• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Frýdek-Místek

(Zamčená)
16. května 2011 
kocu: krásné fotečky,sluší vám to s Eričkem...máte tam ale krásně :slight_smile: U nás je hnusně, pršelo :frowning2:
tak dobrou holky
3. kvě 2008 ve 22:20  • Odpověz
Dobré ranko,mamušky!Tak Terka usla až v 1.a to jsem ji musela dát do zavinovačky a v 5.30 byl už budíček,tak jsem ji ještě vzala do postele,ale to už je pak takový spánek na prd.Doufám,že jste měly lepší noc.
Ju a skoro už se jí povedlo přetočit se ze zad na břicho-chybělo jí jen přehodit nožičku.
4. kvě 2008 v 07:48  • Odpověz
Kocurek:tu tchýni Ti teda nezávidím.Jste u ní nějak často,ne?To si oddychneš,až budete bydlet tady,co?Z foteček toho moc nevidím-na mobilu je to strašně maličké.Už se těším,až našim doručí notebook-hned kouknu na všechny vaše fotečky a doplním album.
4. kvě 2008 v 07:52  • Odpověz
Luci,držím pěstičky,aby vám to na neurologii dobře dopadlo a dej pak vědět,ju.
Derm:toto uteklo,co?Za chvilinku bude Tvoje holčička na světě! :wink: Hlavně se šetři!
Gabu:tak co Fenistil?
Kupi,Nytri,kde jste?
4. kvě 2008 v 07:59  • Odpověz
ahoj holky,
kozi: tak to se moc nevyspíš...to si určitě musíš i přes den lehnout,co? no to Terezka je teda šikovná,že je tak pohyblivá, některá miminka leží a nic...to bude živé dítko :grinning:
jinak Fenistil pomaloučku zabírá...zaklepat!!!!...tak snad to bude dobrý a užiju si kóóónečně to těhu...už je načase.
taky se divím, kde jsou ostatní holky.... :frowning2: nějak nám to tady VÁZNE.
tak maminy přeji vám hezkou neděli :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
4. kvě 2008 v 09:30  • Odpověz
ahoj, tak tatka je s malym venku, vyzehlila jsem tak nakukuju, za chvili tu budou, budou potrebovat mlikarnu...
jj, ja se vazila taky jenom rano a po zachode :grinning: vecer to je fakt bllbost :grinning: kozi nic si z male nedelej, nas drahy si taky rekl, ze bude spat do pul 5...uz druhy den..a pak uz jenom tak trhane...knura, knika, vyhazuje dudlik a pak rve...tak ja porad vstavam leham...nakonec spal se mnou, ale to uz bylo o nicem spani...
4. kvě 2008 v 11:39  • Odpověz
Gabu:bohužel nelehnu.Jsem blbec-vždy si najdu nějakou další práci.Manža maluje,tak budu muset uklidit a jestli domaluje brzy,chce jet ještě k rodině do Štramberka na pouť,takže smůla :cry:
Ju,mamča říkala,že je hyperaktivní po mě-tak to se mám na co těšit!Já jsem totiž už v 9.měsících chodila...
Luci:vidím,že máš taky aktivní dítko-si bude s Terkou rozumnět :grinning:
4. kvě 2008 v 11:54  • Odpověz
kozi: máš můj obdiv...že tolik vydržíš...tak moc pracovat a ještě se k tomu pořádně nevyspat. to já bych potřebovala, aby mě už někdo pořádně nakop,abych byla taky tak akční :grinning: asi je to aji tím, že tu nemám žádného chlapa, tak mi nikdo neříká, že je tu bordel...a děti, no ty by si to mohli zkusit, to bych jim dala :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Jsem lenivá jako prase!!!! jen doufám, že to je přechodné období :grinning:
a sTerezkou se určitě nudit nebudeš, jestli to zdědila po tobě :slight_smile: aspoň budeš vědět, že nějaké dítko máš.... :slight_smile:
4. kvě 2008 ve 13:34  • Odpověz
Gabu:Ty máš na to nárok-jsi těhulka :wink: Víš jak to je,mám radost z toho,že mám konečně svoji domácnost a do toho ta přestavba...Nakonec jsem ještě pokopala zahradu a uklidit po malování.Teď jedem na tu pouť-je tam tchán,tak to zas bude keců a jak dojedem domů,začne zas kolotoč-okoupat malou,nakrmit,uspávat...
