• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Frýdek-Místek

(Zamčená)
16. května 2011 
ahojky holky, no já taky teď bojovala s malým aby mi vůbec usnul no hrůza, ale normálně usíná v pohodě, asi nějaký špatný den... :slight_smile: JInak malý v pohodě, poobědváme a půjdeme určitě ven ťapkat...
kupi:no za plyn nám taky vraceli ale za elektřinu jsme teda pěkně doplatili.. :unamused: pěkně mě to naštvalo, protože si teď s manželem chceme dělat autoškolu a koupit auto a to byla čára přes rozpočet.. :grinning:
gabi:z toho si nic nedělej když v noci nespinkáš tak to někdy dospat musíš, aby jsi byla odpočatá a v pohodě i smimiškem...děti tě určitě chápou... :wink:
15. dub 2008 v 11:38  • Odpověz
tora: díky...jsem si připadala jako špatná matka...ony aji ty hormony pracuj v tom těhu :slight_smile: takové stavy jsem v předešlých těhu nezažila, tak teď to muselo přijít :grinning:
tak hezkou prochajdu s Lukáškem :slight_smile: já se taky půjdu projít, až se dám dohromady :slight_smile:
15. dub 2008 v 11:44  • Odpověz
autor
No vidíš,ještě elektrika!!!!No,budu doufat....ale platíme na všecko dost vysoké zálohy,tak snad to vyjde....
gabi-neboj,to Ti uteče jak voda,za chvilku tu jsou prázdniny,pak už budeš rodit!!!!!A jenom spinkej,spánek je zdravý a jenom Ti prospěje!!!
15. dub 2008 ve 12:02  • Odpověz
Hezké poledne mamule :slight_smile:
Tak by mu už toho máme hodně za sebou dneska, v 8 jsme jeli ke kamaráce na kafíčko, dorazili po půl jedenácté, neý jsem uvařila polívku, pak malý chtěl koukat na pohádku a u ní mi usnul, takže dneska zalomil už docela brzo, uvidíme jak dlouho mi bude spinkat a jak vydrží do večera. Odpo vyrážíme zase ven, třeba užívat sluníčka :grinning:

kupi já tě taky nevídám babo, asi jsi za chalupkoiu, tak tě není vidět, jak se vyhříváš s Kubíkem na zahradě :slight_smile:
Myslela jsi jako myslivecký?? No určitě půjdeme,to už malá by měla mít 5týdnů, to by už šlo. Uvidíme, jak dlouho tam vydržíme :slight_smile:
gabi ani nmluv, blíží,ale na druhou stranu je to ještě daleko, jsem teď 35tt + 3, na koníkovi to mám posunuté o 2týdny.....potřebuju vydržet do května, pak mi to je jedno :grinning:

