• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Frýdek-Místek

(Zamčená)
16. května 2011 
kupi tak oslava, bude dortik?
kozi dobry, ted uz jo, nejak jsme se do toho konecne dostali, tak to jde, maly je hodny...akorat ted se mu nejak nechce spat, tak musim jit uspavat...tak papa zitra
22. dub 2008 ve 21:28  • Odpověz
autor
Jj holky,bude dortík :wink: vybíral ho Marťas,normálně objel hafo cukráren až se mu někde líbilo nějaké auto či co..tak jsem zvědavá :slight_smile: ale jedna holka tady z koníka taky teď slavila a místo Adámek tam napsali Davídek-by mě asi odvezli :frowning2: :frowning2: :frowning2: ale byla by aspoň sranda :grinning: :grinning:
gabi-to je supr,že se toho zbavuješ!!!!!!
lucišku-supr,že kozenky nezlobí :sweat_smile: :sweat_smile: :wink: malému posílám pusinku :wink:
kocurku-kdy se teda vracíš?
22. dub 2008 ve 22:25  • Odpověz
gabuse : V Madridu bydlim v cihlaku. V CR bud u nasich v panelaku nebo pobyvam spise v baracku, kde jsem vyrustala, chci, aby si nasi maleho uzili, ale nejradeji pobyvam v Jesenikach, teda kousek od PL hranic, tam mame velkou chalupu, kde je jak v raji. Vecer otevres okno a potucek sumi, mesicek sviti do postele......

kupinka : Vracim s ena zacatku cervna a budu tam 3 mesice.
22. dub 2008 ve 22:36  • Odpověz
jé,kocurek, já jezdívala taky do jeseníku, mám tam ještě rodinu a ségru, ta bydlí ve Starém Městě pod Sněžníkem, taky krásné místo..cca 30 km od Jeseníku....moc ráda tam jezdím, ale není tolik času. Hned bych se tam odstěhovala. :slight_smile: Ségra mi moc chybí.
Tak tady potom budete shánět nějaké bydlení? když tu chcete zůstat natrvalo?
22. dub 2008 ve 22:51  • Odpověz
Ahojky,tak mame pekne,nefouka vitr,ale zima, 9st. TAkze hned oblect a ficim ven,at mame trosku slunicka hned dopoledne.

gabuse : Budeme bydlet v baracku ve SViadnove. V ch mame Jesenikach mame chalupu v Jindrichove, pokud ti to neco rika-Krnov, Albrechtice, Tremesna, Jindrichov. Do mesta Jeseniku je to kousicek.

Hezky den vsem mamickam...
23. dub 2008 v 09:37  • Odpověz
ahoj holky!!
teda já koukám, kolik jste toho včera nakecaly .:slight_smile:

Já musela ráno do města, brr zima, se mi moc nechtělo, Ondra už byl potom unavený, málem mi v buse zpátky usnul. Ale holt jsem musela, doma nic k jídlu, tak aspoň na veču a zítra něco máme, už toho nezvládnu tolik nakoupit, takže opravdu jen taková šetrná taška v jedné ruce a druhé prcek :slight_smile:

Dneska má manž anarozky, tak udělám nějaký dobrý oběd, asi domácí hranolky a krkovičku na pepři jako minutku....Takže si v klídku zdřímnu v poledne s prckem a konečně dospím ten víkend :grinning:

kocu tady je taky hnusně, asi to jde od vás :slight_smile: Je to počasí stejně zblázněné ale....
23. dub 2008 v 10:53  • Odpověz
ahoj holky tak derm zase dneska oslavicka, uz si konecne odpocin....
jinak to pocasi je hnus, ze?
23. dub 2008 v 11:21  • Odpověz
autor
Zdravím holky...
derm-tak ať se Ti obídek povede :wink:
luci-tak jak malý v noci,v poho?
23. dub 2008 v 11:25  • Odpověz
autor
Tady je horoskop,stačí zadat den,místo a pokud víte hodinu narození...na mě i Martina to dost hodně sedí...

