• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Frýdek-Místek

(Zamčená)
16. května 2011 
Kocurku,
já právě neberu žádné tabletky,pořád se chystám zajít s tím k doktorovi.Já jsem si vzala vždycky nějaky klasický prášek od bolesti,ale stejně jsem to vyzvracela,než začal působit.Slyšela jsem,že ale existujou čípky,které se zavádějí do zadku,takže to by bylo spíš pro mě.Kámoška má třeba migrény z cibule,takže to může být i z nějakého jídla.

Já pořád kojím.Do 8.měs plně,od 8 měs.začal Vojtíšek večer papat kaši a normálně jíst začal kolem roku.Byl to s ním velký boj s tím jídlem.Ted' už je to docela dobré,ale nejí všechno.Jinak ted' kojím v poledne před spaním,večer před spaním,jinak neusne.V noci tak 3X.
15. dub 2008 ve 22:31  • Odpověz
kupi: držím palečky za Terezičku
15. dub 2008 ve 23:55  • Odpověz
Dobré ránko babule :slight_smile:
kupi tak co neteřinka? Myslela jsem na ni, snad už je líp....

Holky já taky trpěla migrénamaale těhotenstvím Ondry se to zlepšilo, už to není takové naštěstí, teď mám klid,ale říkám i, bůh ví jaké to bude po druhém dítěti.
To já musela zaspat, hodně pít, ticho a klid, jak říkáte i vy, rušilo mě i vlastní tlukot srdce, síla.....kaput celý den i dva. Doufám,že ty časy jsou za mnou....¨

Jinak co se týče kojení, já Ondru kojila do prosince ještě, měl 21měsíců. Možná kdybych nebyla těhu tak bych ho kojila ještě, už jsem to musela ukončit, bylo to vyčerpávající.....
16. dub 2008 v 07:18  • Odpověz
Preji vam hezky den....jdeme ven.

Cipky jsou a dobre. Prasek si musim vzit hned, jak citim, ze mi migrena zacina....pak jak se rozjede, uz je pozde, vse vyzvracim. Pokud to je obycejna bolest hlavy, s tim si nelamu hlavu nebo od patere.... :sweat_smile:
16. dub 2008 v 10:07  • Odpověz
ahoj holky,
tak jsem probuzená a zase tady. Mám za sebou děsnou noc.v 10 večer jsem si šla lehnout a ve 4.30 jsem ještě nespala. Zkoukla jsem na nově všechny reprízy - no hrůza. Ne a ne zaspat. V 5 hodin jsem si dala sprchu ,namazala tělo a zase šla si lehnout, no usla jsem až tak po šesté a v sedm mne budila dcera. teď jsem dospávala zbytek, ale cítím se mizerně. No holky, vás trápí migrény, mne zas ekzémy - si nevyberem :frowning2:
Kupi: když se mažu krémem a nejvíc postižená místa si mažu ještě mastí - nějakou hormonální LOCOID 0,1% - hydrocortison - tak ono by to mělo určitě po nějaké době zabrat. Ekzémy se vytrácí po nějaké době? Kurňa, já nevím, příští týden to bude měsíc a yýsledek žádný. Jen já jsem po psychické stránce na tom špatně :slight_smile:
16. dub 2008 v 11:14  • Odpověz
autor
Ahojky holky moje...
děkuju za podporu,jste strašně hodné...takže má oboustranný zápal plic,alergie žádné-měl totiž noční Dudek-no a je pořád na kyslíku a na umělé výživě.ATB by měly brzo zabrat,takže na jipce bude 3-7 dnů,pak týden na dětském a pak 6 týdnů doma-tak se ségra musí poptat,jestli by mohla být s Kubou potom,že by mi ji tady denně vozila...už tak bude z práce 14 dnů pryč...a to měli zaplacený egypt na příští týden :frowning2: takže to propadne...
No,my máme dneska devět let a zítra 4 od svatby,jenže ty Kubové zuby,tak nejdem ani na večeři :angry: včera usnul až v půl jedenácté,no mazec....
gabi-jj,mělo by Ti to zmizet,nebo aspoň se viditelně zlepšit,jinak změnit léčbu,když to nezabírá!!!!!Víš jak,je strašně moc mastiček a trvá dlouho,než nějaká zabere...
Derm-kdyžtak nechceš na ty oslavy něco pomoct??? Něco upéct nebo tak? Klidně si řekni,však jsem doma :wink: je mi Tě líto,ke konci už jsem byla ráda,že se dovalím na záchod,né tak ještě něco kutit...

