• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Frýdek-Místek

(Zamčená)
16. května 2011 
Mě taky předevčírem strašně bolelo břicho a když jsem to mamči popsala, uklidnila mě, že se mi roztahuje děloha. Tak jsem klidná. S tím spaním si taky myslím, že to nebude tak horké. Jarek jak zalomí, spí celou noc, takže si taky myslím, že to dáme. Jen kdyby třeba pak zoubky,nebo bylo nemocné. No, ještě je čas myslet na takové věci. Zatím jen čekáme, co to bude. Snad už to půjde příští čtvrtek poznat :frowning2:
25. říj 2007 v 19:24  • Odpověz
Holky, prosím, jestli jste ještě nehlasovaly, dejte hlas Nelušce (číslo 6)

http://www.babyportal.cz/soutez :dizzy_face:
25. říj 2007 v 19:24  • Odpověz
kupinka>> já od Vojkovského po porodu utekla k Mudr.Danielu Jányšovi, má ordinaci s otcem,ale ordinuje jenom ve čtvrtek odpoledne, je nutné se objednat...Já jsem s ním zatím spokojená....musím to zaťukat, ťuk ťuk.... :grinning:
25. říj 2007 ve 21:12  • Odpověz
Ahoj,jak se vede? Zdravime z Madridu

Let byl ok, z Mosnova do Prahy, to uteklo, jak voda, i kdyz letadlo melo zpozdeni, tak jsem mela co delat, abych stihla prestup s kocarkem, ale zvladli jsme to. V 2. letadle Ericek hodinku prospal a zbytek jsme si hrali. TAkze super, na letisti se smal, mluvil, kazdy z nej byl uneseny.

Zitra ma Ericek svatek, 1. svatek, tak chci s Rubenem oslavit vecer nase vyroci, svatek a opet doma. Tchyne jeste Ericka nevidela, ale uz je natrzena......pry chce chce chodit nekolikrat tydne, tak nevim, co zde bude delat, ja mam svuj rezim, a Ericek ma uplne stejny, jako u nas. Akorat se boji, kdyz se vzbudi v postylce.Pokud je s R a nevidi me, place, abych pravdu rekla, je nam lip, klidneji, kdyz jsme spolu odpoledne sami.

Dnes jsme silela, rano jsme byli na prochazce, fukec, jen 12st a ja maleho navlikla a lidi, jak jsem se divala do kocarku, tak nedavali ani cepicky miminkam.
Chodim spat se slepicemi, po prijezdu jsem sla spat uz v sedm, hned, jak Ericek usnul, byla jsem cestou uplne vystavena, vcera v devet a dnes napisu, tak jdu opet spat.
papa, mavam :slight_smile: :frowning2:

Jinak vidim, ze se to rozjelo.
25. říj 2007 ve 21:39  • Odpověz
autor
Ahojky KOCURCI-to jsem ráda,že jste o.k.,jsem na vás myslela :slight_smile: To máš jasné,že když je s tatou,tak chce Tebe,není na něho zvyklý. Ale to se všechno časem urovná,uvidíš :wink: :wink: :wink: S tchyňkou Ti to nezávidím,ale víš jak,svědomí je svědomí a když ho ještě neviděla,to je teda dost velká ostuda :frowning2:
Eričkovi přeji k svátečku moc,moc štěstí,hlavně zdraví,mooooc lásky a milující rodiče :slight_smile: :slight_smile:
Mějte se moc krásně a zase se ozvi........
25. říj 2007 ve 22:54  • Odpověz
autor
Ahoj holky,na meila mi přišel docela dobrý vtip,možná už ho znáte. Je takový ze života :grinning: :grinning: :grinning:

