• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Frýdek-Místek

(Zamčená)
16. května 2011 
dobré ránko holky :slight_smile:
gabus teda že se nestydíš, nechat si odpojit internet a vydržet bez nás :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Jinak áš pravdu, špitálu se nevyhnu to já vím,ale nechci tam být zbytečně dlouho, vždyť to sama znáš, doma děti,tak chcijen na skok hup odrodit a za chvilku domů, nechci tam poléhávat.

lucik já myslela že ten pc už dáváš zpravovat. Jinak jsem včera zapoměla ti napsat, ještě že gabus reagovala. To je moc fajn,že Domča to nemá neurologieckého rázu, takže určitě se to cvičením dá dopořádku. Kdy jdete na první rehabky???
8. kvě 2008 v 07:10  • Odpověz
Ahoj holky,nadherne nam prsi,je 14st, to jsou teplotni zvraty, to by jeden z......ke vsemu to je nejlepsi na nachlazeni. Ja jsme do 3 rano delala preklad, uz to mam, tak jej zitra poslu, aspon jsem se zase procvicila, normalne preklady odmitam, kdyz jsou dost dlouhe. Hezky den vsem....
8. kvě 2008 v 11:12  • Odpověz
Kocurek:tož neblbni s tím článkem! :O Mi bylo řečeno,že lidé narozeni ve znamení ryb jsou velice inteligentní,pak mi bylo řečeno,že přenášené děti jsou velice chytré...Když to tedy shrnu- budu-li ještě dlouhodobě kojit,budu mít doma GÉNIA! :grinning:
Derm:to jsem ráda,že to tak dopadlo a jsi doma.Hlavně,ať jste s děťátkem v pořádku-za chviličku už bude Tvoje holčička na světě!Toto uteklo!
8. kvě 2008 v 11:36  • Odpověz
Lucik:to je super,že je Domča v pořádku!
Gabu:téda!Šupej to zaplatit,ať tu jsi s náma :wink:
Kocurek:tady je nádherně!Maličká mi spinká venku pod vrbou.
Včera jsem od rána vyřizovala.Vzaly jsme s mamčou do Místku kočárek,ať nemusíme tahat sedačku-to byla paráda!V klidu jsem zajela k Dudkovi pro léky,konečně jsem si u T-Mobile nechala opravit příjmení,nakoupili jsme převislé jahodníky a pak jsem sjela
8. kvě 2008 v 11:42  • Odpověz
do Modré Labuti koupit stropnici nad schody a objednat další na chodbu a zrovna jsem tam koupila venkovní teploměr a udělala jsem si radost proutěným táckem.Pak mě čekaly fofry-rychle domů,nakojit,přebalit,převléct a šup do poradny-jsme zdravoučcí a vážíme 4.300g.Ještě jedna poradna za 14dní(to máme i kontrolu kyčlí) a pak už jen jednou měsíčně.Pak jsem fičela na gyndu na injekci-DANU jsem
8. kvě 2008 v 11:47  • Odpověz
derm tak to je fajn, ze te doktor tak hlida...alespon se nic nezanedba, to je fajn...
no kdy jdeme na prvni rehabky nevim, zitra jedu pro papir na rehabky a UTZ a nesu to tam, kdy me veme nevim, ma tam docela plno, chodi tam k ni i s postizenyma detma, tak se dlouho ceka, ale jeji syn tam pracuje taky a to je muj spoluzak a rikal, ze tam zajde semnou, at me veme co nejdriv...
kocurku teda vam se tam to pocasi meni....
ja uz koncim, jeste neco poplatim, vypinam pc a mizim ven, jinak bych tu sedela do vecera...uzivejte slunicka
8. kvě 2008 v 11:50  • Odpověz
