• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Frýdek-Místek

(Zamčená)
16. května 2011 
kozi: tak zase jeden "super" den,co?
a teď už ti spinká?
5. kvě 2008 ve 22:15  • Odpověz
kozimura
Hlavu vzhuru, ja posledni dobou moc nenaspim a maly s ebudi co 30-45 min v noci a mnohdy uz ani neusnu a pres den to nejde....a to se rika, ze dite po 1.roce spi celou noc, to bych chtela videt
5. kvě 2008 ve 22:18  • Odpověz
Gabu:tak nějak.Nespí-furt saje.Usla a jak jsem ji chtěla odnés tak se zase přisála.
5. kvě 2008 ve 22:30  • Odpověz
kozi: tak už nic nedělej a zalehni s Terezkou...zítra je taky den.
holky, já bych si to klidně s váma vyměnila..než se drbat v noci i přes den, tak radši se starat o dětičky.
5. kvě 2008 ve 22:36  • Odpověz
tak já se loučím..čeká na mne sprcha a pak rychle spát...zítra musím teda brzo vstát...snad nezaspím a jestli vůbec usnu,že?????
tak dobrou..... :slight_smile:
5. kvě 2008 ve 22:44  • Odpověz
Dobrou!Jen počkám,až Terka usne a taky zalehnu :slight_smile:
5. kvě 2008 ve 22:52  • Odpověz
ahoj všem držím palečky ať už s čímkoliv(nytri s malým, gabi svědění....atd. :wink: No já jdu v pátek na pohřeb, starám se teď o mamku,protože si zlomila žebro a tak nějak nestíhám... :frowning2:
dobrou noc
5. kvě 2008 ve 23:21  • Odpověz
autor
Jejda Toruš,to je mi líto,snad už sis ty pohřby na dlouho vybrala!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! A co malý,všechno v pohodě?
5. kvě 2008 ve 23:26  • Odpověz
kupi:jj malý v pohodě, jen nechce mluvit :frowning2: jinak je pořád stejný :grinning: jj nějak nemám šťastné období s těmi pohřby, umřel mi strejda 50 roku, tak jsme všichni z toho docela zdrbli....a co kubíček??
6. kvě 2008 v 08:28  • Odpověz
ahoj holky,
počasí zase naprd... :frowning2:
tak mám zdárně test na těhu cukrovku za sebou.Po tom blivajzu ,co jsem tam musela vypít, jsem se tam málem poblila a posr..a :frowning2: Hnus!!!!V noci jsem spala tak 4 hoďky, ráno to byl děs vstát, jsem grogy,teď musím pro syna do školy a jít s ním k zubaři a pak vařit, protože jsem jim zapoměla koupit obědy...tak jsem zvědavá, kdy to se mnou švihne :frowning2: Zase jeden den na HOVNO !!!
Tora: no konečně jsi se ozvala...to je mi líto, že se vám tak v rodině nedaří... :frowning2:
6. kvě 2008 v 10:32  • Odpověz
jo a ještě, byla tam i maminka se 4 měsíční holčičkou na tu cukrovku a představte si, že už ji měla v golfkách, takové mimino,no jako vleže, ale i tak se mi to zdá hrozné,co její záda???? já děti tedy vozila v hlubokém dokuď nezačli sedět, do toho 6 - 7 měsíce.ale je to každého věc.... :slight_smile:
6. kvě 2008 v 10:36  • Odpověz
autor
Gabi-tak se dneska drž.... :wink: no,ty golfky,to je fakt dost brzo,dotentuje ji páteř...ale jak vidím některé maminky,tak už se ničemu nedivím :frowning2:
toruš-to je mi fakt moc líto,takový mladý-i moji rodiče jsou starší! Tak se v ten pátek drž,vem si nějaký prášek,ať se sklidníš.Já si na pohřeb taky vždycky beru prášek....a co mamka? Žebra strašně bolí...co dělala?
No,Kubajs v pohodě,chodí už za jednu ruku,pořád mluví,všecko opakuje,ale mele v kuse....jinak u nás nic nového...
6. kvě 2008 v 11:19  • Odpověz
tak jsem tady uz psala a koukam, ze je to pryc, nejak blbnul kun...
ted uz si nic nepamatuju, ted jdeme ven, protoze cele dopoledne nespime, kocar snad zabere
6. kvě 2008 ve 14:06  • Odpověz
ahoj holky :grinning:
Dopo jsem byla s malým u urologa, no ještě že mamka jela se mnou, měla jsem tentokrát co dělat sama se sebou. Holt se to blíží a já to už nezvládám. Už nejsem taková hrdinka. Jen jsem došla u nás na zastávku a bral mě balanc, to mi říkejte,že já mám tlak 170/80když mě braly mdloby,musela jsem si sednout k plotu hřbitova...fakt paráda. Ve městě to samé, Ondra mi zdrhnul a já se za nim rozběhla - jen kousíček to bylo - a myslela jsem že se vyvrátím.......no síla jako :frowning2:
Ještě zítra mě čeká náročný, dopo musím do toho špitálu na kontrolu (manža stresuje že si mě tam nechají - tak snad né!!!!) a ještě dopo na očkování s prckem,babi je zaangažovaná, no ale stejně..... :confounded:
...................ach jo...................

