• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Frýdek-Místek

(Zamčená)
16. května 2011 
Ahojky holky!
Derm:děkuji za info k Zoo-ještě uvidíme,jestli pojedem.
Kocurek:já ne,to Terezka :wink:
Gabu:uvidíš,co Ti řekne.Mi to napsal alergiolog(Dudek).Ještě nakouknu do příbalového letáku,ale on mi to napsal v těhu a jak jsem mu teď volala,řekl,že to mám brát i při kojení a to každý den.
Luci,neboj,to nic nebude.Je to ale cvalík!
30. dub 2008 v 18:24  • Odpověz
kozi:
už je mám, gynekolog mi je napsal, už jsem si aji dala teď před chvíli první tabl., tak uvidím, zda zaberou,snad jo :slight_smile:
30. dub 2008 v 19:44  • Odpověz
gabi no taky se divím, co to je,ale už to mažu bepanthenem, v lékárně jsem se samozřejmě zapoměla zeptat, z čeho by to mohlo být, zase myšlenkama jinde. Tak uvidíme, jak třeba zítra, snad to bude lepší. Tobě přeji,ať ti tabletka taky zabere a máš v noci klid.
30. dub 2008 ve 20:44  • Odpověz
hezky vecer holky a nadherny prodlouzeny vikend.Zde je taky volno. V ne jdeme k tchyni na den matek, ktery je zde uz tuto nedeli, misto toho, abychom si udelali nedeli sami....jsme zvedava, kdy mi popreje R, zda po Spanish ci CZ, uvidime....co vy, budou vam manzilci gratulovat?????
30. dub 2008 ve 20:52  • Odpověz
Holky, jame mate zkusenosti se sandalkama na leto? JA dnes koupila jedny, nadherne, ale nejsou na litani po trave....to budu muset jeste jedny koupit. Nemate nejaky tip, nejake pekne a levne???? :slight_smile:
30. dub 2008 ve 20:53  • Odpověz
Derm: díky,tobě taky přeji ať se ti to co nejdřív zlepší a klidnou noc.
Dneska ten koník opravdu blbne !!!!!!!!! :angry: odesílám a furt nic!!!!!
30. dub 2008 ve 21:32  • Odpověz
me taky blbnul,pslala jsme dlouze a nic,tak me nebavi psat a psat,tak vzdy radeji jen kratce
30. dub 2008 ve 21:36  • Odpověz
kocurek:
je to dneska nějaké divoké. My máme den matek 11.5 - jsem se musela podívat do kalendáře, jinak bych to ani nevěděla. Čeká mne akorát besídka u syna ve škole pro maminky k tomuto dni, jinak nic...takže gratulace pouze od syna :slight_smile:
30. dub 2008 ve 21:49  • Odpověz
Gabu:tady jsem našla něco k tomu Fenistilu: http://www.zdrava-rodina.cz/med/med299/med299_29.html
Přeji Ti,ať zabere!
Jdu se natáhnou,Terka dnes usla ve 21.30.Je to teď zlatíčko.
30. dub 2008 ve 22:44  • Odpověz
kozi: od první tabl. asi nemohu očekávat zázraky,že? dala jsem si ji v 18.30 hod. a zatím nic....drbu se.tak si říkám, že to chce asi čas a možná bude účinek až po několika dnech či co... :frowning2:
tak to je Terezka fakt zlatá.
Dobrou holky, taky to zkusím zalomit
30. dub 2008 ve 22:53  • Odpověz
zatim jsme byli jen u detske dr. ale rozhodli jsme se, ze nebudeme cekat a zajdeme si na tu neurologii sami, cim driv, tim lip...
a maly vsechno v pohode, jen neotoci hlavicku napravo...
1. kvě 2008 v 10:51  • Odpověz
luci a co vam na to rekli? Jiste se to upravi, maly je jeste malicky