nechtěla a prášků už mám plné zuby.Pak jsem fičela domů vařit oběd,pak jsme měli s manžou vyřizování a jak jsme dojeli domů,museli jsme prosývat kompost.Pak rychle okoupat malou,nakojit a začlo uspávání.O půl dvanácté jsem už"padala na hubu",tak mi Terďu vzal Jarek s tím,že se dodívá na hokej a uspí ji.Vzbudila se ve 4,to jsem ji vzala do postele a pak v 6-pak až do 9 a já jsem se konečně vyspala!
8. kvě 2008 v 11:51  • Odpověz
Ju a malá poznámka k mé osobě-takto jsem ukecaná furt,tak si na srazík dotáhněte lepící pásku,abych na chvilku i mlčela :grinning:
8. kvě 2008 ve 12:05  • Odpověz
Tak pisu uz po 3. snad to odejde....hlasi do pondelka dest, tak se radujte, to znamena, ze v CR bude nadherne. :sweat_smile:
8. kvě 2008 ve 21:20  • Odpověz
autor
kozi-tak to jsme dvě..... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
kocurku-má tydy být min do příštího pátku hezky :wink:
8. kvě 2008 ve 21:21  • Odpověz
tak to se teste,me zima nevadi, naopak, mam rada slunicko, ale ten hyc, co byl nedavno- :angry: .
8. kvě 2008 ve 21:36  • Odpověz
Ju,ale tady nakonec pršelo :cry:
Kupi:chudáky holky,moc si nepokecají :grinning: :wink:
8. kvě 2008 ve 21:40  • Odpověz
autor
No,to asi nee :wink: :wink: :wink: ale aspoň to ví dopředu....Terince dej za mě pusinku,ju? :wink:
8. kvě 2008 ve 21:47  • Odpověz
No uvidime, jen abychom nemely roztrepane jazyky vsechny :grinning:
8. kvě 2008 ve 21:56  • Odpověz
jake budeme mit spolecne tema???? deti :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
8. kvě 2008 ve 21:57  • Odpověz
autor
ale ne jenom to!!!! Třeba chlapy,což? :grinning:
8. kvě 2008 ve 22:03  • Odpověz
autor
Že si jako postěžujem jak chrápou,čumí v TV na sport atd..... :grinning: :grinning: :grinning:
8. kvě 2008 ve 22:04  • Odpověz
no to doufam, zebudeme mit dost spolecnych temat a nametu....
8. kvě 2008 ve 22:05  • Odpověz
autor
jo,to se neboj-já třeba nemám s nikým problém se bavit :wink: téma se vždycky najde-i třeba počasí :wink:
8. kvě 2008 ve 22:06  • Odpověz
:grinning:
Témat bude,nebojte!
Pusinku předám.Už spinkala a opět křičí.Ta zas usne až o půlnoci... :cry:
8. kvě 2008 ve 22:10  • Odpověz
autor
Chudáčku!!! Mi teď zaplakal,ale hned usnul,tak kolem půlnoci půjde opět k nám...o víkendu ho zkusím odnaučit k nám...se sice nevyspím,ale aspoň to zkusím....
8. kvě 2008 ve 22:13  • Odpověz
Kupi:nevím proč,ale už týden neusne před půlnocí.Pak se budí v 5 a to už si ji beru do postele(si to už teď zavařuju,co?) a pak vydrží do 8.
Tak držím pěstičky,ať se Ti to podaří.A co jinak,co zoubky?
Holky,od kolika měsíců se chodí na bazén na to plavání?
8. kvě 2008 ve 22:20  • Odpověz
autor
to neřeš,že spí u vás,Kuba skoro do roku neznal,co je to spát u nás,a vidíš....teď popapal,kolem půlnoci hodí hysterák,tak zas půjde k nám,bo ho nemůže nijek utěšit...ale víš jak,spí u nás,trochu mě to štve,ale zas na druhou stranu,je to super,když na mě dýchá,když spí u mě tělo na tělo,když cítím jeho vůni....to je těžko,ale kašli na to,pak to můžeš řešit,až vám to bude vadit! Během pár dnů čekám stoličku,už jde na omak cítět,jenom ještě nevylezla....