toriš vítej zase mezi náma. To mi je moc líto, opravdu se to na tebe lepí těch pohřbů už jsi absolvovala letos až moc. Tak se drž mamčo, jak říká kupi,radši si vezmi nějaký prášek.
6. kvě 2008 v 18:40  • Odpověz
autor
derm-tak zítra štěstíčko :wink:
6. kvě 2008 v 18:52  • Odpověz
kupi díky moc :slight_smile:
6. kvě 2008 ve 21:00  • Odpověz
Ahoj holky, ja se ztoho pocasi picnu....vcare 28 a dnes 34 :angry: , ted je na teplomeru 29 a v byte mam 25, uz se tesim na sobotu, kdy se ma ochladit....je desne dusno, ani se dychat neda, to zde nikdy jeste nebylo,zde se otepluje vzdy cca v cervnu, ale postupne...

gabuse : Jak jsme psala o golfkach, zde davaji deti velice brzo-3-4 mesice a uz golfky ci sportak. Hruza...

Byla jsme koupit E ponozecky a ty ceny, navstivila jsme 6 obchodu s oblecenim, at jen pro deti ci dospelaky a cena? MAlem me slehlo, nejlevnejsi bavlnene cele bile a modre 3EUR, no prece nedam stovku za jedny ponozky. Ale musela jsem dat, nez by mi je poslala mamka....vse jsme si v CR nakoupila, kdyby bylo teplo, ale ponozecky ne, ci me to napadlo, ze to bude tak drahe pro mimca? Tchyne donesla ponozky za 10 EUR, ale do sandalek. At utraci, kdyz na to ma.
6. kvě 2008 ve 21:58  • Odpověz
Holky moc děkuju, no jo vždy v životě musí přijít špatné období tak já ho mám asi teď... :frowning2:snad to brzy přejde a vše se vrátí do starých kolejí.. :slight_smile: ještě přežít ten pátek ten pohřeb a kar a pak už to snad bude lepší...bože už aby to bylo všechno za mnou..no jo ale co naděláme lidé umírají..:frowning2:i mladí...:frowning2:už jsem ztratila spoustu lidiček a moc mě to teď bolí...no nic holkdy držte se užívejte si dítek(narozených či nenarozených)a já se zase ozvu...papa
6. kvě 2008 ve 22:45  • Odpověz
Ahoj holky,preji prijemny den. Vzdy se rika, ze kdys se narodi jeden clovicek, druhy umre. U nas v rodine to plati tim tuplem, kdyz jsme se narodila ja, umrel otec me mamky, pak s e narodil bratranec a umrel dedecek... :frowning2:
7. kvě 2008 v 09:54  • Odpověz
ahoj, derm tak pozor na sebe, a dneska stesticko, nebo spis, jak jsi dopadla?
tori drz se, po spatnem obdobi musi prijit i vesele...
jinak vcera jsme byli s tou hlavickou, tak neurologickeho puvodu to neni, tak se mi ulevilo, budeme chodit na rehabky a snad se to zpravi, jeste pujdeme na UTZ
dneska asi odvezu notas na reklamaci, porad se vypina a uz tu nemam tri klavesy, tak se asi nejaky cas neukazu...
7. kvě 2008 ve 12:29  • Odpověz
autor
Luci-tak to je moc fajn!!!!!

Moje nekvalitní prvotina-snad vám to půjde spustit....a na ty chyby se nedívejte,jako že tam nejsou háčky atd....

http://www.uloz.cz/show/file/61995-Pro_t_tu.wmv
7. kvě 2008 ve 12:36  • Odpověz
je kupi ty jsi sikovna, to ja bych nezvladla
7. kvě 2008 ve 12:45  • Odpověz
autor
Ale zvládla,je to úplně jednoduché,fakt....jsem to měla i s úpravou fotek včera večer za cca 4 hodinky..ale pro mamku,to mi dává zabrat,všechno musím skenovat,zmenšovat-a je to tak cca 70 fotek :pensive: takže makačka,ale snad bude stát výsledek za to...
7. kvě 2008 ve 12:54  • Odpověz
Ahojky,
Kupi,moc hezké,my ani tolik fotek s tatínkem nemáme.

