• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Frýdek-Místek

(Zamčená)
16. května 2011 
no u červeného kostela, teda jestli víš , kde je ČSOB, tak po Jiráskové nahoru tou cestičkou, kolem knihovny a tam v těch místech.Naproti máme dětské středisko, tak tam. No v pěkném kopci :slight_smile:
16. dub 2008 ve 23:24  • Odpověz
gabuse:a já pořád uvažovala odkud tě znám a asi od vidění...:Djá jsem bydlela o kousek výše než ty..:slight_smile:na mánesové...chodíme tam do toho střediska k doktorce ke špetlové jestli ji znáš :slight_smile:
16. dub 2008 ve 23:29  • Odpověz
autor
No,to teda joo.vím kde...to máš i docela blízko hospůdku u soudku,že? jsme tam kdysi rádi chodili,byla tam vždycky pohodička....to je asi radost tlačit domů kočárek :confounded: my tu máme taky dost kopců,tak vím,o čem mluvím...ale je to o zvyku,že...furt hledám na netu Kubovi tříkolku,jsme přišli na to,že mu nemáme co dát na narozky,plno věcí jsme mu už dali a pískoviště jaksi balit nebudem :grinning: a ta tříkolka,která se nám dost líbí,tak by byla až na konci května :unamused: tak asi naběhnem do hračkářství,a´t nám to pak jednou nevyčte :grinning:
16. dub 2008 ve 23:30  • Odpověz
jakou tříkolku máš vybranou??
16. dub 2008 ve 23:34  • Odpověz
Tora : znám, ale já chodím k jiné, k Valachové s dětma.Tak to jsme byly skoro sousedky :slight_smile:
kupi: hospůdku neznám, to je kde?No já si na kopce zvykla, horší to mají ti, co jdou na návštěvu, přijdou zadýchání...proto radši chodím do Místku, děcka můžou jezdit na bruslích a na kole ... :slight_smile:
tak to pak bude Kuba řádit.... :slight_smile: No taky mne to ještě do třetice čeká :grinning:
16. dub 2008 ve 23:37  • Odpověz
no tak to bude Kubík frajer :slight_smile:
16. dub 2008 ve 23:39  • Odpověz
autor
Soudek je jakoby u kruháče ke sparu...takové zapadlé,ale strašně fajn..
16. dub 2008 ve 23:40  • Odpověz
autor
No,snad jo.Je na ní dobré,že to jde všechno potom sundat a má to normoš tříkolku i na potom...
16. dub 2008 ve 23:41  • Odpověz
jeee ta je pěkná...
gabi:ale opravdu tě znám od vidění...:slight_smile:a kde bydlíš tam v těch spojených baracích nebo v tom co se opravuje??a do kuřátek chodíš někdy??
16. dub 2008 ve 23:43  • Odpověz
tak to vůbec neznám. mně vytáhnout do hospody, to je velký problém...já se totiž bojím tmy, co sedím doma, tak jít někde v 8 večer - no hrůza!!!Jinak s děckama v létě to jo, ale to musím brát zásoby sebou, to jsou hrozné vyžírky, oni by jenom jedli a pili a vymyšlali a já bych se nedoplatila :grinning:
16. dub 2008 ve 23:44  • Odpověz
já bydlím v té oranžové kostce, je to nad tím věžákem, co se opravuje. V kuřátkách jsem ještě nebyla a mám to před barákem..jen mne to tady štve, co to tu otevřeli, je tu více ožralců
16. dub 2008 ve 23:47  • Odpověz
autor
Však jsme byli taky takoví,ne???? Já jsem toho vždycky navymyšlala,no hrůza...a pak jsem byla vždycky na mamku nasraná,že už mi nic nechce koupit :pensive:
16. dub 2008 ve 23:47  • Odpověz
gabi:jj vím přesně kde nemáš náhodou pejska??no tak já bydlela hned těsně nad tím..neznáš martina maralíka??
kkupi:no já taková byla, ale jelikož jsme byli čtyři děti tak jsem toho moc nedostala.. :grinning:
16. dub 2008 ve 23:49  • Odpověz
no jo, ale kolik to dneska všechno stojí, to je děsné. Proto beru aspoň nějaké zásoby sebou a mám klid.Jako, moje děti, ty teda fakt furt jedí. Pak lítají na záchod - na velkou a pokračují :slight_smile:
16. dub 2008 ve 23:52  • Odpověz
autor
Tak Maty bude asi jednou stejný :wink:
Toruš-já jsem ze tří,ale jsem nejmladší,tak jsem toho kdysi využívala :slight_smile: ale moc často se mnou naši nechodili,to je fakt....proč asi??? :grinning: :grinning:
16. dub 2008 ve 23:57  • Odpověz
autor
Holky,mažu spát,je skoro půlnoc...takže krásně se vyspěte,papa :slight_smile:
16. dub 2008 ve 23:57  • Odpověz
tora: pejska jsem měla ,ale loni v létě jsem ho musela utratit, byla nemocná, měla jsem uřvanou čivavu. Jinak Maralíkovi bydlí u nás v domě.
16. dub 2008 ve 23:59  • Odpověz
já věděla že tě znám už vím přesně, je mi líto pejska, taky jsme naši fenečku museli utratit... no nic jdu taky spinkat tak hezkou dobrou noc.
17. dub 2008 v 00:00  • Odpověz
nad tím, myslíš v těch spojených kostkách?
17. dub 2008 v 00:02  • Odpověz
tak dobrou holky...taky to zkusím :slight_smile:
17. dub 2008 v 00:02  • Odpověz
gabuse: tak to bydlime kousek od sebe, ja bydlim hned pod nemocnici.

