• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Frýdek-Místek

(Zamčená)
16. května 2011 
já chodím na ten nový úřad, ale je to ten starý,akorát přestěhovaný.ta paní se jmenuje Pustková...má na starosti těhotné.Zkusím se s ní zítra domluvit.
tak jsem si šla lehnout ve 22 hodin jakože usnu,protože moc toho naspané nemám a a teď jsem vylezla...škrábu se jak nevím co.....tak jsem si dala 1/2 Dithiadenu, tak snad zabere a já budu moct jít v klidu spát...je to už děsné.... :frowning2: :frowning2: :frowning2: musím ještě vydržet chviličku....
13. kvě 2008 ve 23:57  • Odpověz
Ahoj holky, preji prijemny den,zde neustale prsi. Ednse spinkal od 19:00 do 3:00 rana a pak ani tuk, ale v 6 usnul do 9, aspon to.

gabu: jo, je to ta pani, snad ses s ni domluvila. Me to ani kdysi nenapadlo, tim, ze jsme byla zamestnana ve Spain a pred porodem v CR,tak musela na pracak, nenapadlo me, ze bych tam sla jen 1x a bylo to velice prijemne,nez se tam tahat vzime porad.
14. kvě 2008 v 09:52  • Odpověz
ahoj holky,
tak na úřad jsem ještě nevyrazila...jdu až na 13 hodin...jsem jak praštěná,usla jsem nevím kdy a teď jsem to dospávala...chjoooo :frowning2: Ale venku je zase hezky,tak snad se mi zvedne nálada :slight_smile:
tak si užívejte sluníčka...mějte se....
14. kvě 2008 v 09:53  • Odpověz
autor
Čaute holky,Derm,tak jak?????????????????????????????????
Jdu vás dočíst,hodím nějaké fotky a pak pisnu....
14. kvě 2008 v 11:19  • Odpověz
autor
Takže kočka měla nakonec 3 koťata,první umřelo z pátku na sobotu,druhé ze soboty na neděli,třetí v neděli :frowning2: byla asi ještě moc mladá na to,je jí teprve 3/4 roku,to třetí už jsem měla nahoře na topení,Kikina tam totiž vůbec nebyla a kotě studené plakalo v pelíšku...no a to taky nevydrželo...tak jsem si pobečela,ale už je to o.k.

My jsme v kuse venku,když Kuba spí tak pleju nebo sadím,když je vzhůru tak jsem s ním na dece a hlídám,ať nechodí ode mě moc daleko,ať nejí kamínky,trávu,netahá Kikinu za ocas,nestrká Besině prsty do tlamy a do očí... :grinning: taková normální rodinka,no..

V tom Starém městě jsem koupila pár věcí,ale je to polské a třeba látkové plíny byly takové divné,jsem je nakonec koupila v shopu u porodní báby...
Plíny používám na noc Huggies-ty jediné mi nepročůrá,přes den tesco plíny...

nytri-to je fajn,že to nebylo nic vážného :wink:
14. kvě 2008 v 11:52  • Odpověz
ahoj holky!!
Hlásím se stále 2v1 :pensive:

lucikpetik radši ať prověří všechny možnosti než aby něco zanedbali, i když chápu že pro vás rodiče je to na psychiku síla. Přeji ať všechno dopadne dobře a maličký je v pořádku!!!
gabuse tak to ti nezávidím v těhu chodit ještě po §řadech. Já myslela že těhulkám dávají pokoj ,ale očividně nee, potvory. Tak to je fajn, že budeš bydlet tady na Sídláku :slight_smile: Já jezdím tady nakupovat k Novákovi a manžel tady má babičku,takže s Ondrou jezdíme k prababičce. Tak to si další léto budem povídat a s dětma hrát u hříbka :slight_smile: jak se těm prolézačkam říká :slight_smile:
14. kvě 2008 v 11:53  • Odpověz
ahoj holky,
tak jsem dorazila z ÚP...další ( snad už poslední návštěva) je 7.7.2008 - to mám donést od doktora papíry na mateřskou...bylo teď málo lidí,tak se to dalo,ale byl tam zástup,tak jsem s tou mojí nemluvila...no nevadí...zas mám 2 měsíce klid.