Vojtíšek už je docela dobrý,už jenom kašle a má rýmu.Hlavně,že už nezvrací.V nemocnici mu hrozily infuze,ale nakonec jsme to zvládli i bez nich.
Taky půjdem k neurologovi,malý má afektové záchvaty a bylo nám to v nemocnici doporučeno.

Derm,tak sned ti to dneska dobře dopadlo.

Tora,je mi to moc líto ze strejdou.
7. kvě 2008 ve 12:55  • Odpověz
ahojky,
kupi: móóóc hezké...to máš pro manžela jen tak nebo mu to dáš jako dárek při nějaké příležitosti?Fakt...super...moc se mi to líbí :slight_smile: takové dojemné. Ale jsi dobrá, že něco takového dokážeš...já jsem magor na takové věci :frowning2:
derm: doufám, že jsi ještě doma a nenechali si tě tam
lucik: to je fajn, že budou stačit jenom rehabky..to ti spadl kámen ze srdce,co?
7. kvě 2008 ve 13:48  • Odpověz
derm se neozyva, jestli si ji tam fakt nenechali..nytri tak at dobre dopadnete...
gubuse ani nemluv, ja mela takovy strach, doufam, ze se z toho jeste neco nevyklube
7. kvě 2008 v 17:17  • Odpověz
kupi: NAdhera!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :wink:

Dnes nam pocasi peje, je jen 20st. E dnes spinkal od 9:30 rana do 13:45. Od 12 jsme s ena nej chodila divat, zda dycha....mela jsme docela strach, takovou dobu a to se vzbudil dnes az v 6:30, normalne o hodku drive. TAk hezky vecer, jdu neco malo uklidit a vrhnu se do prace, prisel mi jeden preklad, tak jej hned udelam.....
7. kvě 2008 v 19:25  • Odpověz
7. kvě 2008 ve 21:01  • Odpověz
Hezk večer holky!
Nebojte jsem doma, ale málo nechybělo. Všechno dopadlo vcelku dobře, brali mi krev,protože mám podezření na preklapsii takže můj mudr - pracuje i tady ve špitále - mě kontroluje po všech stránkách. Vzali mi krev a odpo jsem si měla volat,jak to dopadlo,že se to z krve pozná lépe. Tím že ten tlak a bílkoviny několikrát byly, nechce nechat nic náhodě, zvlášť teď ke konci. Výsledky naštěstí dopadly dobře, takže v pátek jdu znovu na kontrolu. Jinak hrozilo,že bych v pátek už nastoupila ležet.......no řeknu vám holky, největší strach měl snad manža o mě.......
Takže zatím se držím, cítím se už ale tak nějak všelijak, konečně vím, podle papírů co a jak. Hrdlo zavřené,ale hlavička naléhá, to vím i tak, jak mě bolí stydké kosti :unamused: no a podle odhadů, má malá už teď 3000g, takže uvidíme v reálu,jaký velký mimčo to bude :grinning:

Jsem odpo byla s Ondrou venku,tak jsem se nedostala k pc, aý teď, děkuji že jste na mě myslely, jste moc hodné!!!
Jinak s Ondrou jsem byla ještě dopo na očkování proti zárděnkám (na lžičku)to zvládnul v pohodě. Utíkal k sestřičce do ordinace, nemohla jsem ho lumpíka odtamať dostat - když tam bylo toooolik hraček :grinning: :grinning:

kupi krásně udělané, moc moc pěkné. Taky jsem si stáhla tady na koníkovi nějaký prográmek na fotečky, ze kterých se vytvoří filmeček, ale ještě jsem se k tomu nedostala. Ale už se těším,až budu tvořit!! Se mi nechce ale věřit, že tvůj Martin měl dlouhé vlasy, bych ho vůbec nepoznala :grinning: :wink:

Jsem nějak moc unavená, manža je nějakej sexuchtivej,ale opravdu nemám energii......Jdu hajat a nabrat síly :slight_smile: Zatím papa holky
7. kvě 2008 ve 21:42  • Odpověz
ahoj holky,
Lucik: uvidíš..nic se z toho nevyklube :slight_smile:
kocurek:to je síla tak dlouho spát....to možná Eriček dospává ty nedávné noci, co nespal,ne?teda,jestli se nepletu,mám takový dojem, že jsi tu psala,že se pořád v noci budí....
derm: to je fajn, že jsi doma...ale stejně tě to brzy čeká....nemocnici se prostě nevyhneš :slight_smile:
no já jsem nezaplatila internet, musím až do Místku do banky a tam se mi nechtělo,tak dneska o půlnoci mi ho vypnou...tak snad v pátek ho zaplatím a a pak vás dočtu,co nového....ale takovým tempem ,jak tu píšete,to bude RAZ DVA :-
tak pa holky
7. kvě 2008 ve 22:45  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.