Chudák Tora zítra,jde na ten pohřeb...
já začínám mít zas depku,tak je to na hovno.... :frowning2: :frowning2: :frowning2:
8. kvě 2008 ve 22:35  • Odpověz
Ju,Tora si to bobek vyžírá.Už aby to měla za sebou...
Tak teď opět usla a fest.Furt pije,mám ji pořád u prsu.Moji rodiče jí už neřeknou jinak než přísavka.Ještěže mám dost mlíka(zaklepat).Přes den je to v pohodě,ale večer mi vysosne i obě prsa.Budu se muset zeptat doktorky na příkrm(musíme HA),ale je to možná zbytečné.Když vysosne obě prsa,spí 5 hodit,tak hlady netrpí.
Ju,s tím tulením máš pravdu
8. kvě 2008 ve 22:46  • Odpověz
Cítím tak,jak mě má to malé stvořeníčko rádo,když se ke mně tulí,hledá mě ručičkama...
Jdu do hajan,dokuď spí.Dobrou!
8. kvě 2008 ve 22:48  • Odpověz
autor
To máš dobré mlíko,jinak by Ti nevydržela tak dlouho spát...já měla mlíko na hovno hned,budil se co hodinu a pak se ztratilo úplně...ale to už neřeším....normálně bych nevěřila,kolik bab ztratilo taky mlíko...až teď se to dovídám a nechápu-já se tím tenkrát brutálně trápila,ale teď už je to skoro rok,tak....a měl jenom 2x šestou nemoc,jinak ani rýma,prostě nic...takže už nevěřím knížkám,kde píšou že kojené není nemocné a nekojené pořád...švagrová má 14 měsíčního kluka a ten je bobišek nemocný co 14dnů....
Ty máš vlastně ekzém taky,že? no,Kuba ho už má taky :confounded: ale naštěstí ne moc...uvidím teď,jak všecko kvete,ale zatím mu to nic nedělá....a jak váha,jde dolů?
8. kvě 2008 ve 22:51  • Odpověz
Kupi:ekzém se mi šíleně zhoršil-praská mi to do krve-mám ho mezi prsty na rukách.Ale jinak jsem celkově alergik,astmatik,tak to snad nebude mít Terďa po mě...
Furt se mě drží 2kilča.Čekala jsem na kontrolu na gyndě,vše je o.k.,tak pomalu začnu posilovat břušek.Zajímavé je,že jsem před těhu měla oplácaný zadek a nohy-to šlo dolů,ale mám to v břušku,což je nezvyk,vždy jsem ho měla ploché.Teď už jdu
8. kvě 2008 ve 23:12  • Odpověz
fakt na kutě :slight_smile: Dobrou!
8. kvě 2008 ve 23:12  • Odpověz
autor
Dobrou :wink:
8. kvě 2008 ve 23:13  • Odpověz
ahoj holky, nějak nemůžu spát, což je u mě divné. Malá je celkem taky v poklidu, tak nevím co se děje.....Asi budu ještě s manžou v 1čučet na hokej nebo co.....

kupi to fakt není pravda, že dlouho kojené děti nejsou nemocné, Ondra byl kojený 21měsíců a jakmile se dostal do kolektivu dětí, hned onemocněl a rovnou antibiotika.....není to pravda prostě.

kozi buď ráda, že takhle dlouho spinká, asi máš dobré mlíčko a a ni ještě neuvažuj,že bys přikrmovala, je to škoda. Využij svých zásob!!

Jinak holky myslím,že na srazu se budeme mít o čem bavit, nemám strach :grinning: :grinning:

kocu ty nám to počasí slunečné posíláš, viď? :wink: Tak uvidíme, jaký bude víkend u vás a u nás :grinning:
9. kvě 2008 v 00:27  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.