• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Frýdek-Místek

(Zamčená)
16. května 2011 
Derm:no ahoj,mamuško!Téda,Ty už jsi jak já-ke konci těhu jsem nemohla spát a byla jsem vzhůru i do dvou.O tom příkrmu jsem začla uvažovat proto,že mám strach,že jednoho dne vypije i druhé prso a bude mít i přesto hlad.Snad k tomu hned tak nedojde.
Malou mám zas u sebe a saje a saje-hladovec :slight_smile: Dobrou!
9. kvě 2008 ve 03:36  • Odpověz
ahoj holky :grinning:
No nakonec jsem čumákovala do pc až do půl druhé a s malým vzhůru v půl sedmé. Kupodivu se cítím vyspaně......uvidíme, jak bduu fungovat ještě odpoledne.
kozi tak si kdyžtak kup mlíčko ať máš doma při ruce jak se říká,ale fakt na to šáhni až co kdyby! :slight_smile:
No jinak se fakt divím,že e mi nechtělo spát, já která kolikrát zaberu okolo 9ti .......No je to síla.

Dneska na 11jdu na kontrolu tak uvidíme jak dopadnu. Manža má volno,takže bude s Ondrou. Ještě nás čeká poslední popojížďka kvůli věcí do postýlky. Měli jsme minule smůlu a bylo už zavřeno,,jedem do starého města do toho velkoskladu, potřebuju matraci a prostěradla - to jediné nemám - jsem ostuda co? :pensive:
Musíme nakoupit, doufám,že mám peníze na účtu, jinak mě trefí :angry: ale přídavky by už měly snad být,uvidíme.....

Tak vám holky přeji hezký pátek. Já se ozvu až dorazíme domů,nebo až odpolko,až se rovnou třeba dospím s prckem po obědě.papa
9. kvě 2008 v 07:36  • Odpověz
Holky,ke kolikátému chodí rodičovská?
9. kvě 2008 v 08:20  • Odpověz
Ahoj holky, prsi, ale ja se jdu vyvetrad do mesta, uz mi domov leze na palici. Po vice, jak tydnu jsme s evyspala,maly se v noci zbudil jen 3x, coz jenadhera!!!kdyz s emi budil nekolikrat do hodiny, ale zoubky jeste venku nemame....

kozi: me chodi 8. a nekdy 6. dle toho, zda to padne na vikend...papa

dermajetics: at ti dobre dopadne kontrola
9. kvě 2008 v 09:56  • Odpověz
Kocurek:mockrát děkuji.Jen ať vím,zda mi to pak vyjde na všechny srážky.Tak to je super! :slight_smile:
9. kvě 2008 v 11:50  • Odpověz
autor
čau holky,rodí mi kočka,jsem z toho úplněhotová,je to boží zážitek...zatím má dvě,tak uvidíme...
9. kvě 2008 ve 12:28  • Odpověz
autor
Derm,tak jak? Teď byly peníze už ve středu,jinak 8. na bankomatu,sedmého na pobočce..
Kozi,fakt nedokrmuj,jenom ať saje,aspoň se Ti bude tvořit...
Valím zas do sklepa,před chvilkou vylezlo druhé,jsem u ní a hladím ji,ona vrní....tak uvidíme,kolik jich nakonec bude.
9. kvě 2008 ve 12:57  • Odpověz
ahoj hoky,
koukám že se tady rodí, ale u kočky :slight_smile: kupi ty to ale prožíváš :grinning:

Holky dopadla jsem dobře, všechno v pořádku, tlak i moč v pohodě, srdíčko taky,takž emůžu na kontrolu až za týden. Samozřejmě kdyby něco tak ihned. Tak jsem móoooooc ráda,že ještě můžu pobyt doma.