Jdu žehlit,asi předposlední várka miminkovského :slight_smile: Zítra si jedu konečně koupit vložky do porodky, kojící podprdu a pár drobností, už to chci mít zabalené a mít klid nejen na dušičce :slight_smile:
15. dub 2008 ve 12:03  • Odpověz
derm, tak preji, at tu oslavu zvladnes bez uhony, vubec ti nezavidim, no koci je statecna, obdivuji ji, ze to zvladla doma, ja bych byla posrana strachy, v te porodnici jsem prece jenom mela pocit bezpeci, nevim
kozi to jsme radi, ze je mala zdrava, jj, kolotoc, to mi neco rika :wink:
parybka to jsi hodna, ze jsi na nas myslela, uz to mame za sebou :wink: kupi mas pravdu, maly je cely tatka, toho nezapru :slight_smile:)
gabi tak si uzivas, unavena, nebo je ti i spatne?
to ja ted bojuji s teplotou, uz jsem mela v noci 38, trepala se mnou zimnice, pak mi zas bylo vedro, to bude tema cisternama, co ted mam, mam je uplne horke, nevite co na to? srazim to paralenem a chladim
15. dub 2008 ve 12:39  • Odpověz
gabus a za epi se plati 1500,-
15. dub 2008 ve 12:49  • Odpověz
Ahoj,
my jsme ted' pořád venku,jak je krásně.Holky,závidím všem,kdo bydlíte v domečku ,děti si hezky vyhrajou na zahradě.Já jak vypustím tu naši zvěř ven,tak ho musím pořád nahánět,at' mi nezdrhne,kde nemá.Tady na sídlišti je to v poho dopoledne.odpoledne je na hřišti,v parku a na písku hodně lidí,většinou větší děti,takže pro prcka je to trochu nebezpečné.No nechci vidět ty prázdniny.
Dneska jsem malému chystala oběd a chviličku jsem nedávala pozor a už byl na stole a po hlavě spadl dolů,tak snad to bude bez následků :confounded:
Už jsem dokoupila další blok plavání,za chvíli nám končí první,tak budem pokračovat dál.Vojtíška to už docela baví a chci at' se naučí potápět a pak ho nechám pod vodou natočit na kameru. :slight_smile:
15. dub 2008 ve 13:25  • Odpověz
Ahoj holky, hezke odpoledne, zde mame slunicko, ale vitr a jen 10 st, takze zima. Od zitrka ma zacit prset, az do nedel, tak se teste, tam bude hezky a teplo... :slight_smile: . Jdu oblect maleho a jdeme na prochazku.
15. dub 2008 ve 14:10  • Odpověz
lucik dík, zvládnout to musím :slight_smile: Jinak se chlaď, to děláš dobře, kdyby to ale do večera nepřešlo, zavolej si na horkou linku kojení

nytri tak to bobek má první úraz,co? Kdyby ti náhodou blinkal nbo bylmalátný, nečekej a utíkej na pohotovost. Budu držet palečky, ať to nic není a malý je v pořádku

kocu tady moc pěkně, venku 15ve stínu, zrovna jdu oblíkat a jdeme ven.