4. kvě 2008 v 16:02  • Odpověz
kozi ani nemluv, ted jsem se ho od 1 hodiny marne snazila uspat a nakonec vytuhl asi na 20 min v lehatku a ted uz zase nespi, tak si rikam, ze uz to nema smysl, ze ho asi zajdu okoupat a zacnem nanovo a taky strasne moc papka dneska, kdy maji deti ten rustovy spurt? ot se pry nestiha kojit...
a jajsem to same, misto toho, abych si sla lehnout, kdyz maly vytuhne, tak jdu zehlit, prat, vysavat...ale ono se to samo neudela, ze, tak kdy jindy..
4. kvě 2008 v 17:22  • Odpověz
Lucik:ju,Terďa má taky dnes pokračování "svého psího"dne.Nechtěla spát ani v kočárku-vždy vytuhla jen na chvilku.Teď jedem z návštěvy-byli jsme tam hoďku,celou dobu prokřičela.Taky chce furt papkat.Růstový spurt je prý ve 3.a 6.týdnu a ve 3.a 6.měsíci.My ho máme asi už po druhé,podle toho,jak to popisují a to máme v pondělí 8 týdnů :unamused: Teď ji budu koupat a kojit.Jsem zvědavá kdy dnes usne.
4. kvě 2008 v 19:09  • Odpověz
autor
Ahojky holky,nestíhám vás dočítat,tak budu asi mimo mísu........
U nás vše při starém,pořád tu máme návštěvy,nebo jsme zas někde my,Martin měl od středy dovču,tak fakt nebyl čas sem jít...takže vás všechny moooc zdravím,posílám pusinkuVojtovi s Míšou, Ondráškovi,Vojtíškovi,Eričkovi,Lukáškovi,Terezce,Domiškovi,Helence a Matymu nebo Ondrovi :wink:
Kuba teď všecko opakuje,tak je sranda,on to tak fajně komolí :sweat_smile: Spí kolem půlnoci u nás,to pak po nás lozí,řehtá se atd...takže se moc nevyspíme :pensive: ale aspoň že neřve,když už...byli jsme v poradně,takže 10400g a 78cm...opět řev,tak jsem ho šupla Martinovi,ať se můžu s mudrou domluvit na očkování na klíšťata,bo jaksi není nic slyšet,tak tatínka brutálně pročůral :grinning: :grinning: a šlo se dom.....
Pak máme těhotnou kočku :frowning2: to nemá ani rok.... a už má docela fest bříško,tak budou koťata....
To je asi tak všo od nás.... :wink:
4. kvě 2008 ve 22:37  • Odpověz
Dobré ranko,mamušky!
Kupi:nazdárek!Téda,Kubík plakal?To snad ani není možné-takový usměvavý chlapeček!Ale,že už je to velký chlap,co? :wink:
Terezku trápí od včerejška zácpa.Nechápu,jak je to možné-máme probiotické kapky a BabyCalm a vše jí poctivě dávám.V noci jsem jí trošku pomohla teploměrem,tak nakonec o půlnoci usla a vzbudila se až v 5 na kojení.Napapkala se a teď už spinká.
