• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Frýdek-Místek

(Zamčená)
16. května 2011 
kupi krasne fotecky....
24. dub 2008 ve 14:21  • Odpověz
derm vyhladi :grinning:
tak pekny vylet..
24. dub 2008 ve 14:22  • Odpověz
autor
zítra má pršet,ale snad bude hezky a v zoo bude fajn :wink:
24. dub 2008 v 17:00  • Odpověz
Ahoj holky, dnes bylo nadherne, dopl. 15 st a odpoledne kolem 20. Ericek spinkal od 9 rana do 12:30, uz jsme si rikala, zda s nim neco neni, normalne si spinka tak cca hodku dopol. a hodku odpol. Tak si jiste dovedete predstavit, co jsme vsechno stihla udelat..... :sweat_smile: . V zapalu uklidu mi vytekla pracka :frowning2: , ale funguje.
Odpoledne jsem byla s Ericekm v parku, tak uelala par fotek, ale mobilem, nemela sebou fotak,pridam do albicka. Po porve jsem jej vytahla ven z kocarku, normalne vetsinou spinkal, tak polilat si po trave. Zde chodi s detmi na piskoviste, houpacky, ale do zelene vubec a to ja s nim porad. Je zde jeden velky park, kde je hodne stromu, travy-zatim zelene, ruzne fontany, tak ma spestreni a chodi tam hodne psu a jsou tam ptaci, coz s emu silene libi....nastesti za nimi jeste neutika. Dnes se vyradil na trave.
Jinak mame zmenu, v nedeli nejdeme k tchyni, rekla jsem razne ne, ze chci mit 1 den v tydnu klid a pohodu a s nekym se sejit, tchyne totiz volala, zda by mohla prijit ona v sobotu, tak rekla, ze jo. Pro me je to lepsi.....
Hezky vecer
24. dub 2008 v 19:13  • Odpověz
ahoj holky, tak dneska počasí OK :slight_smile: kóóónečně
kocurek: vy tam teda máte výkyvy počasí...jednou šílená zima, pak tak hezky.....ale zato tam budou parčíky rozhodně hezčí než ty u nás...dle foteček a malý supr...už řádí,to je fajn :slight_smile:
s tou tchyni to už asi chtělo zakročit...já na tvém místě bych se už asi zbláznila :grinning:
derm: tak ZOO,jo? se máte... :grinning: tak snad bude hezky :slight_smile: a co mimi,ještě se nehlásí?
24. dub 2008 ve 20:06  • Odpověz
gabuse: co se tyce parku, tak nic moc,v centru, to jo, ale mimo..neni, jakjit ve FM kolem reky ci se projit k MAME ci po lesnich stezkach....Konecne jsem pocitila vuni kvetoucich stromu, posekane travy...jsou to veci, ktere by mi ani normalne na mysl neprisly, kdybych byla v CR. :frowning2:
24. dub 2008 ve 21:23  • Odpověz
no vidíš...aspoň nějaké poitivní věci :slight_smile:
24. dub 2008 ve 22:33  • Odpověz
no vidíš...aspoň nějaké poitivní věci :slight_smile:
tak přeji dobrou maminám, které ještě nespinkají :slight_smile:
24. dub 2008 ve 22:35  • Odpověz
sakra...to nějak blbne :angry:
24. dub 2008 ve 22:36  • Odpověz
Ahoj holky, preji hezky den, snad sjte mely klidne noci. Ericek uz spinka zase 2h, tak jsme zvedava, kdy s evzbudi. MAme nadherne, slunicko, teplo, me boli silene zada.
Vcera mi vytekla pracka, nastesti funguje a dnes odesla mikrovlnka :frowning2: , jen cekam, co bude dalsi.papa
25. dub 2008 v 10:41  • Odpověz
Ahojky,tak máme sice nádherně,ale asi příde déšt'.Na společném termínu holky psaly,že v Praze prší a u Brna se zatahuje,tak to asi brzo dorazí knám. :frowning2:
Já jsem byla dneska po delší době venku,mám nějakou chřipku.Byli jsme na písku a Vojtíškovi se tam moc líbilo.Byl tam sám,tak se neměl s kým škubat o hračky.
Doma máme hyc a je tu jak v kobce,okna máme zalepené igelitem,protože nám opravují barák.Pořádně ani nemůžu otevřít okna,protože tu jde prach a ještě za oknem věčně někdo je.
25. dub 2008 ve 13:03  • Odpověz
Kocurku,nám vyhořel vysavač a neodtéká pračka :grinning:
25. dub 2008 ve 13:04  • Odpověz
holky v klidu, mi nefunguje pracka, vytahuju uplne mokre pradlo, oprava pry 2-3 tisice, tak to jsem cela nadsena...
jinak uzivejte pocasicka, o vikendu pry ma byt hezky tak jsem vas pozdravila a ficim ven, mejte se
25. dub 2008 ve 13:27  • Odpověz
ahoj holky,
nytri: tak ten déšť je už za chvilku u nás...vypadá to už venku nějak blbě :frowning2: tak aspoň jsi to s Vojtíkem stihla.....
Luci: jaký máš kočárek?Jsem se dívala na fotečky a nejde vidět
jinak mně divně vrčí lednice, mám už ji 13 let, byla to naše první věc, co jsme si kdysi koupili jako manželé...asi dosluhuje...tak mě asi taky brzo picne :angry: a žere proud jako kráva! ještě doplácím za vodu...no super!
Luci : a vyplatí se ještě vrážet do opravy?
derm: co ZOO...bylo?
kocurek: jak se sere, tak se sere.... :frowning2:
25. dub 2008 v 17:11  • Odpověz
ahoj holky,
v ZOO jsme byli, dorazili až ve 4odpo domů....jsme totálně unavení, napíšu více zítra,jo? Jinak držím pohromadě,ale bolí nožičky!!!
Pa a hezký večer
25. dub 2008 v 19:47  • Odpověz
autor
Ahojky holky,už mám fotky,jsou úplně boží!!!!!!! http://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImageID=1361570&vReferer=
Dneska jsem tu měla na noc kámošku,zítra máme tu oslavu a já nějak nestíhám.....tak vás tady jdu jenom pozdravit a popřát krásný víkend :wink:
25. dub 2008 ve 20:28  • Odpověz
kupi: fotecky moc hezoucke.
JA mam par fotecek, kde je maly nahy a ja polo-naha a je to moc pekne, zpocatku jsme si rikala, ze do toho nepujdu, ale nic neni videt, je to cerno-bile, teda spise hnedo-bile, ale nadhera. JInak pokud byste to chtely videt jeste nez to naskenujeme (nejak neni cas) tak visime vsichni ve Frydlante ve vykladu atelieru, ktery ma fotografka v drogerii, je to hned u Textil Halle, pokud to znate, jednoduche najit, hned za kruhace, Je tam velka fotka tatinka s malym a me s malym. Jedna znama se vyjadrila, ze tam jsme jak MADONA S MIMINKEM a to nevedela nic o foceni, az mi prisla sms, ze s eani nepochlubim, tak s evam taky trosku pochlubim.