pa holky večer :slight_smile:
15. dub 2008 ve 14:17  • Odpověz
ahoj holky,
tak jsem se byla projít,je tam fakt krásně. :slight_smile: Vyzvedla jsem syna z družiny dříve, tak byl překvapený, že pro něho přišla mamka. Normálně vyzvedává dcera, chodí do stejné školy.
derm, ale i tak je to už za pár.ty blaho, ať neporodíš dříve z těch příprav, to bude beztak stresu... :slight_smile: No já bych stresovala jako blázen :grinning:
Lucik, jsem jen unavená,ale špatně mi není :slight_smile: ty vado, to stojí dost ten EPI,no tak ,hlavně jak to za ty prachy zabírá.Lucik a nemůže to být ten zánět, jak psala derm?
Nytri, mě malý spadl v půl roce z letiště na zem, a taky jsem měla strach, ale v poho, pořád jsem ho kontrolovala a nic a dcera jak měla 1 rok, tak řádila v postýlce a přepadla z ní taky na zem a dobrý...prý si děti nějak neublíží, ale je asi třeba je kontrolovat. Já si myslím, že bys to poznala, možná by plakal, jinak se choval...no uvidíš.stačí vteřina....
15. dub 2008 ve 14:27  • Odpověz
gabus nevim, doufam ze ne, srazila jsem to ted paralenem a chladim a davam tvaroh
teda tvoje deti jsou kaskaderi, ale tomu se asi neubranime nikdo
15. dub 2008 v 15:01  • Odpověz
Lucik, to bude dobrý...je fakt, že já takové problémy neměla. Jsem kojila max. 14 dnů, malý byl hladový pořád, asi jsem měla řídké mlíko.
Jinak u těch dětí, to je fakt, stačí vteřina nepozornosti...jsem ráda, že se třeba neopařili, nebo tak, to jsou pak následky....
15. dub 2008 v 15:14  • Odpověz
Tak se nám to počasí pěkně pokazilo,co? :unamused: Teď se tady prohnala hnusná bouřka a kroupy.
Kupi:prdíky dobré.BabyCalm zabírají parádně-zrovna teď tady bubnuje do plínek :grinning:
My jsme elektřinu dopláceli 600,- ale jsme na to 2 rodiny.Plyn teprve čekáme...
Gabu:já za Epi platila 1700,-
Dnes jsme byli na kontrole v nemocnici a vše včetně výsledků ok.Zacvakli jsme dalších 30kč za kontrolu a 645 v lékárně
15. dub 2008 v 16:25  • Odpověz
za Probiotické kapky.Je to bordel.Na další kontrolu jedeme za 14 dní a zítra jedem konečně na 1.poradnu.
15. dub 2008 v 16:29  • Odpověz
Kozi, tak hlavně ,že je Terezka v pořádku. já taky, co mám ty ekzémy, tak platím u doktora, za léky, těch jsem teda už měla, za pohotovost, no furt něco. Ještě, že se v poradně pro těhu neplatí.
Jo holky, chci se zeptat - co jsem těhotná, tak mám problém s vyprazdňováním, chodím 1x týdně ( na to, že normálně je to u mne 2x denně) - no a bylo mi doporučeno, ať si koupím glycerínové čípky ( tuším, že se to tak jmenuje). Nemáte někdo s tím některá zkušenosti? ať třeba pak nesedím na tom záchodě furt... :slight_smile: Je to hrůza! Ani ranní kafe nezabere.Nepamatuji se,že bych tím trpěla v minulých těhu.
15. dub 2008 v 16:44  • Odpověz
Gabu:a zkoušela si Activii?Jinak ty čípky-nejsou to ty,které se dávají po porodu,když nejdeš na velkou?Jestli ju,tak jsem pak po něm šla v poho jednou.
15. dub 2008 v 16:54  • Odpověz
No tak my za elektřinu dopláceli 7500 takže nic moc no... :frowning2: nám malý taky spadnul z postele, spinkal tam a netušili jsme že už se umí tak hýbat a najednou rána a spadnul ale taky vše v pořádku....
gabi:jejda tak to vůbec netuším s tím zkušenosti nemám....
kozi a luci:epi to je to jak ti to při porodu píchají do zad??
derma:tak to přeji hodně štěstí s tou oslavou určitě to vše zvládneš a bude to perfektní...my jsme to měli tento týden ale nejsem těhotná to je fakt...takže tě litujji předem... :wink:
15. dub 2008 v 17:28  • Odpověz
kozi: nezkoušela, nevím jestli by zabrala, já moc jogurty teď nemusím...mi doktor řekl jenom, ať si koupím glycerínové čípky, tak možná, že to jsou ony, no uvidíme... :slight_smile: No závidím těhulkám, které mají celé těhu OK.
Tora: no s malým se to stalo úplně stejně, nevěděla jsem, že se přetočí a bylo to. No a přistál na zemi na koníčkách. Chudáček :frowning2:
15. dub 2008 v 17:48  • Odpověz
Tora:ju,do zad.U mě jim to moc nešlo-nemohli se trefit,tak mi to napichovali hodinu-úžasné-stočená do klubíčka a nemoct se hýbat při kontrakcích...
15. dub 2008 v 17:50  • Odpověz
autor
Derm-ale jako o tom víkendu neblbni,ať se Heli na Tebe nenasele a nechce ven!!!!! Se šetři,se svět nezblázní!!! Loni na výletě mi Kubajs prospal všecko v kočáru,však víš,tak snad i Heluš :wink: a jaký máš pocit z porodu? Bojíš se?

Luci-Kubajs byl taky Martinova kopie asi tak 2 měsíce po porodu,v porodce mu všichni říkali Martínku :grinning: ale teď už je úplně jinačí,vidím tam i trochu sebe a vlastně se mění pořád.....ale aspoň není po susedovi :grinning: :grinning:

Gabi-s tím jsem problémy neměla,tak ti holka neporadím...ale pomáhají švestky,kup si ve Veze,za to nic nedáš...

