• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Frýdek-Místek

(Zamčená)
16. května 2011 
autor
Derma-jsi střelená,ty chceš asi brzo rodit nebo co :angry: kdyby něco,klidně dej vědět,ju :wink:
Jsem byla dneska ve městě,nic koupeného a peněženka najednou prázdná!!!Jsem koupila Kubovi ty klasické dřevěné kostky,to normálně stojí 280Kč!!!!Jsem se tam málem kantla......
17. dub 2008 v 19:29  • Odpověz
gabi:jj znám ji no ona bydlí v posledním vchodě a já v prvním...:slight_smile:tak co už je ti lépe, nebo žádná změna??
Kupi:jj taky jsem šílela jak jsme kupovali kostky :grinning: je to děs co?? :slight_smile:
derma:tož budu držet palečky ať to všechno zvládneš v pohodě a ať je miminko hodně v bříšku aby jsi měla co největší klídek.. :wink:
17. dub 2008 v 19:37  • Odpověz
Tora: no teď jsem si na půl hoďky lehla a usla...koukala jsem na Ulici a pak nevím, konec jsem nestihla.Teď když tady vidím ten bordel, neumyté nádobí, tak je mi zle :frowning2: leze na mne chřipka. Buď se vzpamatuju a uklidím nebo to prdím a ráno začnu :frowning2: Však se nic neděje :slight_smile:
Kupi: tak to počkej, až bude Kubík větší a uvidí něco pěkného v reklamě a bude to chtít...to jsem si zažila se synem, pak v supermarketu dělal takové scény, normálně se někdy válel vzteky na zemi...no ostuda.. :angry:
Derma: tak ať to ve zdraví přežiješ :slight_smile:
17. dub 2008 ve 20:43  • Odpověz
jinak svědění přes den v pohodě,ale uvidím ,co večer...... :frowning2:
17. dub 2008 ve 20:45  • Odpověz
holky a kupi nebojte, já se nesesypu, ještě vydržím 2v1 :grinning: Ale je to náročné, přiznávám, to bych vám lhala. Na úklid seru a doslova, pomůže nebo udělá manža až přijde, bohužel to už nedám :confounded:
17. dub 2008 ve 20:52  • Odpověz
Ahoj holky,tak jsme se před chvilkou vrátili z Liedlu a ze Sparu.V Liedlu je skvělá akce pro miminka a pro těhotné(tričko,kniha).Nechala jsem tam přes 800,-.Mám ohřívač lahví za 299,- ;kojeneckou deku,overálky...Krom toho tam byly bodýčka,digitální teploměr(59,90),kojící podprda,sporťák tříkolka(teď nevím,jestli za 4.999nebo za 5.999)...
17. dub 2008 ve 21:05  • Odpověz
kozi: taky jsem se do Lidlu dneska chystala, to bylo ode dneška,ale nějak jsem to nedala...tak hlavně, že jsi dobře pořídila.... :slight_smile: Aspoń někdo :slight_smile:
17. dub 2008 ve 21:08  • Odpověz
Hezky vecer, poslusne hlasim, ze dnes v Madridu celou hodinu

SNEZILO!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :grinning: Nedelam si zadnou srandu.

tora: bydlim na Revolucni a ty?

gabuse : kam se budes chtit stehovat, mimo FM, do baracku ci bytu?