Derm: oni pokoj nedají...všude je to stejné...jako, kdybych měla někde tajně pracovat či co... :grinning: :grinning: :grinning: ...no tak to je super...to si pak " u hřibka" dáme někdy scuka...budu to mít kousek od baráku a ještě ,že tam něco takového je..tady u našeho baráku je tak kulové :grinning: - jenom jedno pískoviště a to ještě u cesty...
tak derm, drž se...myslíme na tebe :slight_smile:

kupi: tak to je mi líto,že ti všechny umřely.....ale neboj, určitě přijdou další.Když moje fenka rodila, tak měla 5 štěňat a 3 mi taky umřeli - postupně..je to smutné :frowning2: No a teď už nemám ani toho psa....
14. kvě 2008 ve 12:35  • Odpověz
autor
Gabi-jj,Besinu nechám připustit příští rok na jaře,jestli ta trubka moje tomu psovi dá :grinning: ...Fena by měla mít spoň jednou štěňata a chcu to stihnout,pokud jsem ještě doma.

Derm-tak se drž..zas se tomu prckovi od Tebe nechce,co? Už abys to měla za sebou,co? Tak nás informuj,já budu nervní za Tebe...se pak na ni těším,až ji pomuchluju :slight_smile:

Lucišku-tak jak?

Jsem se teď byla na chvilku opalovat,bo jsem každý rok ředitelka vápenky,vedle je jenom 80letá babča,tak jsem šla naostro,pere to jak sviňa,se tam nedá vydržet :confounded: :confounded: :confounded: ale rudá jsem jak rak,to zas joo-ale beztak zase zbělám,jako vždycky...ale ta pohodička!!!!!už mi jenom chybí moře,ať tam skočím :sweat_smile: :sweat_smile: ale to mám smůlu,jedině si napustit vanu a dělat tam sama vlny..... :grinning: :grinning: :grinning:
No nic,jdu do sprchy,pokud malý ještě chrupčí..
14. kvě 2008 ve 13:23  • Odpověz
gabuse :grinning: to budete mít fakt příjemné prostředí toho bydlení, teď ještě aby měla příjemné sousedy a je to dobré. A jak to vyřešíš s dětma do školy, necháš je v té škole, co chodí, nebo je přihlásíš na tu 5tku nebo 9tku??

kupi takže nakonec nemáte ani jednu kočičku??Tak mi je líto. Jo jo, držím se zuby nehty. Vidím to holky, že ještě absolvuji v neděli pouť u manželových rodičů v Raškovicích nebo spíše na Pražmě...A jestli mě to pak ani po tom večer nechytne tak fakt nevím jako :pensive: Už bych opravdu ráda byla 1+1....už se to šíleně vleče, chcu už být zpátky doma se svýma chlapama.......asi mi i bude smutno po nich v porodce, po Ondráškovi, to bude asi potom nejhorší!!!
14. kvě 2008 ve 13:43  • Odpověz
kupi ty se ukazuješ nahoře bez i dětem ve školce, jo??? ty ty ty darebnice :stuck_out_tongue_closed_eyes: :wink:
14. kvě 2008 ve 13:44  • Odpověz
Ahoj holky,jsem tady jen na skok.Terezka teď přes den vůbec nespí.Schrupne tak na 10 minut a zas je jak rybička...V pondělí a včera tady byla návštěva.Dnes měla přijít další,ale zrušila jsem to.Jsem vyřízená.Jak jsem spěchala,ať udělám rychle pořádek,vyvrátil se mi kyblík s oranžovou malbou a pokypalo mi to vyčištěný koberec a čerstvě vymalovanou bílou zeď na chodbě.Normálně jsem se složila.
14. kvě 2008 ve 13:46  • Odpověz
autor
derm-ony spaly :wink: a byla jsem za keříčkem,víš......
kozi-tak tomu říkám smůla!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Ale nenervuj se,ikdyž se to lehko říká a těžko dělá,co? :confounded:
14. kvě 2008 ve 13:48  • Odpověz
Koberec šel jakžtakž vyčistit a zeď se zítra musí znova vymalovat :unamused: Dneska budu muset zajet do Sparu pro tu postýlku a přiberu Vanish na koberce :unamused:
kocurek:Tak to dnes měl Eriček stejný spánek jako Terinka.
Lucik:neboj,to bude dobré!!!Držíme vám s Terinkou pěstičky!
Gabu:to je hnus!Proč Ti ti úřadové nedají pokoj?!Tak Fenistil nezabral?
Kocurek:tak to bych taky obulela.Bobišci maličcí :cry:
14. kvě 2008 ve 13:52  • Odpověz
Ahoj holky, tak vas jen hltam, jak jste s eod rana rozepsaly. Chtela jsem se zeptat, mate nekdo odrazedlo? Jake mate zkusenosti? Ja jsme se divala po ruznych at zde ci v CR, ale vse je vetsinou od 2. roku a jedine, ktere by stalo za to od 1. roku je odrazedlo pejsek:
http://www.triorisky.cz/Vse--co-ma-kola-a-kolecka/Odrazedla-a-trikolky-Odrazedlo-Pejsek-296-1832-cs-CZK-2-produkt.html
Zvazovala jsem nad autickem a motorkou, hlavne aby to bylo do bytu i na zahradu. Nebylo moc velke...atd. Poradte please....babusky radkyne :grinning:
14. kvě 2008 ve 14:15  • Odpověz
autor
kocurku-já mám po Terči takové to klasické auto,ale ten pejsek vypadá dobře... :wink:

Kozi-jak ses předtím ptala na tu vodu nebo koj. vodu,já jsem Kubovi tak do toho 3/4 roku dávala jenom kojeneckou,a to jak na mlíko tak na čaj,kámošky,co mají starší než je Kuba dávají kojeneckou do teď....nevím,jak chceš,ale já bych měla strach,tady u nás je tvrdá a ť jí nějak neublížíš,je přece jenom ještě malinká....

Derm-tak si na tu pouť dobře naplňte peněženku,je to mazec,kolik tam všechno stojí.... :confounded:
14. kvě 2008 v 15:20  • Odpověz
derm: děti budou chodit pořád tady, kde chodí ,tedy na 1.ZŠ...je to kousek, ze začátku budu chodit s nima a pak si zvyknou...když to struhnou kolem mariánského kostela,tak jsou tam coby dup.Já jsem s jejich školou spokojená...Vojta má super učitelku, neměnila bych.
kupi: naostro,jo?no to seš odvážná mamina..... :grinning:
kozi: Fenistil jsem vysadila...po 5 prášcích žádný účinek...takže teď mažu mastí a v nejhorších případech beru Dithiaden,ale jen 1/2 tabl. ,protože po celé jsem měla super stavy.....jinak bojuji,no musím, snad se to ztratí, když ne teď, tak MUSÍ po porodu... :angry: :angry: :angry: Tak nakonec kupuješ tu cestovní postýlku? já jsem tam měla jít pro ty koj podprdy,ale samozřejmě, že jsem tam nedošla....tak někdy jindy.
14. kvě 2008 v 15:49  • Odpověz
ahoj holky, tak jsme dneska byli na tom sonu, tak muzu vam rict, ze to byly teda nervy, jak jsem videla, jak tam na tom UTZ neco pomeruje, tak nas s manzelem malem omyvalo, ale nastesti na mozecku nic nema ani na tom krcku nic nenasel.
vcera jsem byla na masazi u pani, co mi odblokovala kostrc a pomohla otehotnet, tak jsem ji o tom rikala a hned nas poslala ke sve zname, co se zabyva celostni fyzioterapii, tak se na neho divala, no uvidime, snad nam neco pomuze
taky jsme tu meli vcera pana, co se zabyva aurama, zonama v byte apod, na maleho se napojil a rikal, ze to obrna ucrite neni, ze by to mozna zvladl i odblokovat, ale ze u tak maleho miminka se boji...
tak snad pomuzou ty rehabky
zitra jeste jdeme k jednomu neurologovi pres znamou, at se na nej podiva, radeji deset doktoru, nez neco zanedbat a pristi tyden ortoped....
14. kvě 2008 v 16:47  • Odpověz
Gabu:já jsem si ji koupila už v pondělí a je parádní.Být Tebou,zajdu ji ještě koupit.Postýlka byla v pondělí ještě za 900,- Ju,beru ji.Za ty prachy.Chci ji dát k našim dolů a pak ji brát na cesty.Kámoška ji uplatnila v Aquaparku.Byly jsme tam na celý den a maličká si v ní hrála a spinkala.
14. kvě 2008 v 16:56  • Odpověz
no a aby toho nebylo malo tak jsem vcera jeste dostala horecku a asi zanet prsu, takze fakt bezva obdobi
14. kvě 2008 v 17:04  • Odpověz
autor
jé Luci,ten zánět mě mrzí.. :frowning2: :frowning2: já jsem ho naštěstí neměla,ale vím,že je to hnus!!!!! Tak odstřikáváš nebo jak?
14. kvě 2008 v 18:56  • Odpověz
Kojení hraje důležitou roli nejen v prevenci artritidy, ale také rakoviny prsu