Dívka s přítelem vejdou do baru.
Při rozhodování, co si mají objednat, dívka tvrdí
příteli, že předcházející večer ochutnala nový,
vynikající nápoj, a že ho musí také okusit.
Dívka si pro sebe objedná pivo a pro přítele dvě
skleničky, skleničku krémového likéru BAILEY`S a
skleničku citronové šťávy.
Potom mu vysvětluje:
"Musíš vypít BAILEY`S a udržet jej v ústech.
Nato vypij citronovou šťávu a také ji musíš udržet
v ústech."
Mladík na to hledí velice skepticky, ale když vidí
jak je nadšená, rozhodne se, že to tedy zkusí.
Nejdříve BAILEY`S: příjemný pocit blaha, je sladké,
smetanové, v ústech velice příjemné.
Okamžik O: Následuje citronová šťáva.
Okamžik O 0,1 sekundy: Krémové BAILEY`S se srazí.
Okamžik O 0,3 sekundy: Mladíkův obličej dostává
barvu citronové šťávy.
Okamžik O 0,6 sekundy: Mladík váhá, zda má zvracet
nebo směs spolknout.
Okamžik O 1,5 sekundy: Dívka se nakloní k mladíkovi
a pošeptá mu do ucha:"A jmenuje se to POMSTA ZA ORÁL!!!!!!
26. říj 2007 ve 13:23  • Odpověz
Dekujeme za pranicko.papapa :slight_smile:
26. říj 2007 ve 14:20  • Odpověz
Kocurku,taky se připojuju opožděně s přáním Eričkovi k svátku :slight_smile:

Kupi,to je vtip vyloženě ze života! :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
26. říj 2007 ve 20:04  • Odpověz
kocurek>> tak jsem ráda,že jste doletěli v pořádku, to je hlavní, teď se jenom aklimatizovat,co? No s tou tchýní nezávidím, ale snad to přežijete,držím palečky!! Malému všechno nejlepší,samozřejmě :grinning: :grinning:

kupinka>> tak ten znám,taky mi přišel před časem mailem,je dobrý :grinning:
26. říj 2007 ve 21:57  • Odpověz
Tak dneska Ondrášek se tak předváděl před babičkou a dědou,že řekl,alespoň se mi to zdálo,znělo to tak.....pi*a....Tak nevím,kde to slyšel a kde na to chodí....Doufám,že ho to brzy přejde :frowning2:
27. říj 2007 v 19:57  • Odpověz
Fíha!A všimla si toho i babička?Je to těžko,doma si můžete dávat pozor,co říkáte a stačí pak vyjít na ulici.Děti jsou,u některých věcí bohužel,až moc učenlivé.Už jsem taky říkala manžovi,ať se už teď krotí v tom,co říká a taky v tom,co má v mobilu.A kolik má malý?
27. říj 2007 ve 20:42  • Odpověz
Dekujeme za vsechna pranicka.
Holky, zde vozi mimca ve sportaku uz tak cca od 3-4 mesicu, je to hruza, jak je vidim spinkat skroucene....na me se divaji v obchodech, jak na blba, ze jeste mam korbicku.nastesti ma polohovatelna zadicka, takze se maly diva hezky ven a je mu teploucko.nepochopim, jak mohou zenske nosit zimni obleceni, rukavice a mimca s holou hlavickou a ve fusaku... :unamused:
hezky zbytek dne...
27. říj 2007 ve 21:21  • Odpověz
kozimura>> Ondráškovi je 19měsíců, pořád přemýšlím nad tím, kde k tomu přišel, doma se hlídáme,aby nějaké to slůvko nevyletělo z pusy, i když někdy je to těžké,jak jsme naštvaní.....Ale doufám,že to bude jen slovíčko na pár dní a zase přestane....když z toho nemá rozum :frowning2:
kocurek>> Kašli na ostatní, důležité je to, co jsi pro svého syna udělala, a je to to dobré....Pamatuju,že jak jsme byli v Belgii a Lucemburku,tam to bylo obdobné, byl březen a ty děti....máma přiměřeně oblečená,dítko taky bez rukavičeka a bez čepky,dokonce jsem viděla jednu bez botiček,jen v ponožkách,nepřikryté dekou...... :frowning2: No asi jiný kraj,jiný mrav,jinak nevím.....Tak přeju,ať to počasí tam zvládnete,tady je taky pochmurno,mlha.....dneska nás nikdo ven nedostane :wink: papa
28. říj 2007 v 09:34  • Odpověz
Teda holky,kde jste???? Nějak to tady zaostává :grinning: :grinning:
29. říj 2007 v 09:04  • Odpověz
Taky si myslím :wink: Ahojky!Zrovna fičím na 2 hoďky do práce,tak jsem tady teď jen na skok.A s tím Ondráškovým slovíčkem-víš jak to je,mohl to jen tak zaslechnout třeba i na ulici.Slyšela jsem,že když dítě na to slovíčko nijak neupozorníš,třeba napomenutím,že se to neříká,tak ho samo vypustí z hlavičky.Ona malá procházka po Ostravě nebo F-M je někdy dostatečným vyplněním slovní zásoby.:grinning:
29. říj 2007 v 09:36  • Odpověz
kozimura>> no to víš,že ho nanapomínám,nic takového....říká to při hře....nějak mu to uvízlo v pusince,ale doufám,že brzo ho to opustí......trestat ho za to nebudu :wink: Jednak je ještě malý,stejně by tomu nerozuměl,co mu dělám.....že to je trest za sprosté slovo....
29. říj 2007 v 09:41  • Odpověz
autor
Ahojte holčiny-tak jsem byla na té svatbě,přifařili jsme si to v šest ráno :unamused: ale bylo super!!!!!!!!!!!!!Kubajs ségře spal celou noc,takže pohoda. Dneska jsme byli v poradně,máme 7820g a 71cm,třetí hexa mu nedávala,pořád teplotujem,né moc,ale přece a ten druhý kámoš od zuba pořád nechce a nechce vylézt :frowning2:
dermajetics-to neřeš,děcka nevím čím to je,ale tyto slova si vždycky zapamatujou,ale pokud to brzo neuslyší zase,tak na to zapomene,děcka od ségry to měly stejné a dělaly jsme že nic a byl klid.
kozimuro-ty teda pracuješ nebo jsi na nemocenské? a jak se cítíš,o.k.?