Ja se chystam do LIDLU na halenecky v pondeli, zde ta nabidka vybavicka a veskere potreby pro mimi je az od po a jsou tam nadherne halenecky.
17. dub 2008 ve 21:11  • Odpověz
zítra se do Lidl chystám, tak to je super!
17. dub 2008 ve 21:12  • Odpověz
dermajetics : hlavne vse zvladni :wink:
17. dub 2008 ve 21:12  • Odpověz
kocu tak to je síla s tím sněhem, to počasí fakt zbláznilo a všude.....
Neboj, zvládnu, musím :grinning: :grinning: I když se přiznám, začínám mít z toho bobky
17. dub 2008 ve 21:17  • Odpověz
kocurek: no buď Místek ( byt ) nebo se známýma uvažujem o dvojdomku,že postavíme...hledáme pozemek.Já bych brala domeček hlavně kvůli dětem, poblíž FM..tak uvidíme.Ale v tom případě bych musela bydlet tak určitě půl roku u mamky, než by se něco postavilo( hledáme levné varianty),ale to nevím, jestli klapne...má 2+1 a teď tam přifrčím já se dvěma a za chvíli se 3 dětma...no to bude MAZEC.Ale je to na dočasnou dobu a tak věřím, že mamka pomůže :slight_smile:
17. dub 2008 ve 21:19  • Odpověz
holky jdu hajat, jsem K.O Tak se mějte babuchy, zítra se snad připojím, uvidím jak to zvládnu, jinak až večer nakuknu.papa
17. dub 2008 ve 21:21  • Odpověz
gabuse: A co manzel, kde bude on, pokud se mohu zeptat?
17. dub 2008 ve 21:22  • Odpověz
kocurek: já manžela nemám, jsem už roky rozvedenáa přítel, s kterým jsem chodila 4 roky, mne po 1 měsíci společného bydlení opustil...vrátl se k ženě ( byl ženatý). Vadily mu moje děti, že jsou malinko nevychované a že on je má o mnoho líp vychované( ty svoje).Prostě je nebral, ignoroval je...ukázal se.No a dítě jsem si nechala, snažili jsme se tak dlouho a já si dítě moc přála a tak jsem si řekla, že když jsem sama zvládla 2, tak zvádnu i tři...mnoho lidí to nechápe :frowning2: takže takový je můj příběh, ale nelituji
17. dub 2008 ve 21:26  • Odpověz
Derm:jestli můžu poradit,tak velký výběr pěkných koj.podprsenek je vedle tržiště,tam jak je i galanterka.Ju a do toho Liedlu je lepší zajít už zítra.My jsme byli ve Frýdku a už to bylo dost vybrané.
17. dub 2008 ve 21:28  • Odpověz
no a perlička je, že ti moji známí, s kterými bych stavěla, je můj bývalý manžel se svojí ženou a dcerkou.S jeho ženou se už nějaký čas kamarádím, sourozenci jsou spolu a je fajn mít dobré vztahy.Každý budeme mít svoje a po dlouhááááááááááátanánském zvážení jsme si řekli, že do toho půjdem.Ten byt ,kde teď bydlím je i manželův, kupovali jsme si ho společně a já ho dosud nevyplatila, tak jsme přišli na takovéto řešení. Ale uvidíme, zatím zvažujeme.To taky mnoho lidí nechápe. Ale prostě někdy spolu lidi nemohou žít a je jim líp jako kamarádům...byli jsme mladí a blbí....spěchali jsme a tak to dopadlo :frowning2:
17. dub 2008 ve 21:31  • Odpověz
holky,
tak doufám, že jsem vás moc nevyděsila :slight_smile: Jsem úplně v poho :slight_smile:
17. dub 2008 ve 21:32  • Odpověz
Gabu:líbí se mi Tvůj přístup,že sis mimíska nechala a taky Tě za to obdivuji.
17. dub 2008 ve 21:37  • Odpověz
kozi: díky, takových lidí ,co to chápou je opravdu málo :frowning2:
17. dub 2008 ve 21:40  • Odpověz
gabuse
Taky te obdivuju a myslim si, jak rikas, zvladla jsi 2 deti, proc bys nezvladla to 3. ne???Vzdyt my zenske jsme silne a zvladame spoustyveci hrave.... :sweat_smile:
17. dub 2008 ve 21:41  • Odpověz
kocureK: svatá pravda...nás jen tak nic nepoloží :grinning:
17. dub 2008 ve 21:42  • Odpověz
Gabu:já spíš nechápu,co si nejdřív mimi děsně přejí a pak ho dají pryč.Ten tvoreček za to přece nemůže.
17. dub 2008 ve 22:01  • Odpověz
ahoj holky,
kozi, jsou i takoví,jak píšeš....já bych si to dlouho vyčítala,kdybych něco takového udělala.
došly mi baterie v klávesnici,tak píšu nějakou klávesnicí na ploše,no to se zapotím.... :frowning2: než něco napíšu
18. dub 2008 v 08:12  • Odpověz
autor
Čaute holky,jsem opět nevyspaná :frowning2: nakonec spal s náma,bo řval jak tur....a s nohama na hlavě nebo krku toho moc nenaspím...dneska jde Martin na velkou pařbu,tak snad bude kubajs hodný,když bude ocko mimi provoz...zítra se chystáme na shopping,tak uvidíme,jestli něco koupíme..
gabi-Tě obdivuju,fakt...a je super,že jste s bývalým kamarádi,to se jenom tak nevidí :wink: jj,pozemky jsou dost drahé,ale pak ten montovaný domek je hrubá stavba za cca 3 týdny....
18. dub 2008 v 11:03  • Odpověz
Ahoj holky, tak snad tam mate lip, zde je jen 5 st a sileny fukec, malem me odfouklo. Rano jsme se rozhodla jit k holici se nechat ostrihat a dopadlo to docela dobre, teda sestrihat vlasy :sweat_smile: . Chtela jsme si udelat foto, aby me tak pak strihavali, ale nez jsme dosla domu, uces byl uplne jiny, ale stacila jsme foto udelat...Preji hezke odpoledne.
18. dub 2008 v 15:44  • Odpověz
Kupi:
tak nejsem sama, kdo se nevyspal :slight_smile: ..se mnou někdy spí syn, když mu to dovolím,a ta noc stojí taky za prd, musím ho vždycky odsunovat,protože se vždycky přivalí až ke mne, dává přeze mě nohy, bouchá mne rukama, atd....jsem z toho vždycky nervózní...a to mu je 7 let... :slight_smile:
kocurek:
pěkný účes...sluší ti :slight_smile: já se už objednávám tak 2 měsíce k holiči, ale jsem shnilá zvednout telefon a zavolat tam...už bych se měla nad sebou zamyslet :grinning:
18. dub 2008 v 17:13  • Odpověz
autor
Kocurku-máš to vážně moc hezké :slight_smile:
gabi-tak to už se těším...ale tak jednou za čas to neva,ale on by chtěl denně-a to fakt nechcu dovolit...