Toruš-tolik za elektriku? No to fakt potěší :confounded: zálohy platíme 1200,-tak snad to vystačí :pensive:

To počasí mě fakt naštvalo,ale i tak jsme si užili sluníčka,Kubu mi zas Besa celého olízala,on se tomu řehtá,já jsem z toho na nervy.....taková normální rodinka :grinning:
15. dub 2008 v 19:16  • Odpověz
autor
Nytri-bych s Kubou taky hnedka na plavání chodila,ale začíná být ekzematik-tak nemůžem :frowning2: :frowning2: :frowning2:
15. dub 2008 v 19:19  • Odpověz
Ahoj babulky, tak se hlásím, unavená, zmožená...... a to jsem chtěla večer žehlit, seru na to :grinning:
Holky to zvládnu, musím......dezert nedělám, nechala jsem manžovi udělat dort,takže to mám z krku, v pátek upeču šišky sekané a udělám kuřecí roládku to si dají odpo k zakousnutí a na oběd jsem vymyslela bramborový salát, ten udělám v pátek po obědě, jak mi Ondra usne a pečené masíčko, ať u toho nemusím stát.......No i rodina musí pochopit, jak na tom jsem, v sobotu už mi pomůže manža, nosit to bude a tak,takže bych měla teoreticky sedět.........i když já nevydržím sedět, pořád kolem návštěvy lítám a pak se to ukáže bohužeo večer jako :frowning2:

Kupi pak ještě jeden víkend s přátely, ale to už bude v pohodě :slight_smile: Musím vydržet aspoň do 1.května, pakuž mi to je jedno, budu malou v bříšku přemlouvat, ať ještě vydrží :grinning:

S tou elektrikou mě nestrašte, my jsme si špatně z netu opsali ty hodiny kdy je napsáno kdy se zapíná levný a drahý proud. A celou zimu jsme topili a prali atd samoz. v tom drahém proudu, takže máme 800V v draém proudu !!! a 600V víc než loni v tom levném..........takže bohužel s mamkou čekáme pálku na doplacení. U nás je vyúčto v květnu.........takže moje porodné padne na elektriku asi :cry: :pensive:
15. dub 2008 v 19:36  • Odpověz
autor
Čau holky,
právě mi volala ségra,strašně plakala,Terezka na na jipce,měla rýmu a kašel,pak se dusila,tak jeli na pohotovost a tam přišli na to,že srdci se nedostává kyslíku,tak je na přístrojích a uvidí se,co dál....teď v sobotu jsme slavili jejich 5 ročků. Jsem z toho na prášky,ona je moje zlatíčko zlaté :cry: :cry: :cry: :cry: tak držte palečky....
15. dub 2008 ve 20:21  • Odpověz
kupi to je strašné, ty bláho, by mě třeba ani nenapadlo že z takového nic kašle a rýmy se stane tohle. Budu držet palečky,snad se to rychle zlepší!!!!
15. dub 2008 ve 20:28  • Odpověz
kupi: drzime palecky i na 3000km od FM :frowning2:

Ja si dnes udelala nadhernou prochazku, 3h, do centra a po pamatkach, samozrejme s kocarkem a bylo skvele, dokonce jsme i kuk do nejakych obchudku, kde jsem s kocarkem vjela.

Co se tyce epiduralu, mely jste stesti, ze vam jej stacili dat, me uz nemohli dat nic, bylo pozde, nic by uz nezabralo. A stejne mi epidural nebyl doporucen, jelikoz trpim silnyma migrenama, ale vsem vam preji, pokud jej snesete a muzete si jej dovolit, pry je porod uplne jiny. JA mela porod, jako za stara, s veskerou bolesti, co u toho je. Ted se smeju, ale rikala jsme si, ze je to stejne, jako nase babicky, kdyz rodivaly na polich, prisel na ne porod, odrodily a sly dal pracovat :grinning:
15. dub 2008 ve 21:40  • Odpověz
Ahoj,
Kupi,moc moc přeju at' je neteřinka brzo v pořádku.

Já jsem epidural neměla,ale holka,co se mnou ležela napokoji měla už druhé dítě a u prvního epidural měla,u druhého ne a říkala že to byl fakt rozdíl ta bolest.