Holky já peníze na účtě ještě nemám, možná budu mít později kvůli tomu ukončení rodičáku a znovu nástupu na mateřské, no nevím. Vybrali jsme s manžouposlední prachy, jeli ještě pro matračku a nakoupit, tak mi toho moc nezbylo. Snad v pondělí na účtě bude. Jinak jsem nakonec neodolala a mám zamluvenou kolébku, nebyla u ní matrace, takže až dorazí na sklad, může pro to manža jet, jupíííí!!! :grinning:
9. kvě 2008 ve 14:06  • Odpověz
No,já jsem dnes zjistila,že mám na účtě porodné,tak můžeme splatit nábytek a máme o splátku méně :slight_smile: Jdu se najíst a lehnout si.Jsem hotová...
9. kvě 2008 ve 14:24  • Odpověz
Ahoj holky, tak jsem se protahla mestem a ja vam povim, pro holcicky jsou nadherne vecicky-saticky, uplne jsme se zamilovala, tak jsem hned sestrence jedny koupila. NA kluky jen klasika, ale taky je mame nadherne, vidte????Je zatazeno,zima, ale neprsi,jdeme s eprojit ven. R vezl mati na pohreb nejake sestrenky mati a predstavte si, kdyz jsme se jej ptala, jak zde maji pohreb, tak rekl, ze ne tak pekne, jako u nas-ze zde strohe a pohreb zacina az v 19:00, sila, co? Predtim maji 24 h se zemrelym, proste rodina par hodin v jenake uzavrene mistnosti a pak lide, znami, to bych zblbla, kdyby mi nekdo umrel a ja 24h se znamymi.....misto toho, byt sama s rod, tak jak den otevrenych dveri.....
9. kvě 2008 ve 14:47  • Odpověz
autor
Derm-to je fajn,že je včecko v pořádku!!!! Jen tak dále.... :slight_smile: Snad zas nebudeš přenášet,že?
Koťátka jsou 3,to poslední nemohla vytlačit,tak jsem jí pomáhala,hotová porodní asistentka :wink: ale bobek fakt vystála!!!
No,jdu koupat,hezký večer,papa
9. kvě 2008 v 18:32  • Odpověz
ahoj holky,
internet zaplacený,tak zas mám na měsíc klid...jupííí :slight_smile:
jdu počíst a pak napíšu.....
9. kvě 2008 ve 20:12  • Odpověz
Ahojky,
mi chodil r.příspěvek vždycky sedmeho,minuly měsíc ale až devateho,no a tento měsíc ještě nedošel :frowning2: Taky čekám,potřebujem papučky a botičky.

Já věřím ,že děti nejsou nemocné po dobu plného kojení.U nás to bylo 8 měsíců a pak jen 2x rýma a ted' ta infekce dýchacích cest.Dneska jsme byli na kontrole a už je to skoro dobré,můžem i na chvilku ven.
Ale taky jsem měla ze začátku problémy s kojením ,byla jsem tak nalitá,že se malý nechtěl přisávat,byl to boj,já byla dohryzená.pak zas jenom pil a pil,i 2 hod v kuse,byl přicuclý skoro pořád.Ale pak ten boj stál zato.

Kozimura,o plavání se dozvíš na této adrese:www.kenny.cz.Snad jsem to napsala dobře.Do vaniček chodí plavat už hodně malinkaté miminka.
9. kvě 2008 ve 22:52  • Odpověz
Nytri,děkuji moc za info.Musím pouvažovat,ale asi to nechám od 6.měsíců tady u nás na bazéně.Ráda bych jezdila i na to plavání do vany,ale to by byl problém s autem.Jsem byla přesvědčená,že je to v bazénu už od 3.měsíců...
10. kvě 2008 v 10:50  • Odpověz
ahojky holky,
derm: co to je za sklad v tom Starém Městě? ani nevím, že něco tady existuje....
já měla dávky na bankomatu ve středu7.5....jak je člověk nečeká ,tak přijdou v termínu a jak je člověk potřebuje,tak mají zpoždění..to je vždycky tak
asi si všechny užíváte sluníčka,co? já hniju doma, od včerejška se mi motá v hlavě, je mi na omdlení, buší mi srdce,takže super stavy...jenom poléhávám :frowning2: se fakt na to vyprdnu!!!!
kupi: jsi jednička...takhle zvládnout porod kočky...já bych to nedala...jsem měkká :frowning2:
tak zatím...pa
10. kvě 2008 ve 12:51  • Odpověz
Ahoj holky, predpokladam,ze je tam nadherne,jelikoz web cam na netu nefunguje, jen Lysa Hora,zde silene lije.