Jo,občas jsem dala kubovi naše jídlo,jako br. kaši,rizoto a on mi hajzlík už to svoje neslané nechce :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: Co třeba prckům vaříte,ať mám nějakou inspiraci...
Jinak všem posílám pusinku,i těm dvěma do bříška :wink: :slight_smile:
16. dub 2008 v 11:29  • Odpověz
Kupi:je asi blbé psát"ještěže to je jen zápal plic",ale hlavně,že to není nějaká vážná srdeční vada.Dudek je dobrý.Chodím k němu a teď se k němu chystám.V těhu mi zas vylezl ekzém,ale na prstech,dost silný a furt se ho nemůžu zbavit.Je to hnus.Navíc chci,ať mi prohlídne Terezičku.Ve Frýdku,jak mě přijímali,mě hned doktorka varovala,že po mě Terezička na 50% může zdědit alergie a astma,tak kdybych
16. dub 2008 ve 13:08  • Odpověz
musela začít přikrmovat,tak žádný Sunar nebo Nutrilon,ale hypoalergenní mléko a pak se bude Terďa muset nejdřív do 1 roku vyhnout některým potravinám a některým do 3.let.Prý je na to nějaký seznam.Může jí to alergie o několik let odsunout nebo jim to úplně zamezit.
16. dub 2008 ve 13:11  • Odpověz
Ju a konečně jsme se dostali poprvé do poradny a máme už 4000g,55cm a obvod hlavičky 38 :grinning: A vypadáme jak Indiáni-včera se mi totiž osypala potničkami,tak nám na to doktorka napsala Gentianae :grinning:
16. dub 2008 ve 13:14  • Odpověz
autor
jj kozi,to mi ani nemluv...u Dudka jsem byla pečená vařená,tak vím,že je třída :wink: ale to jsem taky ségře říkala,že hlavně že to není nic vážného...já mám teď ekzém taky na prstech,vypadá to hrozně a nejde se toho zbavit,to mám myčku,takže nepomývám a na všecko používám rukavice :frowning2: tak nevím,no....my jsme brali taky strašně dlouho mlíko HA a koupem 2x týdně,jinak se mu to zhorší,tak uvidíme,jaký jednou bude... :wink:
16. dub 2008 ve 13:16  • Odpověz
Kupi:ju,kéž by na tom naše děti byly lépe než my...Teď jsem zoufalá.Alergie už propukly a já kvůli kojení skoro nic nemůžu.Na rýmu používám roztok mořské vody,do očí nějaké umělé slzy(chtěla jsem Borovou vodu,ale to bych musela na Polykliniku)a jinak piju šumivé Calcium.Na rukách dělám pokusy,ale normálně mi asi zabral Bepanthen.Byla jsem už zoufalá,tak jsem zkusila toto.
16. dub 2008 ve 13:40  • Odpověz
holky,
my máme asi každá něco...to je fakt síla...nejhorší je, že to můžou a nebo už mají i naše děti. Moje dcera, ta je od mala zdravá, na nic netprí, nemocná od mala nebývá,já nevím, snad je to tím, že kdysi se děti rodily a žádné problémy neměly. Zato syn od mala furt nemocnej, od 2 let trpí na ječné zrna, takže 2x do roka, jsme to museli řezat, měl stehy ,no chudák si užil...teď musím zaklepat, co chodí do školy, tak je to dobrý. Byl alergický na psa ( tedy na chlupy ) a my psa měli 10 let.A co slyším ze všech stran, tak skoro každé mimčo něco. Ach jo :slight_smile: Taky jsem zvědavá, co mne čeká.
16. dub 2008 ve 14:13  • Odpověz
16. dub 2008 v 15:22  • Odpověz
autor
Jenže nejhorší je,že tu alergii může člověk dostat kdykoliv,moje mamka ji má teď pár let zpátky,jinak nikdy problémy neměla a teď má šílený ekzém...tchýně to samé :frowning2:
16. dub 2008 v 15:24  • Odpověz
Kupi:ju,to je fakt.Mamča taky alergie dostala pár let zpět.
K výročí s Terezkou gratulujeme!Kytička nádherná!!!
16. dub 2008 v 15:33  • Odpověz
Ahojky, radeji se netrapme nemocmi...vidim, ze skoro kazda z nas trpi migrenou.....Tady dopol nadherne,ale k veceru se udelal sileny fukec. Od zitrka ma prset az do nedel, tak s eteste na nedherne pocasi.....