Kocurku,ty trpíš migrénami?Já taky co bydlím ve frýdku,chytne mě to sice jednou za čas,ale stojí to zato.Jsem pak nepoužitelná a jenom zvracím,takže si nemůžu vzít ani tabletku.Ty na to něco bereš?

Zítra jdem do herničky u mariánského kostela do Kenny klubu.Máme to jako náhradu plavání,jak byl Vojtíšek nemocný,tak jsem zvědavá,jaké to bude.
Vy někdo chodíte s dětma do nějakého mateřského centra nebo na cvičení?Já se byla jednou podívat do Broučka,ale bylo tam hodně lidí.A slyšela jsem ,že Naschválníček na hoteláku není špatný.

Tak ten pád dneska na držku je v poho,žádné příznaky otřesu nejsou,jenom pár modřin.
15. dub 2008 ve 21:52  • Odpověz
nytri
Ja pred otehotnenim trpela silene, v tehotenstvi klid, jennormalni bolest hlavy, ale po porodu opet staly stav. Jak rikas, jsem nepouzitelna, potrebuji klid, ticho a tmu. Nekdy jsem nepouzitelna i 2-3 dny. :frowning2: Ja beru silne prasky z rady TRIPTANu a ted je jeden novy, co mi pomaha a ten se jmenuje CINIE a ten, pokud ti da doktorkala, tak doplacis jen pakatel. Normalne jsou 4 tabletky a stoji okolo 300,-, ale 8 nebo 10, ted presne nevim, doplacis jen pakatel. Kdyz jsem plne kojila, tak nebrala nic, ale ted, i kdyz jeste kojim, tak us je beru, musim byt prece fit. A ty, co beres? Triptany jsou silene drahe, ale kdyz uz neni pomoci, tak clovek i zaplati, aby s emu ulevilo. JA mela nejvetsi strach z migreny u porodu, pokud by mi zacala, nebyla bych schopna vubec odrodit, nastesti k tomu nedoslo.....nekdo, tam nahore me osvitil. :sweat_smile:

Kdo uz mate vetsi mimca,kojite jeste nektera nebo do kolika mesicu jste kojily?
15. dub 2008 ve 22:05  • Odpověz
kupi:ježiši to je strašné tak držím palečky ať je to vše ok, pak dávej vědět..ta elektřina my bydlíme sami ani ne rok a měli jsme strašně malé zálohy tak se to dalo čekat, no ale vodu máme zálohy 1200a stejně jsme dva tisíce dopláceli. :slight_smile: no jo musíme šetřit... :grinning:
NO já si epidural nechala taky píchat, aleměla jsem to zadarmo a píchlai mi to hodinu a nestrefili se a říkali že mám divné záda a potom mě začalo nutit na tlačení takže už to potom ani nemělo cenu a nechali toho takže kozi vím jak ti bylo :grinning:
malý taky má pořád nějaké ekzémky takže bazén taky neriskujeme vadí mu i voda doma...možná že chlorovaná by nebyla tak strašná ale nevím nevím... :unamused:
15. dub 2008 ve 22:14  • Odpověz
Kupi:držíme pěstičky,ať se Terinka co nejdříve uzdraví.
Kocurek:Mně ho sice stihli dát,ale od bolesti mi nezabral.Ale zas podle paní doktorky mi urychlil porod.
Terka dnes děsně zlobí.Od 16.hod nespala,tak jsem si myslela,že večer pěkně usne a houby.Nejdřív se přecpala,tak mě 3xpoblinkala,pak usla,ale jen na třičtvrtě hoďky.Teď uspává manža-povedlo se!Ale na jak dlouho...
15. dub 2008 ve 22:17  • Odpověz
Tora:tak u mě to dokončili,ale ke konci jsem už chtěla říct,že už ho nechci...
Migrény mám taky a naštěstí se bolest hlavy nekonala.Dlouho jsem záchvat neměla(zaklepat!).Když ho mám,musím mít ticho,tmu,klid a studené na hlavu...
No nic,balím to.Chce se mi spát a za chvilku zas budu kojit...
15. dub 2008 ve 22:27  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.