JInak ja mela silenou noc, maly s ebudil co 30-45 min., des a hruza, takz emuj 1.maj mi dal zabrat. Doufam, ze jste byly polibene... :sweat_smile: .Dobrou
1. kvě 2008 ve 21:08  • Odpověz
Dobré ranko,mamušky! :grinning:
Kocu:MM na 1.máj úplně zapomněl-makali s taťkou na baráku,ale připomněla jsem se mu a letos opět neuschnu :grinning:
Předevčírem jsem Terdi koupila kolotoč nad postýlku a jsem ráda,že jsem to udělala.Nádherně se u něj směje a dokonce se nahlas řehtá!!! :grinning:
No nic,jdu do hajan.
2. kvě 2008 ve 04:21  • Odpověz
kocurku tak ja uschnu, manza prijel z chaty az v osm a to jsme byli oba radi, ze jsme radi...
no detska dr.nam rekla,ze jeste pockame 14 dni, jak se to bude vyvijet, jenze ja ho polohuju uz vic nez tyden, a proste tu hlavicku na pravou stranu vubec neda...
vcera uz volala tchyne dospelackemu neurologovi, trosku ho zna, tak pry nam zaridi detskeho, at tam muzem i bez papiru...tak mam nerva, procitala jsem diskuze, snad bude stacit rehabilitace...a bude to ok...
to jsou nervy...
hlavne zdravi..
2. kvě 2008 v 09:19  • Odpověz
krásné poledne holky,
včerejšek stál za prd s tím počasím....to jsem se chystala na zahradu po obědě se známýma a nic :frowning2: ....se nám zkazilo počasí :frowning2:
kozi: to je fajn, jak už Terka reaguje...no jo, letí to :slight_smile:
kocurek: co je malýmu...jenom špatná noc?
lucik: hlavně buď v klidu...já bych na tu neurologii zašla...uvidíš...si myslím, že to nic nebude...tam ti určitě řeknou více...jak jsem tam já chodívala sama se sebou...tak jsem tam potkávala hodně maminek s dětma...určitě to bude jeniom o cvičení :slight_smile:
tak zatím holky....
2. kvě 2008 v 10:33  • Odpověz
luci: hlavne klid a pevne nervy, vse bude jiste dobre, uvidis...hlavne necti, co se muze stat, kdyby..to by ses z toho zblaznila, BUD POZITIVNI :sweat_smile:

gabuse: malemu lezou dalsi 2 spicaky, dalsi noc nezesna...des a hruza a ted nejsem schopna usnout, boli me hlava od unavy, ale co se da delat.
HEzky den vsem.papa
2. kvě 2008 v 10:46  • Odpověz
Gabu:tak co Fenistil?Zabral?
Luci,držím pěstičky,ať to nic není!
2. kvě 2008 ve 13:15  • Odpověz
kozi: snad jo...včera večer už to bylo lepší, usla jsem v pohodě...ale radši se neraduju,bo se to zase pokazí. Ještě k tomu beru magnesko a piju rozpustné kalcium.No těch tabletek je jenom 10 ks,tak snad to bude stačit na vyléčení. :slight_smile:
2. kvě 2008 ve 13:22  • Odpověz
ahoj babuchy!! :grinning:
Zdravím zas epři našem krásném slunném počasíčku :slight_smile:
lucik jsem tě nepoznala, změnila sis fotečku. Jinak holky mají pravdu, myslí pozitivně a ne co by kdyby......Až budeš po kontrole u neurologa,budeš chytřejší a klidnější. Taky jsem sama chodila k neurologovi a taky chodně maminek s dětma, člověk by neřekl........určitě to byly malé věci jak se říká. Držím pěstičky :wink:

kocu božatko tak sis užila noc, to nezávidím, tak snad bude dneska lepší, ať máš potom zase síly na tu návštěvu u tchýně!!

Jinak holky,musím říct,že bepanthen zabral, prso v pořádku,jsem ráda. Ještě že takové věci existují a zaberou. Už jsem myslela na bůhví co.....