http://www.novinky.cz/clanek/139790-dlouhodobe-kojeni-vyrazne-snizuje-riziko-onemocneni-artritidou.html

luci: snad bude vse v poradku, jak tve prso, tak maly. Ja jsme byla 1x v zivote u astrologa, pri vstupu do mistnosti jsem mu podala ruku, on ji chvili pridrzel a pak jsem mu rekla datum narozeni a on zacal tukat do stroje, ze touzim po miminku, ze mam problemy s migrenou, pateri atd....ja jen koukala a do 3 mesicu jsme byla tehotna. Fakt to byla pravda, co mi rekl, nac myslim, pomohl mnoha rodinam, kdyz byl nejaky problem...nevim, zda veris na tyto veci....Je to zdarma, jen je ve FM 1x za mesic. A co vy holky, verite na tyhle veci? JA chodim sem tam k jedne pani kartarce a taky k pani, ktera se na vas podiva a rekne vam osud...(teda ne vse, jen nejake veci,ale vy si ridite svuj vlastni osud). Me tyhle veci dost zajimaji. :sweat_smile:
14. kvě 2008 ve 20:17  • Odpověz
autor
Já na to taky věřím,ale bojím se,co mi řekne... :frowning2:
14. kvě 2008 ve 22:23  • Odpověz
ahoj holky,
včera jsem tu psala příspěvěk a očividně koník nefungoval takjak má...no už to tak zdlouhavě nebudu psát.

kupi to víš, po výplatě, jinak by jsme se na pouť nevydali :slight_smile: protože to je finančně jako maso ......
lucikpetik tak hlavně že jste pod kontrolou, radši opravdu všechno prověřit po všech stránkách. Určitě to bude dobré, musí"!!
kocu pisala jsem ti o těch odrážedlech,ale zkusím najít nějaké fotečky Ondrových a dát do alba, ať se jukneš. Jinak máme 2,které dostal. Jeden na doma, takový nizoučký s širokým sedátkem, na tom se vlastně přes zimu učil doma, OFRAT a druhý takový vymakaný oéd ježíška - babičky, to nevím, kde koupila. Zkusím najít ty fotečky,jo??Během dne dám do alba,jo?
15. kvě 2008 v 07:29  • Odpověz
15. kvě 2008 v 08:07  • Odpověz
Jinak hlásím to nejnádhernější ráno po hrooozně dlouhatánské době!Terezička spinkala od 23.hodin až do 5.30,pak usla a spinkala ještě do 7.15.Teď si lebedíme v postýlce :grinning:
15. kvě 2008 v 08:10  • Odpověz
Ju a včera ve Sparu jsem zase povyrostla :grinning: Byla jsem tam s našima a taťka si hned vzal malou i se sedačkou na vozík a ať si vezmu druhý vozík,že on Terezku poveze(jak ji jednou dostane do ruk,už ji nikdo jen tak nedostane :slight_smile: ),tak jsme nakoupili a platili každý u jiné kasy,malé jsme sundali čepičku,ať nezuří.A jak jsem platila,tak ta pokladní říká druhé "Podívej se na 18,to mimčo má víc vlasů
15. kvě 2008 v 08:26  • Odpověz
než já" Tak jsem se hrdě ozvala,že je moje-se chudák zastyděla :grinning:
15. kvě 2008 v 08:29  • Odpověz
Ahoj babusky, tak jsme dnes nekolikrat se snazila napsat, ale konik nefunguje,dnes semi nechce vubc spat, byli jsme s manzou na Berbene, coz jsou zde fiesty, tam vam bylo lidi...dobrou a hezky patek a vikend vsem
15. kvě 2008 ve 21:26  • Odpověz
zdravím vás všechny...:slight_smile:
16. kvě 2008 v 11:02  • Odpověz
Tora:čauky! :slight_smile:
16. kvě 2008 v 11:14  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.