Co s etyce plavani, mnoho lidi jej doporucije, ale ja mam plno kamosek, ktere do plavani chodily a deti byly vzdy nemocne, dost casto se nachladily. Ne ve vode, ta je vyhrivana, ale pak, vetsinou chodily v zime a vite, jak je to nebezpecne nebo v tomto pocasi. Hlavicka, i kdyz vypada sucha, pokozka neni, trva to dyl a tim, ze dame cepicku, nezabranime nachlazeni po koupani. proto se nedoporucuje nikomu chodit ven po koupani, at uz miminkam, dospelym ci starsim osobam. Ale kazdy ma svou hlavu, ja puvodne chtela chodit, ale odradilo me to.

Taky si rikam, ze cim dyl bydu kojit, E bude zdravsi a zatim musim zaklepat...zadne vaze nemoci.

Preji hezky vikend do rodne visky..
10. kvě 2008 ve 13:45  • Odpověz
10. kvě 2008 ve 22:06  • Odpověz
Ahoj holky,jdu vás jenom pozdravit,že stále držím 2v1.
včera jsem jako zalomila o půl osmé s prckem a vstávala až po sedmé ráno!!!! To se mi moc dlouho nestalo, asi toho na mě bylo moc včera.
Dneska jsme ztrávili skoro celý den venku, odpo sice foukal vítr,ale navečer jsme zase vylezli. No ale už to bylo náročné, ještě že manža umí taky běhat za Ondrou, když malý neslyší když na něho mluvím, a neposlouchá a dělá si co chce :slight_smile:

gabuse Jakoby na konci starého města směrem na Bašku je poslední baráček napravo, je tam dost blbý vjezd, hodně strmý.....blbě se tam vjíždí autem i vyjíždí. Jmenuje se to:
Dětský textil a nábytek........Pavel a Martina Vykoupilovi
www.detsky-textil.cz Mají tam otevřeno od 9 - 16.00 ale koukám do vizitky, tady mají,že už od 8.00......

Já tam nakupovala už pro Ondru.Dá se tam uratit opravdu hodně peněz :slight_smile: Ale mají krásné věci a kvalitní.

Tak se mějte hezky holky,jdu si lehnout a číst, dneska pro změnu asi neusnu a budu bantovat,ale sedět u pc to nedám. tak papa

kocu no tady sluníčko nádherně,ale ten vítr :confounded: Tak uvidíme jak bude.....S těma teplotama teda zírám, že by bylo opravdutakhle teplo, když je příští týden těch 3 zmrzlých??
10. kvě 2008 ve 23:04  • Odpověz
Dobré ranko,mamušky!Všechno nejlepší k našemu dnešnímu svátku! :wink:
11. kvě 2008 v 01:38  • Odpověz
kozi zase jsi tady první!!!

Taky přeji nám maminkám hodně hodně spokojenosti a jenom radosti z těch našich drobátek :grinning: :grinning:

Se musím pochlubit, já jsem už dostala dárky včera.......nevím teda co bylo od manžela a co od prcka, ale dostala jsem knížku o grilování, kytičku růží a kávovar :grinning: :grinning: :grinning: Asi jsem byla moc hodná :wink:
11. kvě 2008 v 06:27  • Odpověz
http://www.modrykonik.cz/album/album.php?vAlbumID=135997

Vložila jsem holky nějaké nové fotečky, tak jukněte :grinning: :wink:
11. kvě 2008 v 07:10  • Odpověz
Derm:to víš,ta moje ještěrka hladová mě jen tak spát nenechá :grinning:
To já asi nedostanu nic.Manža na to určitě zapomněl a mě už nebaví připomínat to...I na 1.máje jsem si musela říct o pusu :cry:
11. kvě 2008 v 08:24  • Odpověz
kozi nesmutni, do večera daleko!! :wink:
11. kvě 2008 v 09:28  • Odpověz
:slight_smile: :slight_smile: At vam vsem tento den prinese stejne tolik stesti a radosti, kolik lasky samy rozdavate svym detem. :slight_smile: :slight_smile:

Holky, ta prodejna ve Starem Meste je fajn, ale pokud nechcete jezdit az tam, tak stejne veci jsou ve Frydku u Noveho Bytu dole v MAtesu v detskem. Jedna znama mi rikala, ze to je jejich pobocka. Me se to zda dost drahe ve St.Meste. Stejne kosilky se daji koupit ve FM a usetrite za benzin/naftu...jo a ja nakupuji ve SLUNICKU, coz je v Mistku naproti gymplu, vedlee- banky, maji tam moc pekne veci a levne, vzdy neco koupim a co zrovna shanim, maji. Treba takovy krtecek v Mistku je tez drazsi. Napr. kosilku, kterou koupila ve Slunicku v Mistky za 59,- meli stejnou ve St. Meste za 80,-. St. Mesto, tam to primo siji, meli by to mit levnejsi, ale byla jsme tam 3x,kdyz neco shanela a nikdy nemeli a pokud by meli, tak drazsi.