Jo baby,slyšely jste to o frýdecké nemocnici? že je porodnice-ta celá budova zavřená-vlastně chira,neurol,atd.Byl tam prý statik a zjistil,že kdyby nad ní proletělo letadlo,tak jde celá budova k zemi :frowning2: Takže do 24hod se muselo všechno vyklidit,něco přemístili na jiné oddělení,ale většina je pozavíraná. Přeobjednávají operace,akutní případy posílají do jiných nemocnic,bo nemají sály..Prostě maras. A neví se,co bude dál,bo nejsou prachy :unamused: :unamused: :unamused:
29. říj 2007 v 19:36  • Odpověz
Ahojky,o té nemocnici jsem to neslyšela,je to fakt maras.ono se říká že je ta nemocnice na h...o,že jediné co za něco stojí je nové porodní... :frowning2:

kupi,tak to je super,že sis to užila :slight_smile:
29. říj 2007 v 19:49  • Odpověz
Ahoj holky, ohledne te nemocnice, tak to neni zase tak hrozne, uz kdysi, kdyz se opravovaly jine budovy,bylo to stejne....jen zalezi, kdo vynese jakekoliv informace.

Jak se tam jinak mate???? Ze me se spanelaci desi, vstavat mezi 6-7 rano, to zde neznaji a usinat mimco kolem sedme vecer, to uz vubec ne.....vsechny maminky na materske miklepou na celo, ale ja jsme rada, ze maly ma stejny rezim