Jinak jsem uz koupila mikrovlnku, za 600,- kc, to jde ne???? Nic na ni neji, je jednoducha, ale jde to, JEn jsem zvadava, co ta pracka, zda bude ok.
TAk dobrou babce a hezky vikend, me ceka perny, zitra prijde tchyne.
25. dub 2008 ve 21:19  • Odpověz
Lucikpetik,my jsme taky měli mokré prádlo,bylo to tím ,že ta voda neodtékala.Konečně se na to tatínek podíval a bylo to jenom ucpané.Dole je takové okýnko,to se odděla a tam je nahromaděný maras.Opravaři jsou vidřiduši a naučtujou si hrozné peníze.Třeba si s tím taky tvůj manžel poradí.Nebo mojí mamce to neodtíkalo a měla to ucpané mincema.
25. dub 2008 ve 22:10  • Odpověz
gabuse mame jane slalom pro 2008. no do opravy to asi nema cenu vrazet...asi si vyberu novou pracku....ted chodim prat k tchyni to jsem nadsena...nytri my to nemame tim, ze by neodtekala voda, ale je je tam nejaka pocitacova jednotka nebo co, co se nepretaci a je treba ji vymenit....
nic si za to opravar nevzal, jak tu byl poprve, ale vypraly se asi dve pracky a je to to same
kupi fotky krasa, ten maly je uzasny...v tom kvetinaci, s bublinkama, v kosi no nadhera....
26. dub 2008 v 09:16  • Odpověz
Ahojky, mame zde hyce, jak v africe, ve stinu 25st a na slunci se neda vydrzet... :sunglasses: za chvili dojde tchyne :unamused:

lucikpetik : ja mam taky JANECKO a jsme s nim nadmiru spokojena a hlavne s letnim fusackem, teda na ted, jak je rano chladno a v poledne teplo, tak jen sumdam vrchni casta slouzi to, jako podlozka, je to super prakticke. MAm i zimni fusak, ktery nevim, zda jeste pristi rok vyuziji, vse original Jane. Vse super sedne.

Hezke sobotni odpoledne.
26. dub 2008 ve 14:18  • Odpověz
kocurku a vidis, ja letni fusacek nemam a ten by mi bodl....ani nevim, ze je...prodavacka mi to nerekla :frowning2:
co mas za barvicku?
27. dub 2008 v 11:54  • Odpověz
lucikpetik
je to videt na fotkach. Mam tmave modry, jsou jen 4 druhy, cerveny, oranzovy, modry a bilo-bezovy. Na zimu mam svetlejsi modry, ted na prechodne obdobi modry tmave, ale neni to cerne a taky jsem si koupila potah na sedacku na leto-cervenou, vse perfektne sedi na kocarku. Jsem spokojena. Poslu linky

Zimni: (pouzivala jsem jej, jak v korbicce, tak v MAtrixu, tak ve sportaku

http://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImageID=1295539&vReferer=%2Falbum%2Fmyalbums.php%3F
http://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImageID=1157903&vReferer=%2Falbum%2Fmyalbums.php%3F

Letni fusacek:
http://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImageID=1295541&vReferer=%2Falbum%2Fmyalbums.php%3F
http://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImageID=1322013&vReferer=%2Falbum%2Fmyalbums.php%3F

Letni potah:

http://www.jane.es/index.php?fuseaction=fitxa&tipo=3&id_producte=871&categoria=

Kdyz fusak odepnes, tak ti zustava potah na kocarek, jak je videt na obr. letniho potahu. Letni potah jsem koupila zvlast, kdyz bude teplo, at se maly nepoti.
:slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
27. dub 2008 ve 12:38  • Odpověz
vycerpavajici info kocurku, diky moc a slusi ti to maminko, slusi... :wink:
27. dub 2008 ve 12:48  • Odpověz
ahoj jholky,
dneska je fakt super....děcka jsou na pouti už skoro od rána a já jsem se nudila, neboť jsem nevařila, když nemám pro koho a sebe odbydu, tak jsem se šla projít do Tesca...tak jsem aspoň něco malýmu koupila ve slevě - tepláčky a bodýčka a gaťky.a taky větším dětem,že...musím myslet na všechny. a já nic :frowning2: ..tak aspoň gumové medvídky Haribo jsem si koupila - je miluji :slight_smile: No a nazpátek jsem jela autobusem,ale těch lidí...jak sraček :angry:

Holky, používáte některá pro mimča i ty gaťky na normální plíny? jsem si jedny koupila,že je budu taky používat....nebo dáváte jen papírovky?Mán koupené i normální obyčejné plíny...