5. kvě 2008 v 05:19  • Odpověz
dobré ráno holky,
tak venku nic moc.... :frowning2:
kozi: s tím Fenistilem....včerejšek jsem měla celý škrábací...já si myslím, že jsou pro mne slabé...už mám 5 tabletek v sobě a pořád se škrábu...někdy míň, to si říkám, že to zabírá a na druhý den zase víc...tak já fakt nevím...asi potřebuji silné prášky.Jinak já áím ekzém na celých rukách, zadku, hýždích a zádech a a už zase i na břichu...tak to může být ekzém tak rozjetý po tolika místech?takže jsem jeden pupínek za druhým...fakt paráda :frowning2: a zase se drbu.Nejhorší na tom je, že mám chuť to všechno vzdát...už nemám sílu jít dál....ach jo :frowning2:
zítra mne čeká vyšetření na tu těhotenskou cukrovku..se těším,jak se mi to v žaludku obrátí...je to taková hrůza, jak se povídá?nejhorší bude vstát tak brzo a dojít tam... :frowning2:
kupi: mně děti taky řvaly a u doktorky...jak viděli bílý plášť tak hrůza...nebo stačilo, jak nějaké mimi začlo v poradně řvát a už se přidávali...a dcera ta vůbec neodpovídala doktorce ,jak byla malinko větší, takže doktorka psala do karty vždy " nekomunikuje".Ale doma, to ji pusa jela....bolehlav :slight_smile:
tak zatím ...mějte se
5. kvě 2008 v 09:13  • Odpověz
ahoj babuchy :grinning:
Hlásím se dneska po kontrole. tak mám opět vysoký tlak,tak mě mudr už odkázal do nemocnice kde budu docházet do ordinace. Takže ve středu dopo musím už tam. No mám radost, ve středu dopo musím s Ondrou i na očkování :frowning2: Tak se musím domluvit nějak s moji mamkou.....Bude to náročné. Jinak jsem zavřená, hlavička sice naléhá,ale nic jako....zatím držím. Takže se uvidí, jak pochodím v tu středu ve špitále, co mi řeknou a jak často tam budu chodit no.
Včera mi nějak blbnul koník,tak jsem nemohla, a i manža jak je víkend tak mě moc k netu nepustí.......

kupi to je hezké,že se ozvala babo :slight_smile:
5. kvě 2008 ve 13:58  • Odpověz
Ahojky,ted' nemám čas psát ani dočítat,ale právě jsme se s vojtíškem vrátili z nemocnice.Měl akutní infekci horních dýchacích cest,zvracel,odmítal léky,tak jsme tam museli strávit víkend
5. kvě 2008 v 15:53  • Odpověz
Gabu:tak s tím testem na cukrovku Ti nepovím.Mě na něj dotor neposlal.S tím ekzémem to je síla!Nemáš lepší zajít k té doktorce,na kterou Tě odkázala Kupinka?
Derm:teda to je pech!Tak dej hlavně pak vědět,jak jsi v nemocnici pochodila.
Nytri:bobeš.Tak hlavně,že jste už doma.A jak je Vojtíkovi teď?
5. kvě 2008 v 16:31  • Odpověz
koupila jsem si konopnou mast na ekzémy - 200 kč v prdeli - tak doufám, že za ty prachy zabere. Mně už ten ekzém stál takovou spoustu peněz - no hrůza!!!!Ještě vydržím, co se dá... :slight_smile: Holky, mně asi fakt nemá někdo rád,že mi tak nepřeje.To jinak přeci není možné :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2:
derm: tak to je síla docházet do nemocnice, ale zase budeš pod kontrolou neustálou. Já, když jsem čekala Vojtu jsem tam musela docházet na ozvy na monitor, můj tehdejší dr. to v ordinaci neměl...no ještě ,že ten současný už to má v ordinaci.pamatuji se, že jsem omdlívala i vleže na tom...fakt síla, čekám, že to budu mít znova.Já zasde trpím na nízký tlak a v létě to bude hóóódně blbé. :frowning2:
nytri: tak hlavně, že jste to zvládli...a jste už doma :slight_smile:
5. kvě 2008 v 17:31  • Odpověz
autor
Nytri-to je mi líto,ale hlavně,že už je o.k..... :wink:
Derm-v nemocnici mají super vybavení,já jsem tam potom s tím tlakem taky docházela a všecko mi na ultrazvuku vždycky řekl,velikost,koukali jsme na malého,jak tam řádí a šlo to fakt dobře vidět,tak neboj.....už ať to máš bobku za sebou,co?