Jo, jinak je zde materska jen 3 mesice, maximum 6 a pak zde davaji deti do jesli (tady se to jemnuje skolka) a od 3 let do skoly, u nas to je skolka.....a zadne porodne zde neni, ani zadne dotace od statu! :slight_smile: MAme to holt super...papapa mavam do CR :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
29. říj 2007 ve 21:21  • Odpověz
ahoj holky,
kupinka>> jo o tom jsem slyšela,už pracujou týden v nemocnici. Já tam byla ve středu na rentgenu pro papíry a nemohla jsem najít kde mám jít,všechno je pozavírané a jak říkáš....Ale prý ty staré budovy nevyhovovaly statikou nebo co,byly nutné opravy. Jedná se myslím od vrátnice o ty první dvě budovy......takže nevím,co tam všechno vlastně je....
kocurek>> tak to je šílené,ale je fakt,že my v ČR jsme na tom ještě dobré. Naši mají známou v Itálii a ptala se mě,jestli už pracuju.Tam je dokonce měsíc "mateřská" a potom honem do práce...žádné výhody,nic.Takže jak říkáš,máme se super :sweat_smile: Taky tě zdravíme do vzdálených Španěl :grinning:
29. říj 2007 ve 21:31  • Odpověz
autor
kocurku-a kdy se vůbec vracíš? A co taťka versus Erik,už si na sebe zvykli? S tou mateřskou je to fakt síla,ale zas na druhou stranu je tam jiná životní úroveň,ne? Jako že určitě mají vyšší mzdy a tak...Nebo ne? Neumím si představit dát tak malé mimčo pryč a chodit do práce,vždyť to musí rvát srdce :frowning2: :frowning2: :frowning2: A všechno těm maminám uteče,první slova,krůčky..........ZUB :slight_smile: :wink: Ale je to těžko,no.Jim to asi přijde úplně přirozené
29. říj 2007 ve 23:11  • Odpověz
Kupi: Mám nemocenskou,ale než nastoupí zástup,chodím tam vypomáhat na 2 hoďky tak 2x-3x do týdne,ale už toho mám plné zuby. Jsem v pohodě,mimušek pokopkává,ale jinak o něm ani nevím.Tento čtvrtek jdu zas do poradny,tak beru i manžu,ať už se na toho malého budulínka taky konečně koukne.Snad už nám i řeknou,jestli to bude holčička nebo chlapeček.
30. říj 2007 ve 13:12  • Odpověz
Ju a na tom o té nemocnici asi něco bude.Byli jsme tam v sobotu za babi a neurologie,konkrétně urologie je na očním.No,vidím to asi fakt na Vítkovickou porodnici.
30. říj 2007 ve 13:16  • Odpověz
kozimura>> já jsem slyšela,že ty úpravy mají být snad jen do konce roku...takže v březnu už tady v pohodě můžeš rodit:slight_smile:
30. říj 2007 v 16:16  • Odpověz
No uvidime,uvidime :grinning: Četla jsem,že je na porodním každou středu po 13.30 taková prohlídka pro nastávající maminky.Není to špatné.Určitě mi to pomůže v rozhodování.
30. říj 2007 v 16:59  • Odpověz
autor
Jojo,jenom se běž podívat na hekárnu a sály :confounded: :confounded: :confounded: A tam,kde se dává klistýr,tak tam jsem málem rodila já,bo bylo plno-na sále jsem všeho všudy byla 20minut a byl venku :slight_smile: Snad už vám konečně prcek dovolí zjistit,co bude,já jsem to zjistila až v 37tt,Kubajs nás jaksi měl na háku,no.......
30. říj 2007 ve 20:13  • Odpověz
autor
Jo,už jde vidět druhý zub,aspoň tam bude mít ten první kámoše :wink: :wink: :wink:
30. říj 2007 ve 20:14  • Odpověz
kozimura>> já taky byla na té prohlídce porodních sálů,bývalo to okolo 13.00hod,je to tam fakt pěkné,ale ažtam jdeš "na věc" je ti to úplně jedno :slight_smile:
30. říj 2007 ve 20:15  • Odpověz
kupinka>> tak to gratuluji k dalšímu zoubku :grinning: A co malý,má horečky nebo to zatím prožívá v poho??
30. říj 2007 ve 20:20  • Odpověz
autor
Horečky přímo né,ale teplotky,tak kolem 37,4 a je strašně protivný-asi po otci :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
30. říj 2007 ve 21:11  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.