Holky, poslusne hlasim, ze je zima, jen 8st a pekny fukec, v noci lilo, jak z konve a ted je zatazeno.... :frowning2: :frowning2: :frowning2: brrrrr :cry:
17. dub 2008 v 11:00  • Odpověz
Kocurek:tady sice svítí sluníčko,ale je tu šílená kosa.Chtěla jsem dát malou ven do kočárku,ale soused odnaproti vypouští žumpu na zahradu,tak ji do toho smradu nechci dávat.Včera mi ji totiž pro změnu soused odvedle vyudil v kočárku smradem z komína...Kdo nám to záviděl život v rodiném domku?
17. dub 2008 v 11:21  • Odpověz
ahoj holky,
tak zase jedna děsná noc za mnou....já už to začínám mít úplně přehozené, v noci nespím a dopoledne dospávám :slight_smile: Zjusím ty čaje,snad pomůžou.Už jsem byla tak zlá, že jsem si už chtěla dát ten Dithiaden...kruci, co se to se mnou děje?!?!
Kocurek: tak to bydlíš fakt kousek..no já ten můj byt prodávám, teda už mám kupce,realitka chystá smlouvy, tak uvidím, jak dlouho tu ještě budu.Asi to vypadá, že než něco najdu, budu na chvilku u mamky, no ta bude mít radost :grinning: Ale uvidíme, zatím nic neřeším....
U nás je po včerejšku opět krásně, teda si myslím, koukám jenom přes okno..... :slight_smile: Ale svítí sluníčko. :slight_smile: teda to bych neřekla, že ve Španělsku je tak hnusně....
17. dub 2008 v 11:26  • Odpověz
autor
No,kosa tam je pořádná,ikdyž to z okna nevypadá......jj kozi,to znám,taky se tady občas něco pálí a to vždycky,když jsme na zahradě nebo když byl Kubajs malý a spal v kočárku :angry:
Gabi-to mě mrzí,že to tak pořád máš :frowning2:
17. dub 2008 ve 12:10  • Odpověz
už jsem objednaná na úterý do toho Frýdlantu..těším se už, že mi pomůže :slight_smile:
Holky, ale i tak vám závidím život v rodinném domku, v paneláku taky ,když chytnete blbé sousedy, tak to stojí zato.... :frowning2:
17. dub 2008 ve 12:14  • Odpověz
gabi:ne v té spojené kostce ale hned podtím jsou tam spojené tři vchody..je mi líto, že zase byla špatná noc...snad ti v tom frýdlantě pomůžou :wink:
No já byla teď venku celé dopoledne a je tam fakt kosa vítr je tam strašně studený, kdyby nefoukalo, tak tam je parádně!
kocurek:na jaké ulici bydlíš?
17. dub 2008 ve 12:29  • Odpověz
autor
Jo,to je pravda...ale zase v zimě je panelák milionkrát lepší....ale v létě zase nee :slight_smile:
17. dub 2008 ve 12:30  • Odpověz
Tora: tak to už vím, bydlí tam synova učitelka Orlová, jestli znáš...
Já ven ani nejdu, začíná mne bolet hlava a v krku, asi na mne něco leze :frowning2:
Kupi: v zimě se v paneláku nemusíme o nic starat, to jo, to je výhoda - komfort :slight_smile: ale v létě na baráčku - představa kafíčko na zahradě, děti blbnou furt venku, grilovačka,atd.... :slight_smile: ale tak někomu vyhovuje žít v baráku a někomu zas nee, je pravda, že kolem baráku je spousta práce, člověk musí myslet i na ta negativa.... :slight_smile:
17. dub 2008 ve 14:43  • Odpověz
ahoj babuch, jdu vás pozdravit!
Jsem pořád 2v1 kdyby jste měly náhodou strach..............
Od včerejška nezvládám nic, jsem utahaná, grogy, no síla jako, nechci vidět ten náročný víkend......
Včera od rána jsem měla holičku doma, takže 3hodinky pod její rukou, špatně mi chytla hlava - melír, tak odpo píše navečer přišla znovu a znovu mi ho spravovala....po obědě jsem uspala Ondru, odjela do města. Manžovi jsem koupila k narozkám jeho vysněnou vodní dýmku..........no coment.....pak ještě koupila skoro 4kila masa, a ještě scháněla po F i M vložky do porodnice, žíňky, a pár drobností......na podprsenku na kojení mi už nezbylo síly,přijela jsem domů vyřízená. Sotva jsem to vybalila a už tu byl ta kadeřnice a zpravovala mi melír....Takže už byl večer, a já grogy společně s Ondrou usla....pak se zase vzbudila okolo 21hodiny a nemohla usnout.....síla jako.....

Dneska jsem tu od 8 měla kamarádku, pak jsme šli společně ven, sluníčko ale brrr kosa šílená, teď mi mamka vzala Ondru ven, tak snad je nestihne déšť a já můžu nachvilku spočnout a nabrat síly. Zítra mě čeká perný den.

kupi díky za nabídku,ale to zvládnu, si ještě něco nachystám večer, ráno jakmile Ondra vstane si šoupnu do trouby sekanou a kuř.roládku, už nto mám rozplánované, mamča mi je naštěstí k dispozici. Pak musím ještě vyjet do města na pečivo, stavit se k prababičce, jak dorazíme domů, malý usne tak valím vyzvednout dort a pak končím :slight_smile: A podle toho v kolik dorazí manža ze služebky tak si spočnem a pojedeme ještě nakoupit potřebné věci.
Tak já zase juknu navečer, jdu vyžehlit pár kousků a pak hodim ležing, než dorazí babi s malým, pa
17. dub 2008 v 15:49  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.