taky musím k holičce,mám už vlasy skoro k zadku :frowning2:
derm-tak jak válčíš?
kozi-co Terinka?
Luci-co Domišek?
A Toruš a Nytri???jakpak se máme?
18. dub 2008 v 19:11  • Odpověz
ahoj mamusky, tak jsem tu ted par dni nebyla, protoze jsme trosku valcili a vy jste toho napovidaly....
tak ja nakonec ulehla s teplotama, no ulehla, mela jsem teploty, tak jsem odstrikavala, placalna na kozenky tvaroh, chladila a dneska jsem konecne bez teploty, ale tu jednu mam porad nejakou divnou...
navic maly to asi ze me citil, tak nechtel moc pit, rval, tak to bylo takove vesele, ale dneska spinkal zase hezky, to ale zase pro zmenu mam mlika asi malo, protoze pak lezi, cuca si zbesile palecky, tak jsme ho zkouseli dokrmit a papkal, ale rano se mi z toho kvalitne pozvracel, takze se asi prepapkal, ted mu stacilo moje a spi...
takze u nas veselo
a jak se mate vy? co planujete na vikend?
18. dub 2008 ve 20:51  • Odpověz
Dekuji za pochvalu, holky, no, u kadernika to bylo daleko hezci a ze zadu je to uplne suprove, ale jak jsem psala, povichr me ucesal daleko lepe. Jinak zitra uz to bude vypadat uplne jinak.
V nedeli jdeme opet k tchyni, meli jit az za 2 tydny, uz ted mam zkazeny vikend... :wink:
18. dub 2008 ve 21:27  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.