.Dnes jsme utirali s E.Kdyz jsem utirala jeho ohradku(davam ho tam,jen kdyz neco nutne potrebuji udelat a jsme sama,musim mu u toho pustit Krtka,jinak by tam nevydrzel a dostane piskotek),tak jsem mela v ruce pomyvacku a utirala a on mi vzal uterku,kterou jsem to chtela utrit na sucho a zacal s ni utirat tepich stejnym zpusobem,pak se mu to tak libilo, ze utiral porad stul,pohovku a rehtal se, jak kun.

kupinka: co se tyce toho zajezdu do Egypta, at si necha vystavit potvrzeni z nemocnice a stim zajde do CK, ma narok na 100% vraceni penez nebo zmeny rezervace ci destinace. Jsou na to zakony. Cim pozdeji to CK nahlasi, tim min ji daji, kdyby to nahlasila treba den pred odletem, navrati ji jen 25%. Orientuji se v tom, jelikoz jsem delala 12 let pro CK. Narok ma cela rodina, tedy otec,matka a dite, pokud by jel jeste nekdo jiny, byl by tam problem
16. dub 2008 ve 20:49  • Odpověz
Dobrý večer mamušky!Hlásím velký úspěch-Terďa mi po dlouhé době dnes krásně večer usla.Už jsem z ní byla na prášky.Snad bude bez dlouhého uspávání i noční kojení.Jdu toho rychle využít a zalomit.Dobrou!
16. dub 2008 ve 22:16  • Odpověz
autor
Kocurku-děkuju :wink:
Kozi-tak hlavně a´t jí to vydrží :slight_smile: hezky se po dlouhé době vyspinkej :wink:
16. dub 2008 ve 22:34  • Odpověz
Kozi: tak přeji úspěch,aby ti malá co nejdýl vydržela.
To já se ani nepokouším jít spát, nemá to cenu...vím co mne čeká :slight_smile: Tak dobrou všem maminkám, co se chystají do postýlky.
16. dub 2008 ve 22:36  • Odpověz
autor
gabi-tak zkus nějaký čaj..nebo teplé mlíko s medem.... :wink: třeba to zabere.............
16. dub 2008 ve 22:52  • Odpověz
Kupi: piju jen ovocné čaje a mléko s medem, to nee. To jsem ani nezkoušela, já mléko piju tak 2x do měsíce a to ve formě kakaa.Uvidím, zkouknu ještě nějaký film asi :slight_smile:
16. dub 2008 ve 22:55  • Odpověz
to by chtělo asi nějaké bylinkové čaje, teď mne napadá...musím zítra něco omrknout.
16. dub 2008 ve 22:57  • Odpověz
autor
Však právě,jsou i ty sweetdream-tak po něm se ti musí spát sladce,i kdyby nevím co :grinning: :grinning: normálně bych Ti poradila vinko nebo pulku,jenže teď...ale to bys zaručeně spala jako nemluvně :wink: a co,svědí furt tak hodně bobku?
16. dub 2008 ve 23:02  • Odpověz
no svědí, večery jsou nejhorší, přes den se to dá, ale večer jak je klid... :frowning2: třeba to vytrpět. no ty čaje fakt koupím, musím vyzkoušet všechno,něco zabrat musí...Půlku jsem si dneska s mojí mamkou dala, teda aperitiv, ale to jsem musela, po včerejší noci, kterou jsem měla :frowning2:
16. dub 2008 ve 23:05  • Odpověz
autor
Však jasné,nic se nemá přehánět :wink: já jsem si jednou dala deci červeného a zatrest jsem se zblula-ale fakt brutálně,sebe,podlahu.... :grinning: :grinning: :grinning: se to Kubajsovi asi nelíbilo :pensive: A co jméno,už jsi rozhodnutá které? my hcem kdyby druhé byl kluk taky Matyho :slight_smile:
16. dub 2008 ve 23:08  • Odpověz
dneska jsem si byla dobít kredit, neboť jsem chtěla volat kožařce, co jsi mi doporučila, ale pak přišla mamča na návštěvu a nebyl čas, tak tam zítra volám. Je fajn, že má tak dlouhé ordinační hodiny.Frýdlant moc neznám, jen trošičku, ( pochází odtamaď přítel ),ale poprosím kámošku, ať mne tam hodí a uvidíme :slight_smile:
16. dub 2008 ve 23:12  • Odpověz
autor
Mě vzala hned za týden...je to jednoduché,si to kdyžtak najdi na netu na mapách :wink: jsi měla říct,bych Ti tam zavolala a objednala tě....snad Ti pomůže,to tak totiž nejde,abys tak chudáku trpěla....
16. dub 2008 ve 23:15  • Odpověz
No já jsem chtěla Ondru, ale Matyáš vyhrává a hodí se víc k příjmení.Tak to bude asi Matyáš :slight_smile:
16. dub 2008 ve 23:17  • Odpověz
no právě, ale vydržela jsem to už nějakou dobu, tak to vydržím. Jestli to bude tak rychlé, aby mne vzala, tak supr. To už dám. :slight_smile:
16. dub 2008 ve 23:19  • Odpověz
autor
pěkné jméno,pěkné :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: a kde vůbec bydlíš v tom frýdku?
16. dub 2008 ve 23:19  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.