Dotaz, jake plinecky pouzivate? Ja v CR zasadne pampers-Sleep and Play, ty oranzove,jsme s nima nadmiru spokojena a vzdy nakoupim vnejake akci.Zde Pampers neni,teda je, ale nejsou ty, co pouzivam v CR, a jmenuji s eDODOT, jelikoz by spanelaci nevyslovili PAmpers. V patek jsme byla v Lidlu a melii jen za 1 EUR plinecky, tak jswm si rekla, ze je vezmu na zkousku a pokud se osvedci, budu je kupovat a ony jsou skvele. TAkze odted je budu kupovat, bez slevy stoji 3 EUR a je jich tam 56, teda cislo 3, ktere pouzivame my. Pokud nektera v Lidlu kupujete plinecky, prosim, kolik stoji tam? Diky moc.

derma: moc pekne fotecky, jdu pripichnout taky nejakou...
kozi: nesmutni, ja si o to musela loni rict a letos mi bylo poprano radeji 2x-po spain-min.tyden a dnes...
11. kvě 2008 v 10:04  • Odpověz
dobré poledne holky,
tak na mne všichni prdí..nikdo mi nepopřeje,ale to nevadí :slight_smile:
derm: pěkné fotečky...tě obdivuji, miminko a ještě dvouletého prcka...já bych to nedala..ale možná je to o něčem jiném, když jste na baráku a ještě tam nejste sami...hned bych s tebou měnila...co tady v těch králíkárnách :frowning2:
kocurek: já v Lidlu nějaké plenky viděla, ale ani nevím, jaké značky se tam prodávají. Jinak já věci pro mimi nakoupila přes internet, jako použité, ale hezké...po mých dětech mi nic nezbylo, všechno jsem dala ségře a ta si myslela, že už dítě mít nebudu, tak se toho pak taky zbavila..ještě, že dneska existuje internet :slight_smile: Ve Sluníčku jsem byla jednou, koupila jsem si tam v akci zavinovačku...jinak po těch obchůdkách ani moc nechodím...ještě v Tescu se dají koupit, když je akce super věci, ale mám to od ruky...auto nemám, pěšky to je daleko a autobus mi nedělá dobře,hlavně teď ,když je pěkně.
tak zatím holky....
11. kvě 2008 v 11:18  • Odpověz
Ahojky mamušky!Tak jsme byly na procházce na Hukvaldech a nemohlo to být bez problémů-malá si v oboře vzpomněla,že má hlad,tak jsem tam kojila.Terka byla v šatičkách a chtěla se nést-všichni ji obdivovali.Ale podržte se!Měla růžové šatičky a přesto se nás 3 lidi ptali,jestli je to holčička...Tak nevím,co si ti lidi myslí...
11. kvě 2008 v 18:06  • Odpověz
ahojkiiiii,
kozi: vy to tam máte na Hukvaldy kousek,co? to jste si udělalí hezkou procházku... :slight_smile:Já jsem tam byla naposledy před rokem s kamarádkou...jsme vytáhli děcka na jaře....do poloviny super cesta bez sněhu a od poloviny sníh...takže paráda :grinning: ...ale i tak výlet stál zato...a nebyli jsme tam jediní :grinning:
tak ti lidi museli být teda pěkně blbí...a slepí :slight_smile:,když nepoznají holčičku.
11. kvě 2008 v 19:18  • Odpověz
Gabu:ju,kousíček a je tam nádherně-hlavně teď,když tam kvetou kaštany :slight_smile:
Ju jsou to paka-co by to asi mohlo být-v růžových šatičkách?Kluk?
Jinak Terďa je živel.Po koupání jsem ji masírovala olejíčkem a jak jsem jí masírovala zádička,podařilo se jí už téměř postavit na kolínka a pěkně se zapřela za ručičky-jó hyperaktivní dítě...
11. kvě 2008 ve 20:01  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.