http://stary.astromat.cz/index.php?mb=1&pm=1
23. dub 2008 v 11:30  • Odpověz
lucik jen dobrý obídek, to prostě musí být, jinak si v klidku posedíme a večer si dám s manžou trošku vína a možná večer zvládnu i něco jiného :grinning: :grinning: prostě pohoda dneska :grinning:

kupi Letí to s těma prckama, co? Roček ani ses nenadála.....Co jsi nakonec koupila Kubíčkovi??
23. dub 2008 v 11:50  • Odpověz
Holky,na kolik vyjde asi to focení u Brigity?A kdy jste jí to platily?Hned nebo až vám dala fotky?
23. dub 2008 v 11:53  • Odpověz
autor
No pískoviště,hafo aut,ale hodně jsme mu jich už dali,oblečení,kostky,telefon neboli halo halo :wink: a ke konci května mu dorazí ta tříkolka...
23. dub 2008 v 11:53  • Odpověz
kupi ty bláho .-) tak to byl asi Kubajs moc hodný :grinning: :grinning:
kozi my byli teď v pondělí,ale já vlastně nevím, kolik to bude stát, to je síla, co? Bylo mi blbé se zeptat, uvidím asi až při předávce foteček
23. dub 2008 v 11:56  • Odpověz
kupi ty už máš fotečky??Mě říkala že toho má teď hodně, omlouvala se, ale že to bude asi až za měsíc....
23. dub 2008 v 11:57  • Odpověz
kozi my meli 50 fotek a platili jsme 700 myslim.. a platila jsem to az pri prevzeti...
ty jo kupi tak to se maly ma, to je darecku...a maly v noci spi, vstava tak jednou dvakrat, tak to jde
23. dub 2008 ve 13:15  • Odpověz
http://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImageID=1353956&vReferer=

holky takový dort měl manža o víkendu, jsem mu nechala udělat....
23. dub 2008 ve 13:16  • Odpověz
lucik dík za info...aspoň budu vědět, kolik si mám připravit penízek
23. dub 2008 ve 13:16  • Odpověz
autor
no,já vlastně taky nevím,kolik budu platit :frowning2: jenom mí říkala,že jich vyfotila 140-tak jako fakt nevím :confounded: budu je mít v pátek,tak jsem fakt zvědavá.....
derm-hezký,Martin měl podobný,ale bez podprdy :grinning: :grinning:

no,dárků má fakt dost,ale přímo na oslavě jich moc mít nebude,třeba to oblečení mu dávat nebudu :grinning: :grinning: a fakt plno už má na hraní...pískoviště přijde příští týden,to má ale od tet,né od nás....
23. dub 2008 ve 13:34  • Odpověz
kupi my taky tak nějak fotek, měla 150 a pak ještě blejskla několikrát prcka...tak nevím....doufám,že se neprohneme v peněžence :slight_smile: i když od ní ty fotečky opravdu stojí za to. Pak mi dej vědět, kolik jsi platila, jo? Ať se trošku připravím :grinning:
manža si přál v podprdě, červenou barvu a aby jedna bradavka vykukovala - vymyšlavý to člověk :grinning:

a odkud budete mít to pískoviště? My jsme loni objednávali z neckermanu to kryté, když to odděláš, udělají se z toho takové lavičky po stranách
23. dub 2008 ve 13:52  • Odpověz
autor
jj,já mám taky to kryté,ať tam třeba nenadělá kočka nebo když prší....ty,nemáš ty tak náhodou spát?
23. dub 2008 ve 14:13  • Odpověz
no jsem chtěla kupi,ale nezalomila jsem s prckem.....jak na potvoru,ale malý mi dlouho nespal jenom hodinu,tak už mi tu bantuje u pohádky :frowning2: jsem toho moc nestihla jako....přečetla jeden článek na záchodě akorát .-) a žádný ležing ani nebyl
23. dub 2008 ve 14:23  • Odpověz
jo tak to je stejne, my tez meli cca 150 fotek, vyvolala 50 nejlepsich a stalo to tech 700,- takze to budete mit podobne
nic jdeme koupat, papat, uspavat, takze o vecerni program postarano, papa zitra
derm - hezky vecer :grinning:
23. dub 2008 v 18:47  • Odpověz
autor
tADY MI bRIGOTA POSLALA PÁR FOTEK http://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImageID=1355023&vReferer=