Kozi, Luci: závidím vám,že už můžete kočárkovat s mimčama...začíná být tak hezky...jsem si to nějak blbě načasovala :frowning2:
tak hezký zbytek krásného dne :slight_smile:
27. dub 2008 v 15:25  • Odpověz
gabus brzy se dockas, taky jeste stihnes kocarkovat neboj...kdyby to slo tak naplanovat jak my si predstavujem...ja jsem byla rada, ze vubec vyslo
27. dub 2008 ve 20:13  • Odpověz
Ahojky mamušky!Dnes jsme měli přenávštěvováno,ale bylo krásně,tak jsme seděli venku a Terezka pěkně spinkala v kočárku.Jsem utahaná jak kotě!
V noci mi nespala do půlnoci-to jsem ji pak ještě jednou nakojila a spala až do 6.30,takže paráda!Zítra jedeme do nemocnice na kontrolu-poslední.
Kupi:fotečky super!Už se těším na focení.
Terka se včera naučila pištět.Dělá to,když na ni kecáme a k tomu se
27. dub 2008 ve 21:18  • Odpověz
směje.
Gabu:neboj,dočkáš se!Za chvilku bude červenec a sjedem se s kočárkama všechny :wink:
Tak zatím holky,půjdu do sprky a natáhnout se na gauč :slight_smile:
Dobrou noc a ať vás broučkové nezlobí!
27. dub 2008 ve 21:21  • Odpověz
Lucik: já jsem taky na mimi čekala rok a půl než to vyšlo...první dvě šly hned a to poslední ne a ne...a tak nakonec to vyšlo :slight_smile:
kozi: v tom červenci se přijdu tak akorát podívat na ty vaše všechny dětičky..já to čekám až v polovině srpna...chjo..se mi to táhne, asi to bude tím ekzémem.ještě jsem se ho nezbavila,tam kde byl zmiznul a rozjíždí se jinde...takže drbání pokračuje...se picnu a kde je do konce :frowning2: já si to těhu snad nevychutnám :frowning2:
tak holky dobrou
27. dub 2008 ve 22:03  • Odpověz
Gabi:Exzém je hnus.Mě už ten na rukách taky pěkně štve.Nechce se ztratit,svědí a ruky mám jak stařena.Neboj,v červenci se všechny poznáme a pak se budem scházet.Uteče to jako voda a za chvilku budeš i ty kočárkovat.Jen Ti nezávidím ty poslední měsíce v létě.
Dnes mi bylo pěkně mizerně.Byli tady manželova babi s dědou a děda se mě ptal,jestli čekáme znova,že na to vypadám-to byla rána do živého :cry:
27. dub 2008 ve 22:44  • Odpověz
nikdy jsem ekzém neměla,teď vím, jak je to hrozné a už chápu jak je těm, kteří to mají taky :frowning2:
na červenec se teda fakt těším,to bude paráda :grinning:
jinak to léto snad nějak přežiju, čekala jsem tak dceru a jenom jsem omdlívala, tak snad mi to nebude hrozit, mám nízký tlak a snad nebudou nějaká brutální vedra.
kozi: ten děda to myslel ze srandy nebo zcela vážně?no mně by to vzalo,bych se s ním už nebavila...já jsem citlivá na takové věci. Stalo se mi teď něco podobného,potkala jsem už " bývalého" přítele( s kterým to čekám) a on mi řekl, že jsem tlustá,ještě tak hnusně...no nebylo mi příjemně, se mně to dotklo...blbec jeden! normálně vážím 50 kg a teď mám o 8,5 kg navíc, asi to jde poznat, ale jsem těhotná, tak si má nechat takové kecy!Vůbec si tím nelam hlavu,vždyť máš nedávno po porodu, to chce čas,než se bříško zatáhne.
tak ahojkiiiii
27. dub 2008 ve 23:21  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.