Já se te´d snažím mace udělat video s fotek,takže skenuju jak divá :grinning: ,chcu udělat nás tři sourozence od dětství,pak společné a nakonec vnoučata,k tomu hudbu,tak když jsem u pc,tak dělám jenom to....teď právě poslouchám od Holki-pro mámu...dám ji to tam hned na začátek,je to brutál písnička,mě u ní bere do breku,tak pak nechcu vidět ji,to bude splav!!!!!!
gabi-mi třeba konopí na ekzém nezabírá,ale uvidíš,Tobě to snad konečně pomůže :wink:
kozi-zácpou Kubajs taky občas trpěl,ale u nás to bylo jiné,byl na UM....... :frowning2:
Kuba už chodí po venku jak ďas,sice jenom za ruce,ale i tak už je to super,tváří se u toho jak borec,by jste ho musely vidět... :slight_smile: Dneska tu byla mamča celý den,zašly jsme na hřbitov,ach jo,kdyby babi s dědou se Kuby dožili.....jsem se tam fakt rozbulela jak děcko.......ale ono si nejde říkat KDYBY.....
Takže všecky moc zdravíme :wink: :wink: :wink:
5. kvě 2008 v 19:23  • Odpověz
Ahoj holky, opet s ehlasim po vikendu. Prezila jsem. Dnes umiram hycem, ale zase sema ochlazovat, huraaaaaa!!!! Dnes bylo 32 st :sunglasses: a ted je na teplomeru 26,v byte mame 24. Doufam, z enenastaly hyce, to uz bych nejradeji jela do CR.
JInak vcerejsi obed u tchyne prezilaa, byly to jen 3h, ale napjate, ja drzela hubu a krok, abych neco nerekla, nastesti R nekolikrat zasahnul, treba jak jeho mamka byla s E venku, ja ji rikala, ze pokud jde s nim ven, dam mu boticky a ne v papuckach, ale ona, ze jde jen na prah...pak zacalo prset a myslite, ze se s nim schovala? NAopak, E se libily kapky, tak s nim byla na desti...ja myslela, ze padnu, jen R upozornila, ze venku prsi a on nastesti sel a matku usmernil...a takovych veci bylo vice...JAk jsme se vraceli, zasekli se okno v aute, tak jsme zvazovali, zda jet s polo-otevrenym ci to R opravit a jet az pak, ale kdyby byla zacpa, tak az nekdy v pulnoci, tak jsme se rozhodli, ze jedem. V MAdridu to R opravil,ale R svigra i matka volaly, jak jsme dojeli...jako by bylo auto pokazene, jen neslo nad okno nahoru...
Jinak jsem dostala na den matek krasnou kyticku-3 orchidei. R rikal, ze pry, abych nebrblala do dalsiho tydne, ze kdyby mi ji nedal ted, ze bych brblala, ze je den matek....zde, a to same, kdyz mi ji dal vcera, tak zase brblu, ze den matek v CR je az pristi tyden...takze pry furt brblu, nicim se nezavdeci...

gabuse : ten test na cukrovku prezijes, neni to zase tak hrozne, me to delali zde ve Spain a celkem to slo. Ja byla kontrolovana, jak v CR, tak zde ve Spain. V CR se chodi k lekari rano, jakna krev, tak na ruzna vysetreni, ale zde brzy rano je na 9, coz je pro me malem dopoledne, takze kdyz me pozvali na 9:30 na testy, ktere trvaly 3h, tak malem omdlivala hladem, i kdyz te ta tekutina zasyti,je to priserne sladke , ale prezijes to v poho.

Preji vsem hezky vecer.