Tak jo,letím ještě umýt nádobí, prcek se za chvilku vzbudí a jdeme na zahradu.papa a hezké odpoledne :wink: :grinning:
2. kvě 2008 ve 14:10  • Odpověz
Dobré ránko babuchy :slight_smile:
Přeji vám příjemný a pohodový víkend. Já se už nudím hned po ránu, už jsem začala vařit, mám zadělané těsto na honzíkové buchty, prostě paráda. Jen aby mi ta enegie vydržela až do večera. V noci jsem tomu spaní moc nedala.
3. kvě 2008 v 08:08  • Odpověz
ahoj holky, diky za podporu, ja myslim pozitivne, doufam, ze to proste bude jen na par rehabilitaci a bude ok...
ted budu asi nejakou dobu bez pc, jdu ho reklamovat, uz mi tu vypady tri klavesy a vypina se hajzlik jeden...
nevim, jak to bez vas preziju...
tak se vsechny mejte a hlavne zdravicko... :wink:
3. kvě 2008 v 09:32  • Odpověz
lucik tak se drž mamino, Tobě tatínkovi a Domčovi hodně síly. A až budeš mít zase pc tak se brzy ozvi, jak jste dopadli u toho doktrora jo?? Hodně štěstíčka, papa
3. kvě 2008 v 09:46  • Odpověz
jasne, dam vedet, nebo zajdu kouknout na pc do kanclu...
krasny vikend - ikdyz venku nic moc
3. kvě 2008 v 09:48  • Odpověz
ahojky,
derm: tvoji energii ti závidím...co já bych za ní dala :frowning2:
Lucik: budem na vás myslet :slight_smile:
3. kvě 2008 v 09:57  • Odpověz
diky...tak ja uz ficim..
3. kvě 2008 v 09:59  • Odpověz
Ahoj holky, snad mate krasne, zdde bylo 28st, nadherne, ale pro me se zdalo hyc, tak jsem rekla, ze si vujdem na prochazku ke kralovskemu palaci.... :sweat_smile: . Zitra jdeme na obed-den matek je zde-k tchyni, uz se cela tresu. Maly je dost nevrly, ja nevyspana, zoubky se tlaci...to zase bude.tak papa a dobrou
3. kvě 2008 ve 20:51  • Odpověz
gabu taky se divím,kde jsem dneska tu energii vzala,ale vzala, zvládla jsem to, plné dva plechy buchet, už je jenom jeden jako..... odpo jsem si chtěla zdřímnout, jak to na mě dolehlo,ale naši přišli na kafe :frowning2: takže nic.....
kocu tak hodně síly na zítřek, budeš to potřebovat,zase to přežít ten zítřek.
3. kvě 2008 ve 20:58  • Odpověz
derm:
tak já si vzala příklad z tebe a taky jsem cosi porobila...zbytek nechám na zítřek..ještě musím na nákup a to mně nebaví.jinak dneska tlačím sledkosti do sebe, to je hrůza!!!! Před chvíli jsem stoupla na váhu a jsem se zděsila - + 10 kg - fakt JEDU!!!!!uvidím ráno :slight_smile:
kocurek: musíš vydržet...bude líp,uvidíš :slight_smile:
3. kvě 2008 ve 21:38  • Odpověz
gabus musíš se vážit ráno, to budeš mít o 2kila míň, večer to nedělej .-) no já těm buchtám taky hodně pomohla, zítra se musím krotit,ať zase nemám v pondělí na kontrole všechny neřesti v moči........

Jdu hajat, tak dobrou a klidnou noc
3. kvě 2008 ve 21:59  • Odpověz
Diky holky, ted uz to beru v pohode, ke vsemu jsou u nich vesnicke slavnosti, tak to zase bude-no, ale ted uz jsem v klidu, jen tak me nerozhodi, hlavne musim drzet hubu a krok, jak se rika... TAk jdu dat par fotecek z dnesni prochazky...
3. kvě 2008 ve 22:01  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.