DERM-BUDU PLATIT 830,- :wink:
23. dub 2008 v 18:55  • Odpověz
ahoj holky,
kupi: Kubík je nádherný....moc mu to na těch fotkách sluší :slight_smile:tak ať si užije dárečků
Derm: parádní dort...no jo,ti chlapi :grinning: ty ses nechala fotit s břůškem i s Ondráškem?no tak to už se na fotečky těším :slight_smile:
to já tam taky zabruslím, až se prcek narodí...není nad pár uměleckých foteček :slight_smile:
vrátila jsem se před chvíli od mamči, brácha mi tam složil kočárek, objednávala jsem ho přes net, tak jsem měla strach, jestli nebude něco chybět, ale je vše OK.Ale paráda...už se těším...a nejen já...to bude bitka :grinning:
23. dub 2008 v 19:18  • Odpověz
Omlouvám se,že jsem hned neodepsala,ale zalomily jsme s Terinkou obě na posteli :grinning:
Děkuji za info k fotečkám. :slight_smile:
Kupi:fotečky nádherné,už se taky těším.
Derm:ta dorta nemá chybu :grinning:
23. dub 2008 v 19:24  • Odpověz
autor
Tak ses aspoň pořádně vyspala,ne? Se mi to taky stává,poslední dobou nějak často :grinning: asi stárnu či co.... :zipper_mouth: :sweat_smile:
23. dub 2008 v 19:36  • Odpověz
Kupi:ju,vyspala :slight_smile: Terinka bantovala ráno,tak to taky potřebovala dospat :grinning:
23. dub 2008 v 19:57  • Odpověz
dermajetics: MAs pekny melirek
kupinka: Moc pekne fotecky

TAk namzde opet odpoledne prselo,jeste,ze jsme dopol byli 2h venku.
Holky,ja s easi zblaznim, v ne opet jdeme k tchyni a ne na obed, ale uz od 10 dopol, jelikoz R ma zapas, me slehne. A to jsme si rikala, ze mam 2 vikendy volne, at prijde ona a pak na den matek a dalsi vokend fiesty, ale vypada to tak, ze budeme u ni 7x za sebou. :unamused:
23. dub 2008 ve 20:44  • Odpověz
autor
No,tak to Ti nezávidím :frowning2: a nejde se z toho nějak vyvléct?
23. dub 2008 ve 23:06  • Odpověz
Dobré ránko:slight_smile:
kupi tak budu mít připravenou šrajtofli na fotečky,díky :grinning: Kubík je krásný, ježiš já se už těším na fotečky!!
gabus to víš, to si musel říct, že chce ty prsa.....asi jeho sen či co :slight_smile: Jo nechala i s bříškem ať mám profesionální památku, tak uvidíme...jestli vyhladí na pc ty strie na břichu :grinning:
kocu díky,aspoň se cítím zase jako člověk :grinning:

Dneska jedu na sociálku, v úterý jsem to nezvládla, měli tam jenom do 13hodin,tak jedu teď ráno, mamka s prckem jedou se mnou, pak se zkusíme podívat do cirkusu, dopo od 10hodin mají otevřené to svoje cirkusové ZOO. Zítra si tatínek vzal volno a asi pojedem do ZOO do Ostravy, já se těším jak malá holka holky :grinning: :grinning: Tak uvidíme, jestli naše plány vyjdou. Zítra ráno ještě musím na kontrolu na gyndu a na ozvy,tak snad to bude dobré a můžem jet na výlet. :grinning:
Tak jdu dělat snídani :wink:
24. dub 2008 v 06:47  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.