5. kvě 2008 ve 21:17  • Odpověz
Poslusne hlasim prilet: 17.6.-6.9. jsem v CR. :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
5. kvě 2008 ve 21:17  • Odpověz
kocurek: to tu budeš dlouho...to je super...si aspoň od tchyně odpočineš :grinning:
holky, já jsem právě dožehlila a co se mi nestalo..jak mám ten břuch už tak velký( no to nekecám), tak jsem se spálila na břichu žehličkou - no mám tam podélnou červenou čáru přes břicho..prostě jsem se opřela o prkno a žehlila a jak jsem dojela ke kraji ( k břuchu ),tak najednou bolest a čáru mám tam...docela dlouhou...myslíte, že to může nějak vadit mimču???...jsem fakt blbá, ale musím se zeptat...to se mi ještě nestalo.
5. kvě 2008 ve 21:25  • Odpověz
gabuse: pozor na mimi i tebe!!!!

ja jsme dnes udelala taky ukil, pustila jsem s edo oken, zaclon, vyvetrala periny, prevlekla...vse mi zde nadherne voni. Mimochodem, periny zde neznaji...to jen koukaji, co vetram venku a jakse nadherne pod nima spi..ne jen plachtu a pres to deku.... :fearful:
5. kvě 2008 ve 21:31  • Odpověz
oprava: ne vadit mimču ,ale uškodit mimču...zase mám černé myšlenky :frowning2:
5. kvě 2008 ve 21:35  • Odpověz
ja si myslim, ze na mimco by to nemelo mit vliv, jedna se jen o tvou kuzicku
5. kvě 2008 ve 21:50  • Odpověz
ahojky holky,
tak my jsme odpoledne nakonec byli venku s prckem, když to suníčko vylezlo, bylo ho třeba užít. Dneska manželovi přišly balíčky, dělá si radost, prý jsem potom na řadě já :grinning: tak jsem zvědavá. Přidělával televizi na stěnu - komendie a pak zapojoval repro soustavu. No zážitek s ním a ta radost kdyby jste ho viděli, no chlap jako.
Holky díky za podporu. Ale u Ondry jsem taky ke konci už chodila do špitálu, tak si z toho moc nedělám, radši být pod kontrolou,jen ale stejně doufám,že si mě tam nenechají. To opravdu nechci,ale myslím,že mě budou pečlivě kobntrolovat a budu možná co dva tři dny chodit na kontroly, no uvidíme.
Jo kupi na to se i těším,že mi řeknou, co je to za pohlaví, sice mi už říkali holčička,ale přece jenom jsem si pořád nejistá,jestli je to opravdu tak!!

nytri už jsme si říkali co je s tebou. Tak snad už máte to nejhorší za sebou a už bude jenom a jenom dobře!!! Držím palečky.

gabuse ty bláho, tak doufám,že ti to konopí zabere. A to konopí není škodlivé pro těhulky???
5. kvě 2008 ve 21:54  • Odpověz
gabu já myslím,že se nic neděje s tím popálením žehličky,ale jinak na sebe dávej moc a moc pozor!!!
5. kvě 2008 ve 21:56  • Odpověz
derm. ta konopná mast je právě vhodná i pro těhotné i kojící...jsem se ptala v lékárně, četla o tom na netu a je to tam i napsané...jinak bych do toho nešla. Záleží, jestli mi vůbec zabere.
no teď už vím, že žehlit jedině s dostatečným odstupem od prkna :grinning:
5. kvě 2008 ve 22:01  • Odpověz
Dobrý večer,mamušky!
Jsem totálně vyřízená!Myslela jsem si,že si odpo zdřímnu a co myslíte?Pendrek!Malé se nechtělo spát a tak jsem se nakonec začla uklízet,ale Terďa si vydržela hrát jen půl hoďky,pak začla křičet.Tak jsem ji okoupala,nakrmila a dala do postýlky-to bylo kolem 20.hod.Doteď jsem uklízela a ona křičela.Manža ji sice hlídal,ale byl naštvaný,protože měl migrénu a odbíhal na záchod
5. kvě 2008 ve 22:11  • Odpověz
zvracet,ale musela jsem to uklidit-malovali jsme chodbu,takže by to bylo všude,včetně postele.Teď opět kojím.Doufám,že dnes Terka zabere dřív.Za celý den spala jen 4 a půl hoďky.
5. kvě 2008 ve 22:14  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.