martinem v klidu kafe....dneska nám přišlo vyučto za plyn,jsem se úplně klepala,jak jsem to otvírala,ale naštěstí nám vracejí :slight_smile: ještě jsem zvědavá na vodu,mám strach,že to půjde právě na ni :frowning2:
Teď jsem byla venku,je tam úplně úžasně,že? :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
Jo,dívaly jste se v neděli na výměnu manželek?? Jak tam říkala,že koupelna se musí denně uklízet???Tak jsem jí te´d po měsíci vydrhla :grinning:
Luci-malý je nádherný,zdá se mi celý taťka...
derm-jak ty,Tě vůbec nevidím,co ty křečáky??? A co princezna,zlobí moc? A Ondrášek? Jo,půjdeš na výlet?
kozi-jak ty prdíky,je to lepší? jsem Ti ten babycalm mohla říct i já,mi to vůbec nedošlo,Kubovi pomáhala jenom to!!
gabi-jak ekzém???
kocurku-s tchýní mazec :pensive: ale natrvalo budete bydlet tady,ne?? tak naštěstí s ní pak nebudeš moc často :wink:
Ale třeba můj bratránek,co bydlí na Floridě a má 2,5 letu Nicolu,tak když spolu mluvíme přes skype,je tam 11 dopoledne a oni ještě všichni chrápou-malá chodí spát denně kolem půlnoci :confused: je to tam naprosto normální

toruš-a jak vy???
a co Nytri???
15. dub 2008 v 11:28  • Odpověz
dobré skoro poledne holky,
já před chviličkou vstala...co mám ty problémy, tak v noci nespím a pak ráno to takhle dospávám...už je mi z toho blbě,mám úplně rozhozený den, nic pořádně nestihnu,vždy si naplánuji, že někám zajdu a pak to takhle dopadne :frowning2: Děti se musí sami vypravovat do školy, no je mi hanba, ale co nadělám.... :frowning2:
Derma: termín se ti už maličko blíží,co? Já ti tak závidím.....doufám, že to taky tak rychle uběhne :slight_smile:
Jdeš tady do Frýdku do nemocnice?
Kocurek: a jak je u vás ?
Ostatní " ženy" teď moc nepíšou..... :frowning2:
15. dub 2008 v 11:32  • Odpověz
Lucik : jsem si četla, že si měla epidural, platí se za něj něco? Já ani nevím, jak je to teď s těma poplatkama....
15. dub 2008 v 11:34  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.